باتری خودروهای هیوندا

باتری هیوندا توسان ix35

باتری هیوندا توسان

مشخصات باتری توسان ix35

باتری توسان خود را از یک نمایندگی و برند معتبر تهیه کنید، ممکن است اتفاق بیفتد که با خرید یک باتری معمولی از مغازه ای نزدیک، پول زیادی را پس انداز کنید، اما انجام این کار می تواند هزینه های شما را در آینده افزایش دهد. انتخاب یک باتری خوب شما را از هزینه های طولانی در آینده نجات می دهد. داشتن باتری خوب خودرو مزایایی دارد، مثلاً این که یک باتری خوب دوام زیادی دارد. اگر می‌خواهید خودروی شما بیشتر دوام بیاورد، مهم است که باتری با کیفیت بالا و متناسب با خودرو خود را خریداری کنید تا بتوانید انتظار عملکرد مطلوب از خودرو را داشته باشید. باید بدانید که باتری با کیفیت بالا بیش از 2-3 سال دوام می آورد، بنابراین بهتر است یک باتری هیوندا توسان با کارایی بالا تهیه کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای خرید باتری خودروی توسان به مدل توسان باید توجه کرد پس طبق روند زیر باتری را انتخاب نمایید:

در خودروی توسان از سال 2015 به قبل باتری 70 آمپر پایه بلند قالب D26، باتری فابریک این خودرو بود. باتری 70 آمپر اوربیتال پریمیوم برای جایگزینی در این خودرو مناسب است.
در سری جدید این خودرو (new face) یعنی از سال 2015 به بعد باتری فابریک آن باتری 60 آمپر قالب L2 است که می توانید برای جایگزینی از باتری 60 آمپر پرمیوم سپاهان باتری استفاده کنید. برای تهیه باتری مناسب خودروی خود می توانید از طریق کارشناسان فروش و یا سایت نمایندگی سپاهان باتری اقدام نمایید. ارسال و نصب باتری در اقصی نقاط تهران از جمله مرزداران ، فرحزاد ، تهران پارس و صادقیه به صورت رایگان انجام خواهد شد.

 

خرید باتری هیوندا توسان

برای خرید باتری توسان به موارد زیر توجه کنید:

1-قالب باتری: در خودرو ها قسمتی به عنوان محفظه باتری در نظر گرفته شده است که در این محفظه بسته به طراحی کارخانه سازنده قالب های مشخصی جای می گیرد. به همین دلیل هنگام خرید باتری هیوندا توسان مخصوصا به صورت اینترنتی لازم است به قالب توجه نمایید تا در هنگام نصب دچار مشکل نشوید.

2-ظرفیت باتری: هر کارخانه ای با توجه به نوع ساخت خودرو و موتور آن باتری فابریکی برای آن در نظر می گیرد. از آنجایی که پشت این انتخاب علم و دانش قرار گرفته است بهتر است هنگام تعویض، اقدام به خرید باتری فابریک هیوندا ix35 کنید یا حداقل از باتری با آمپراژ پایین تر استفاده نکنید.

3-نوع باتری: باتری ها در دو نوع اسیدی و سیلد اسید تولید می شوند اما تولید و استفاده از باتری های سیلد اسید تحت عنوان باتری های بدون مراقبت خیلی بیشتر است. شما می توانید هنگامی که سطح مایع الکترولیت در باتری های اسیدی پایین آمد به آن ها آب اضافه کنید و مدت زمان بیشتری را از آن ها استفاده نمایید. باتری های سیلد اسید بدلیل وجود کلسیم در میان صفحات آن، از مایع باتری مدت زمان بیشتری محافظت می کند و طول عمر بالاتری نیز دارند.

شما می توانید برای تهیه باتری مناسب خودروی خود از بین باتری های پیشنهاد شده، باتری مورد نظر خود را تهیه نمایید و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با پشتیبانی سایت ما ارتباط برقرار نمایید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

090901 : یکی از عوامل بسیار مهمی که تاثیر زیادی بر قیمت باتری توسان می گذارد، استانداردهای بین المللی در نظر گرفته شده است. در هند عمدتاً 2 نوع استاندارد باتری در خودروها استفاده می شود: یکی استاندارد اروپا (DIN) و دیگری استاندارد بین المللی ژاپن (JIS). باتری با مشخصات تعیین شده بر اساس استانداردهای اروپایی، گرانتر از استانداردهای ژاپنی است، حتی اگر ظرفیت هر دو باتری گاهی اوقات یکسان باشد. باتری سوزوکی کارخانه سپاهان باتری دارای تمامی این استاندارد ها می باشد و خط تولید آن مورد تائید سوزوکی ژاپن است که باعث می شود تا با خیال راحت از این باتری استفاده کرد.

 

 

خرید باتری سوزوکی مناسب هیوندا توسان
تعویض رایگان باتری هیوندا توسان در تهران

طول عمر باتری توسان

به عنوان کارشناسان تعمیر و نگهداری خودرو ، مشتریان اغلب از ما می پرسند که باتری خودرو چقدر باید دوام بیاورد؟ به نظر ما، باتری خودرو نباید کمتر از دو سال دوام بیاورد و می تواند تا چهار سال نیز بسته به شرایط دوام بیاورد. با این حال، به طور متوسط، اکثر مالکان وسایل نقلیه حدود دو تا سه سال خدمات از باتری اتومبیل خود دریافت می کنند. اگر ماشین کاملاً جدیدی خریداری کرده اید، احتمالاً طول عمر باتری توسان شما حدود 3 سال خواهد بود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

یک باتری ماشین نشانه هایی را نشان می دهد که باتری در حال از بین رفتن است. وقتی موتور آهسته تر راه اندازی می شود، راننده متوجه می شود که تقریباً طول عمر باتری هیوندا ix35 به پایان رسیده است.

اگر باتری توسان شما در حال کهنه شدن است و نگران آن هستید، از یک مکانیک خودرو دارای مجوز بخواهید تا آن را برای شما آزمایش کند. هیچ چیز بدتر از این نیست که بخواهید از نقطه A به نقطه B بروید و بفهمید ماشین شما خراب شده است. برای بررسی و تعویض باتری خود و برای خدمات با نمایندگی سپاهان باتری تماس بگیرید.

 

خرید باتری تیبا از محصولات سپاهان باتری

تعویض باتری توسان ix35

آیا خودمان می توانیم تعویض باتری توسان را انجام دهیم؟

تعویض باتری توسان کار ساده و آسانی است و اگر دانش خیلی کمی هم از باتری و خودرو داشته باشید می توانید این کار را انجام دهید اما باید این را هم در نظر بگیرید که این سیستم برقی کوچک خودرو بسیار حساس است و اگر اشتباهی در نصب آن انجام گیرد ممکن است به باتری و خودرو و حتی خود شخص نیز آسیب های فراوانی را وارد کند. در بسیاری از کشور های دنیا هزینه تعویض باتری توسان با هزینه تعویض خودرو برابری می کند، اما در ایران خوشبختانه با هزینه ای معقول می توانید تعویض باتری توسان را انجام دهید.

نمایندگی سپاهان باتری برای رفاه حال مشتریان خود در شرایط اقتصادی نه چندان خوب، باتری را به صورت رایگان در سراسر تهران برای آن ها تعویض می نماید. این امر همچنین از بروز مشکلاتی مانند اتصال کوتاه و انفجار باتری نیز جلوگیری می کند زیرا تکنسین های سپاهان باتری همه افرادی آموزش دیده هستند و تعویض باتری هیوندا ix35 را به بهترین صورت انجام می دهند. علاوه بر این سپاهان باتری، باتری مناسب خودروی شما را به صورت رایگان به سراسر تهران از جمله سرسبز، تهرانپارس، علم و صنعت و… ارسال می نماید.

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین ix35

گارانتی

باتری توسان ix35 با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری ix35 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری توسان با خدمات پس از فروش

چگونه طول عمر باتری توسان را افزایش دهیم؟

برای افزایش طول عمر باتری توسان ، هنگام خروج از خودرو همه چراغ ها را خاموش کنید. روشن نگه داشتن چراغ های جلو و چراغ های داخل اتومبیل می تواند خسارت سنگینی به باتری توسان شما وارد کند. برای جلوگیری از فراموش کردن این کار، یادداشتی را روی داشبورد خود قرار دهید، برچسب یادآوری را روی ریموت ماشین خود وصل کنید یا در مسیری پارک کنید که برای رسیدن به مقصد باید از چراغ های جلو عبور کنید.

می توانید برای داشتن باتری توسان با طول عمر مناسب، خوردگی روی باتری را کنترل کنید. پایانه های باتری هیوندا توسان به مرور زمان دچار خوردگی می شوند و تمیز نگه داشتن آنها در برابر تجمع خوردگی، راهی عالی برای افزایش طول عمر باتری IX35 شما است. پایانه ها را با مسواک آغشته به محلول جوش شیرین و آب تمیز کنید. سپس، با استفاده از یک پارچه تمیز باتری را کاملاً خشک کنید.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

باتری سایر خودرو ها : باتری اسکالا

 

چرا باید برق دزدی باتری توسان را سریع تر رفع کنیم؟

باید فوراً با برق دزدی خودرو برخورد کرده و اجازه ندهید که ادامه پیدا کند چرا که تاثیر زیادی بر روی طول عمر باتری توسان شما خواهد داشت. به عنوان مثال، اگر یک روز صبح متوجه شدید که ماشین شما به سختی روشن می شود، اما چراغ های جلو را روشن نگذاشته اید، ممکن است در خودرو شما برق دزدی وجود داشته باشد و وجود نقص در جایی از سیستم، باتری توسان شما را تخلیه کند. تعمیر آن قبل از مرگ باتری توسان یا به عبارت دیگر قبل از اینکه باتری چندین بار دچار دشارژ شود، در بلند مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری پراید

14010824 : شما می توانید از تیم کارشناسی ما کمک بگیرید!

امداد باتری کهن می تواند کارشناسان خود را به محل شما بفرستد تا پس از آنکه باتری را تعویض کردند، تست دینام وبرق دزدی را نیز انجام دهند تا شما خیالتان راحت شود که باتری از طریق این دو عامل، تحت فشار نیست. زیرا اگر دینام خودرو شما مشکل داشته باشد و نتواند باتری را به درستی شارژ کند، باتری نو در کمتر از یک هفته از کار میوفتد. با خرید باتری توسن از امداد باتری کهن، دیگر جای نگرانی نمی باشد.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

تعویض باتری توسان در زمان مناسب چه مزیتی دارد؟

تعداد کمی از ما به باتری توسان یا در واقع همان ضمانت خودرو توجه زیادی می کنیم. باتری توسان شما به عنوان یکی از مهمترین بخشهای وسیله نقلیه مدرن شما، طیف وسیعی از وظایف را از شروع به کار موتور تا روشن کردن کامپیوترهای داخل ماشین در زمان خاموش بودن دینام خودرو مدیریت می کند.

علاوه بر تعویض روغن، تعویض فیلترهای هوا و سایر سرویس های عمومی مربوط به خودرو، مراقبت از باتری توسان یکی از موثرترین روش ها برای اطمینان از کارکرد روان و بدون مشکل خودرو است. خرابی باتری ها یکی از دلایل اصلی تماس های کمک جاده ای است و بخش بزرگی از این خرابی های به دلیل باتری هایی که برای کارهایی که انجام می دهند بسیار قدیمی هستند رخ می دهد. برای اطمینان از عملکرد صحیح باتری توسان خود تعویض باتری را در زمان مناسب انجام دهید.

باتری سایر خودرو ها : باتری شاهین

 

استفاده از تجهیزات الکترونیکی زمانی که موتور خودرو غیر فعال است، چه بلایی بر سر باتری توسان می آورد؟

اکثر رانندگان این عادت را دارند که رادیو یا سیستم تهویه مطبوع خود را در حالی که خودروی آنها بیکار یا پارک شده است، روشن بگذارند. اما آیا می دانید این قطعات الکترونیکی در این حالت طول عمر باتری توسان را کوتاه می کنند؟

وقتی موتور اتومبیل شما روشن است ، دینام به خودرو کمک می کند تا برق مورد نیاز این قطعات الکترونیکی را تولید کند، در حالی که باتری به عنوان یک منبع ذخیره انرژی عمل می کند. وقتی خودرو بیکار می ماند ، دینام خاموش می شود و این قطعات به جای آن از باتری انرژی می گیرند.

برای کسانی که بی اطلاع هستند، باتری توسان به منظور تأمین نیروی روشن کردن موتور است و وظیفه تامین انرژی طولانی مدت برای سایر قطعات الکترونیکی را ندارد. اگر اصرار دارید در حالی که موتور خودرو غیر فعال است در اتومبیل خود منتظر بمانید، توصیه می شود همه عملکردهای الکترونیکی را برای حفظ طول عمر باتری خودرو خاموش کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری اف جی کروز

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

نحوه رانندگی و جایی که در آن رانندگی می کنید چه ارتباطی با سلامت باتری توسان دارد؟

لرزش باتری توسان در نتیجه رانندگی در جاده های ناهموار می تواند به آسیب دیدن باتری کمک کند. لرزش باتری توسان شما می تواند باعث خراب شدن سریعتر قطعات داخلی آن شود. علاوه بر این، لرزش شدید می تواند باعث شود اتصالات باتری توسان شما شل یا حتی قطع شوند. باتری ناایمن ایده آل نیست و به طور بالقوه بسیار خطرناک است. ترمینال مثبت در صورت تماس با هر فلزی روی بدنه خودرو ممکن است باعث اتصال کوتاه شود و این می تواند باعث آتش سوزی یا آسیب جدی دیگر شود. باید از محکم بودن باتری در جایگاهش در خودرو اطمینان حاصل کنید و دائماً بست های نگهدارنده ی باتری توسان را چک کنید تا در صورت نیاز به محکم کاری، به موقع این کار را انجام دهید. بعد از رانندگی های پر فراز و نشیب بست ها و اتصالات باتری خودرو الزامی است.

باتری سایر خودرو ها : باتری آریزو 6

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

230901 ف ف: واکنش باتری توسان در آب و هوای سرد چگونه است؟

باتری خودرو. برای مبارزه با چالش های فصلی مبارزه می کند. در زمستان با کاهش دمای هوا در مناطق مختلف، واکنش شیمیایی باتری خودرو کند می شود، عمر باتری را تخلیه می کند و خودرو به دلیل حرکت آهسته روغن موتور، برای راه اندازی به نیروی بیشتری نیاز دارد. باتری های جدید تر می توانند شرایط آب و هوایی سخت را به راحتی مدیریت کنند، اما یک باتری که به پایان عمر خود نزدیک است در آب و هوای شدید شروع به مبارزه می کند. اگر نشانه ای از فرسودگی آن را مشاهده کردید سعی کنید به پیش یک مکانیک متخصص برده تا تشخیص دهد که باتری نیاز به تعویض دارد یا خیر.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

071001 ف ف:  چه دلیلی برای بازیافت باتری توسان وجود دارد؟

جهان امروزی به شدت از برق تغذیه می شود که صنعت خودرو و قطعات آن یکی از بزرگ ترین مصرف کنندگان این انرژی است. باتری ها یک وسیله ی ذخیره انرژی و جزء ضروری ترین قطعات در خودروی شما است. بازیافت باتری محیط زیست سالم تری را برای بشر فراهم می سازد. دلیل آن این است که باتری های اسیدی از درصد بالایی سرب و اسید سولفوریک تشکیل شده اند. همانطور که می توانید تصور کنید، هر عنصر سمی مانند این ها می تواند برای محیط زیست خطرناک باشد. به همین دلیل مهم است که باتری را بجای دور انداختن به زباله، به کارخانه های برای بازیافت تحویل دهید.

نمایندگی امداد کهن، علاوه بر ارسال و نصب رایگان باتری جدید برای شما، باتری فرسوده ی شما را نیز تحویل می گیرند و به کارخانه برای بازیافت ارسال می کنند.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

211001 ف ف:  چه مقدار ولتاژی برای شارژ باتری توسان لازم است؟

باتری های خودرویی که 12 ولتی هستند؛ را می توان در طیف وسیعی از ولتاژ ها شارژ کرد، بنابراین تنها 12 ولتی نیستند. باتری های خودرویی را اگر به طور حداقل در نظر بگیریم به 12.9 ولت برای شارژ نیاز خواهد داشت. اما در این ولتاژ سرعت شارژ باتری خودرو کند خواهد بود. تا زمانی که باتری کاملا شارژ نشده باشد، باتری خودرو را می توان در ولتاژ های بالاتر نیز شارز کرد. دینام می تواند از 15 ولت نیز عبور کرده و باتری را شارژ نماید. البته در نظر داشته باشید که باتری نباید بیش از حد شارژ شود. در حالی که موتر خودرو روشن است نیز این مقدار ولتاز ها به طور معمول بین 13.6 تا 14.6 ولت می باشد. این مقادیر ولتاژ ها نشان از سلامت کامل باتری شماست.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

031201 ف ف:  دلیل دشارژ شدن مکرر باتری توسان چیست؟

یکی دیگر از عواملی که نشان می دهد طول عمر باتری خودروی شما به پایان رسیده است همین دشارژ شدن های مکرر باتری می باشد. زمانی فرا می رسد که باتری خودروی ما تخلیه می شود و ما اقدام به شارژ آن به وسیله ی باتری به باتری می کنیم. اما پس از مدتی دوباره شارژ خود را از دست می دهد. متوجه می شویم که باتری دیگر شارژ پذیر نبوده و نیاز به تعویض دارد. معمولا این مورد زمانی به وجود می آید که رانندگان اغلب رانندگی های کوتاه مدتی دارند و چراغهای خودرو را به هنگام خاموشی موتور خودرو روشن می گذارند. این باعث می شود عمر باتری زودتر به پایان برسد.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

281201 ف:  تاثیرات گرما بر روی باتری توسان چیست؟

بر خلاف تصور عموم مردم، دمای بالای هوا نسبت به دمای پایین خطر بیشتری برای باتری به همراه دارد. به این دلیل است که ظرفیت باتری در گرما بیشتر است، دمای بالا عمر کلی باتری را کوتاه می کند. دلایلی که می توانند باعث کاهش طول عمر باتری در تابستان شوند:

1- خوردگی: دماهای شدید باعث می شود صفحات سربی داخل باتری خورده و خراب شوند.

2- تبخیر: در زیر کاپوت، باتری خودرو می تواند به دمای داخلی 140 درجه یا بالاتر برسد. این باعث تبخیر مایع باتری می شود که به ساختار داخلی باتری آسیب می رساند.

3- شارژ بیش از حد: گرمای زیاد همچنین می تواند باعث اختلال در ولتاژ یا دیگر اجزای سیستم شارژ و شارژ بیش از حد سیستم شود. این منجر به مرگ آهسته اما اجتناب ناپذیر باتری خودروی شما می شود.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

8 دیدگاه در “باتری هیوندا توسان ix35

 1. صالحی گفت:

  ظهر بخیر
  من هر چقدر با شماره تماس هایی که تو این سایت از نمایندگی خودتون قرار دادید، تماس می گیرم اشغال میزنه ، گویا خط شما خیلی مشغوله. من میخوام باتری توسان سفارش بدم.
  لطف می کنید شماره های دیگه ای هم بجز این شماره تلفن در اختیار من قرار بدید تا دوباره تماس بگیرم؟

 2. admin گفت:

  دوست گرامی خطوط ما اگر شلوغ بودن شما می توانید ثبت سفارشتون رو برای خرید باطری هیوندا توسان از طریق سایت انجام بدید، حالا چه به صفحه خود باتری موردنظرتون مراجعه کنید و سفارشتون رو ثبت کنید و چه به صفحه ماشین مراجعه کنید ، کارشناسان با شما تماس می‌گیرند و برای ارسال باطری زمانی را با شما هماهنگ می کند. در ضمن به خاطر داشته باشید که حتما سال تولید خودرو را به همکاران ما بگید که باتری مناسب ماشین رو براتون بفرستند یه موقع خدایی نکرده اشتباه نشه.

 3. طباطبایی گفت:

  من یک سوال داشتم. راستش من خیلی به قسمت فنی خودرو و انجام کار های فنی علاقه دارم و دوست دارم قطعاتی که از دستم بر میاد رو خودم درست کنم. این روزا که باتری توسان در خودروی من در حال فرسودگی هست میخوام از قبل آمادگی داشته باشم. برای همون ازتون میخوام یک توضیحی به من بدید که چطور میتونم باتری ماشینم رو خودم تعویض کنم؟

 4. admin گفت:

  برای تعویض باتری توسان شما باید یک باتری با ویژگی های مناسب از جمله قالب، آمپر و تاریخ مناسب خریداری کنید، سپس شروع به باز کردن کابل ها از باتری کنید و بست نگهدارنده باتری را به آرامی باز کنید و باطری کهنه را از خودرو خارج کنید و کنار بگذارید. سپس باتری جدید رو جای باتری قدیمی در خودرو بگذارید و بست نگهدارنده و اتصالات را به این باتری جدید متصل کنید. اگر فکر می کنید نیاز دارید برای بار اول کسی برای شما این کار را انجام بده تا یاد بگیرید می توانید باتری را از سپاهان باتری خریداری کنید تا کارشناسان نصب آن را در محل به صورت رایگان برای شما انجام دهند.

 5. صدرا گفت:

  اینکه تاکید کردید حتماً باطری هیوندا ix۳۵ را از نمایندگی رسمی خریداری کنیم علتش تبلیغ برای سایت خودتون بوده یا اینکه واقعاً دلیل منطقی داره پشت این حرفه؟ چون به نظرم فرقی نداره آدم باتری را از کجا خریداری کنه، همین که بدون باطریش برند قابل اعتمادی هستش کافیه و نیازی نیست که حتماً به نمایندگی مراجعه کنه. حالا میشه توضیح بدید که چه مزیتی داره خرید باتری از نمایندگی که ما ترجیح بدیم باتری را از نمایندگی خرید کنیم به جای اینکه از فروشگاه محلی بخریم؟

 6. admin گفت:

  وقتی شما خرید باطری هیوندا توسان را از نمایندگی رسمی انجام میدید خیالتون راحته که باتری که باتری که خریداری می کنید با تاریخ تولید جدید به دستتون میرسه و از طرفی باتری با سلامت کامل برای شما ارسال میشه و میتونید بابت اینکه باتری مناسبی را دریافت میکنید اطمینان خاطر داشته باشید. از طرفی بدونید که وقتی باتری را از نمایندگی رسمی خریداری می‌کنید می‌توانید انتظار داشته باشید که باتری طول عمر مناسب تری روی خود را داشته باشه چون باتری تازه تره و انرژی بیشتری برای خدمت به شما در اختیار داره.

 7. حسام گفت:

  واسه اینکه باتری مناسبی برای تعویض باتری توسان تهیه کنم نتونستم به نتیجه خوبی برسم و ترجیح دادم که به کارشناسان شما واگذار کنم که با توجه به اطلاعاتی که در مورد ماشین من و باتری های موجود در شرکت دارند گزینه مناسب را به من معرفی کنند تا خرید باتری را انجام بدم و زحمت بکشند باتری را برای من درب منزل بیارم و تعویض باتری برام انجام بدن باید ثبت سفارش و تلفنی انجام بدم؟

 8. admin گفت:

  اگر میخواهید انتخاب باتری مناسب برای تعویض باطری هیوندا توسان رو به کارشناسان سپاهان باتری بسپارید باید ثبت سفارش را به صورت تلفنی انجام دهید تا مطمئن شوید که باتری ماشین شما مطابق با استاندارد هایی که باید رعایت شود انتخاب می‌شود و همچنین می توانید با ثبت سفارش تلفنی از بازه زمانی که باتری موردنظر شما به دستتان میرسد مطلع شوید و برای زمان مناسب برنامه ریزی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *