باتری خودروهای مدیران خودرو

باتری آریزو 5

باتری آریزو 5

مشخصات باتری آریزو 5

باتری 60 آمپر باتری فابریکی است که کارخانه سازنده بر روی این خودرو نصب کرده است. قالب این باتری L2 است.

حداکثر آمپر مورد استفاده آریزو 5

ابعاد جای باتری این خودرو مشخص است و بیش از این مقدار را نمی توان در آن جای داد. ابعاد قالب های مختلف باتری ها با هم متفاوت اند؛ درنتیجه بیش از ابعاد جای باتری نمی توان در آن قرار داد. استفاده از باتری هایی با آمپراژ بالا باعث کارکرد بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن می شود. اما بهتر است از باتری با آمپراژ پایین تر از باتری فابریک خودرو استفاده نکرد تا کارایی خودرو پایین نیاید.

لازم به ذکر است که باتری های فابریک نصب شده بر روی خودرو ها همواره مناسب ترین باتری برای خودرو است که می تواند پاسخگوی نیاز های برقی ماشین باشد.

فروش باتری جک S5 سوزوکی

باتری مناسب آریزو 5

کارخانه سپاهان باتری از با کیفیت ترین کارخانه های باتری سازی در خاورمیانه است. این کارخانه باتری خود را در برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB تولید و در بازار عرضه کرده است. این برند ها از نظر قدرت و مواد اولیه سازنده با هم متفاوت اند. همچنین این باتری ها بدلیل کیفیت بالایی که دارند علاوه بر فروش بالا در بازار ایران، به کشور های همسایه صادر می شوند.

در ادامه می توانید از میان باتری های عرضه شده مناسب خودروی خود، باتری مورد نظرتان را انتخاب نموده و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری آریزو 5

تست باتری خودرو بدلیل اهمیتی که در کنترل سلامت آن دارد بسیار حائز اهمیت است. باتری از منابع اصلی تولید برق و انرژی در خودرو محسوب می شود که توجه به سلامت آن باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن خواهد شد. برای تست باتری یکسری اقدامات وجود دارد که اگر این اقدامات بصورت مداوم انجام گیرد از بروز مشکلات ناگهانی جلوگیری می کند. بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله این اقدامات است.

انجام این کار ها نیاز به تجهیزات مناسب دارد و بهتر است بدست متخصص این کار سپرده شود. نمایندگی سپاهان باتری قبل از تعویض باتری خودروی شما، کنترل های لازم را بصورت رایگان برای شما انجام می دهد تا هزینه های اضافی از روی دوش شما برداشته شود.

قیمت باتری آریزو 5

قیمت باتری ها به عوامل بسیاری بستگی دارد که براساس این عوامل توسط کارخانه سازنده باتری قیمت گذاری می شود. نوع برند باتری، میزان آمپراژ، نوع خودرو و …. از عواملی است که در ان امر دخیل است. عوامل دیگری مانند انبارداری، حمل و نقل و … نیز می تواند در قیمت نهایی خودرو موثر باشد. در انتها لازم است این نکته را ذکر کنیم که قیمت نهایی باتری با احتساب دریافت باتری فرسوده محاسبه شده است و در صورت نبود باتری فرسوده هزینه باتری افزایش می یابد.

برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با شماره های نمایندگی سپاهان باتری تماس بگیرید.

خرید باتری سوزوکی مناسب آریزو 5
فروش باتری اوربیتال آریزو 5 با قیمت کارخانه

باتری آریزو 5 با تاریخ جدید

تاریخ تولید باتری تاثیر بسیاری در سلامت باتری خودرو دارد. باتری هایی که بیش از یکسال از تاریخ تولید آن ها گذشته باشد قدرت و کارایی اولیه را نخواهند داشت. همچنین در هنگام تهیه باتری باید به زمان شروع گارانتی آن نیز توجه کرد که این موضوع نیز به تاریخ تولید باتری وابسته است. پس در نظر داشته باشید که باتری خودرو با تاریخ جدید در سلامت و قدرت باتری تاثیر گذار است و در هنگام خرید باید به آن توجه شود.

گارانتی باتری خودرو

کارخانه سپاهان باتری همچون سایر کارخانه های تولید محصول، مدت زمانی را برای گارانتی محصول خود در نظر می گیرد. گارانتی شامل محصولاتی می شود که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط مناسب کارکرد باتری عمر کمتری کرده باشند. در اینصورت کارخانه باتری شما را با باتری نو تعویض خواهد کرد اما تعمیر بر روی محصول صورت نمی گیرد. نوع باتری، برند آن، نوع خودرو و … از عواملی است که بر روی مدت زمان گارانتی تاثیر می گذارد.

مدت زمان گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است. شما می توانید برای فعالسازی گارانتی باتری خود، بارکد روی جعبه محصول را به شماره های درج شده بر روی برگه گارانتی ارسال نمایید. همچنین لازم است هنگام خرید به تاریخ شروع گارانتی توجه نمایید.

ارسال و نصب باتری آریزو 5

تمامی باتری های سپاهان باتری برای شما به صورت رایگان ارسال می گردد و توسط کارشناسان این شرکت بر روی خودروی شما نصب می شود.

طول عمر باتری آریزو 5

در حالت عادی باتری ها به طور متوسط حدود 1 الی 3 سال عمر می کنند. البته با توجه به شرایط تغییر این مدت زمان ممکن است. هرچند طول عمر باتری ها علاوه بر نوع و کیفیت ساخت به مصرف کننده نیز بستگی دارد. عواملی مانند شدت گرما و سرما، نحوه استفاده از باتری، تعداد تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باتری تاثیر گذار باشد. توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری آریزو 5

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ماشین دارید. نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند. تعویض باتری خودرو کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص استفاده شود. همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد. کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

برای آریزو 5 باتری سیلد اسید بهتر است یا باتری اسیدی؟

باتری های خودرویی به دو دسته سیلد اسید (اتمی) و اسیدی تقسیم بندی می شوند. هردو نوع باتری های اسیدی و سیلد اسید باتری های مناسبی هستند که بر روی خودروی شما قابل نصب است. اما امروزه مسیر باتری سازی به سمت ساخت باتری های سیلد اسید رفته است. چراکه این باتری ها آلودگی کمتری دارند و به مراقبت و نگهداری نیاز ندارند. شما می توانید بر اساس نیاز خود باتری مورد نظر خود را تهیه نمایید.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله

قیمت باتری ها با احتساب تحویل فرسوده باتری است و در صورت نبود داغی، به ازای هر آمپر هزینه ای را باید پرداخت نمایید.

همچنین از آنجایی که باتری ها قبل از رها شدن در محیط لازم است بدلیل وجود مواد سمی بازیافت شوند؛ بهتر است باتری ها را به دست افراد متخصص در این کار بسپارید تا آن را بازیافت کنند تا آسیب کمتری به طبیعت وارد شود.

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین آریزو 5

گارانتی

باتری آریزو 5 با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری آریزو 5 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری آریزو 5 با خدمات پس از فروش

 

باتری آریزو 5 که در حال از بین رفن است چه نشانه هایی دارد؟

راه اندازی آرام و کند موتور خودرو یکی از رایج ترین علائم باتری آریزو 5 در حال مرگ است. موتور هر بار که روشن می شود، آمپر را از باتری می کشد. اگر باتری شما رو به از بین رفتن است، احتمالاً متوجه خواهید شد که موتورتان کندتر راه اندازی می شود.اگر متوجه می شوید که موتور خود به کندی راه اندازی می شود، تست باتری آریزو را در اسرع وقت در برنامه ی خود قرار دهید. این نشانه را نادیده نگیرید، وگرنه ممکن است خود را دقیقاً در موقعیتی که هیچ علاقه ای به آن ندارید، بیابید و مورد آزار قرار بگیرید.

اگر موتور خ.درو راه اندازی نشود، وسیله نقلیه اغلب فقط یک صدای کلیک سریع تولید می کند که نشان می دهد قدرت موجود در باتری آریزو 5 برای به کار انداختن موتور بسیار کم است. می‌توانید هر چند بار که می‌خواهید کلیدتان را بچرخانید، حتی می‌توانید ماشینتان را برای مدتی رها کنید و دوباره بازگردید، اما نتیجه همان خواهد بود. اگر ماشین شما روشن نمی‌شود و تمام چیزی که می‌شنوید صدای کلیک است، باتری آریزو 5 شما تقریباً یا کاملاً از بین رفته است.

باتری سایر خودرو ها : باتری پژو 405

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

حرارت زیاد چه سرنوشتی را برای باتری آریزو 5 رقم می زند؟

حرارت، واکنش شیمیایی مورد استفاده برای تولید برق در باتری آریزو 5 را تسهیل می کند، اما سرعت تخریب صفحات باتری را نیز افزایش می دهد. در آب و هوای خنک تر و متعادل تر، باتری ممکن است سه سال یا بیشتر دوام بیاورد، اما در مناطق گرمتر طول عمر باتری حدود 2 سال است. باتری آریزو 5 شما در یک محیطی سخت خشن زندگی می کنند که در آن دما به راحتی می تواند از 200 درجه فارنهایت فراتر رود. برای مقابله با این گرما، می توانید از عایق محافظ برای باتری آریزو 5 استفاده کرده یا خودر را در پارکینگ با دمای مطلوب پارک کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری کوییک

فرایندی که باتری آریزو 5 طی می کند، چه تاثیری بر طول عمرش دارد؟

باتری سیلد اسید آریزو 5 انرژی ایجاد شده توسط دینام ماشین را ذخیره می کند. این کار را با مجموعه ای از صفحات سربی که در محفظه باتری درون یک نوع رقیق شده از اسید سولفوریک یافت می شود انجام می دهد. این صفحات و اسید باتری با یکدیگر واکنش نشان می دهد، انرژی تولید می کنند و آن را ذخیره می کنند. سپس باتری آریزو 5 می تواند این نیرو را در مواقع مورد نیاز مورد استفاده قرار دهید. با گذشت زمان واکنشهای شیمیایی با کاهش واکنش پذیری سرب و اسید، اثر خود را از دست می دهند و به همین دلیل است که باتری و خودرو از دست می رود و پس از گذشت مدتی از کارکردن باتری روی خودرو، قابلیت ذخیره انرژی را از دست می دهد. بسته به نحوه و میزان استفاده، باتری آریزو 5 معمولاً بین سه تا چهار سال دوام می آورد.

باتری سایر خودرو ها : باتری سمند

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

رانندگی نکردن با خودرو برای مدت زمان نسبتاً طولانی چه بلایی بر سر باتری آریزو 5 می آورد؟

فرض کنید شما یک روز تصمیم گرفتید ماشین را برای گردش رفتن از پارکینگ بیرون بیاورید، اما هنگامی که سوییچ را می چرخانید موتور روشن نمی شود. استفاده نادرست از باتری آریزو 5، از علل رایج تخلیه باتری در خودروهایی است که کمتر مورد استفاده قرار میگیرند.

اگر با این مشکل روبرو شدید، اگر خودرو برای مدت طولانی غیر فعال بوده است، ممکن است به این سادگی نباشد که اتومبیل خود را با یک باتری به باتری کردن ساده روشن کنید! ممکن است به کمک یک کارشناس حرفه ای نیاز باشد. باتری آریزو 5 شما بر روی یک ماشین غیر فعال می تواند به راحتی در اثر خوردگی، مشکلات دینام یا حتی آب و هوای نامناسب آسیب ببیند. در صورتی که نیاز به خرید باتری پیدا کردید می توانید جهت کسب اطلاعات در رابطه با باتری مناسب آریزو 5 با کارشناسان امداد باتری تماس حاصل کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری هایلوکس