باتری خودروهای مدیران خودرو

باتری ام وی ام x22

باتری ام وی ام x22

مشخصات باتری ام وی ام x22

باتری 60 آمپر توسط کارخانه سازنده بر روی این خودرو نصب شده است. این باتری در قالب L2 تولید و در این خودرو استفاده می شود. از آن جایی که ابعاد جای باتری این خودرو مشخص است؛ بیش از این مقدار را نمی توان در آن جای داد. در خودرو هایی که جای باتری بزرگتری برای آن ها تعبیه شده است، علاوه بر باتری فابریک از باتری با ابعاد متفاوت از باتری اصلی نیز می توان استفاده نمود. اما در خودرو هایی مانند ام وی ام x22 تنها باتری فابریک مناسب آن است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

نصب باتری های با آمپراژ بالاتر باعث بیشتر شدن قدرت و توان برقی خودرو در مقابل تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی ماشین شما می شود. همچنین برای کسانی که در فصل گرما از کولر ماشین به طور مداوم استفاده می کنند نیز انتخاب خوبی است. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند در صورت امکان از باتری با آمپراژ بالا استفاده کنند. هرچند باتری های فابریک در خودرو ها به گونه ای تعبیه شده اند که پاسخگوی نیازهای برقی خودرو باشند و باتری مناسبی برای ماشین است.

باتری مناسب ام وی ام x22

باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند های تولیدی شرکت سپاهان باتری اصفهان است. این شرکت به عنوان یکی از قوی ترین شرکت های باتری سازی در خاورمیانه است که بسیاری از برند های خود را به کشور های همسایه صادر می کند. برند سوزوکی محصول مشترک سپاهان باتری و ژاپن است و باتری های EFB نسل جدید باتری ها هستند که آلودگی بسیار کم در حد نزدیک به صفر دارند.

شما می توانید برای تهیه باتری مناسب خودروی ود از بین باتری های پیشنهاد شده، باتری موردنظر خود را تهیه نمایید و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با پشتیبانی سایت ما ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری ام وی ام x22

تامین جریان برقی که باعث روشن شدن موتور ماشین می شود، بر عهده باتری است. وقتی در حال رانندگی هستیم و دینام موجود در موتور خودروی ما به دلیل عدم دریافت بارهای الکتریکی، کارایی صحیح خود را از دست می دهد، باتری نقش محافظت کننده و مدیریتی شرایط را بر عهده خواهد گرفت. این عملکردهای ثمربخش از جانب باتری ماشین زمانی اتفاق می افتد که باتری سالم بوده و به اندازه کافی شارژ شده باشد، در غیر این صورت باید مبادرت به شارژ کردن و یا تعمیر باتری کنیم و در شرایط لازم نیز باتری را تعویض کرده و یک باتری نو و سالم خریداری کنیم. از آنجایی که سلامت باتری بسیار برای خودرو حیاتی و حائز اهمیت است، تست باتری برای کنترل سلامت آن ضروری است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

سلامت باتری منجر به بهبود کارایی خودرو و تجهیزات آن می شود. برای تست باتری اقداماتی وجود دارد که اگر بصورت مداوم انجام گیرد از بروز مشکلات ناگهانی جلوگیری می کند. بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله این اقدامات است.

انجام این امور نیاز به تجهیزات مناسب دارد و بهتر است بدست متخصص این کار سپرده شود چراکه هرگونه اشتباه ممکن است خسارات زیادی به شخص و خودرو وارد کند. نمایندگی سپاهان باتری قبل از تعویض باتری خودروی شما، کنترل های لازم را بصورت رایگان برای شما انجام می دهد تا هزینه های اضافی از روی دوش شما برداشته شود.

خرید باتری اوربیتال EFB مناسب mvm x22
فروش باتری اوربیتال وان سیلور ام وی ام X22

قیمت باتری ام وی ام x22

باتری ها بر اساس میزان آمپر، نوع برند باتری، نوع خودرو و …. توسط کارخانه سازنده باتری قیمت گذاری می شود. علاوه بر این عوامل، عوامل خارجی مانند حمل و نقل، مالیات، نگهداری در انبار ها و …. نیز در تعیین قیمت نهایی خودرو موثر است. همچنین خوب است بدانید که قیمت باتری با احتساب دریافت باتری فرسوده محاسبه شده است و در صورت نبود آن قیمت افزایش می یابد. برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با شماره های نمایندگی سپاهان باتری تماس بگیرید.

فروش باتری اوربیتال مناسب ال 90

باتری ام وی ام x22 با تاریخ جدید

یکی از عواملی که قبل تست باتری برای کنترل سلامت باتری باید به آن توجه کرد؛ تاریخ تولید باتری خودرویی است که خریداری می کنید. باتری خودرو با تاریخ جدید قدرت و کارایی بالاتری نسبت به باتری هایی دارد که زمان زیادی از تاریخ آن ها گذشته است. در همین راستا باید توجه داشته باشید که هنگام تهیه باتری، از خرید باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولید آن ها گذشته است جلوگیری کنید چرا که قدرت و کیفیت اولیه را نخواهد داشت. همچنین در هنگام تهیه باتری باید به زمان شروع گارانتی آن نیز توجه کرد که این موضوع نیز به تاریخ تولید باتری وابسته است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

گارانتی باتری خودرو:

تعیین مدت زمان گارانتی به سیاست های هر کارخانه بستگی دارد. نوع و برند باتری، نوع خودرو و بسیاری از عوامل دیگر، مواردی است که بر روی تعیین مدت زمان گارانتی تاثیر گذار است. گارانتی باتری های سپاهان باتری شامل محصولاتی می شود که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط مناسب کارکرد باتری، عمر کمتری کرده باشند. در اینصورت کارخانه باتری شما را با باتری نو تعویض خواهد کرد اما تعمیر بر روی محصول صورت نمی گیرد.

مدت زمان گارانتی باتری های سپاهان باتری بر حسب نوع باتری بین 12 تا 21 ماه است. شما می توانید برای فعالسازی گارانتی باتری خود، بارکد روی جعبه محصول را به شماره های درج شده بر روی برگه گارانتی ارسال نمایید. همچنین لازم است هنگام خرید به تاریخ شروع گارانتی توجه نمایید.

ارسال و نصب باتری ام وی ام x22

تمامی باتری های سپاهان باتری برای شما به صورت رایگان ارسال می گردد. همچنین نصب باتری بر روی خودروی شما نیز رایگان است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید. در حالت عادی باتری ها به طور متوسط حدود 2 سال عمر می کنند.

البته با توجه به شرایط تغییر این مدت زمان ممکن است. هرچند طول عمر باتری ها علاوه بر نوع و کیفیت ساخت به مصرف کننده نیز بستگی دارد. عواملی مانند شدت گرما و سرما، نحوه استفاده از باتری، تعداد تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باتری تاثیر گذار باشد. توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری ام وی ام x22

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ماشین دارید. نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند. تعویض باتری خودرو کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص استفاده شود. همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد. کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای ام وی ام x22 باتری سیلد اسید بهتر است یا باتری اسیدی؟

باتری های خودرویی به دو دسته سیلد اسید (اتمی) و اسیدی تقسیم بندی می شوند. هردو نوع باتری های اسیدی و سیلد اسید باتری های مناسبی هستند که بر روی خودروی شما قابل نصب است. اما امروزه مسیر باتری سازی به سمت ساخت باتری های سیلد اسید رفته است. چراکه این باتری ها آلودگی کمتری دارند و به مراقبت و نگهداری نیاز ندارند. شما می توانید بر اساس نیاز خود باتری مورد نظر خود را تهیه نمایید.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله . قیمت باتری ها با احتساب تحویل فرسوده باتری است و در صورت نبود داغی، به ازای هر آمپر هزینه ای را باید پرداخت نمایید. با توجه به نوسان قیمت به صورت روزانه ، نمیتوان قیمت مصوب و پایه ای اعلام نمود. این نوسان قیمت هم به دلیل چند پارامتر اساسی است که مهمترین انها قیمت جهانی سرب و دلیل دیگر، قیمت خروجی کارخانه های تولید باتری ماشین است. همچنین از آنجایی که باتری ها قبل از رها شدن در محیط لازم است بدلیل وجود مواد سمی بازیافت شوند؛ بهتر است باتری ها را به دست افراد متخصص در این کار بسپارید تا آن را بازیافت کنند تا آسیب کمتری به طبیعت وارد شود.

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین x22

گارانتی

باتری ام وی ام x22 با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری ام وی ام x22 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری ام وی ام x22 با خدمات پس از فروش

چگونه می توان تشخصی داد باتری ام وی ام X22 نیاز به رسیدگی دارد؟

تشخیص اینکه ماشین شما چه زمانی مشکل دارد آسان است، اما پی بردن به علت این مشکلات می تواند گیج کننده باشد. یک جستجوی آنلاین سریع انجام دهید تا علائم وجود مشکل در باتری ام وی ام X22 ، استارت، دینام و تعداد زیادی از مشکلات مرتبط با موتور را ببینید.

معمولاً باتری ام وی ام X22 به آرامی از بین می رود و از قبل اطلاع رسانی می کند تا مالک خودرو را در شرایط دشوار قرار ندهد. البته استثنائاتی نیز وجود دارد، مانند زمانی که خرابی داخلی در نتیجه یک سلول بد در باتری شما رخ می دهد و وقتی این اتفاق می‌افتد، احتمالاً هیچ علامت هشداری ندارید. این شرایط استثناء است و در شرایط نرمال باتری قبل از مردن علائمی را به شما اعلام می کند که رو به زوال می رود و با توجه به علائم هشدار دهنده می توانید خود را برای تعویض به موقع باتری ام وی ام X22 آماده کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری پژو 206

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چه عواملی بر طول عمر باتری MVM X22  موثر اند؟

1- گرمای شدید واکنش شیمیایی درون باتری را تسریع می کند و عمر باتری را کوتاه می کند، بنابراین برخی از باتری ها با یک کاور عایق پوشانده می شوند تا تغییرات دمای شدید را کنترل کنند و باتری MVM X22 را از مرگ زودرس نجات دهد.

2- سبک رانندگی می تواند بر طول عمر باتری شما تأثیر زیادی بگذارد. راه اندازی ماشین مقدار زیادی از انرژی باتری را می گیرد، بنابراین سیستم شارژ باید برای جبران کردن شارژ از دست رفته ی باتری وارد عمل شود. این بدان معناست که اگر رفت و آمد کوتاهی دارید یا سفرهای کوتاه زیادی انجام می دهید ، باتری هرگز به طور کامل شارژ نمی شود و در بلند مدت این فرایند طول عمر باتری MVM X22 شما را کاهش خواهد داد

چه عواملی بر طول عمر باتری MVM X22 موثر اند؟

1- گرمای شدید واکنش شیمیایی درون باتری را تسریع می کند و عمر باتری MVM X22 را کوتاه می کند، بنابراین برخی از باتری ها با یک کاور عایق پوشانده می شوند تا تغییرات دمای شدید را کنترل کنند و باتری را از مرگ زودرس نجات دهد.

2- سبک رانندگی می تواند بر طول عمر باتری شما تأثیر زیادی بگذارد. راه اندازی ماشین مقدار زیادی از انرژی باتری را می گیرد، بنابراین سیستم شارژ باید برای جبران کردن شارژ از دست رفته ی باتری MVM X22 وارد عمل شود. این بدان معناست که اگر رفت و آمد کوتاهی دارید یا سفرهای کوتاه زیادی انجام می دهید ، باتری هرگز به طور کامل شارژ نمی شود و در بلند مدت این فرایند طول عمر باتری شما را کاهش خواهد داد

باتری سایر خودرو ها : باتری رانا

چگونه طول عمر باتری MVM X22 کاهش می یابد؟

برای افزایش طول عمر باتری MVM X22، آن را شارژ نگه دارید، اگر بیشتر سفرهای کوتاهی انجام می دهید که مجبور می شوید استارت های مکرر در طول روز داشته باشید، مثلاً برای رساندن بچه ها به مدرسه از خودرو استفاده می کنید یا برای انجام کارهای مختصر مختلف در اطراف شهر با خودرو رانندگی می کنید، باتری خودرو شما به اندازه زمانی که مرتب با خودرو برای مدت زمان کافی رانندگی می کنید، دوام نخواهد آورد. به گفته کارشناسان، ماشین شما برای شارژ کامل باتری MVM X22 به مقدار مشخصی زمان نیاز دارد. اگر به اتومبیل خود اجازه نمی دهید این کار را انجام دهد، باتری شما سریعتر به نقطه ای می رسد که دیگر نمی تواند شارژ را در خود نگه دارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری MVM X22سیلد اسیدی چه مدت بر روی خودرو دوام می آورد؟

باتری با تبدیل انرژی شیمیایی ذخیره شده در الکترولیت های خود به انرژی الکتریکی، انرژیِ مورد نیاز برای راه اندازی خودرو را تامین می کند و همچنین تمام سیستم های الکتریکی خودروی شما را در حالت خاموش بودن دینام موتور تغذیه می کنند.

با گذشت زمان، الکترولیت باتری سیلد اسیدی شما به علت از دست دادن آب غلیظ می شود. باتری در این شرایط معمولاً نمی تواند به راحتی ماشین شما را راه اندازی کند. در نتیجه ، شما باید هر 2 تا 3 سال یکبار باتری خود را تعویض کنید.

بیشتر اوقات ، باتری ها به دلیل عوامل خارجی و بی توجهی انسان، به مرگ زودرس می رسند اما نباید توقع داشته باشید طول عمر باتری در شرایط نرمال از این بازه ی زمانی فراتر رود و بهتر است این زمان بندی تعویض باتری mvm x22 را رعایت کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری پژو پارس