باتری خودروهای مدیران خودرو

باتری ام وی ام 110

باتری ام وی ام 110

مشخصات باتری ام وی ام 110

باتری ام وی ام 110 خود را از محصولات سپاهان باتری تهیه کنید. در این خودرو باتری 45 آمپر قالب B24 نصب شده است که این باتری، باتری فابریک این خودرو است و در هنگام ساخت توسط شرکت سازنده بر روی آن قرار گرفته است. محفظه باتری برخی خودرو ها تنها مناسب قالب باتری فابریک شان ساخته می شود؛ در این خودرو نیز اینگونه است و چیزی جز B24 در آن جای نمی گیرد. می توانید از باتری 45 آمپر اوربیتال پریمیوم بر روی خودرو خود استفاده کنید که با ارسال و نصب رایگان در اقدسیه ، هروی ، جنت آباد ، یوسف آباد و سایر مناطق تهران به دست شما خواهد رسید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دمای محیط تاثیر بسزایی بر طول عمر باتری ام وی ام 110 و عملکرد آن دارد. بیشتر باتری های خودرو از محلول الکترولیت مایع برای نگه داشتن شارژ استفاده می کنند که تحت تأثیر هوای گرم یا سرد قرار می گیرد. سرما توانایی محلول را برای انتقال انرژی کاهش می دهد (به همین دلیل است که روشن کردن ماشین در زمستان دشوار است). این تصور اشتباه وجود دارد که خرید باتری با درجه بالاتر CCA (آمپر لنگ سرد) این مشکل را برطرف می‌کند، اما از آنجایی که رایانه‌های خودرو آمپر مورد نیاز برای راه‌اندازی را تنظیم می‌کنند، در واقع هیچ تفاوتی ایجاد نخواهد کرد. به جای آن سعی کنید با پارک کردن خودرو در پارکینگی با دمای مناسب ، باتری mvm 110 را از قرار گرفتن در شرایط دشوار نجات دهید.

 

خرید باتری پژو 206 با گارانتی رسمی

باتری مناسب ام وی ام 110

باتری خودرو به عنوان اصلی ترین بخش برای راه اندازی خودرو و روشن شدن آن است. در صورت خرابی باتری ، موتور خودرو نیز کار نخواهد کرد و اتومبیل شما روشن نخواهد شد. باتری مناسب ام وی ام 110 شما شاید به لحاظ اندازه کوچک باشد اما مسئولیت بزرگی را در خودرو بر عهده دارد. هدف اولیه باتری استارت زدن و روشن کردن خودرو و همچنین تامین انرژی لازم برای به کار انداختن مصرف کننده ها است.

زمانیکه خودروی خود را روشن می کنید ولتاژ بر اثر تبدیل انرژی شیمیایی به الکتریکی، به استارت رسیده و انرژی مورد نیاز جهت راه انداختن خودرو تامین می شود و در ادامه موتور به کار می افتد. براساس این مطالب به این نتیجه می رسیم که روشن شدن خودرو به کارکرد باتری مناسب mvm 110 بستگی دارد، پس تست و کنترل سلامت باتری از امور واجب است. باید اقداماتی در این راستا صورت گیرد تا از بوجود آمدن مشکلات ناگهانی جلوگیری شود. اندازه گیری ولتاژ، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. کارهایی است که باید در راستای کنترل سلامت باتری انجام گیرد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

قیمت باتری ام وی ام 110

قیمت باتریام وی ام 110 براساس مواردی که در ساخت آن تاثیر دارند، توسط کارخانه مشخص می شود. نوع برند باتری، مواد اولیه بکار برده شده در آن، آمپراژ باتری و بسیاری از موارد دیگر در تعیین قیمت دست دارند. در قسمت آخر قیمت نهایی باتری برحسب دریافت داغی یا باتری فرسوده محاسبه می شود که در نبود آن لازم است مبلغی اضافه بر قیمت باتری mvm 110 پرداخت شود. این مبلغ مصوب و مشخص نیست، چراکه چند پارامتر در آن نقش دارند و قیمت سرب اصلی ترین آن هاست. قیمت سرب همچون طلا قیمت جهانی و متغیر دارد درنتیجه نمی توان هزینه پایه ای را برای آن درنظر گرفت.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برخی از نمایندگی ها هزینه ارسال و نصب را نیز از مشتریان دریافت می کنند. نمایندگی شرکت سپاهان باتری با فروش به قیمت کارخانه و همچنین با ارسال و نصب رایگان باتری تلاش کرده است در شرایط بد اقتصادی کمک حال مشتریان عزیز خود باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری ها به سایت ما مراجعه نموده و یا با همکاران واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.

 

خرید باتری اوربیتال پرمیوم فابریک mvm 110
باتری سوزوکی مناسب ام وی ام 110

تعویض باتری ام وی ام 110

باتری خودرو از قطعات مهم و کلیدی است که در صورت خرابی مشکلات زیادی را برای صاحب خودرو ایجاد می کند. اطلاع از شرایط باتری و مناسب ترین زمان تعویض آن یکی از موارد مهمی است که صاحبان خودرو لازم است از آن باخبر باشند. تست باتری در این مورد به ما کمک خواهد کرد. استارت نخوردن ماشین یکی از نشانه های خرابی باتری است، با این حال قبل از تعویض باتری ام وی ام 110 بهتر است کنترل شود که حتما مشکل بوجود آمده از باتری باشد تا هزینه اضافی بر دوش شما نیفتد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای تعویض باتری ام وی ام 110 ، باتری سیلد اسید بهتر است یا باتری اسیدی؟

باتری ها در دو نوع اسیدی و سیلد اسید تولید می شوند. امروزه مسیر تولید باتری به سمت ساخت باتری های سیلد اسید رفته است؛ چرا که این باتری ها نیاز به نگهداری و مراقبت ندارند. همچنین این باتری ها آلودگی کمتری دارند و به محیط زیست آسیب کمتری وارد می کنند و طول عمر بیشتری نیز دارند. شما می توانید باتری مورد نظر خود را براساس نیاز خودرو تهیه نمایید.

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین ام وی ام 110

گارانتی

باتری ام وی ام 110 با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری ام وی ام 110 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری ام وی ام 110 با خدمات پس از فروش

مقصر وجود مشکل در راه اندازی موتور خودرو باتری ام وی ام 110 است یا دینام خودرو؟

اگر وسیله نقلیه شما روشن نمی‌شود، معمولاً به دلیل از بین رفتن یا خاموش شدن باتری ام وی ام 110 شما، شل شدن یا خوردگی کابل‌های اتصال ، بد بودن دینام یا مشکل در استارت می باشد. تشخیص اینکه آیا با مشکل باتری ام وی ام 110 سر و کار دارید یا با مشکل دینام، دشوار است.اگر راه اندازی موتور خودرو کندتر از حالت عادی است و شما را به یاد روشن شدن خودرو در صبح‌های سرد زمستان می اندازد، مشکوک به خرابی باتری ام وی ام 110 ، شل شدن یا خوردگی اتصالات باتری خواهید شد. باتری ام وی ام 110 که دارای خوردگی قابل مشاهده روی پایانه ها است احتمالاً آسیب دیده است.

خلاصه اگر در راه اندازی خودرو با مشکل مواجه شدید می دانید که احتمال زیاد مشکل باتری ام وی ام 110 را دارید اما شما همچنین باید بفهمید که آیا مشکل به سادگیِ خرابی باتری ام وی ام 110 است یا مشکلات اساسی تری وجود دارد که باعث خرابی باتری ام وی ام 110 می شود. خرابی یا ضعیف بودن باتری ام وی ام 110 می تواند ناشی از خرابی دینام باشد. همچنین می تواند ناشی از کشش اضافی انرژی توسط چراغ های کمکی، فیوزها، سیستم های صوتی، آلارم ها و غیره باشد.

باتری سایر خودرو ها : قیمت باتری اپیروس

چه مواردی می تواند بر طول عمر باتری MVM 110 تاثیر گذار باشد؟

1. دما
در آب و هوای خنک تر، باتری MVM 110 بیشتر از باتری در آب و هوای گرمسیری عمر می کند. این به این دلیل است که باتری MVM 110  در گرما از نظر شیمیایی فعال تر است و انرژی بیشتری تولید می کند. اما در نظر داشته باشید در صورت قرار گرفتن باتری در گرمای شدید، آب مایع داخل باتری تبخیر می شود. در سطح سیال پایین تر که غلیظ تر است، امکان آسیب به ساختار صفحات باتری وجود دارد.

2. سیستم شارژ ضعیف
یک سیستم شارژ نامناسب می تواند باتری را در هنگام رانندگی با خودرو شارژ نکند و به باتری آسیب برساند. اگر دینام نتواند ولتاژ کافی را به باتری MVM 110 بدهد، باعث تخلیه باتری  سریعتر از حالت عادی می شود. اگر چراغ یا رادیو روشن باشد، وضعیت می تواند بدتر شود. وقتی باتری MVM 110 تمام می شود، رادیو یا چراغ ها کار نمی کنند و ماشین روشن نمی شود. این تخلیه عمیق برای باتری کشنده است؟

باتری سایر خودرو ها : باتری مورانو

سولفاته باتری MVM 110  چه زمانی خطرناک است؟

سولفاتاسیون شامل تشکیل کریستال های سولفات سرب در سطح صفحات باتری است. در سطوح کوچک، این کریستال ها هیچ تهدید جدی ایجاد نمی کنند. اما همانطور که رسوبات به تدریج بزرگتر می شوند، به طور موثری انجام واکنش های شیمیایی داخل باتری شما را کاهش می دهند. در نتیجه، عملکرد و طول عمر باتری MVM 110 شما به سرعت کاهش می یابد. یک باتری که از سولفاته شدن رنج می برد، کاهش قابل توجهی در توانایی راه اندازی خودرو  از خود نشان می دهد و احتمالا شما متوجه می شوید که باتری شما هنگام راه‌اندازی خودرو دچار مشکل می‌شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری پراید

03091401  : سولفات باتری ام وی ام 110 مانند تمامی سولفاتاسیون های باتری های دیگر دارای ساختاری بلوری شکل است، بلوری بودن ساختار سولفاته باعث می شود تا آلودگی های دیگری مانند گرد و غبار در منافذ بلور های سولفاته جمع شوند و در قطب های باتری مقاومت ایجاد می کند. این مقاومت ایجاد شده در قطب های باتری باعث کاهش طول عمر باتری خودرو می شود، زیرا باتری باید انرژی بیشتری صرف کند تا بتواند برق مورد نیاز خودرو را فراهم سازد و ممکن است چرخه شارژ و د شارژ آن در بازه زمانی های کوتاه مدت تری انجام شود، که این اتفاق باعث ضعیف شدن باتری می شود.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

داشتن اطلاعات در رابطه با باتری مناسب MVM 110 چه کمکی به ما می کند؟

داشتن اطلاعات مناسب و کافی در رابطه با باتری‌ قبل از خرید مهم است، زیرا باتری های خودرویی در اندازه‌های مختلفی برای قرار گرفتن در سینی مخصوص به باتری در خودرو های متفاوت موجود هستند و برای این که در خرید باتری اشتباه نکنید باید با ابعاد و قالب باتری متناسب با خودرو آشنا باشید.

یک باتری mvm 110 مناسب باید به گونه ای در فضای تعبیه شده برای باتری در خودرو قرار گیرد که جایی برای جابجایی وجود نداشته باشد. خرید باتری با اندازه نادرست فقط هدر دادن پول نیست، بلکه خطر آسیب رسیدن به خودِ باتری و اجزا مجاور در خودرو را نیز در پی دارد.

برای اطلاع از اندازه گروه باتری مناسب mvm 110 خود به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کنید یا برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع باتری های ارائه شده توسط امداد باتری کهن که مناسب خودروتان هستند، با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید.

291001   ف ف:    درک انواع باتری خودرو و مشخصات باتری خودرو بسیار مهم است. دلیل آن نیز آشکار است. باتری mvm 110 نقش حیاتی در عملکرد خودروی شما دارد. مقدار زیادی برق را ذخیره می کند و در صورت استفاده ی نادرست از آن می تواند به برق آسیب برساند. در صورت اسیب دیدن موتور خودرو، موتور دیگر بی مصرف می شود. همچنین دانستن مشخصات صحیح باتری خودرو برای خرید جایگزین در زمان مناسب اهیمت دارد. مجددا، باتری که جریان بالاتر یا کتری را تامین می کند، می تواند آسیب جدی به سیستم الکتریکی وارد کند.

باتری سایر خودرو ها : باتری ساینا

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

چرا گارانتی باتری ام وی ام 110 مهم است؟

14010819      :     یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت باتری ام وی ام 110 گارانتی باتری در برند های مختلف است. گاهی اوقات افراد ترجیح می دهند که از باتری با گارانتی کمتر استفاده کنند که بتوانند از هزینه های خود کم کنند. اما دیگر به این توجه نمی کنند که گارانتی باتری و یا گارانتی هر کالایی، بیانگر بالا بودن سطح کیفیت باتری و بلند مدت بودن طول عمر باتری است، که این دو مشخصه اگر برای کارخانه سازنده مشهود باشد و از عملکرد کالای تولید شده خود مطمئن باشد، گارانتی طولانی مدت تری را برای کالای خود در نظر می گیرد.

اکنون که متوجه اهمیت بالای گارانتی باتری خودرو خود شدید، لازم است بگوییم در بین تمام باتری های خودرویی ایرانی، باتری های کارخانه سپاهان باتری دارای بیشترین زمان گارانتی هستند.

 

011001 ف ف :  5 راهی که به باتری ام وی ام 110 شما کمک می کند تا طولانی مدت عمر کند.

1.ولتاژ باتری خود را ماهی یکبار بررسی کنید.

2.باتری و به خصوص قطب های آن را تمیز نگه دارید.

3.باتری خودرو را در سینی و قالب آن محکم ببندید.

4.از رانندگی اغلب در سفر های کوتاه خودداری کنید.

5.مصرف از سیستم های الکتریکی به هنگام خاموش بودن موتور خودرو را به حداقل برسانید.

151001 ف :   چرا باتری ام وی ام 110 انرژی خود را از دست می دهد؟

سطح ولتاژ تولید شده توسط باتری سرب اسیدی خودرو بستگی به مقدار اسید سولفوریک محلول آب اسید آن دارد. یک باتری 12 ولتی با شارژ کامل باید حداقل 12.6 ولت برق تولید کند. با این حال با گذشت زمان غلظت اسید کاهش خواهد یافت و ولتاژ خروجی نیز کم می شود. این افت ولتاژ به تدریج اتفاق نمی افتد. یک دینام خراب نیز می تواند از قدرت باتری شما بکاهد. سفر های کوتاه نیز می تواند باعث فرسودگی زودرس باتری شما شود. سولفاته شدن سطح باتری شما نیز می تواند از عمر آن بکاهد و در عملکرد های شیمیایی آن خلل ایجاد کند.

12 دیدگاه در “باتری ام وی ام 110

 1. بیتا گفت:

  سلام وقت بخیر من باتری ام وی ام ۱۱۰ رو از کجا تهیه کنم آخه چرا هیچ جا نیست آخه این باتری ام وی ام ۱۱۰ چجوری ؟ از کجا تهیه کنم من؟

 2. admin گفت:

  سلام باتری فابریک ام وی ام 110 شما 45 آمپر میباشد و شما میتوانید به راحتی از برند سپاهان (سوزوکی با 16 ماه گارانتی و قیمت :12,078,000 ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود) , (اربیتال پرمیوم با 18 ماه گارانتی و قیمت :12,589,000 ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود) و برای فعال کردن گارانتی باید با شماره ی :03135062 تماس حاصل فرمایید و گارانتی باتری ام وی ام 110 فعال نمایید و برای سفارش دادن از طریق سایت باید اقدام کنید و وارد محوطه خرید کالا شوید و باتری ام وی ام 110 خودرا انتخاب کنید و با تکمیل اطلاعات خود برای شما ارسال خواهد شد

 3. ایمانی گفت:

  سلام . من میخوام خطراتی که ناشی از خرابی باتری ام وی ام ۱۱۰ پیش خواهد اومد رو بدونم. منظور از سولفاته شدن باتری ماشین mvm 110 چی هست؟ و در جه مواقعی یک باتری سولفاته میشه و چطور باید این مشکل رو برطرف کرد؟

 4. admin گفت:

  خالی ماندن شارژ باتری ام وی ام 110 در مدت طولانی باعث سولفاته شدن باتری می شود. سولفاته به معنی شوره زدن یا تشکیل رسوب های سفید و رنگی روی سر باتری ها یا محل اتصال آنها -می باشد. در ضمن شما می توانید با شست و شوی باتری خودروی خود از سولفاته شدن آن جلوگیری کنید.

 5. خلیلی گفت:

  سلام وقت شما بخیر باشه. خودروی من ام وی ام ۱۱۰ هست. باتری ام وی ام ۱۱۰ فرسوده شده و من باید اقدام به خرید باتری کنم. میشه بگید قیمت باتری خودرو های ام وی ام ۱۱۰ با برند اوربیتال وان چه مقدار هست؟ میخوام با رنج قیمتی باتری های کارخانه سپاهان آشنا بشم.

 6. admin گفت:

  برای این که با رنج قیمت محصولات شرکت سپاهان باتری آشنا بشید می توانید به صفحه باتری مناسب ام وی ام ۱۱۰ در هر برند مراجعه کنید و قیمت درج شده در آن جا را مشاهده کنید . همچنین می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش شرکت، قیمت های به روز برندهای موجود در شرکت رو بپرسید و اگر هر سوال دیگه ای در رابطه با باتری خودرو دارید با ایشان در میان بگذارید تا بتوانید آگاهانه خرید باتری ماشین را انجام دهید.

 7. طارمی گفت:

  سلام من یک ماشین ام وی ام ۱۱۰ دارم و در کل استفاده ی زیادی از ماشینم نمیکنم. کل روزهای هفته که سرکار با مترو میرم و میام و فقط آخر هفته ها که تعطیلم با ماشین با خانواده میریم یک دوری میزنیم یا مهمونی ای جایی میریم. بااینکه از ماشین استفاده ی زیادی نمیکنم ولی آخرین بار که باتری ام وی ام ۱۱۰ رو عوض کرده بودم دو و نیم سال پیش بود و جمعه دیدم که باتری دشارژ شده. چرا این اتفاق افتاده شما نمیدونید؟؟؟

 8. admin گفت:

  شاید براتون جالب باشه که بدونید باطری ام وی ام ۱۱۰ شما زمانی که شما از خودرو بیشتر استفاده می کنید و رانندگی های طولانی مدت را به صورت مرتب با خودرو انجام میدید در شرایط بهتری خواهد بود و می تواند طول عمر مفید تری روی ماشین شما داشته باشه تا زمانی که مثل شما فقط آخر هفته ها از خودرو استفاده بشه و بقیه روزهای هفته بلا استفاده در پارکینگ رها بشه. باتری به صورت ناخودآگاه برق تجهیزات آنلاین خودرو مثل ساعت ماشین را به صورت ۲۴ ساعته تامین میکند، هر چقدر هم که این انرژی از دست رفته در باتری کم باشه اما اثر تجمعی باعث میشه که به مرور زمان شارژ باتری تخلیه بشه. وقتی به اندازه کافی با ماشین رانندگی کنید دینام اجازه این اتفاق رو نمی دهد و باتری را مدام شارژ میکند، پس برای نگهداری از باتری در شرایط مناسب حتماً به اندازه کافی با خودرو رانندگی کنید.

 9. شاهین گفت:

  برای تعویض باطری ام وی ام ۱۱۰ میتونم از باتری ۳۵ آمپر هم روی این خودرو استفاده کنم یا نه امکانش نیست؟ چون من متوجه شدم که باتری فابریک این ماشین باتری ۴۵ آمپر هستش ولی از اونجایی که حس می کنم یکم زیاده و سری پیش که این باتری رو ماشین بود دینام خراب شد، می خوام از باتری با آمپر کمتر استفاده کنم که دیگه به دینام فشار نیاد بخواد خراب بشه . گفتم ازتون بپرسم ببینم پیشنهاد میکنید که از باتری ۳۵ آمپر روی این ماشین استفاده کنم یا نه؟

 10. admin گفت:

  باتری فابریک ام وی ام ۱۱۰ باتری ۴۵ آمپر پایه بلند هستش و شما مجاز به استفاده از باتری که آمپرش از آمپر باطری فابریک شما کمتر باشد روی خودرو نیستید، چون علاوه بر اینکه این باتری از نظر ابعاد با خودرو شما سازگار نیست به دلیل کاهش آمپر باطری طول عمر باتری ماشین شما هم کاهش پیدا میکنه و خیلی زود تر از حالت عادی نیاز به تعویض باتری پیدا می کنید . در ضمن یادتون باشه خراب شدن دینام خودرو شما ارتباطی با باطری ماشین نداشته.

 11. شهاب گفت:

  شما میدونید باطری ام وی ام ۱۱۰ که دو سال از عمرش گذشته باشه هنوزم کارایی داره یا باید عوض بشه؟ در واقع من از جایی شنیدم که طول عمر مناسب باطری ماشین دو ساله و بیشتر از اون اگه کار کنه به اجرای دیگه آسیب میرسونه، حتی اگه همچنان عملکرد مناسبش رو داشته باشه و وظایفش را انجام بده من نمیخوام اجزا دیگه ماشین خراب بشن . اگر شما همچین چیزی رو تایید میکنید که من باتری را عوض کنم ولی اگر مخالف این موضوع هستید به من بگید چه جوری بفهمم کی باطری ماشین نیاز به تعویض پیدا میکنه؟

 12. admin گفت:

  ببینید طول عمر باتری خودرو با توجه به شرایط نگهداری میتونه متفاوت باشه یعنی ممکنه شما با رعایت شرایط مناسب نگهداری برای باطری ام وی ام ۱۱۰ طول عمر باتری را به بیش از سه سال برسانید و ممکنه باتری شما نهایت همون دوسال رو براتون کار کنه برای تشخیص اینکه چه زمانی باید باتری را تعویض کنید لازم تست باتری ماشین را به طور مرتب در برنامه خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *