باتری خودروهای تویوتا

باتری تویوتا هایس

باتری تویوتا هایس

مشخصات باتری تویوتا هایس

باتری 60 آمپر پایه بلند قالب D23 باتری فابریک این خودرو است که توسط شرکت سازنده بر روی آن قرار گرفته است.در این خودرو می توان از باتری 70 آمپر قالب D26 نیز استفاده کرد.باتری 70 آمپر پایه بلند با قالب D26، حداکثر آمپراژی است که می توان بر روی این خودرو نصب کرد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

امروزه شرکت های خودرو سازی محفظه باتری خودرو ها را به نحوی می سازند که بتوان در آن ها از قالب های مختلف و آمپراژ های بالاتر نیز استفاده کرد.باتری های بالاتر از آمپراژ فابریک، برای خودروهایی که دارای تجهیزات اضافی مانند سیستم های صوتی هستند، باعث برق رسانی و کارکرد بهتر خودرو می شوند.همچنین بهتر است از باتری با آمپراژ پایین تر نیز استفاده نکرد.اما در کل باتری های فابریک انتخاب استانداردی برای باتری خودرو هستند و پاسخگوی نیاز باتری هستند.

باتری مناسب تویوتا هایس

همانطور که پیش تر گفتیم باتری مناسب هایس باتری 60 و 70 آمپر پایه بلند است.این باتری توسط شرکت سپاهان و در برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB تولید می شودبرند های اوربیتال سیلور و اوربیتال پریمیوم از باتری های قیمت مناسب سپاهان هستند که بسیار مقرون به صرفه است و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.باتری سوزوکی همانطور که از نامش پیداست محصول مشترک ایران و شرکت سوزوک ژاپن است.این باتری زیر نظر شرکت ژاپنی و به دست متخصصان ایرانی ساخته شده است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری های EFB نیز باتری های نسل جدید هستند که بیشتر در خودرو های هیبریدی به کار می روند اما به طور کلی برای تجهیزات برقی خودرو بسیار مناسب است.تفاوت عمده این برند ها در مواد اولیه سازنده آن هاست که البته در طول عمر باتری ها نیز تاثیر می گذارد.شما می توانید با مراجعه به باتری های عرضه شده توسط شرکت سپاهان باتری، باتری مورد نظر خود را تهیه نمایید.

قیمت باتری تویوتا هایس

قیمت باتری ها به عواملی مانند برند باتری، مواد تشکیل دهنده در ساخت و آمپراژ آن بستگی دارد،که شرکت سازنده بر اساس آن ها قیمت باتری را تعیین می کند.از دیگر عواملی که باعث مناسب بودن قیمت باتری می شود، عرضه مشتقیم باتری از کارخانه به نمایندگی ها و سپس بدست مردم است.بدلیل اینکه واسطه در این بین کم است باتری با قیمت بهتری به مشتری می رسد.همچنین باتری های ایرانی هزینه هایی مانند گمرک  انبارداری را ندارند؛ پس به نسبت باتری های وارداتی مقرون به صرفه ترند.

برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.همچنین پشتیبان های نمایندگی سپاهان باتری آمادگی هرگونه مشاوره در خصوص خرید باتری به شما مشتریان عزیز را دارند.باتری خودرو از قطعات مهمی است که در صورت خرابی مشکلات زیادی رابری صاحب خودرو ایجاد می کند.باتری ماشین از مهمترین بخش های خودرو است که طیف وسیعی از کارها و دستگاه ها از زمان شروع کارکرد موتور تا برق کامپیوتر خودرو توسط آن مدیریت می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

درواقع از آنجایی که تامین انرژی لازم برای استارت زدن و بکار انداختن خودرو بر عهده باتری است، درصورت خرابی آن، خودروی شما روشن نخواهد شد.درنتیجه توجه به سلامت باتری و تست و کنترل آن از امور مهمی است که باید به صورت مداوم برای خودرو انجام گیرداندازه گیری ولتاژ، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. اقداماتی است که برای تست باتری جهت پیشگیری از خرابی های احتمالی لازم است.ساده ترین راه تست باتری، اندازه گیری ولتاژ است که با استفاده از ولت متر یا مولتی متر انجام می گیرد.چنانچه ولت متر عدد 12.6 را نشان دهد سالم بود باتری معلوم می شود.

البته به صورت کلی عدد بالای 12 در ولت متر نشان دهنده سلامت باتری است اما چنانچه این عدد کاهش یابد بای باتری را تعمیر یا تعویض کرد.به طور معمول باتری ماشین نباید تحت حرارت خیلی بالا یا پایین و تکان و ضربه زیاد باشد.همچنین ساکن ماندن زیاد باتری ها نیز موجب سولفاته شدن آن ها می شود.باید در نظر داشته باشید در صورت مراقبت اصولی از باتری و تست و کنترل مداوم سلامت آن، ممکن باتری 5 سال عمر کند اما عمر باتری ها معمولا 3 سال است و بعد از آن باید تعویض گردد.

نمایندگی شرکت سپاهان باتری، سلامت باتری شما را به صورت رایگان کنترل می کند تا متحمل هزینه اضافی نشویدهمچنین سلامت سیستم برقی و دینام خودروی شما را نیز به صورت رایگان تست می کند.گارانتی یکی از دغدغه های اصلی مشتریان استمحصولات سپاهان باتری، همگی دارای گارانتی 12 تا 21 ماهه است؛ که این مدت زمان بر اساس نوع برند و مواد سازنده و همچنین آمپراژ باتری تعیین شده است.

برای استفاده از این گارانتی ها لازم است به نمایندگی های شرکت سپاهان باتری مراجعه نماییدشما می توانید با فعال سازی گارانتی طبق قوانین موجود در ضمانت نامه، از خدمات استفاده کنید.لازم است بدانید گارانتی شامل محصولاتی می شود که در ساخت آن ها مشکلی وجود داشته است.برای فعالسازی گارانتی باتری خود، بارکد آن را از طریق شماره های قرار داده شده بر روی برگه ضمانت نامه به شرکت سپاهان باتری ارائه دهید.باید بدانید عمر مفید باتری ها به لحاظ فنی از زمان مونتاژ و ساخت شان و قرار گرفتن الکترولیت مابین صفحات شروع می شود.بر این اساس در اثر انبار کردن باتری ها قدرت شان کاهش یافته و گاهی در اثر نگهداری نادرست طول عمرشان کم شده یا خراب می شوند.از آنجایی که باتری ها خود به خود دشارژ و سولفاته می شوند، در هنگام خرید به تاریخ تولید باید توجه داشت تا دچار مشکل نشوید.

پر واضح است که در چنین شرایطی چنانچه مدت زیادی از زمان تولید باتری گذشته باشد باتری کارایی و قدرت اولیه را برای ما نخواهد داشت.درنتیجه باید در هنگام خرید به تاریخ تولید باتری ها توجه نماییم و از خرید باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولید آن ها گذشته است خودداری نماییم.ارسال باتری های خودرویی شرکت سپاهان باتری توسط کارشناسان با تجربه به صورت رایگان برای مشتریان انجام می گیرد.همچنین نصب این باتری ها نیز رایگان است و بدست کارشناس ماهر انجام می شود.

طول عمر باتری تویوتا هایس

بعد از قیمت باتری، کیفیت و طول عمر آن از عوامل مهمی است که برای افراد اهمیت بسیاری دارد.طول عمر استاندارد باتری ها در حدود دو سال است.اما آنچه این دوسال را تضمین می کند، عملکرد باتری و عواملی تاثیر گذار در آن است.عواملی چون لرزش، استفاده مداوم از سیستم صوتی و GPS باعث کاهش طول عمر باتری ماشین می‌شوند.از دیگر عوامل می‌توان به گرمای شدید اشاره کرد که باعث افزایش سرعت واکنش شیمیایی می‌شود و عمر باتری را کاهش می‌دهد؛

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

نوع رانندگی نیز بر عمر باتری تاثیرگذار است؛ زمانی که خودروی خود را روشن می‌کنید مقدار زیادی برق از باتری گرفته می‌شود، بنابراین برای پر شدن مجدد، باتری نیاز به زمان دارد.

همچنین باتری هایی که مدت زیادی در انبار ها نگهداری می شوند، قدرت اولیه خود را از دست می دهند.به این دلیل که مدت طولانی در یک حالت باقی مانده اند مقدار زیادی آب از دست داده و دشارژ می شوند.در نتیجه در هنگام خرید توجه داشته باشید که از تاریخ تولید باتری بیشتر از 6 ماه نگذشته باشد تا عملکرد بهتری را از باتری ببینید.

تعویض باتری تویوتا هایس

صرف نظر از نحوه برخورد خوب با خودرو ، باتری خودرو هنوز هر چند سال یکبار فرسوده می شود و نیاز به تعویض دارد.این تنها یکی از موارد نگهداری منظمی است که ما به عنوان مالک خودرو با آن سروکار داریم.خوشبختانه ، نصب باتری جدید کار ساده ای است و ما آن را برای همه مشتریان توصیه می کنیم.باتری ماشین در شرایط نرمال در حدود 4 تا 5 سال عمر می کند.از آنجایی که معمولا شرایط برای خودرو ها نرمال نیست، لازم است تا مواردی را در جهت عدم کاهش طول عمر باتری انجام دهید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

به دلیل اینکه باتری ها در شرایط هوایی سرد و گرم قرار دارند و یا بدلیل حرکت زیاد مدام تحت ضربه خوردن و تکان شدید اند، عمرشان کاهش می یابد.به همین دلیل نهایتا تا 3 سال عمر مفید باتری است.تعویض باتری از اموری است که بسیار ساده است اما درصورتی که توسط فرد متخصص انجام نگیرد موجب ایجاد خسارت می شود.این کار توسط متخصصان شرکت سپاهان باتری و به صورت رایگان برای مشتریان انجام می گیرد.

باتری با کیفیتباتری هایس با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری هایس با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری هایس با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری هایس با خدمات پس از فروش

باتری هایس و دینام خودرو چگونه همکاری دارند؟

باتری هایس در درجه اول در فرآیند راه اندازی موتور خودرو نقش دارد و درواقع به تامین جریان اولیه برای به حرکت درآوردن خودرو کمک می کند. از اینجا به بعد با توجه به دور موتور خودرو و فعالیت دینام، خودرو ممکن است برای انرژی بیشتر به باتری هایس خود متکی باشد یا نباشد، اما زمانی که در حرکت نیست از آن به عنوان منبع جایگزین استفاده می کند. شاید حالا متوجه شده باشید که چرا توصیه می شود در زمان خاموش بودن خودرو از سیستم صوتی استفاده نکنید.

در هر صورت، برق مصرف شده توسط وسیله نقلیه از طریق دینام به باتری هایس شما بازگردانده می شود تا آن را شارژ و آماده استفاده نگه دارد. دینام برق باتری هایس را تامین می کند و واکنش شیمیایی آن را معکوس می کند و آن را از این طریق شارژ می کند.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری تیبا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *