باتری خودروهای هیوندا

باتری ix55 وراکروز

باتری ix55

مشخصات باتری هیوندا وراکروز

باتری وراکروز شما طول عمر محدودی دارد، باتری مرده ممکن است به دلیل نقص در خود باتری وراکروز شما باشد. اگر مکرراً با باتری مرده مواجه هستید و وسیله نقلیه یا باتری شما نو است، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که ماشین خود را به نمایندگی ببرید تا یک مکانیک تست باتری را انجام دهد.

گاهی اوقات، شارژ باتری وراکروز به خودی خود نشان دهنده مشکل باتری نیست، بلکه بروز مشکل سیستم شارژ ماشین شما را نشان می دهد. اگر هنگام رانندگی نماد هشدار باتری روشن شد، احتمالاً نشانه‌ای از نقص در سیستم شارژ شما است. باید یک بررسی مکانیکی انجام دهید تا ببینید دینام، تسمه سرپانتین، کابل باتری و ترمینال‌ها و تسمه دینام به درستی کار می‌کنند.

در صورتی که تست باتری وراکروز را انجام دادید و متوجه شدید نیاز به تعویض باتری دارید، می توانید با شماره تلفن درج شده در سایتت تماس برقرار کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در هیوندا وراکروز، باتری 70 آمپر پایه بلند اوربیتال سیلور قالب D26 قابل نصب است. شما می توانید این باتری را از طریق نمایندگی امداد باتری کهن تهیه نمایید و با ارسال و نصب رایگان در نقاط مختلف تهران از جمله میرداماد ، کامرانیه ، بهارستان و دادمان درب منزل تحویل بگیرید.

 

فروش باتری هیوندا سانتافه سپاهان باتری

باتری مناسب وراکروز

باتری ها از نظر های مختلفی باید بررسی شوند و سپس برای خریدِ مناسب ترین باتری اقدام کرد. برند باتری یکی از مواردی است که باید در زمان خرید باتری مناسب وراکروز به آن توجه کرد، چراکه هر برند طرز ساخت و مواد و فناوری خاص خود را دارد. سپاهان باتری برند های زیادی را تولید کرده است. برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB از جمله برند های تولیدی شرکت سپاهان باتری اصفهان هستند. این برند ها بر اساس نیاز خودرو ها از مواد اولیه متفاوتی ساخته شده اند که قدرت متفاوتی دارند. باتری اوربیتال سیلور و اوربیتال پرمیوم از برند های کاربردی این شرکت هستند که از لحاظ قیمت برای مشتریان بسیار مناسب است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

نوع باتری نیز از موارد مهم در خرید باتری مناسب هیوندا وراکروز است. باتری ها در دو نوع اسیدی و سیلد اسید تولید می شوند. امروزه مسیر تولید باتری به سمت ساخت باتری های سیلد اسید رفته است؛ چرا که این باتری ها نیاز به نگهداری و مراقبت ندارند. همچنین این باتری ها آلودگی کمتری دارند و به محیط زیست آسیب کمتری وارد می کنند و طول عمر بالاتری نیز دارند. در انتها می توانید با مراجعه به باتری های این شرکت باتری مناسب هیوندا ix55 خود را تهیه نمایید و یا در صورت نیاز به راهنمایی با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

03.02.02 : در شرایطی که دینام قادر به پاسخگویی به تقاضای الکتریکی نیست، مانند دور کند موتور یا زمانی که خودرو ساکن است، باتری به عنوان منبع تغذیه پشتیبان عمل کرده و الکتریسیته مکمل را برای اطمینان از ادامه عملکرد صحیح سیستم های الکتریکی ضروری فراهم می کند. باتری وراکروز نقش مهمی در شرایط اضطراری همچون خرابی دینام ایفا کرده و برق سیستم‌های ضروری مانند چراغ‌های جلو، چراغ‌های خطر و تجهیزات ایمنی الکترونیکی را تامین می‌کند. در صورت تصادف، خرابی یا از دست دادن قدرت موتور، یک باتری قابل اعتماد تضمین می کند که سیستم های حیاتی همچنان عملیاتی بوده و برای مدت مشخصی فرصت دارید برای حل مشکل ایجاد شده راه حل پیدا کنید.

 

فروش باتری اوربیتال پریمیوم هیوندا وراکروز
ارسال رایگان باتری سپاهان مناسب وراکروز در تهران

تست باتری هیوندا وراکروز

باتری خودرو به عنوان اصلی ترین بخش برای راه اندازی خودرو و روشن شدن آن است. در صورت خرابی باتری موتور خودرو نیز کار نخواهد کرد و اتومبیل شما روشن نخواهد شد. باتری خودرو شاید به لحاظ اندازه کوچک باشد اما مسئولیت بزرگی را در خودرو بر عهده دارد. هدف اولیه باتری استارت زدن و روشن کردن خودرو و همچنین تامین انرژی لازم برای به کار انداختن مصرف کننده ها در زمان خاموش بودن موتور خودرو است. زمانی که خودروی خود را روشن می کنید ولتاژ به دنبال تبدیل انرژی شیمیایی به الکتریکی به استارت رسیده و انرژی مورد نیاز جهت راه انداختن خودرو تامین می شود و در ادامه موتور به کار می افتد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

براساس این مطالب به این نتیجه می رسیم که روشن شدن خودرو به کارکرد باتری بستگی دارد پس تست باتری وراکروز برای برسی سلامت خودرو از امور واجب است. باید اقداماتی در این راستا صورت گیرد تا از بوجود آمدن مشکلات ناگهانی جلوگیری شود. اندازه گیری ولتاژ، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتری ها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. کارهایی است که باید در راستای کنترل سلامت باتری در فرایند تست باتری هیوندا وراکروز انجام گیرد.

 

تعویض باتری هیوندا وراکروز

باتری جزء ضروری خودرو است. از شروع به کار ماشین تا شارژ تلفن همراه در زمان پارک بودن خودرو، درواقع باتری ها باعث می شوند تا وسیله نقلیه شما برای شروع به کار ادامه یابد. به همین دلیل بسیار مهم است که بدانید چه موقع باید تعویض باتری هیوندا وراکروز را در نظر بگیرید و همچنین چه کاری می توانید برای افزایش طول عمر آن انجام دهید. عمر باتری خودرو به طور متوسط ​​بین 2 تا 4 سال است. آب و هوا یکی از مهمترین عواملی است که بر طول عمر باتری خودرو تأثیر می گذارد. یک موتور در حال کار در زیر کاپوت در حال تولید سطح بالایی از گرما است. یک روز داغ سوزان را درنظر بگیرید که باتری ماشین شما خالی می شود، که اگر احتیاط های مناسب رانندگی تابستانی را انجام ندهید، می تواند احتمال خالی شدن باتری را افزایش دهد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

070901 : تصور کنید که با باتری مرده ماشین بیدار می شوید. سرگرم کننده نیست اصلا اما از آنجایی که باتری ها می توانند کارهایی را انجام دهند که ما به دنبال آن نباشیم، باید به آنها کمک کنیم تا مسافت را طی کنند. این بدان معناست که هنگام خروج از سواری خود، تمام چراغ های داخلی و خارجی را خاموش کنید. جدا کردن آداپتورهای برق نیز مهم است. طبیعتاً ما نیز اینجا هستیم تا مراقب باشیم. آنالایزر تشخیص زودهنگام ما تعیین می کند که چقدر عمر باتری شما باقی مانده است. اما عواملی وجود دارد که می تواند زمان تعویض باتری وراکروز شما را جلو بیندازد و یاعث شود که شما با هزینه های بیشتری در طی یک سال رو به رو شوید، زیرا طول عمر استاندارد باتری خودرویی حدود سه سال است و با رخ دادن برخی از اتفاقات ممکن است این طول عمر به یک س برسد.

هوای گرم می تواند باعث تبخیر آب مایع در باتری خودرو شود و به ساختار داخلی باتری آسیب برساند. به همین دلیل عمر متوسط ​​باتری در آب و هوای گرم کوتاه تر است. بنابراین هنگام برآورد طول عمر باتری خودرو و تعیین زمان مناسب برای تعویض باتری هیوندا IX55 ، آب و هوایی را که بیشتر رانندگی خود را در آن انجام می دهید در نظر بگیرید. صرف نظر از دمایی که در آن رانندگی می کنید، مراقبت صحیح از باتری خودرو می تواند به کارکردن آن کمک کند.

1. محدود کردن سفر های کوتاه: سفر های سریع و کوتاه از شارژ کامل باتری خودرو جلوگیری می کند. با رانندگی مکرر و طولانی مدت، باتری خودرو را حفظ کنید. اگر اغلب از اتومبیل خود استفاده نمی کنید، سرمایه گذاری روی یک شارژر باتری ماشین قابل حمل را در نظر بگیرید. این شارژر های قابل حمل می توانند باتری شما را در حالت شارژ کامل نگه دارند و شما را از تعویض باتری ix55 دور نگه دارند.

2. باتری خود را محکم ببندید: باتری که محکم بسته نشده است می تواند ارتعاش کند و به طور بالقوه منجر به رسیدن آسیب داخلی به باتری و ایجاد اتصال کوتاه شود. ترمینال باتری خود را به طور منظم چک کنید، مخصوصاً اگر اغلب در جاده های ناهموار رانندگی می کنید تا مطمئن شوید که محکم و درست در براکت نصب شده است.

3. هنگام خروج همه چراغ ها را خاموش کنید: روشن نگه داشتن چراغ های جلو و چراغ های درب اتومبیل می تواند خسارت سنگینی به باتری وراکروز وارد کند. برای جلوگیری از فراموشی، یادداشتی را روی داشبورد خود قرار دهید، یادآوری برچسب را روی ریموت ماشین خود وصل کنید یا در مسیری پارک کنید که برای رسیدن به مقصد باید از چراغ های جلو عبور کنید. در غیر این صورت باید به فکر تعویض باتری هیوندا وراکروز زودتر از زمان تعیین شده باشید.

 

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین وراکروز

گارانتی

باتری وراکروز با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری وراکروز با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری وراکروز با خدمات پس از فروش

مشکلات الکتریکی در هنگام حرکت خودرو به باتری وراکروز مربوط است؟

پس از روشن شدن موتور، تقاضای الکتریکی به طور کلی توسط سیستم شارژ خودرو  که همان دینام است کنترل می شود. اگر هنگام رانندگی متوجه کم نور شدن چراغ ها یا سایر مشکلات الکتریکی شدید، باید خروجی دینام خود را در پایانه های باتری وراکروز خود با ولت متر بررسی کنید.اگر بسیار کمتر از مقدار استانداردی که باید باشد هست، به احتمال زیاد شما یک مشکل الکتریکی دارید که مربوط به باتری وراکروز شما نیست. این می تواند یک آلترناتیو باشد که باید تعویض شود، همچنین می تواند یک تسمه شل یا فرسوده باشد که تأمین قدرت کافی را برای دینام دشوار می کند.

اگر ولتاژ باتری وراکروز شما نیز پایین است و شارز کافی را از دینام دریافت نمی کند، سعی کنید باتری وراکروز خود را با شارژر باتری شارژ کنید. اگر خوب شارژ شود و ولتاژ را در طول شب یا به مدت 12 تا 24 ساعت نگه دارد، اما با رانندگی مجدد دوباره شروع به کاهش ولتاژ کند، یک مشکل الکتریکی در خودرو دارید و  احتمالاً این مشکل مربوط به باتری هیوندا وراکروز نیست.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری پراید

 

نگهداری مناسب چه تاثیری بر طول عمر باتری وراکروز دارد؟

همه چیز روی این زمین فاسد شدنی است، باتری وراکروز شما هم همینطور می باشد. با گذشت زمان، مقاومت داخلی باتری وراکروز شما افزایش می یابد و در نهایت منجر به خرابی باتری می شود. باتری وراکروز شما نیاز به نگهداری و مراقبت مناسب دارد، حتی زمانی که از آنها استفاده نمی شود. مراقبت نادرست یک دلیل اساسی برای خرابی باتری وراکروز است. باید دستورالعمل های سازنده را در مورد نحوه نگهداری و مراقبت از باتری وراکروز در زمانی که استفاده نمی کنید را از کارشناسان خبره سپاهان باتری بپرسید و در عمل کردن به آن ها کوشا باشید.

باتری سایر خودرو ها : قیمت باتری کوییک

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

عملکرد و وظیفه ی باتری وراکروز در خودرو چیست؟

باتری وراکروز شما در واقع قلب و روح خودروی شماست. باتری خودرو برق لازم جهت تامین نیروی مورد نیاز برای تامین قطعات الکتریکی خودرو را در زمان خاموش بودن موتور خودرو فراهم می کند. در واقع درباره ی مسئولیت بسیار بزرگی صحبت می کنیم. بدون قدرت باتری، اتومبیل شما، روشن نمی شود. باتری وراکروز ممکن است کوچک باشد، اما قدرت آن بسیار زیاد است. در حقیقت باتری انرژی شیمیایی را به انرژی الکتریکی لازم برای تغذیه ماشین تبدیل می کند و ولتاژ را به استارت می رساند. در نهایت باتری خودرو نه تنها انرژی مورد نیاز برای راه اندازی ماشین را تامین می کند، بلکه باعث تثبیت ولتاژ می شود تا خودرو شما بدون مشکل در حال کار باشد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری کپچر

 

برای دور انداختن باتری وراکروز فرسوده بهترین راه حل چیست؟

باتری وراکروز را نمی توان مانند بقیه زباله ها در سطل زباله انداخت و نحوه ی دور انداختن باطری خودرو را باید بسیار جدی گرفت. دلیل آن این است که یک باتری متوسط ​​12 ولتی خودرو حاوی فلزات سنگین، مواد شیمیایی مضر و مواد خطرناک است. این سموم می توانند ایمنی جانوران، گیاهان و انسان ها را به خطر بیندازند. آلودگی آب و آلودگی خاک تنها تعدادی از پیامدهای جدی دفع نادرست باتری وراکروز فرسوده  است.

همیشه مطمئن شوید که به دنبال راه های مناسب برای دور انداختن باتری های خودرو در محله خود باشید یا برای کمک با یک متخصص مشورت کنید. کارشناسان امداد باتری حاظر در محل باتری فرسوده ی شما را تحویل گرفته و برای بازیافت به کارخانه تحویل می دهند.

ارسال و نصب رایگان باتری در اقدسیه و میرداماد به صورت شبانه روزی

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری ال 90

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

آیا می توان از سرب باتری وراکروز استفاده کرد؟

14010815     :   استفاده از سرب باتری های خودرویی از سیاست های کارخانه تولید کننده است، که دو هدف مهم را در پی دارد. اول اینکه با بازیافت سرب باتری و بازگرداندن آن به چرخه تولید، می توان از بسیاری از هزینه هایی مانند خرید فلز سرب جدید جلوگیری کرد و باتری را با قیمت مناسب تری در بازار عرضه کرد. هدف دوم کمک به حفظ محیط زیست است، زیرا فلز سرب و سایر اجزای باتری اگر به محیط زیست ورود پیدا کنند، می تواند آسیب های فراوانی را به حیوانات و محیط زیست وارد کنند.

کارخانه سپاهان باتری با توجه به اینکه یکی از پیشرفته ترین کارخانه های تولید باتری خودرویی است، تمامی تجهیزات لازم، جهت انجام بازیافت صحیح باتری های خودرویی را دارد و عملیات بازیافت باتری را به درستی انجام می دهد. کارخانه سپاهان باتری برای آنکه مشتریان عزیز خود را برای تحویل باتری های فرسوده تشویق کند، باتری فرسوده را از شما عزیزان خریداری می کند و باتری نو و سالم را با قیمت بسیار مناسبی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

باتری وراکروز چگونه انرژی تولید می کند؟

14010824  : اسید سولفوریک با صفحه دی اکسید سرب واکنش داده و منجر به تولید یون می شود. یون ها حرکت می کنند و با صفحه دیگر یعنی صفحه سرب واکنش می دهند و این منجر به تولید هیدروژن می شود.

از طریق این واکنش شیمیایی الکترون هایی تولید می شود که به دور صفحات یا بهتر بگوییم شبکه ها می چرخند و در نتیجه برق تولید می کنند. این الکتریسیته است که از طریق کابل های باتری به ماشین می رسد و موتور و وسایل الکترونیکی را تامین می کند.

 

210901  ف ف :  قیمت باتری وراکروز، به چه عواملی بستگی دارد؟

برند کارخانه ی سپاهان باتری یکی از پر طرفدارترین و با کیفیت ترین باتری های خودروی می باشد. افزایش و یا کاهش قیمت دلار بر قیمت باتری نیز تاثیر می گذارد، چرا که قیمت سرب موجود در باتری بستگی به قیمت دلار دارد. باید این را در نظر داشته باشید در صورتی که گارانتی یک باتری برای شما از اهمیت بالایی برخوردار باشد، مدت زمان گارانتی محصول بر قیمت آن تاثیر می گذارد. در اینجا توجه کنید که باتری این خودرو با برند سپاهان دارای مدت زمان گارانتی طولانی تری نسبت به باقی برند ها می باشند. در صورتی که تمایل به خرید این باتری از نمایندگی ما داشته باشید، می توانید با شماره تلفن درج شده در سایت تماس گرفته تا در جریان قیمت های بروز شده قرار بگیرید.

 

201001 ف ف:  علت خرابی باتری وراکروز چیست؟

بسیاری از چیزها می توانند منجر به خرابی زودهنگام باتری شوند، اما شایع ترین علل عبارتند از:

1.نگهداری ضعیف مایعات و تمیز نگه نداشتن پایانه های باتری

2.شارژ بیش از حد، نقص در سیستم شارژ خودرو که دینام است.

3.استفاده نادر و کم از خودرو، باعث سولفاته شدن باتری می شود.

13 دیدگاه در “باتری ix55 وراکروز

 1. سیما گفت:

  سلام وقت بخیر ماشین من وراکروز هستش و باتری هیوندا وراکروز من اصلا برای ماشینم مناسب نیست و خودروی من مشکل داره .
  باتری هیوندای وراکروز از چه برندی میتونه جواب گوی ماشین من باشه و چند امپر؟

 2. احمدی وند گفت:

  سلام وقت شما بخیر من ماشینم وراکروز هستش و باتری وراکروز میخام ازتون بخرم و نصب کنم ولی متاسفانه نمیدونم برای خرید باتری وراکروز مناسب و قیمت خوب باید دقیقا از کجا خرید و چه برندی مناسب خرید باتری وراکروز هستش میشه شما لطف کنید بنده رو راهنمایی کنید

 3. اکبر گفت:

  سلام باتری هیوندا وراکروز چند آمپر هستش ؟ از نظرشما مناسب ترین باتری هیوندا وراکروز چه برندی هستش ؟ و چه قیمت هستش ؟

 4. سیما گفت:

  سلام
  من میخوام یک ماشین هیوندا وراکروز بخرم میخوام بپرسم از شما که ، وقتی من بخوام ماشین رو از نمایندگی تحویل بگیرم چه باتری وراکروز ای بر روی خودرو باید نصب باشه؟ من میخوام قبل از تحویل ماشین باتری رو چک کنم و ببینم باتری فابریک وراکروز رو داره یا نه. لطف کنید بگید بهم خیلی ممنون از شما.

 5. admin گفت:

  سلام وقت شما هم بخیر. باتری فابریک وراکروز 70 آمپر پایه بلند چپ می باشد. تمامی برند های سپاهان باتری برای این خودرو مناسب می باشند و دارای گارانتی نیز می باشند.

 6. صدرا گفت:

  سلام. کاپوت خودرو رو باز کردم و دیدم کلی خاک گرفته و الان من میخوام ک روز که وقت کردم باتری وراکروز رو شست و شو بدم . آیا میتونید بهم بگید که دقیقا چه قسمت هایی رو میتونم بشورم و چه قسمت هایی نباید بهشون آب بخوره چون آب آسیب میزنه بهش؟

 7. admin گفت:

  شما میتونید باتری وراکروز رو به راحتی و با خیال آسوده با آب شستشو بدید فقط باید مراقب اتصالات باتری باشید که آب نخوره، البته اگر که تمیز کردن باتری رو با یه دستمال مرطوب انجام بدید خیلی بهتر هستش. اگر این کار را به صورت مرتب انجام بدید و براتون عادت بشه میتونید تا حد زیادی بابت طول عمر مفید باتری تون اطمینان خاطر حاصل کنید، در ضمن دقت کنید در زمانی که دارید باتری را تمیز میکنید اگر مشاهده کردید که اتصالات شل هستند یا نگهدارنده باطری شل هستش حتما آنها را محکم کنید تا باتری تون آسیب نبینه.

 8. زندی گفت:

  ماشین من وراکروز هست . باتری وراکروز که بر روی ماشینم نصب هست ۷۰ آمپر پایه بلند قطب چپ هست. از شما سوال در رابطه با همین باتری داشتم. آیا من میتونم برای این ماشین باتری ۶۰ آمپر قطب چپ هم نصب کنم یا اینکه قالب هاشون با هم همخونی ندارند؟

 9. admin گفت:

  باتری فابریک وراکروز باتری ۷۰ آمپر پایه بلند قطب چپ است و شما اگر باتری ۶۰ آمپر روی این خودرو نصب کنید یعنی در واقع از باتری با آمپر کمتر دارید روی این ماشین استفاده میکنید و این کار اصلا توسط کارشناسان به شما توصیه نمیشه. اگر میخواید تعویض باتری ماشین را انجام بدید بهتره از همون باتری فابریک روی ماشین استفاده کنید تا بتوانید عملکرد و طول عمر مناسب را از باتری بر روی خودرو دریافت کنید. در ضمن به خاطر داشته باشید که محصولات سپاهان باتری دارای گارانتی های بلند مدت و رسمی از خود شرکت سپاهان می باشند.

 10. لاری گفت:

  صبح من برای خرید لوازم تحریر رفته بودم سر خیابون که کارمو انجام بدم، موقع برگشت چشمم افتاد به ماشین که توی خیابون پارکش کرده بودم، دقت کردم دیدم ای وای مثل اینکه از دیشب که من رسیدم خونه تا امروز صبح چراغ ماشین روشن بوده ولی نور خیلی ضعیف بود و به سختی می شد دید که چراغ روشنه . خلاصه استرس کل وجودمو گرفت، جرات نکردم ماشینو استارت بزنم! می خوام بدونم شما میتونید کارشناس بفرستید که باتری وراکروز من رو تست کنه تا ببینم چه بلایی سرش اومده ؟ چون مطمئنم یه اتفاقی واسش افتاده با شرایطی که در آن قرار گرفته بوده …

 11. admin گفت:

  متاسفانه امکان تست باتری وراکروز در محل وجود نداره چون تست باطری ماشین نیاز به تجهیزات خاصی داره که برای استفاده از این تجهیزات باید به نمایندگی های وجود در سراسر کشور مراجعه کنید.این تجهیزات قابل حمل نیستند که شما توقع داشته باشید که در محل تست باتری خودرو براتون انجام بشه. در صورت تمایل میتونید به آدرسی که در سایت ما قرار داده شده مراجعه کنید و از کارشناسان را درخواست کنید که تست باتری باشی رو براتون انجام بدهند تا از میزان سلامت باتری ماشین تون آگاه بشید.

 12. farid گفت:

  برای اینکه بتونم باتری وراکروز رو در زمان مناسب تعویض کنم مدام تست ولتاژ برای باتری انجام می‌دادم اما نمیدونستم که دستگاه ولت متری که دارم خراب شده و نتیجه رو درست نشون نمیده! به همین خاطر به دردسر افتادم و باطری ماشین روزی که داشتم از سرکار برمیگشتم خونه از کار افتاد و من ساعتها معطل شدم تا بتونم ماشین رو تا خونه برسونم، از اون روز هم ماشین تو خونه هست و می خوام براش باتری بخرم. به نظر شما مناسب ترین گزینه برای تعویض باتری ماشین من چیه؟

 13. admin گفت:

  برای تعویض باطری هیوندا وراکروز شما می توانید از هر کدام از باتری های شرکت سپاهان باتری که دوست دارید باتری مناسب ماشین را سفارش دهید تا باتری با ارسال و نصب رایگان درب منزل در نقاط مختلف شهر تهران مثل آجودانیه و نازی آباد به دست شما برسد . در صورتی که نیاز به تست دینام داشته باشید می توانید این موضوع را با کارشناسان فروش در میان بگذارید تا کارشناس نزدیکی خدمت شما میرسد تجهیزات لازم برای تست دینام را همراه خود بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *