باتری خودروهای مدیران خودرو

باتری آریزو 5

باتری آریزو 5

مشخصات باتری آریزو 5

02091401 : باتری فابریک آریزو 5 ، باتری 60 آمپر است. باتری 60 آمپر در قالب های پایه کوتاه L2 و پایه بلند D23 تولید می شود که قالب پایه کوتاه آن برای خودرو شما مناسب است. اگر باتری پایه بلند تهیه کنید نمی توانید آن را بر روی خودرو خود نصب کنید و ممکن است با کاپوت رخورد کند و اتصال کوتاه رخ دهد.  باتری 60 آمپر در کارخانه سپاهان باتری در نوع سیلد اسید که باتری رایج بازار است تولید می شود، این باتری دارای سطح کیفیت بالا و طول عمر 3 ساله است و به دلیل عملکرد فوق العاده ای که دارد، باعث جلب توجه مصرف کنندگان شده است. شما با خیال راحت می توانید از باتری هی سپاهان استفاده کنید و دچار مشکلات استارت نخوردن خودرو خود نشوید.

حداکثر آمپر مورد استفاده آریزو 5

ابعاد جای باتری این خودرو مشخص است و بیش از این مقدار را نمی توان در آن جای داد. ابعاد قالب های مختلف باتری ها با هم متفاوت اند؛ درنتیجه بیش از ابعاد جای باتری نمی توان در آن قرار داد. استفاده از باتری هایی با آمپراژ بالا باعث کارکرد بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن می شود. اما بهتر است از باتری با آمپراژ پایین تر از باتری فابریک خودرو استفاده نکرد تا کارایی خودرو پایین نیاید.

لازم به ذکر است که باتری های فابریک نصب شده بر روی خودرو ها همواره مناسب ترین باتری برای خودرو است که می تواند پاسخگوی نیاز های برقی ماشین باشد.

فروش باتری جک S5 سوزوکی

باتری مناسب آریزو 5

کارخانه سپاهان باتری از با کیفیت ترین کارخانه های باتری سازی در خاورمیانه است. این کارخانه باتری خود را در برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB تولید و در بازار عرضه کرده است. این برند ها از نظر قدرت و مواد اولیه سازنده با هم متفاوت اند. همچنین این باتری ها بدلیل کیفیت بالایی که دارند علاوه بر فروش بالا در بازار ایران، به کشور های همسایه صادر می شوند.

در ادامه می توانید از میان باتری های عرضه شده مناسب خودروی خود، باتری مورد نظرتان را انتخاب نموده و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری آریزو 5

تست باتری خودرو بدلیل اهمیتی که در کنترل سلامت آن دارد بسیار حائز اهمیت است. باتری از منابع اصلی تولید برق و انرژی در خودرو محسوب می شود که توجه به سلامت آن باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن خواهد شد. برای تست باتری یکسری اقدامات وجود دارد که اگر این اقدامات بصورت مداوم انجام گیرد از بروز مشکلات ناگهانی جلوگیری می کند. بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله این اقدامات است.

انجام این کار ها نیاز به تجهیزات مناسب دارد و بهتر است بدست متخصص این کار سپرده شود. نمایندگی سپاهان باتری قبل از تعویض باتری خودروی شما، کنترل های لازم را بصورت رایگان برای شما انجام می دهد تا هزینه های اضافی از روی دوش شما برداشته شود.

قیمت باتری آریزو 5

قیمت باتری ها به عوامل بسیاری بستگی دارد که براساس این عوامل توسط کارخانه سازنده باتری قیمت گذاری می شود. نوع برند باتری، میزان آمپراژ، نوع خودرو و …. از عواملی است که در ان امر دخیل است. عوامل دیگری مانند انبارداری، حمل و نقل و … نیز می تواند در قیمت نهایی خودرو موثر باشد. در انتها لازم است این نکته را ذکر کنیم که قیمت نهایی باتری با احتساب دریافت باتری فرسوده محاسبه شده است و در صورت نبود باتری فرسوده هزینه باتری افزایش می یابد.

برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با شماره های نمایندگی سپاهان باتری تماس بگیرید.

خرید باتری سوزوکی مناسب آریزو 5
فروش باتری اوربیتال آریزو 5 با قیمت کارخانه

باتری آریزو 5 با تاریخ جدید

تاریخ تولید باتری تاثیر بسیاری در سلامت باتری خودرو دارد. باتری هایی که بیش از یکسال از تاریخ تولید آن ها گذشته باشد قدرت و کارایی اولیه را نخواهند داشت. همچنین در هنگام تهیه باتری باید به زمان شروع گارانتی آن نیز توجه کرد که این موضوع نیز به تاریخ تولید باتری وابسته است. پس در نظر داشته باشید که باتری خودرو با تاریخ جدید در سلامت و قدرت باتری تاثیر گذار است و در هنگام خرید باید به آن توجه شود.

گارانتی باتری خودرو

کارخانه سپاهان باتری همچون سایر کارخانه های تولید محصول، مدت زمانی را برای گارانتی محصول خود در نظر می گیرد. گارانتی شامل محصولاتی می شود که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط مناسب کارکرد باتری عمر کمتری کرده باشند. در اینصورت کارخانه باتری شما را با باتری نو تعویض خواهد کرد اما تعمیر بر روی محصول صورت نمی گیرد. نوع باتری، برند آن، نوع خودرو و … از عواملی است که بر روی مدت زمان گارانتی تاثیر می گذارد.

مدت زمان گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است. شما می توانید برای فعالسازی گارانتی باتری خود، بارکد روی جعبه محصول را به شماره های درج شده بر روی برگه گارانتی ارسال نمایید. همچنین لازم است هنگام خرید به تاریخ شروع گارانتی توجه نمایید.

ارسال و نصب باتری آریزو 5

تمامی باتری های سپاهان باتری برای شما به صورت رایگان ارسال می گردد و توسط کارشناسان این شرکت بر روی خودروی شما نصب می شود.

14010819   :   نصب باتری خودرو کار دشواری نیست، اما مشتریان عزیز ما ممکن است خانم هایی باشند که انجام این کار برای آنها بسیار دشوار باشد، به همین دلیل امداد باتری کهن برای ایجاد آرامش برای مشتریان عزیز خود، ارسال و نصب باتری را در سراسر شهر تهران به صورت رایگان انجام می دهد.

برای نصب باتری جدید بر روی خودرو خود باید ابتدا تست سلامت باتری قبلی خود را انجام دهید، تا مطمئن شوید که قطعا زمان تعویض باتری فرا رسیده است. برای انجام این کار کافیست تا از کارشناسان ما بخواهید تا ز نصب باتری، تست سلامت باتری قبلی شما را انجام دهند، که انجام این کار نیز به صورت رایگان است.

طول عمر باتری آریزو 5

در حالت عادی باتری ها به طور متوسط حدود 1 الی 3 سال عمر می کنند. البته با توجه به شرایط تغییر این مدت زمان ممکن است. هرچند طول عمر باتری ها علاوه بر نوع و کیفیت ساخت به مصرف کننده نیز بستگی دارد. عواملی مانند شدت گرما و سرما، نحوه استفاده از باتری، تعداد تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باتری تاثیر گذار باشد. توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری آریزو 5

300901 ف ف:  زمانی که از طول عمر متوسط باتری آریزو 5 بگذرد ممکن است رو به فرسودگی باشد. برای اطلاع از اینکه آیا باتری خودروی شما فرسوده خواهد شد یا خیر می توانید تست باتری را در برنامه ی روزمره خود قرار دهید. با تست باتری میزان ولتاژ این قطعه را متوجه خواهید شد. توجه داشته باشید که اگر این مقدار، زمانی که خودرو خاموش است کمتر از 12.6 ولت باشد و یا در حالتی که خودروی خود را روشن کرده اید بین 13.6 تا 14.6 نباشد نشان دهنده ی آن است که باتری رو به فرسودگی است و نیاز به تعویض آن است تا این مشکلات رفع گردد.

می توانید با شماره تلفن قرار گرفته در سایت شماره گیری کنید تا راهنمایی های بیشتر را در این باره دریافت کنید.

 

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین آریزو 5

گارانتی

باتری آریزو 5 با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری آریزو 5 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری آریزو 5 با خدمات پس از فروش

 

باتری آریزو 5 که در حال از بین رفن است چه نشانه هایی دارد؟

راه اندازی آرام و کند موتور خودرو یکی از رایج ترین علائم باتری آریزو 5 در حال مرگ است. موتور هر بار که روشن می شود، آمپر را از باتری می کشد. اگر باتری شما رو به از بین رفتن است، احتمالاً متوجه خواهید شد که موتورتان کندتر راه اندازی می شود.اگر متوجه می شوید که موتور خود به کندی راه اندازی می شود، تست باتری آریزو را در اسرع وقت در برنامه ی خود قرار دهید. این نشانه را نادیده نگیرید، وگرنه ممکن است خود را دقیقاً در موقعیتی که هیچ علاقه ای به آن ندارید، بیابید و مورد آزار قرار بگیرید.

اگر موتور خ.درو راه اندازی نشود، وسیله نقلیه اغلب فقط یک صدای کلیک سریع تولید می کند که نشان می دهد قدرت موجود در باتری آریزو 5 برای به کار انداختن موتور بسیار کم است. می‌توانید هر چند بار که می‌خواهید کلیدتان را بچرخانید، حتی می‌توانید ماشینتان را برای مدتی رها کنید و دوباره بازگردید، اما نتیجه همان خواهد بود. اگر ماشین شما روشن نمی‌شود و تمام چیزی که می‌شنوید صدای کلیک است، باتری آریزو 5 شما تقریباً یا کاملاً از بین رفته است.

باتری سایر خودرو ها : باتری پژو 405

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

حرارت زیاد چه سرنوشتی را برای باتری آریزو 5 رقم می زند؟

حرارت، واکنش شیمیایی مورد استفاده برای تولید برق در باتری آریزو 5 را تسهیل می کند، اما سرعت تخریب صفحات باتری را نیز افزایش می دهد. در آب و هوای خنک تر و متعادل تر، باتری ممکن است سه سال یا بیشتر دوام بیاورد، اما در مناطق گرمتر طول عمر باتری حدود 2 سال است. باتری آریزو 5 شما در یک محیطی سخت خشن زندگی می کنند که در آن دما به راحتی می تواند از 200 درجه فارنهایت فراتر رود. برای مقابله با این گرما، می توانید از عایق محافظ برای باتری آریزو 5 استفاده کرده یا خودر را در پارکینگ با دمای مطلوب پارک کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری کوییک

فرایندی که باتری آریزو 5 طی می کند، چه تاثیری بر طول عمرش دارد؟

باتری سیلد اسید آریزو 5 انرژی ایجاد شده توسط دینام ماشین را ذخیره می کند. این کار را با مجموعه ای از صفحات سربی که در محفظه باتری درون یک نوع رقیق شده از اسید سولفوریک یافت می شود انجام می دهد. این صفحات و اسید باتری با یکدیگر واکنش نشان می دهد، انرژی تولید می کنند و آن را ذخیره می کنند. سپس باتری آریزو 5 می تواند این نیرو را در مواقع مورد نیاز مورد استفاده قرار دهید. با گذشت زمان واکنشهای شیمیایی با کاهش واکنش پذیری سرب و اسید، اثر خود را از دست می دهند و به همین دلیل است که باتری و خودرو از دست می رود و پس از گذشت مدتی از کارکردن باتری روی خودرو، قابلیت ذخیره انرژی را از دست می دهد. بسته به نحوه و میزان استفاده، باتری آریزو 5 معمولاً بین سه تا چهار سال دوام می آورد.

باتری سایر خودرو ها : باتری سمند

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

رانندگی نکردن با خودرو برای مدت زمان نسبتاً طولانی چه بلایی بر سر باتری آریزو 5 می آورد؟

فرض کنید شما یک روز تصمیم گرفتید ماشین را برای گردش رفتن از پارکینگ بیرون بیاورید، اما هنگامی که سوییچ را می چرخانید موتور روشن نمی شود. استفاده نادرست از باتری آریزو 5، از علل رایج تخلیه باتری در خودروهایی است که کمتر مورد استفاده قرار میگیرند.

اگر با این مشکل روبرو شدید، اگر خودرو برای مدت طولانی غیر فعال بوده است، ممکن است به این سادگی نباشد که اتومبیل خود را با یک باتری به باتری کردن ساده روشن کنید! ممکن است به کمک یک کارشناس حرفه ای نیاز باشد. باتری آریزو 5 شما بر روی یک ماشین غیر فعال می تواند به راحتی در اثر خوردگی، مشکلات دینام یا حتی آب و هوای نامناسب آسیب ببیند. در صورتی که نیاز به خرید باتری پیدا کردید می توانید جهت کسب اطلاعات در رابطه با باتری مناسب آریزو 5 با کارشناسان امداد باتری تماس حاصل کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری هایلوکس

141001 ف ف:  از جمله دلایل ضرورت بازیافت باتری آریزو 5 چیست؟

دلایلی وجود دارند که ما را منجر به بازیافت باتری می کنند. در تولید و ساختار باتری های خودرویی مواد شیمیایی مانند سرب و اسید به کار رفته است. این مواد به قدری برای محیط زیست مضر هستند که حتی سلامت انسان را نیز به خطر خواهند انداخت. زمانی که باتری خودرو فرسوده می شود ما نمی توانیم آن را به سطل زباله بی اندازیم تا به هنگامی که دچار نشتی شد، این محلولات شیمیایی را بر روی خاک محیط زیست قرار دهد.

این مواد از بسیاری جهات مسئول خسارات قابل توجهی در آب، حیات وحش و زیستگاه آن ها خواهند بود. می توانند فلزات بالقوه سمی را در هوا آزاد کنند.

چگونه از باتری آریزو 5 محافظت کنیم؟

1.باتری را خنک نگه دارید. از آنجایی که گرما می تواند شارژ باتری ماشین را تخلیه کند، پارک کردن آن در یک مکان خنک و با سایه می تواند زمان بیشتری برای طول عمر باتری شما بخرد.

2.مدت زمان رانندگی خود را افزایش دهید. با رانندگی های مسافت کوتاه، باتری خود را از بین خواهید برد زیرا دینام پس از راه اندازی به زمان نیاز دارد تا باتری را دوباره شارژ کند. در سفر های کوتاه شروع و توقف زیاد است و این به باتری اجازه نمی دهد تا به صورت کامل بازیابی شود.

3.از دشارژ شدن باتری جلوگیری کنید. دستگاه های برقی همانند پخش کننده های DVD و MP3، تلفن های هوشمند و رایانه های داخلی باتری را خالی می کنند. بنابراین آنچه که واقعا نیاز دارید را استفاده کنید.

11 دیدگاه در “باتری آریزو 5

 1. امید گفت:

  سلام وقت بخیر باتری آریزو ۵ میخام بخرم میشه شما کمکم کنید که بتونم درست ترین انتخاب رو داشته باشم از باتری آریزو ۵ میشه معرفی کنید لطفا

 2. admin گفت:

  ما نمایندگی رسمی فروش کارخانه سپاهان هستیم . و باتری فابریک آریزو 5 شما 60 آمپر میباشد. شما همواره با انتخاب برند سپاهان میتوانید از باتری های موجود در برند سپاهان که سوزوکی با 16 ماه گرانتی و قیمت :13,447,000ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود , و EFB با 21 ماه گارانتی و قیمت : 15,504,000 ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود , اربیتال پرمیوم با 18 ماه گارانتی و قیمت : 13,604,000 ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود , و اربیتال وان با 15 ماه گارانتی و قیمت :12,990,000 ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود , کیفیت بالا و کارای مناسب در انتخاب باتری آریزو 5 را برای شما به ارمغان می آورد

 3. یونس گفت:

  سلام میشه به من بگید اگر بخوایم باتری آریزو ۵ با قالب کوچکتر از باتری فابریک روی خودرو نصب کنیم چطور امکان پذیر هست؟ مثلا اگر دور باتری یک پلاستیکی بپیچیم ایرادی نداره؟ من کنجکاو شدم که آیا میشه باتری کوچک تر رو در سینی ای که بزرگتر از باتری هست جای داد؟ میخوام نظر شما را در این مورد بدونم.

 4. حوریه گفت:

  سلام. خسته نباشید.
  خودروی من آریزو ۵ هست و خودروی دوستم آریزو ۶.
  دوست من تا یک مدت نمیتونه از ماشینش استفاده کنه در صورتی که باتری ماشینش رو هفته پیش عوض کرده بود و مشکل اینه که اگر از ماشینش استفاده نکنه باتری ماشینش فرسوده میشه. از طرفی من از ماشینم استفاده میکنم ولی باتری آریزو ۵ فرسوده شده و میخوام تعویض کنم. سوالم اینه آیا میتونم باتری خودروی دوستم رو روی خودروی خودم نصب کنم؟ آسیبی وارد نمیشه؟

 5. admin گفت:

  سلام دوست عزیز وقتتون بخیر، نه مشکلی نداره شما میتونید باتری ماشین دوستتون را به عنوان باتری آریزو ۵ روی خودرو نصب کنید چون که باتری هردو خودروها از نظر آمپر و ولتاژ و همچنین از نظر قالب و ابعاد با هم یکی هستند و تفاوتی ندارند . در واقع هر دو باتری، باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه هستند که در قالب L2 تولید می شوند، بنابراین اگر به جای هم دیگه به کار بروند مشکلی ایجاد نمیشه.

 6. آیسان گفت:

  وقت بخیر. ماشین من دوتا کیسه هوا داره که خب خیلی کاربردی هستن و از راننده و شاگرد محافظت میکنه. سه روز پیش بعد از یک اتفاق خطرناکی که افتاد و نزدیک بود تو جاده با ماشین به یک آدم بخورم ولی زود ترمز کردم، فهمیدم که کیسه های هوا کار نمیکنن و سر خودم محکم خورد به فرمون. ده دقیقه گیج میزدم. حالا که حالم بهتر شده افتادم تو فکر این‌که چرا اونروز این ها کار نکردن. بنظر شما عملکردی که این کیسه های هوا دارند رو باتری آریزو ۵ کنترل میکنه؟

 7. admin گفت:

  نه دوست عزیز عملکرد کیسه هوا در خودرو شماره ارتباطی با باتری آریزو۵ نداره و در واقع یک مکانیسم جداگانه داره و نمیشه به باتری ربطش داد، اگر شما دنبال علت اینکه کیسه های هوا در خودرو شما کار نکردن می‌گردید باید به مکانیک مراجعه کنید تا وضعیت را بررسی کند و بهتون بگه چرا این اتفاق افتاده. اگر به سلامت باتری ماشین هم شک دارید باید به کارشناس در این زمینه مراجعه کنید و ازشون بخواید که به وضعیت باتری را بررسی کنند تا بدونید در چه شرایطی قرار دارد.

 8. مریدا گفت:

  لطفاً بگید اگه بخوام باتری ۶۰ آمپر سوزوکی برای نصب روی خود را تهیه کنم باید دقیقاً چه جوری اقدام به خرید باتری آریزو ۵ کنم؟ باید با شرکت تماس بگیرم و از کارشناسان بخوام که سفارش من را ثبت کند یا اینکه باید سفارش اینترنتی ثبت کنم ؟ به نظرتون کدوم راه برای من بهتره چون من تاحالا اینترنتی خرید نکردم و هیچ آشناییتی با این فرآیند ندارم می خوام بدونم شما پیشنهادتون برای من چیه؟

 9. admin گفت:

  هیچ فرقی نداره که شما خرید باتری آریزو ۵ رو از طریق ثبت سفارش در سایت انجام بدید یا این که با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید و از ایشان بخواهید که سفارش شما را به صورت تلفنی براتون ثبت کنن، در هر صورت باتری مورد نظر شما با ارسال و نصب رایگان در نقاط مختلف شهر تهران مثل سعادت آباد و دارآباد درب منزل به شما تحویل داده میشه و در صورت نیاز به تست دینام کارشناسان اماده انجام این تست به صورت رایگان برای شما در محل خواهند بود.

 10. asal گفت:

  زمانی که تصمیم گرفتم تعویض باتری آریزو ۵ در نمایندگی شما انجام بدم به این فکر کردم که شاید شما باتری مناسب ماشین من را نداشته باشید، برای همین تصمیم گرفتم اول اینجا کامنت بزارم و از شما بپرسم که آیا باتری مناسب ماشین من رو موجود دارید که من بخوام حضوری خدمت برسم و باتری رو برام روی ماشین نصب کنید یا اینکه این باتری را ندارید و من باید از نمایندگی دیگه این باتری را برای نصب روی ماشینم تهیه کنم؟

 11. admin گفت:

  شما هر زمان که نیاز به خرید باتری مناسب آریزو۵ داشته باشید می توانید با شماره تلفنی که در سایت قرار داده شده تماس بگیرید و از کارشناسان بپرسید باطری که شما مد نظر دارید در آمپر و ابعاد مناسب خودرو شما را دارند یا نه که البته در اکثر مواقع تمامی باتری هایی که در سایت قرار داده شده اند موجود هستند و با خیال راحت می توانید سفارش خود را ثبت کنید اما این برای محکم کاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *