باتری خودروهای هیوندا

باتری آزرا

باتری هیوندا آزرا

مشخصات باتری هیوندا آزرا

031201 ف ف:  باتری هیوندا آزرا دارای شش سلول می باشد که در هر کدام از این سلول ها حدود 2.2 ولت برق تولید می شود. به همین دلیل است که می گویند باتری های خودرویی 12 ولتی هستند و حداقل میزان ولتاژی که باید داشته باشند 12.6 ولت است. پایین تر از این میزان نشان دهنده ی آن است که باتری شما دشارژ شده و یا فرسوده شده است. باتری خودروی شما مهم ترین عضو در خودرو است که وظیفه ی راه اندازی در درجه اول موتور خودرو و بعد تمامی سیستم های برقی همانند: ( گرمکن های صندلی، سیستم پخش، روشنایی چراغهای داخلی اتاقک و جلویی خودرویی) دارد. بنابر این مواردی که گفته شد سلامت این قطعه در خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است.

باتری آزرا شما تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد، گرمای بیش از حد نیز یکی از این عوامل است که طول عمر باتری شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. از آنجایی که باتری ها توسط واکنش شیمیایی به حرکت در می آیند، افزایش گرما باعث افزایش سرعت واکنش این واکنش شیمیایی می شود. اگرچه این باعث می شود باتری شما در کوتاه مدت عملکرد بهتری داشته باشد، این می تواند عملکرد را در طول زمان کاهش دهد و همچنین عناصر واکنشی را در الکترولیت های باتری از بین ببرد و در نتیجه باعث کاهش طول عمر باتری هیوندا آزرا شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در هیوندا آزرا باتری 70 آمپر پایه بلند اوربیتال سیلور قابل نصب است، این باتری در قالب D26 قطب چپ استفاده می شود. برای تهیه باتری مناسب هیوندا آزرا می توانید به فروشگاه امداد باتری کهن مراجعه کنید و یا از طریق تماس با کارشناسان ، باتری مناسب ماشین خود را با ارسال و نصب رایگان در نقاط مختلف تهران از جمله میرداماد، هروی ، فرمانیه و نوبنیاد درب منزل تحویل بگیرید.

03.02.02 : امداد باتری کهن نمایندگی رسمی سپاهان باتری ، خدمات نصب رایگان باتری را توسط تکنسین های آموزش دیده در سراسر شهر تهران ارائه می دهد. این امر نصب صحیح را تضمین می کند که برای عملکرد مطلوب و طول عمر باتری ضروری است. خرید باتری از یک نمایندگی می تواند روشی راحت برای تعویض باتری آزرا باشد، به خصوص اگر به دنبال خرید باتری با کیفیت و دارای گارانتی بلند مدت رسمی هستید. با صرفه جویی در زمان و هزینه ها می توانید باتری را با یک بار بازدید در سایت و صحبت با کارشناسان خریداری و بر روی خودرو نصب کنید. کافیست ساکن شهر تهران بوده و با شماره تلفن درج شده در سایت تماس برقرار کنید.

باتری مناسب هیوندا آزرا

همانطور که پیش از این گفتیم در هیوندا آزرا باتری 70 آمپر پایه بلند استفاده می شود. شما که قصد خرید از محصولات سپاهان باتری را دارید می توانید از میان برند های متنوع تولیدی این شرکت باتری خود را انتخاب نمایید. برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند هایی هستند که هرکدام بر اساس نیاز های خودرو ها ساخته شده و در برخی مواد اولیه سازنده شان اختلاف دارند. باتری های سوزوکی از با کیفیت ترین و مشهور ترین باتری های این شرکت است که استفاده از بهترین جنس صفحات در این برند موجب طول عمر بالای این باتری شده است. این نوع برند محصول مشترک ایران و ژاپن است که توسط متخصصین ایرانی و زیرنظر شرکت سوزوکی ژاپن تولید شده است. کیفیت بالای این محصول باعث شده است که خواهان زیادی در کشور های های همسایه داشته باشد در نتیجه از محصولات صادراتی نیز می باشد.

همچنین شما می توانید از میان باتری های اوربیتال EFB باتری مناسب هیوندا آزرا خود را انتخاب کنید. این باتری ها برای مصارف الکتریکی بالا ساخته شده اند و درصورتی که خودروی شما تجهیزات برقی زیادی دارد، این باتری برای آن مناسب است. باتری های EFB طول عمر بالا تر و مدت زمان گارانتی بیشتری دارند و در خودرو های هیبریدی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین اگر به دنبال باتری قیمت مناسبی هستید که کیفیت خوبی نیز داشته باشد می توانید از باتری های اوربیتال سیلور و اوربیتال پریمیوم استفاده نمایید.

درضمن هنگام تهیه باتری مناسب آزرا خود به نوع باتری نیز می توانید توجه کنید. باتری ها در دو نوع اسیدی و سیلد اسید تولید می شوند. این باتری از نظر ساخت و مواد سازنده تقریبا یکسان هستند و تفاوت اصلی شان در این است که به باتری های اسیدی باید هرچند وقت یکبار آب اضافه شود در صورتیکه باتری های سیلد اسید اینگونه نیستند و بدلیل وجود کلسیم در میان صفحات آن فناوری لازم را جهت حفظ مایع باتری در خود دارند.

14010824 : به هنگام خرید باتری آزرا خود حتما به نوع آن توجه داشته باشید زیرا نحوه نگهداری از هر یک از آنها متفاوت است و شما باید بدانید که با توجه به نوع باتری، چگونه از آن مراقبت کنید.

برخی افراد هستند که تا به امروز از باتری اسیدی استفاده کرده اند و حالا به هنگام استفاده از باتری سیلد، آگاهی کامل را نسبت به آن ندارند به همین جهت تلاش می کنند تا درب پلمپ شده باتری را باز کنند و به آن آب اضافه کنند، اما آیا این سوال پیش نمی آید که حالا که درب را باز کرده اید، چگونه آن را ببندید؟! در این مرحله این افراد باتری را برای استفاده از گارانتی به فروشگاه می آورند. بدانید که هرگز باتری ای که تغییر شکل در آن ایجاد کرده اید هرگز شامل گارانتی نمی شود و ارزش فرسوده بودن آن نیز کم می شود، زیرا حمل و نقل باتری فرسوده ای که درب آن باز شده است و اسید آن به طور مداوم از آن خارج می شود بسیار سخت است و ممکن است ضرر های مالی و جانی به افراد حمل کننده برساند.

 

خرید باتری سپاهان مناسب هیوندا آزرا
خرید باتری سپاهان مناسب هیوندا النترا

تست باتری هیوندا آزرا

کار اصلی باتری تامین الکتریسیته ی لازم برای استارت خوردن ماشین است. به طور معمول، شروع به کار کمتر از سه درصد از ظرفیت باتری را مصرف می کند. به همین دلیل، باتری های خودرو طوری طراحی شده اند که حداکثر جریان را برای مدت کوتاهی تامین کنند. هرچند اصلی ترین بخش تامین برق دینام است اما اگر باتری نباشد خودرو و موتور آن شروع به کار نخواهند کرد و در واقع کارکرد دیگر اعضا در گرو سلامت باتری آزرا است. از این رو توجه به سلامت باتری و تست باتری آزرا از نکات حائز اهمیتی است که باید بسیار به آن توجه شود. از آنجایی که باتری ماشین از اصلی ترین اجزای بکار انداختن خودرو است، بهتر است هر چند وقت یکبار برای جلوگیری از اتفاقات ناگهانی چک شود.

281201 ف:  برای انجام تست باتری آزرا باید بتوانیم ولتاژ آن را بررسی کنیم. میزان ولتاژ باتری را می توان به کمک مولتی متر اندازه گیرفت. مقدار آن باید به هنگام خاموش بودن موتور خودرو اندازه گرفته شود. به این صورت که سیم قرمز رنگ دستگاه به قطب مثبت و سیم منفی آن به قطب منفی باتری متصل شود. زمانی که موتور خودرو خاموش است باید اندازه 12.6 ولت را به ما نشان دهد. این یعنی باتری شارژ کافی برای به راه انداختن موتور خودرو را دارد. در زمان روشن کردن موتور این مقدار کمی افت می کند و بلافاصله به وسیله ی دینام سالم شارژ می شود. دینام نیز می تواند آن را تا 13.4 تا 14.4 ولت شارژ کند. به این وسیله ما می توانیم پی ببریم که باتری سالم بوده و یا دشارژ شده است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اقدامات بسیاری در زمینه تست باتری هیوند آزرا وجود دارد که اندازه گیری ولتاژ، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله آن هاست.

علاوه بر این کنترل ها، توجه به اینکه باتری دچار ضربه ناگهانی نشود، برای مدت طولانی ساکن نماند، حرارت بسیار زیاد به آن وارد نشود و عواملی از این دست نیز برای جلوگیری از خرابی لازم است. همچنین لازم است بدانید که بهتر است کنترل باتری را به دست متخصص آن که دارای تجهیزات مناسب است بسپارید.

 

فروش باتری سپاهان مناسب سراتو

تعویض باتری هیوندا آزرا

اکثر رانندگان می دانند که باید روغن موتور خودرو خود را بعد از مدتی تغییر دهند اما بنا به دلایلی، بسیاری از مردم نمی دانند زمان تعویض باتری هیوندا آزرا چه زمانی است، حتی اگر این منبع حیات خودروی آن ها باشد. با استفاده از انرژی به دست آمده از رانندگی، باتری خودرو شما شارژ می شود. به همین دلیل است که اگر وسیله نقلیه شما به مدت طولانی در گاراژ بنشیند، باتری شما ممکن است از بین برود. حقیقت این است که بسیاری از رانندگان تمایل ندارند تا زمانی که باتری خودرو کار کند به آن فکر کنند اما این طرز فکر می تواند خطرناک باشد. هیچ کس نمی خواهد در وسط جایی گیر کند زیرا تعویض باتری هیوندا آزرا را در زمان مناسب انجام نداده است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چگونه بفهمیم باتری خودرو خراب است؟ چگونه می فهمید که زمان تعویض باتری هیوندا آزرا است؟

اینکه چگونه بفهمیم باتری خودرو خراب است بخشی از هنر و بخشی از علم است، اما لازم نیست شرلوک هولمز باشید تا علائم هشدار دهنده ای را ببینید که عمر باتری شما رو به اتمام است. در اینجا چند شاخص وجود دارد که نشان می دهد باتری شما در حال خالی شدن است:

1. مشکل در شروع کار: با فرسوده شدن باتری، زمان بیشتری طول می کشد تا خودرو روشن شده و موتور روشن شود. شروع آهسته معمولاً نشان می دهد که باتری شما در آخرین قدم های زندگی خود است.

2. بوی بد: اگر بویی مانند بوی تخم مرغ فاسد تشخیص دهید، می تواند به این معنا باشد که باتری شما نشت کرده یا خراب شده است. در این حالت ، باید فوراً باتری شما بررسی شود و در صورتی که نیاز به تعویض باتری آزرا داشتید، در اولین فرصت این کار انجام شود.

3. خوردگی: کاپوت خود را باز کنید و به پایانه باتری خود نگاهی بیندازید. اگر می بینید که یک ماده سفید در اطراف پایانه باتری جمع شده است، احتمالاً به این معنی است که باتری شما دچار مشکل خوردگی شده است. این امر نیازمند توجه فوری است زیرا پایانه های خورده شده می توانند ولتاژ را کاهش داده و راه اندازی خودرو را با مشکل مواجه کنند.

6. پیری: اگر باتری شما دو تا چهار ساله است، به این معنی است که وارد دوران پیری شده است و ممکن است نیاز به تعویض باتری آزرا داشته باشید. اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید، عمر باتری شما کوتاه تر خواهد بود چرا که باتری باید فشار بیشتری را برای روشن کردن موتور سفت منجمد بودن روغن موتور به خود تحمل کند و زودتر فرسوده می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

090901 : چه عاملی باعث گران یا ارزان شدن باتری آزرا می شود؟ پارامتر اول عمر آن است. هر چه باتری بادوام بیشتری بخرید، هزینه آن بیشتر خواهد بود. به طور متوسط ​​باتری 4 سال یا بیشتر دوام می آورد. برخی از برندهای گران قیمت ادعا می کنند که عمر باتری شش سال قبل از نیاز به تعویض دارند. پارامتر دیگر اندازه آن است. گروه های اندازه ای از باتری ها وجود دارد. باتری های کوچک تا متوسط ​​ارزان تر از باتری های بزرگتر هستند. باتری های سبک وزن کمتری دارند. آنها بار در ماشین را کاهش می دهند. وزن باتری به فناوری مورد استفاده آن بستگی دارد. اگر نمی خواهید بارها و بارها به دردسر مشکلات باتری بپردازید، باتری برند های کارخانه سپاهان باتری ترجیح داده می شود.

 

 

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین آزرا

گارانتی

باتری آزرا با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری هیوندا آزرا با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری آزرا با خدمات پس از فروش

آب و هوای گرم چه تاثیری بر طول عمر باتری آزرا دارد؟

باتری آزرا جزء ضروری خودرو شما است. از شروع به کار ماشین تا شارژ تلفن همراه در حین پارک بودن خودرو، همه تحت پشتیبانی باتری قرار دارند. درواقع باتری آزرا باعث می شود تا وسیله نقلیه شما برای شروع به کار آماده شود، به همین دلیل بسیار مهم است که بدانید چه موقع باید تعویض باتری آزرا را در نظر بگیرید و همچنین چه کاری می توانید برای افزایش طول عمر آن انجام دهید.

عمر باتری آزرا به طور متوسط ​​بین 2 تا 4 سال است. آب و هوا یکی از مهمترین عواملی است که بر طول عمر باتری خودرو تأثیر می گذارد. یک موتور در حال کار در زیر کاپوت در حال تولید سطح بالایی از گرما است. یک روز داغ سوزان را درنظر بگیرید، اگر احتیاط های رانندگی تابستانی را به خوبی انجام ندهید، احتمال خالی شدن باتری آزرا شما افزایش می یابد.

هوای گرم می تواند باعث تبخیر آب مایع در باتری آزرا شود و به ساختار داخلی باتری آسیب برساند. به همین دلیل عمر متوسط ​​باتری در آب و هوای گرم کوتاه تر است. بنابراین هنگام برآورد طول عمر باتری آزرا، آب و هوایی را که بیشتر رانندگی خود را در آن انجام می دهید در نظر بگیرید.

باتری سایر خودرو ها : باتری موهاوی

 

زمانی که باتری آزرا نتواند موتور را راه اندازی کند، چه مواردی را باید برسی کنیم؟

هر گاه برق پشت آمپر هنگام استارت زدن قطع یا ضعیف شد و خودرو استارت نخورد،ابتدا سرباتری های باتری آزرا ی خود را چک کنید، اگر سولفات داشت با آب جوش سولفات ها را تمیز کنید. اگر دمای آب خیلی زیاد و نزدیک به جوش باشد،حتی نیازی به کشیدن برس تمیزکننده هم نیست. اگر خودرو استارت زد احتمالاً باتری آزرا ی شما تا مدتی دیگر نیز روی خودروتان کار کند در غیر این صورت باتری آزرا نیاز به تست تخصصی دارد.

باتری سایر خودرو ها : باتری مورانو

 

طول عمر باتری آزرا چقدر است؟

اگرچه باتری آزرا در صورت مراقبت مناسب می توانند سه سال یا بیشتر دوام بیاورند، اما اکثراً این باتری بر روی خودرو طی سه سال استفاده روزانه در شرایط عادی فرسوده و ناکارآمد می شود. همانطور که طول عمر باتری رایانه یا تلفن هوشمند شما با هر بار شارژ کم می شود، باتری آزرا شما نیز هر بار که توسط موتور خودرو شارژ می شود به تدریج ظرفیت ذخیره ی خود را از دست می دهد. پس از دو سال و نهایتاً سه سال ، معمولاً زمان نصب جایگزین فرا رسیده است.

بعد از دو یا سه سال ، باتری باتری آزرا تقریباً غیرقابل اعتماد خواهد بود. باتری آزرا قدیمی می تواند تعدادی از دردسر های کلافه کننده مثل ماندن در جاده و خیابان وقتی عجله دارید را برای شما به دنبال داشته باشد. خوشبختانه با کمی دقت به راحتی می توان تشخیص داد که باتری خودرو شما به پایان عمر خود نزدیک شده است و نیاز به رسیدگی دارد.

باتری سایر خودرو ها : باتری پرادو

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

چه نکاتی را باید در رابطه با تعویض باتری آزرا رعایت کنیم؟

باتری آزرا با تبدیل انرژی شیمیایی ذخیره شده در الکترولیت خود به انرژی الکتریکی مورد نیاز، تمام سیستم های الکتریکی خودروی شما را در حالت خاموش بودن دینام موتور تغذیه می کنند. با گذشت زمان ، الکترولیت باتری خودرو ضعیف یا آب این محلول تبخیر می شود. یک باتری ضعیف معمولاً نمی تواند ماشین شما را تغذیه کند. در نتیجه ، شما باید هر 2 تا 3 سال یکبار اقدام به تعویض باتری آزرا کنید تا بتوانید استفاده مفید از باتری را داشته باشید. بیشتر اوقات ، باتری ها به دلیل عوامل خارجی و بی توجهی انسان به مرگ زودرس می رسند. همیشه بهتر است قبل از این که تصمیم به خرید باتری جدید بگیرید، باتری ماشین خود را چک کنید و اطمینان حاصل کنید که باتری خراب است و با یک باتری دشارژ مواجه نیستید  برای تعویض باتری آزرا دقت کنید که تمام نکات ایمنی مربوط به این فرایند، کاملا رعایت شود تا از بروز هر گونه مشکل جلوگیری شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری پراید

 

یک فرد غیر فنی چگونه تشخیص دهد باتری آزرا در چه وضعیتی قرار دارد؟

اگر موتور استارت به آرامی اقدام به راه اندازی موتور می کند، ممکن است مشکل باتری آزرا داشته باشید. یکی دیگر از نشانگرهای ضعیف باتری شدن باتری در خودرو، چراغ‌سقفی کم نور، در حالت دور موتور آرام یا سکون کامل است. با این حال، هر باتری آزرا خراب خود را از طریق علائم آشکار نشان نمی دهد و ممکن است باتری خودرو ضعیف داشته باشید اما علائمی را مبنی بر خراب بودن آن دریافت نکنید. برای جلوگیری از گیر افتادن در اثر مشکل باتری، باتری آزرا را به دنبال هر بار تعویض روغن تست کنید تا مطمئن شوید که اتصالات کابل تمیز و محکم هستند و سخت افزار نگه داشتن آن ایمن است.

 

230901 ف ف:  چرا پس از تعویض باتری آزرا با مشکلاتی همچون راه اندازی ماشین مواجه می شویم؟

ممکن است این اتفاق برای شما نیز بیفتد که با وجود تعویض باتری همچنان خودروی شما همان مشکلات را دارد. در این صورت توجه کنید که این امکان وجود دارد که مشکل از قطعه ای در جای دیگری از ماشین باشد و شما باید اقدام به تعویض و یا حل آن نمایید. این قطعه می تواند مشکلی مثل وجود دینام بد باشد؛ دینام ماشین شما مسئول شارژ مجدد باتری آن در حین رانندگی است. اگر باتری شما بلافاصله پس از تعویض از بین می رود، ممکن است مشکل دینام داشته باشید، زیرا اگر این قطعه یک شارژر خوب و با کیفیت نداشته باشد خود نیز می تواند مورد آسیب قرار بگیرد. پس نتیجه می گیریم که همیشه مشکل از باتری خودرو نیست و قطعه ی دیگری ممکن است دخیل باشد.

211001 ف ف:  آیا رانندگی در سفر های کوتاه به باتری آزرا آسیب وارد خواهد کرد؟

باتری های خودرویی امروزی همگی اتمی هستند و به آن ها مهر و موم شده گفته می شود. این باتری ها مانند باتری های قدیمی نیازی به نگهداری و یا تعمیر ندارند. در خودرو زمانی که شما استارت موتور را می زنید، قطعه ای به نام دینام وجود دارد که فعال می شود. در این زمان است که شروع به شارژ کردن باتری خودروی شما می کند. حال تصور کنید که در رانندگی های کوتاه مدت که شما استارت را روشن می کنید و بعد از مدت کمی مانند یک ربع آن را خاموش می کنید، تنها در ان مدت کم دینام فعال بوده و توانسته باتری را شارژ کند. بنابراین نتیجه می گیریم که باتری به طور کامل شارژ نشده است. بنابراین درصورت امکان از سفر های کوتاه مدت خودداری نمایید.

12 دیدگاه در “باتری آزرا

 1. سعیدی گفت:

  سلام وقت شما بخیر من ماشینم هیوندا ازارا هستش و باتری هیوندا ازارای من جدیدا هی د شارژ میشه هی استارت میزنم که روشن کنم ماشینمو برم
  ولی یا روشن نمیشه بد از ۴ بار استارت زدن ماشین روشن میشه یا که بد یک ساعت من میخام بدونم که ایا مشکل من با تعویض باتری هیوندا ازارا
  حل میشه ایا یا خیر ؟

 2. انسیه گفت:

  سلام باتری آزرا ۷۰ آمپر پایه بلند برند سپاهان رو از کجا میشه تهیه کرد و آیا نصب هم میکنن خودشون ؟ میشه لطفا زود جواب بدید به ما ؟

 3. عمیدی گفت:

  سلام وقت شما بخیر باشه. من میخوام یک باتری آزرا سفارش بدم و میدونم که باتری با تحویل داغی انجام میدید. من نمیدونم داغی باتری ماشینم چند آمپره و چه برندی هست. میشه شما بهم بگید چطور باید آمپر یک باتری رو چک کنیم؟ کدوم قسمت یک باتری نوشته که چند آمپر هست.؟

 4. admin گفت:

  سلام وقت بخیر. باتری فابریک آزرا 70 آمپر قطب چپ می باشد . در صورتی که شما از آمپر و برند باتری آزرا خودروی خود مطمئن نبودید ، می توانید کاپوت خودروی خود را باز کرده و به روی باتری خودرو نگاه کنید. اگر برچسب باتری روی آن باشد خودتان می توانید ببینید که آمپر آن چند است و محصول چه برندی از باتری های خودرویی می باشد .

 5. سحر گفت:

  سلام وقت شما بخیر. من خودروی آزرا خریدم و باتری فابریک آزرا روی این خودرو نصب هست. خودروی من جدیدا دیر استارت میخوره ، میخوام یک باتری آزرا محصول سپاهان باتری بخرم. میشه راهنماییم کنید که این برند از باتری با چه آمپر دیگه ای به جز باتری فابریک آزرا روی این خودرو قابل نصب هست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

 6. admin گفت:

  دوست عزیز شما برای تعویض باتری آزرا تنها مجاز به استفاده از باتری فابریک روی خودرو هستید ، به جز باطری ۷۰ آمپر پایه بلند از باتری دیگه ای نمیتونید روی خودرو استفاده کنید. این باتری رو میتونید از بین محصولات اوربیتال پریمیوم، اوربیتال سیلور، اوربیتال EFB و سوزوکی سپاهان باتری با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت و گارانتی بلندمدت رسمی خریداری کرده و در سراسر تهران درب منزل و ارسال و نصب رایگان تحویل بگیرید.

 7. بهشتی گفت:

  سلام جناب من ماشینم آزرا هست و همونطور که میدونید سقف پانورما داره. من همیشه صبح ها که آفتاب تند نیست سقف رو باز میکنم تا هوای خنک بیاد داخل ماشین. امروز صبح که میخواستم باز کنم دیدم نصفه باز شد دیگه بیشتر باز نشد و بسته هم نمیشد. کلی تلاش کردم و بالاخره بستمش.
  اومدم از شما بپرسم چونکه این سقف یک جورایی برقی هست ممکنه نشونه ی فرسودگی باتری آزرا باشه؟

 8. admin گفت:

  اختلال در عملکرد سیستم های برقی خودرو همیشه ارتباطی با باتری آزرا خودرو شما نداره و شما نباید هر بار که با اختلالات الکتریکی در ماشین مواجه میشید باتری خودرو مقصر بدانید. در چنین شرایطی شما باید باتری ماشین، دینام خودرو و خود قطعاتی که مربوط به سقف پاناروما خودرو شما هستند را تست و بررسی کنید تا ببینید کدام دچار مشکل و اختلال شدند که این اتفاق برای خودروی شما افتاده و تا زمانی که تست و بررسی را انجام ندید نمیتونید از نشانه های ظاهری نتیجه قطعی بگیرد که کدام مورد برای شما دردسر ساخته است.

 9. سینا گفت:

  چرا اگه باتری در آب و هوای گرم قرار بگیرد طول عمرش کم میشه؟ این اصلا منطقی نیست اگه اینجوری باشه افرادی که در جنوب کشور زندگی می کنن باید خیلی زودتر از افرادی که در شمال کشور زندگی می کنند تعویض باتری آزرا انجام بدهند چون گرمای هوا در آنجا خیلی بیشتره ولی من کسی رو میشناسم که هر سه سال یه بار باطریش و عوض میکنه با وجود اینکه ساکن شهرهای جنوبی کشور هستش. میشه بگید به چه دلیل این حرف رو زدید و دقیقا چرا گفتید گرما ضرر داره برای باتری؟

 10. admin گفت:

  باطری ماشین شما اگر در شرایط آب و هوایی بسیار گرم قرار بگیره با کاهش طول عمر مواجه میشه و اگر می خواهید از کاهش طول عمر باتری آزرا جلوگیری کنید به یاد داشته باشید که باید باتری را در شرایط مساعدی قرار بدید و ازش خیلی زیاد نگه داری کنید ، مثلاً سعی کنید خودرو را همیشه در محیطی که دمای مناسب داره پارک کنید یا اگر امکان دسترسی به چنین محیطی ندارید حداقل یه سایه پیدا کنید و ماشین را در سایه پارک کنید و هر ماه باتری ماشین را تست کنید.

 11. ساعد گفت:

  من همیشه برای اینکه باتری مناسبی رو برای تعویض باتری آزرا انتخاب کنم دست روی محصولاتی میزارم که میدونم کیفیت خوبی دارند و گارانتی های بلند مدتی رو برای مشتری هاشون ارائه میدن، واسه همین معمولاً از محصولات سپاهان باتری برای تعویض باطری ماشینم باتری انتخاب می کنم الان می خوام بدونم این باطری efb که تو سایتتون تبلیغ کردید از نظر کیفیت و گارانتی به محصولات سپاهان باتری شباهت داره یا نه؟

 12. admin گفت:

  باتری اوربیتال efb در واقع یکی از محصولات شرکت سپاهان باتری هستش و جدا از سایر محصولات این شرکت نیست و اگر شما قصد خرید باتری آزرا داشته باشید می توانید از باتری ۷۰ آمپر اوربیتال efb روی خودرو استفاده کنید و از ۲۱ ماه گارانتی تعویض رسمی این باتری و امکان خرید پنج ماه گارانتی مازاد که شرکت سپاهان باتری برای این محصول در نظر گرفته است استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *