باتری خودروهای سایپا

باتری چانگان cs35

باتری چانگان cs35

مشخصات باتری چانگان cs35

چانگان CS35 نخستین خودروی شاسی‌بلند شرکت‌ چینی چانگان است. این خودرو در ابتدا در قالب طرحی مفهومی موسوم به Changan SUV در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۱ به نمایش گذاشته شد و از نسخه‌ی تجاری آن در نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۱۲ رونمایی شد. این خودرو در نهایت در ماه اکتبر سال ۲۰۱۲ به‌صورت رسمی روانه‌ی بازار چین شد. شرکت سایپا نیز برای عقب‌ نماندن از رقبای خود، در سال 1394 با بومی‌سازی چانگان CS35 به جمع تولیدکنندگان خودروهای شاسی‌بلند پیوست؛ این خودرو در کارخانه‌ی سایپا در کاشان تولید شد. البته سری اول سی‌اس ۳۵ پیش از تولید در داخل، به‌صورت مستقیم از کشور چین وارد کشورمان می‌شد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری فابریک این خودرو هنگام تولید باتری 60 آمپر قالب L2 قطب راست بود، اما چون قطب راست این باتری توسط کارخانه ها تولید نمی شد از باتری 60 آمپر پایه بلند با قالب D23 استفاده کردند و برای اینکه باتری تکان نخورد هنگام نصب میله هایی را کار گذاشتند تا باتری 60 آمپر پایه بلند در آن جای گیرد. علاوه بر این باتری شما می توانید از باتری 70 آمپر پایه بلند قالب D26 نیز استفاده نمایید. در واقع محفظه باتری این خودرو طوری طراحی شده است که دو نوع قالب را در خود جای می دهد و اینگونه افراد حق انتخاب بیشتری دارند و همچنین نمایندگی های فروش باتری بر اساس موجودی خود می توانند به مشتریان سرویس دهند.

سپاهان باتری یکی از بهترین کارخانه های باتری سازی در خاورمیانه است که باتری های خود را در برند های مختلفی تولید می نماید. کیفیت این باتری ها به اندازه ای بالاست که به بسیاری از کشور های همسایه و حتی کشور های اروپایی صادر می گردد. چهار برند باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم، باتری سوزوکی و باتری EFB برند های اصلی این کارخانه می باشند که هر کدام از آن ها ویژگی خاص خود را داشته و برای نیازی مناسب اند. شما می توانید از میان محصولات متنوع سپاهان باتری، باتری مناسب خود را انتخاب نموده و در صورت نیاز با بخش کارشناسان فروش ارتباط برقرار نمایید.

باتری مناسب چانگان cs35

در  خودروی چانگان سی اس 35  از دو باتری 60 آمپر و 70 آمپر پایه بلند می توان استفاده کرد. قالب این دو باتری با هم متفاوت بوده و در نتیجه در ابعاد تفاوت زیادی دارند و تنها مورد مشترک بین این دو باتری ارتفاع آن هاست. برخی کارخانه های خودرو سازی ماننند کارخانه چانگان محفظه باتری را طوری طراحی می کنند که بتوان در آن چند نوع باتری قرار داد. این کار علاوه بر اینکه به دامنه انتخاب مشتری کمک می کند، شرایط خوبی را نیز برای نمایندگی های فروش باتری ایجاد می کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

حال این سوال پیش می آید که چرا برخی افراد تصور می کنند استفاده از باتری با آمپراژ بالاتر از باتری فابریک برای خودرو بهتر است؟

درواقع باید این نکته را متذکر شویم که برق اصلی تجهیزات خودرو از دینام تامین می شود و حتی این دینام است که باتری را پس از تخلیه شارژ می کند و وظیفه اصلی باتری استارت زدن و روشن کردن موتور خودرو است. تجهیزات برقی زمانی از برق باتری استفاده می کنند که شما در هنگام خاموش بودن موتور چراغ ها و رادیو را روشن کرده و یا دینام خراب شود. وقتی دینام خراب شود خودرو ناگزیر است از برق باتری برای تامین انرژی استفاده کند و اینگونه ممکن است هنگامی که شما در خیابان در حال رانندگی هستید ناگهان موتور خاموش شود و در بین راه گیر بیفتید.

از این مطالب می توان نتیجه گفت که همیشه از برق باتری استفاده نمی شود و نیازی به تهیه باتری با آمپراژ بالا نیست و در شرایط استثنایی فوق نیز باتری ب آمپراژ بالا تنها در حدود چند دقیققه محدود می تواند خودروی شما را روشن نگاه دارد. همچنین این نکته حائز اهمیت است که باتری فابریک خودرو که با محاسبات میلیمتری انتخاب شده است قطعا بهترین باتری برای خودروی شما خواهد بود.

اارسال رایگان باتری چانگان در تهران

فروش باتری چانگان CS35 با تاریخ جدید و قیمت مناسب
تست باتری چانگان cs35

بسیاری از مشکلات به اصطلاح باتری، درواقع از باتری نیست، بلکه ایراد از شارژ است. دینام دو کاره است: تامین جریان برای سیستم برقی خودرو و نگهداری باتری با شارژ کامل. به طور معمول، وظیفه اصلی باتری چرخاندن موتور است، در واقع از باتری برای تأمین برق چراغ ها و لوازم جانبی در مواقع روشن نبودن موتور و تأمین قدرت اضافی هنگامی که نیازهای سیستم الکتریکی خودرو بیش از خروجی دینام است استفاده می شود.

آیا می دانید چگونه باتری ماشین را آزمایش کنید؟

اگر نه، باید بگوییم که دو راه ساده برای تست سلامت باتری در خانه وجود دارد که با انجام آن می توانید متوجه شوید که آیا باتری شما شارژ لازم را دارد یا خیر. این دو روش به ابزار خاصی نیاز ندارد و به راحتی قابل انجام است اما یکسری روش نیز هست که برای انجام آن به تجهیزات مناسب نیاز دارید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اولین روش استفاده از ولت متر یا مولتی متر است که در این حالت شما خودروی خود را خاموش می کنید. سیم مثبت را به پایانه مثبت و سیم منفی را به پایانه منفی وصل می کنید. بعد از این کار میزان ولتاژ را می خوانید. برای این کار می توانید از ولت متر یا مولتی متر آنالوگ یا دیجیتال استفاده کنید. در صورتی که دستگاه عددی بالای 12 را نشان دهد به این معناست که باتری شما هنوز شارژ لازم را دارد اما اگر مقدار آن پایین تر از عدد 11.8 باشد باتری شما یا دشارژ شده یا اگر طول عمر آن بالای 2 سال است به احتمال بالایی خراب شده است.

دومین روش این است که شما موتور خودرو را خاموش نگه دارید و به مدت ده دقیقه چراغ ها را روشن بگذارید. سپس ماشین را روشن کنید اگر ماشین به سرعت روشن شد به این معناست که باتری شما سالم است و نیازی به تعویض ندارد.

روش های دیگری نیز وجود دارد که باید آن را به دست متخصص کار بسپارید. نمایندگی سپاهان باتری، تست باتری و دینام خودروی شما را پس از تعویض بصورت رایگان انجام می دهد.

فروش باتری سپاهان تیوولی با قیمت کارخانه

تعویض باتری چانگان cs35

صاحبان خودروها باید اجزای مختلف خودرو را حفظ کنند و پیگیری آن ها دشوار است. تعویض روغن، لاستیک های جدید، تعویض فیلتر و چه چیز دیگری؟

اوه بله، باتری!

باتری ماشین یک قسمت خودرو است که اغلب نادیده گرفته می شود، حتی اگر وظیفه راه اندازی ماشین شما را بر عهده داشته باشد. به همین دلیل بهتر است به محض اینکه باتری علائم پیری را نشان داد، آن را تعویض کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

مطمئن نیستید که باتری شما آخرین قدم های خود را برمی دارد یا خیر؟ در اینجا رایج ترین علائم نیاز به باتری ماشین جدید آورده شده است.

1. شروع مشكل در زمستان، اغلب رانندگان هر چند وقت يكبار در راه اندازی وسايل نقليه خود با مشكل مواجه می شوند. این موضوع به این دلیل است که باتری های خودرو در دمای سرد کمتر کار می کنند چرا که روغن موتور سرد شده است و ممکن است باتری قدرت لازم برای چرخیدن در روغن سرد شده را نداشته باشد. با این وجود، یک باتری سالم با شارژ قوی باید قدرت راه اندازی همه چیز را داشته باشد.

2. اگر هنگام خاموش بودن موتور چراغ های جلو را روشن کردید اما نور کافی را نداشتند و یا نورشان کم و زیاد می شد باید به سلامت باتری خود شک کنید.

3. همچنین زمان عمر باتری نیز بسیار مهم است. اگر مشکلات مربوط به باتری قبل از عمر 2 ساله آن اتفاق بیفتد شاید این مشکل مربوط به تخلیه شارژ باتری باشد یا دینام مشکل داشته باشد اما اگر این مشکل بعد از عمر دو ساله باشد می توان با یقین اعلام کرد که باتری شما خراب شده است.

روش های دیگری نیز برای تشخیص پیری و خرابی باتری وجود دارد. این موضوع را خوب است بدانید که چنانچه نیاز به تعویض باتری داشتید این کار را تکنسین های آموزش دیده سپاهان باتری برای شما به صورت رایگان انجام خواهند داد.

باتری با کیفیتباتری چانگان cs35 با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری چانگان cs35 با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری چانگان cs35 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری چانگان cs35 با خدمات پس از فروش

طول عمر باتری چانگان CS35 چقدر است؟

باتری چانگان CS35 با تبدیل انرژی شیمیایی ذخیره شده در الکترولیت های خود به انرژی الکتریکی، انرژیِ مورد نیاز برای راه اندازی خودرو را تامین می کند و همچنین تمام سیستم های الکتریکی خودروی شما را در حالت خاموش بودن دینام موتور تغذیه می کنند.

با گذشت زمان، الکترولیت باتری چانگان CS35 سیلد اسیدی شما به علت از دست دادن آب غلیظ می شود. باتری در این شرایط معمولاً نمی تواند ماشین شما را راه اندازی کند. در نتیجه ، شما باید هر 2 تا 3 سال یکبار باتری چانگان CS35 خود را تعویض کنید.

بیشتر اوقات ، باتری ها به دلیل عوامل خارجی و بی توجهی انسان به مرگ زودرس می رسند اما نباید توقع داشته باشید طول عمر باتری چانگان CS35  در شرایط نرمال از این بازه ی زمانی فراتر رود و بهتر است این زمان بندی تعویض باتری چانگان CS35 را رعایت کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

سرما چرا و چگونه باتری چانگان CS35 موثر است؟

ممکن است در زمستان هنگام راه اندازی ماشین خود با مشکل روبرو شده باشید، این به این دلیل است که دمای سرد باعث می شود که باتری چانگان CS35 شما انرژی اولیه ای را برای روشن شدن موتور را به اندازه ی کافی ایجاد نکند چرا که سرعت واکنش های شیمیایی درون باتری در سرما کند شده و از طرفی سرما روغن موتور خودرو  را سفت می کند، به همین دلیل باتری باید انرژی بیشتری تولید کند تا بتواند موتور ماشین را روشن کند. بر خلاف تصور عموم، سرما  به تنهایی و بدون وجود ضعف قبلی در باتری، طول عمر باتری چانگان CS35 را به اندازه ای که گرما بر آن تاثیر دارد، کوتاه نمی کند.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری آوانته

برای احیا کردن باتری چانگان CS35 چه کنیم؟

اگر یک مشکل مکانیکی اساسی عمر باتری چانگان CS35 شما را تهدید می کند، می توانید عملکرد باتری را صرفاً با رسیدگی به آن مشکل افزایش دهید. تکنسین خودرو شما می تواند خوردگی باتری چانگان CS35 را حذف کند، کابل های خراب یا قطعات دینام را جایگزین کند و مشکلات مداری که باتری چانگان CS35 شما را تخلیه می کند را پیدا کند. در صورتی که روی سطح باتری چانگان CS35 سولفات باشد، خودتان نیز می توانید با مقداری آب جوش آن را تمیز کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

عملکرد باتری چانگان CS35 در خودرو چیست و گرما چه تاثیری بر این عملکرد دارد؟

باتری چانگان CS35 شما یک قطعه الکتروشیمیایی می باشد که بار الکتریکی را در خود ذخیره می کند. محلول الکترولیتی از اجزائ باتری است که در آن واکنش های شیمیایی درون جعبه باتری خودرو انجام می شود. صفحات مثبت و منفی هر دو در باتری گنجانده شده اند. واکنش شیمیایی که در باتری اتفاق می افتد منجر به تولید برقی می شود که برای روشن کردن ماشین شما، راه اندازی رادیو و چراغ ها و عملکرد شیشه های برقی و سایر لوازم جانبی در زمان خاموش بودن دینام استفاده می شود. گرما می تواند فعالیت شیمیایی درون باتری چانگان CS35 را تسریع کند، به همین دلیل است که توصیه می شود باتری خودرو در دمای مناسب نگهداری شود. اگر باتری خودرو را در گرمای بیش از حد نگهداری کنید خوردگی داخلی در باتری رخ می دهد که باعث آسیب غیرقابل برگشت و کاهش طول عمر باتری می شود.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری ساینا

آیا باتری چانگان CS35 طول عمر نامحدود دارد؟

هدف اصلی نصب باتری بر روی ماشین این است که بتوانید ماشین خود را روشن کنید. البته تامین نیرو برای قطعات الکترونیکی در سرتاسر وسیله نقلیه  زمانی که موتور خاموش است نیز از وظایف باتری به حساب می آید. اگر باتری از بین برود یا رو به از بین رفتن باشد، احتمالاً متوجه برخی نشانه‌های آشکار خواهید شد. باتری چانگان cs35 به طور متوسط 2 تا 3 سال قبل از نیاز به تعویض دوام می آورد. بسته به مراقبت از خودروی شما و سایر عوامل، ممکن است مدت بیشتری طول بکشد یا ممکن است زودتر بمیرد اما در کل طول عمر باتری چانگان cs35 محدود بوده و در نهایت بعد از مدتی نیاز به تعویض دارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021