باتری خودروهای مدیران خودرو

باتری ام وی ام x22

باتری ام وی ام x22

مشخصات باتری ام وی ام x22

باتری ام وی ام X22 باتری 60 آمپر اوربیتال پریمیوم است که در کارخانه سپاهان باتری قالب L2 تولید می شود. این باتری را می توانید با ارسال و نصب رایگان در نقاط مختلف تهران از جمله کامرانیه ، مرزداران و هروی درب منزل تحویل بگیرید. طول عمر باتری ها به صورت میانگین بین 1 تا 3 سال است. عمر مفید باتری ها از زمان تولید آن ها در کارخانه شروع می شود. هرچند عمر مفید باتری ها مشخص است اما با یکسری اقدامات می توان این طول عمر را افزایش داد. نگهداری صحیح از باتری در انبار ها سبب افزایش طول عمر باتری می شود. همچنین باتری های خارجی به این دلیل که به صورت غیرقانونی به کشور وارد می شوند، ممکن است زمان زیادی در انبار و به صورت نادرست نگهداری شوند و این سبب نامناسب بودن باتری های خارجی است. شدت گرما و سرما نیز در طول عمر باتری تاثیرگذار است، به همین منظور محافظ هایی ساخته شده اند تا از باتری نگهداری کنند و روند سرعت خرابی باتری را کاهش دهند. از عوامل دیگری که می تواند در طول عمر موثر باشد، میزان ترافیک، نحوه استفاده از خودرو، تعداد تجهیزات برقی و میزان استفاده از کولر ها و چراغ ها در زمانی که خودرو پارک شده است، می باشد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

خرید باتری ام وی ام x22

باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند های تولیدی شرکت سپاهان باتری اصفهان است. این شرکت به عنوان یکی از قوی ترین شرکت های باتری سازی در خاورمیانه است که بسیاری از برند های خود را به کشور های همسایه صادر می کند. برند سوزوکی محصول مشترک سپاهان باتری و ژاپن است و باتری های EFB نسل جدید باتری ها هستند که آلودگی بسیار کم در حد نزدیک به صفر دارند. شما می توانید برای تهیه باتری مناسب خودروی خود از بین باتری های پیشنهاد شده، باتری موردنظر خود را تهیه نمایید و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با پشتیبانی سایت ما ارتباط برقرار نمایید.

14010819    :    برای خرید باتری ام وی ام ایکس 22 خود فقط کافیست با یکی از شماره های درج شده تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید، همچنین می توانید تمامی سوالات فنی خود را از کارشناسان ما بپرسید تا شما را راهنمایی کنند.

اگر خرید باتری خودرو خود را از نمایندگی های معتبر مانند امداد باتری کهن انجام نمی دهید، لازم است قبل از آنکه اجازه دهید آن را بر روی خودرو شما نصب کنند، تاریخ تولید باتری، گارانیت و قطب های باتری را بررسی کنید زیرا هر یک از این ها، بیانگر یک موضوع مهم هستند.

گارانتی باتری بیانگر سطح کیفیت بالای باتری است، تاریخ تولید جدید باتری بیانگر داشتن طول عمر استاندارد باتری است و سالم بودن قطب های باتری به این معنا است که این باتری قبلا بر روی خودروی دیگری نصب نشده است و سالم و نو می باشد.

تست باتری ام وی ام x22

تامین جریان برقی که باعث روشن شدن موتور ماشین می شود، بر عهده باتری است. وقتی در حال رانندگی هستیم و دینام موجود در موتور خودروی ما به دلیل عدم دریافت بارهای الکتریکی، کارایی صحیح خود را از دست می دهد، باتری نقش محافظت کننده و مدیریتی شرایط را بر عهده خواهد گرفت. این عملکردهای ثمربخش از جانب باتری ماشین زمانی اتفاق می افتد که باتری سالم بوده و به اندازه کافی شارژ شده باشد، در غیر این صورت باید مبادرت به شارژ کردن و یا تعمیر باتری کنیم و در شرایط لازم نیز باتری را تعویض کرده و یک باتری نو و سالم خریداری کنیم. از آنجایی که سلامت باتری بسیار برای خودرو حیاتی و حائز اهمیت است، تست باتری برای کنترل سلامت آن ضروری است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

سلامت باتری منجر به بهبود کارایی خودرو و تجهیزات آن می شود. برای تست باتری اقداماتی وجود دارد که اگر بصورت مداوم انجام گیرد از بروز مشکلات ناگهانی جلوگیری می کند. بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله این اقدامات است.

انجام این امور نیاز به تجهیزات مناسب دارد و بهتر است بدست متخصص این کار سپرده شود چراکه هرگونه اشتباه ممکن است خسارات زیادی به شخص و خودرو وارد کند. نمایندگی سپاهان باتری قبل از تعویض باتری خودروی شما، کنترل های لازم را بصورت رایگان برای شما انجام می دهد تا هزینه های اضافی از روی دوش شما برداشته شود.

خرید باتری اوربیتال EFB مناسب mvm x22
فروش باتری اوربیتال وان سیلور ام وی ام X22

قیمت باتری ام وی ام x22

باتری ها بر اساس میزان آمپر، نوع برند باتری، نوع خودرو و …. توسط کارخانه سازنده باتری قیمت گذاری می شود. علاوه بر این عوامل، عوامل خارجی مانند حمل و نقل، مالیات، نگهداری در انبار ها و …. نیز در تعیین قیمت نهایی خودرو موثر است. همچنین خوب است بدانید که قیمت باتری با احتساب دریافت باتری فرسوده محاسبه شده است و در صورت نبود آن قیمت افزایش می یابد. برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با شماره های نمایندگی سپاهان باتری تماس بگیرید.

02091401 : اگر می خواهید برای خودرو خود باتری ام وی ام ایکس 22 تهیه کنید، بهتر است قبل از آنکه به سراغ قیمت ها بروید، به سراغ برند ها و مشخصات باتری ها بروید تا بتوانید باتری با کیفیت تهیه کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید! شاید برایتان تعجب برانگیز باشد که خرید باتری با کیفیت با قیمت مناسب صرفه جویی در هزینه باشد اما خرید باتری قیمت پایین اینگونه نباشد. ضرب المثلی وجود دارد که می گوید هروقت آن قدر پولدار شدی، می توانی کالای ارزان بخری! معنای این جملات این است که اگر شما باتری بی کیفیت با قیمت کم خریداری کنید باید سر یک سال اقدام به تعوی مجدد باتری کنید و هزینه ای دوباره پرداخت کنید، اما گر باتری با کیفیت خریداری کنید، می توانید برای سه سال با خیال راحت از آن استفاده کنید.

فروش باتری اوربیتال مناسب ال 90

باتری ام وی ام x22 با تاریخ جدید

یکی از عواملی که قبل تست باتری برای کنترل سلامت باتری باید به آن توجه کرد؛ تاریخ تولید باتری خودرویی است که خریداری می کنید. باتری خودرو با تاریخ جدید قدرت و کارایی بالاتری نسبت به باتری هایی دارد که زمان زیادی از تاریخ آن ها گذشته است. در همین راستا باید توجه داشته باشید که هنگام تهیه باتری، از خرید باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولید آن ها گذشته است جلوگیری کنید چرا که قدرت و کیفیت اولیه را نخواهد داشت. همچنین در هنگام تهیه باتری باید به زمان شروع گارانتی آن نیز توجه کرد که این موضوع نیز به تاریخ تولید باتری وابسته است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

گارانتی باتری خودرو:

تعیین مدت زمان گارانتی به سیاست های هر کارخانه بستگی دارد. نوع و برند باتری، نوع خودرو و بسیاری از عوامل دیگر، مواردی است که بر روی تعیین مدت زمان گارانتی تاثیر گذار است. گارانتی باتری های سپاهان باتری شامل محصولاتی می شود که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط مناسب کارکرد باتری، عمر کمتری کرده باشند. در اینصورت کارخانه باتری شما را با باتری نو تعویض خواهد کرد اما تعمیر بر روی محصول صورت نمی گیرد.

مدت زمان گارانتی باتری های سپاهان باتری بر حسب نوع باتری بین 12 تا 21 ماه است. شما می توانید برای فعالسازی گارانتی باتری خود، بارکد روی جعبه محصول را به شماره های درج شده بر روی برگه گارانتی ارسال نمایید. همچنین لازم است هنگام خرید به تاریخ شروع گارانتی توجه نمایید.

ارسال و نصب باتری ام وی ام x22

تمامی باتری های سپاهان باتری برای شما به صورت رایگان ارسال می گردد. همچنین نصب باتری بر روی خودروی شما نیز رایگان است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید. در حالت عادی باتری ها به طور متوسط حدود 2 سال عمر می کنند.

البته با توجه به شرایط تغییر این مدت زمان ممکن است. هرچند طول عمر باتری ها علاوه بر نوع و کیفیت ساخت به مصرف کننده نیز بستگی دارد. عواملی مانند شدت گرما و سرما، نحوه استفاده از باتری، تعداد تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باتری تاثیر گذار باشد. توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری ام وی ام x22

300901 ف ف: عمر باتری ام وی ام x22 در خودروی شما محدود است و ممکن است با گذشت سه سال از عمر آن نشانه هایی در خودروی شما ظاهر شوند. این نشانه ها می توانند مانند؛

1. کند استارت خوردن موتور خودرو

2. اختلال در عملکرد سیستم هایی همچون رادیو و یا تهویه

3. کم نور شدن چراغهای جلویی و داخلی خودرو

4. تجمع خوردگی و چربی بر روی باتری

با مشاهده ی این ها در خودرو باید به فکر تعویض این قطعه در خودروی خود بیفتید.

 

 

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین x22

گارانتی

باتری ام وی ام x22 با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری ام وی ام x22 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری ام وی ام x22 با خدمات پس از فروش

چگونه می توان تشخصی داد باتری ام وی ام X22 نیاز به رسیدگی دارد؟

تشخیص اینکه ماشین شما چه زمانی مشکل دارد آسان است، اما پی بردن به علت این مشکلات می تواند گیج کننده باشد. یک جستجوی آنلاین سریع انجام دهید تا علائم وجود مشکل در باتری ام وی ام X22 ، استارت، دینام و تعداد زیادی از مشکلات مرتبط با موتور را ببینید.

معمولاً باتری ام وی ام X22 به آرامی از بین می رود و از قبل اطلاع رسانی می کند تا مالک خودرو را در شرایط دشوار قرار ندهد. البته استثنائاتی نیز وجود دارد، مانند زمانی که خرابی داخلی در نتیجه یک سلول بد در باتری شما رخ می دهد و وقتی این اتفاق می‌افتد، احتمالاً هیچ علامت هشداری ندارید. این شرایط استثناء است و در شرایط نرمال باتری قبل از مردن علائمی را به شما اعلام می کند که رو به زوال می رود و با توجه به علائم هشدار دهنده می توانید خود را برای تعویض به موقع باتری ام وی ام X22 آماده کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری پژو 206

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

چه عواملی بر طول عمر باتری MVM X22  موثر اند؟

1- گرمای شدید واکنش شیمیایی درون باتری را تسریع می کند و عمر باتری را کوتاه می کند، بنابراین برخی از باتری ها با یک کاور عایق پوشانده می شوند تا تغییرات دمای شدید را کنترل کنند و باتری MVM X22 را از مرگ زودرس نجات دهد.

2- سبک رانندگی می تواند بر طول عمر باتری شما تأثیر زیادی بگذارد. راه اندازی ماشین مقدار زیادی از انرژی باتری را می گیرد، بنابراین سیستم شارژ باید برای جبران کردن شارژ از دست رفته ی باتری وارد عمل شود. این بدان معناست که اگر رفت و آمد کوتاهی دارید یا سفرهای کوتاه زیادی انجام می دهید ، باتری هرگز به طور کامل شارژ نمی شود و در بلند مدت این فرایند طول عمر باتری MVM X22 شما را کاهش خواهد داد

چه عواملی بر طول عمر باتری MVM X22 موثر اند؟

1- گرمای شدید واکنش شیمیایی درون باتری را تسریع می کند و عمر باتری MVM X22 را کوتاه می کند، بنابراین برخی از باتری ها با یک کاور عایق پوشانده می شوند تا تغییرات دمای شدید را کنترل کنند و باتری را از مرگ زودرس نجات دهد.

2- سبک رانندگی می تواند بر طول عمر باتری شما تأثیر زیادی بگذارد. راه اندازی ماشین مقدار زیادی از انرژی باتری را می گیرد، بنابراین سیستم شارژ باید برای جبران کردن شارژ از دست رفته ی باتری MVM X22 وارد عمل شود. این بدان معناست که اگر رفت و آمد کوتاهی دارید یا سفرهای کوتاه زیادی انجام می دهید ، باتری هرگز به طور کامل شارژ نمی شود و در بلند مدت این فرایند طول عمر باتری شما را کاهش خواهد داد

باتری سایر خودرو ها : باتری رانا

چگونه طول عمر باتری MVM X22 کاهش می یابد؟

برای افزایش طول عمر باتری MVM X22، آن را شارژ نگه دارید، اگر بیشتر سفرهای کوتاهی انجام می دهید که مجبور می شوید استارت های مکرر در طول روز داشته باشید، مثلاً برای رساندن بچه ها به مدرسه از خودرو استفاده می کنید یا برای انجام کارهای مختصر مختلف در اطراف شهر با خودرو رانندگی می کنید، باتری خودرو شما به اندازه زمانی که مرتب با خودرو برای مدت زمان کافی رانندگی می کنید، دوام نخواهد آورد. به گفته کارشناسان، ماشین شما برای شارژ کامل باتری MVM X22 به مقدار مشخصی زمان نیاز دارد. اگر به اتومبیل خود اجازه نمی دهید این کار را انجام دهد، باتری شما سریعتر به نقطه ای می رسد که دیگر نمی تواند شارژ را در خود نگه دارد.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

باتری MVM X22سیلد اسیدی چه مدت بر روی خودرو دوام می آورد؟

باتری با تبدیل انرژی شیمیایی ذخیره شده در الکترولیت های خود به انرژی الکتریکی، انرژیِ مورد نیاز برای راه اندازی خودرو را تامین می کند و همچنین تمام سیستم های الکتریکی خودروی شما را در حالت خاموش بودن دینام موتور تغذیه می کنند.

با گذشت زمان، الکترولیت باتری سیلد اسیدی شما به علت از دست دادن آب غلیظ می شود. باتری در این شرایط معمولاً نمی تواند به راحتی ماشین شما را راه اندازی کند. در نتیجه ، شما باید هر 2 تا 3 سال یکبار باتری خود را تعویض کنید.

بیشتر اوقات ، باتری ها به دلیل عوامل خارجی و بی توجهی انسان، به مرگ زودرس می رسند اما نباید توقع داشته باشید طول عمر باتری در شرایط نرمال از این بازه ی زمانی فراتر رود و بهتر است این زمان بندی تعویض باتری mvm x22 را رعایت کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری پژو پارس

141001 ف ف:  آیا دینام معیوب نیز نشانه هایی همانند باتری MVM X22 معیوب در خود نمایان می کند؟

دینامی که برق کافی را برای لوازم جانبی الکترونیکی خودروی شما تامین نمی کند، اغلب باعث کندی یا عدم کارکرد لوازم جانبی می شود. اگر متوجه شدید که پنجره هایتان بیشتر از حد معمول بالا یا پایین می رود، و یا اگر گرمکن صندلی تان خاموش می شود یا حتی اگر سرعت سنج و سایر ابزارهایتان شروع به خراب شدن کردند، ممکن است مشکل دینام داشته باشید. بسیاری از وسایل نقلیه مدرن همچنین دارای یک لیست اولویت از تجهیزات برنامه ریزی شده در خودرو هستند که به رایانه داخلی می گوید اگر دینام برق کافی را تامین نمی کند، ابتدا برق را از کجا قطع کند. به این ترتیب، اگر با دینام معیوب رانندگی کنید، قبل از قطع برق چراغهای جلو، برق رادیوی خود ( یا سایر لوازم جانبی غیرضروری) را از دست خواهید داد.

281001 ف ف:   سولفاته باتری MVM X22 به چند صورت است؟

دو نوع سولفاته در باتری خودرویی وجود دارد:

1.سولفاته نرم: اگر که به محض مشاهده ی سولفاته ها بر روی باتری خود، آن ها را برطرف کنید، از بین خواهند رفتو این نوع سولفاته که به آن برگشت پذیر گفته می شود با اعمال شارژ بیش از حد به باتری، از بین می رود و اصلاح خواهد شد.

2.سولفاته سخت: این نوع سولفاتاسیون دائمی زمانی ایجاد می شود که باتری برای هفته ها یا ماه ها در حالت کم شارژ باشد. در این زمان از آنجایی که سولفاته بسیار سفت است به هیچ شکلی قابل ترمیم نخواهد بود.

13 دیدگاه در “باتری ام وی ام x22

 1. احمدی گفت:

  سلام من ماشینم ام وی ام x22 هستش خواستم از شما و سایت خوبتون تشکر کنم بابت اینکه به بنده باتری ام وی ام x22 که به بنده معرفی کردید
  تشکر کنم از شما عزیزان

 2. سارا جعفری گفت:

  سلام وقت بخیر ماشین من ام وی ام x22 هستش و باتری ام وی ام x22 از کجا میتونم فابریکی باتری ام وی ام x22 رو پیدا کنم و تهیه کنم و نصب کنم .

 3. admin گفت:

  سلام باتری فابریک ام وی ام x22 شما 60 آمپر میباشد شما میتوانید با انتخاب برند سپاهان که دارای (15-21) ماه گارانتی , برای فعال کردن گارانتی باید با شماره ی :03135062 تماس حاصل فرمایید , کیفیت مناسب , قیمت های مختلف (سوزوکی:13,447,000) , (EFB:15,504,000) , (اربیتال پرمیوم : 13,604,000) .(اربیتال وان : 12,990,000) همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود . برای تهیه باتری ام وی ام x22 شما میتوانید از طریق سایت اقدام کنید و وارد درگاه ثبت سفارش بشید و با کامل کردن اطلاعاتتون , منتظر تماس , کارشناس های فروش باشید و یا از طریق شماره هایی که درون سایت میباشد تماس گرفته و فرآیند سفارش خود را تکمیل کنید .

 4. مریم گفت:

  خسته نباشید.. دو روزی هست که باتری ام وی ام x22 ماشین من به درستی کار نمیکنه و ماشین به زور استارت میخوره. دیروز من با کمک چند نفر که ماشین رو هل دادن به زور ماشینو روشن کردم و راه افتادم ولی بعدش که جلوی سوپر مارکت نگه داشتم و رفتم خرید، برگشتنی دوباره استارت نمی خورد و مجبور شدم با کمک چند نفر دوباره ماشین رو هل بدیم تا راه بیفته. باتری این ماشین رو که عوض کنم مشکل حل میشه؟؟؟

 5. admin گفت:

  سلام ممنون. مهم ترین نقش یک باتری ام وی ام ایکس 22 در این است که خودرو استارت بخورد. در صورتی که از طول عمر باتری خودروی شما خیلی وقت هست که می گذرد شما باید باتری خودرو را تعویض کنید. طول عمر مفید یک باتری خودرو بین 2.5 تا 3 سال می باشد و اگر پس از آن هر زمان در به استارت خوردن خودرو دچار مشکل شدید به فکر تعویض باتری بیفتید.

 6. فتاح گفت:

  سلام لطفا بگید باتری ام وی ام ایکس ۲۲ باید چند آمپر باشه که برای این خودرو مناسب باشه؟ من در نگهداری از خودرو خیلی محتاط هستم و نمیخوام آسیبی بهش وارد بشه و از سایت های دیگه هم درمورد قطعات مختلف سوال کردم. و خواستم از سایت شما که درمورد باتری ها توضیح دادید درمورد باتری سوال کنم. ممنون میشم جواب سوالمو بدید.

 7. admin گفت:

  برای اینکه باتری مناسب ام وی ام ایکس ۲۲ را تهیه کنید باید در بین محصولات سپاهان باتری به دنبال باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه مناسب بگردید و تنوع بالای محصولات سپاهان باتری این امکان را در اختیار شما قرار داده که با هر بودجه و سلیقه ای که قصد تهیه باتری ماشین را دارید، بتوانید گزینه مورد نظرتون رو پیدا کنید و دست خالی از این شرکت بیرون نرید. گارانتی محصولات این شرکت از ۱۵ ماه تا ۲۱ ماه متغیر و وابسته به برند باتری که انتخاب می کنید می باشد.

 8. رهنما گفت:

  من در حال رانندگی در خیابون بودم و شب بود. چراغهای جلوی خودرو روشن بود. همونجور در حال رانندگی چراغها یک دفعه خاموش شدن. تعجب کردم که چرا یک دفعه وقتی رانندگی میکنم باید خاموش شن. اونجا یک سوالی برام پیش اومد و خواستم از سایت شما بپرسم . آیا خاموش شدن ناگهانی چراغها نشون میده باتری ام وی ام x22 مشکل داره یا دینام ماشین مشکل داره؟ آیا شما میتونید بنده رو راهنمایی بفرمایید؟

 9. admin گفت:

  با توجه به این نکته که شما در حال رانندگی با خودرو بودید که ناگهان چراغ ها از کار افتادن، احتمال اینکه در این زمینه باطری ام وی ام ایکس ۲۲ شما مقصر باشه تقریبا نزدیک به صفره چون در حال رانندگی دینام هستش که وظیفه تامین برق تجهیزات برقی در خود را بر عهده داره و باتری در این شرایط نقشی نداره. البته اگر دینام مشکل داشته باشه و نتونه انرژی کافی را برای خودرو تامین کنه باتری وارد عمل میشه اما در این شرایط خود ماشین هم باید کمی بعد از کار می افتد چون انرژی باتری محدوده و نمیتونه مثل دینام نامحدود انرژی مورد نیاز خود را تامین کنند. با توجه به این موارد احتمالاً خود چراغ ها مشکل دارند ولی شما برای اطمینان خاطر میتونید هر سه مورد یعنی باتری، دینام و چراغ هارو تست و بررسی کنید.

 10. موحد گفت:

  من می خوام بدونم استفاده از باتری یو پی اس ۶۵ آمپر روی خودرو مجاز هست یا نه ؟ چون من شنیدم طول عمر و کیفیت باتری های یو پی اس خیلی بهتر و بیشتر از باتری های خودرویی هستش واسه همین گفتم برای تعویض باطری ام وی ام ایکس ۲۲ از باتری یو پی اس روی ماشین استفاده کنم ولی چون مطمئن بودم که همچین کاری مجاز هست یا نه گفتم از شما بپرسم ببینم نظرتون چیه؟؟

 11. admin گفت:

  نه دوست عزیز شما برای تعویض باتری ام وی ام x۲۲ نمیتونید از باتری یو پی اس ۶۵ آمپر روی این خودرو استفاده کنید بلکه تنها مجاز به استفاده از باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه روی این ماشین هستید. باتری های یو پی اس اصلاً برای استفاده بر روی خودرو طراحی نشده اند و هیچ کارشناسی استفاده از این نوع باتری روی ماشین را به شما پیشنهاد نمی کنه بنابراین به جای اینکه به فکر خرید باتری متفاوت با باتری فابریک ماشین باشید همون باتری مناسب خودرو تون رو بخرید تا طول عمر مفید را هم ازش دریافت کنید.

 12. جاسم گفت:

  ماشین همسایه مون رو که یه ام وی ام ایکس ۲۲ بود ازش خریدم و بهش گفتم که تا زمانی که خودم از مسافرت برگردم همچنان میتونی از ماشین استفاده کنی و مشکلی نداره. تو این مدت که من مسافرت بودم بهم زنگ زد گفت باطری ام وی ام x۲۲ خراب شده بیا هزینش رو باهم شریکی بدیم ، منم قبول کردم و الان می خوام باتری مناسب برای ماشین بخرم. پیشنهاد شما برای تعویض باتری این ماشین استفاده از کدام محصولات سپاهان باتری هستش؟

 13. admin گفت:

  شما برای تعویض باطری ام وی ام x۲۲ باید به دنبال خرید باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه از بین محصولات شرکت سپاهان باتری باشید یعنی میتواند باتری ۶۰ آمپر اوربیتال پریمیوم یا باتری ۶۰ آمپر اوربیتال سیلور را انتخاب کنید و حتی مجاز به استفاده از باطری ۶۰ آمپر اوربیتال efb و ۶۰ آمپر سوزوکی بر روی خودرو هستید و این کاملاً بستگی به سلیقه شما دارد که کدام یک از این برندها را با توجه به قیمت و مدت زمان گارانتی انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *