باتری خودروهای سانگ یانگ

باتری سانگ یانگ کوراندو

باتری سانگ یانگ کوراندو

مشخصات باتری کوراندو

باتری 90 آمپر پایه بلند باتری فابریکی است که کارخانه سازنده بر روی این خودرو نصب کرده است.
قالب این باتری L5 قطب راست است.

حداکثر آمپر مورد استفاده کوراندو

ابعاد جای باتری این خودرو مشخص است و بیش از این مقدار را نمی توان در آن جای داد. ابعاد قالب های مختلف باتری ها با هم متفاوت اند؛ درنتیجه بیش از ابعاد جای باتری نمی توان در آن قرار داد. استفاده از باتری هایی با آمپراژ بالا باعث کارکرد بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن می شود. اما بهتر است از باتری با آمپراژ پایین تر از باتری فابریک خودرو استفاده نکرد تا کارایی خودرو پایین نیاید. لازم به ذکر است که باتری های فابریک نصب شده بر روی خودرو ها همواره مناسب ترین باتری برای خودرو است که می تواند پاسخگوی نیاز های برقی ماشین باشد.

باتری مناسب کوراندو

کارخانه سپاهان باتری از با کیفیت ترین کارخانه های باتری سازی در خاورمیانه است. این کارخانه باتری خود را در برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB تولید و در بازار عرضه کرده است. این برند ها از نظر قدرت و مواد اولیه سازنده با هم متفاوت اند. همچنین این باتری ها بدلیل کیفیت بالایی که دارند علاوه بر فروش بالا در بازار ایران، به کشور های همسایه صادر می شوند. در ادامه می توانید از میان باتری های عرضه شده مناسب خودروی خود، باتری مورد نظرتان را انتخاب نموده و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری کوراندو

تست باتری خودرو بدلیل اهمیتی که در کنترل سلامت آن دارد بسیار حائز اهمیت است. باتری از منابع اصلی تولید برق و انرژی در خودرو محسوب می شود که توجه به سلامت آن باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن خواهد شد. برای تست باتری یکسری اقدامات وجود دارد که اگر این اقدامات بصورت مداوم انجام گیرد از بروز مشکلات ناگهانی جلوگیری می کند. بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله این اقدامات است. انجام این کار ها نیاز به تجهیزات مناسب دارد و بهتر است بدست متخصص این کار سپرده شود. نمایندگی سپاهان باتری قبل از تعویض باتری خودروی شما، کنترل های لازم را بصورت رایگان برای شما انجام می دهد تا هزینه های اضافی از روی دوش شما برداشته شود.

قیمت باتری کوراندو

قیمت باتری ها به عوامل بسیاری بستگی دارد که براساس این عوامل توسط کارخانه سازنده باتری قیمت گذاری می شود. نوع برند باتری، میزان آمپراژ، نوع خودرو و …. از عواملی است که در ان امر دخیل است. عوامل دیگری مانند انبارداری، حمل و نقل و … نیز می تواند در قیمت نهایی خودرو موثر باشد. در انتها لازم است این نکته را ذکر کنیم که قیمت نهایی باتری با احتساب دریافت باتری فرسوده محاسبه شده است و در صورت نبود باتری فرسوده هزینه باتری افزایش می یابد. برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با شماره های نمایندگی سپاهان باتری تماس بگیرید.

باتری کوراندو با تاریخ جدید

تاریخ تولید باتری تاثیر بسیاری در سلامت باتری خودرو دارد. باتری هایی که بیش از یکسال از تاریخ تولید آن ها گذشته باشد قدرت و کارایی اولیه را نخواهند داشت. همچنین در هنگام تهیه باتری باید به زمان شروع گارانتی آن نیز توجه کرد که این موضوع نیز به تاریخ تولید باتری وابسته است. پس در نظر داشته باشید که باتری خودرو با تاریخ جدید در سلامت و قدرت باتری تاثیر گذار است و در هنگام خرید باید به آن توجه شود.

گارانتی باتری خودرو

کارخانه سپاهان باتری همچون سایر کارخانه های تولید محصول، مدت زمانی را برای گارانتی محصول خود در نظر می گیرد. گارانتی شامل محصولاتی می شود که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط مناسب کارکرد باتری عمر کمتری کرده باشند. در اینصورت کارخانه باتری شما را با باتری نو تعویض خواهد کرد اما تعمیر بر روی محصول صورت نمی گیرد. نوع باتری، برند آن، نوع خودرو و … از عواملی است که بر روی مدت زمان گارانتی تاثیر می گذارد. مدت زمان گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است. شما می توانید برای فعالسازی گارانتی باتری خود، بارکد روی جعبه محصول را به شماره های درج شده بر روی برگه گارانتی ارسال نمایید. همچنین لازم است هنگام خرید به تاریخ شروع گارانتی توجه نمایید.

ارسال و نصب باتری کوراندو

تمامی باتری های سپاهان باتری برای شما به صورت رایگان ارسال می گردد و توسط کارشناسان این شرکت بر روی خودروی شما نصب می شود.

طول عمر باتری کوراندو

در حالت عادی باتری ها به طور متوسط حدود 1 الی 3 سال عمر می کنند. البته با توجه به شرایط تغییر این مدت زمان ممکن است. هرچند طول عمر باتری ها علاوه بر نوع و کیفیت ساخت به مصرف کننده نیز بستگی دارد. عواملی مانند شدت گرما و سرما، نحوه استفاده از باتری، تعداد تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باتری تاثیر گذار باشد. توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری کوراندو

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ماشین دارید. نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند. تعویض باتری خودرو کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص استفاده شود. همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد. کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

برای کوراندو باتری سیلد اسید بهتر است یا باتری اسیدی؟

باتری های خودرویی به دو دسته سیلد اسید (اتمی) و اسیدی تقسیم بندی می شوند. هردو نوع باتری های اسیدی و سیلد اسید باتری های مناسبی هستند که بر روی خودروی شما قابل نصب است. اما امروزه مسیر باتری سازی به سمت ساخت باتری های سیلد اسید رفته است. چراکه این باتری ها آلودگی کمتری دارند و به مراقبت و نگهداری نیاز ندارند. شما می توانید بر اساس نیاز خود باتری مورد نظر خود را تهیه نمایید.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله. قیمت باتری ها با احتساب تحویل فرسوده باتری است و در صورت نبود داغی، به ازای هر آمپر هزینه ای را باید پرداخت نمایید.

همچنین از آنجایی که باتری ها قبل از رها شدن در محیط لازم است بدلیل وجود مواد سمی بازیافت شوند؛ بهتر است باتری ها را به دست افراد متخصص در این کار بسپارید تا آن را بازیافت کنند تا آسیب کمتری به طبیعت وارد شود.

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین کوراندو

گارانتی

باتری کوراندو با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری کوراندو با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری کوراندو با خدمات پس از فروش

چرا باید باتری کوراندو را تست کنیم؟

باتری کوراندو  شما در هنگام راه اندازی وسیله نقلیه شما عملکرد بسیار مناسبی دارد، اما به سیستم شارژ وسیله نقلیه شما متکی است تا اطمینان حاصل شود که قدرت لازم برای درگیر شدن با موتور استارت به صورت مکرر را دارد. اگر سیستم شارژ سالم نباشد، باتری کوراندو  نمی تواند شارژ مورد نیاز برای روشن کردن خودرو را تامین کند.

باتری کوراندو  همچون اکثر باتری ها، در صورت مراقبت صحیح حدود 4 سال دوام می آورند، اما در شرایط عادی و بدون مراقبت مناسب و اصولی، باتری کوراندو می تواند در عرض سه سال فرسوده شود. تست سلامت باتری کوراندو یک کار سریع و آسان برای هر مکانیکی است و لازم است زمانی که در حال برنامه ریزی منظم برای تعمیر و نگهداری ماشین هستید، تست باتری کوراندو  را در برنامه ی خود قرار دهید.

باتری سایر خودرو ها : باتری دیگنیتی

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چگونه تشخیص دهیم تعویض باتری کوراندو را چه زمانی باید انجام دهیم؟

یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای محافظت از عملکرد خودرو، تشخیص زمان نیاز به تعویض باتری کوراندو و انجام به موقع آن است. بیشتر باتری ها بسته به نوع و کیفیت خودرو ، عمری بین سه تا چهار سال دارند. هنگامی که باتری جدیدی دریافت می کنید، با توجه به نوع باتری بررسی کنید که انتظار می رود تعویض باتری کوراندو بعدی در چه فاصله زمانی انجام شود. هنگامی که باتری شما به سه سالگی رسید، مراقب علائم خرابی باتری مانند استارت های متعدد و راه اندازی کند موتور باشید تا مشخص کنید چه زمانی باید تعویض باتری کوراندو خود را انجام دهید. همچنین با آزمایش ولتاژ نیز می توانید، زمان نیاز به تعویض باتری کوراندو را پیش‌بینی کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری سراتو

بوی بد ساطع شده از باتری کوراندو چه دلیلی دارد؟

بوی بد می تواند چیزهای زیادی باشد، مانند خرابی مبدل کاتالیزوری یا بوی جاده ای که در جایی در ماشین شما گیر کرده است. با این حال، اگر متوجه بوی تخم مرغ گندیده یا بوی گوگرد از باتری کوراندو خود شدید، باتری شما ممکن است گازهای سمی و حتی احتمالاً اسید را از خود منتشر کند.

در بسیاری از موارد، این بو بوجود می آید زیرا باتری کوراندو به شدت در حال شارژ شدن است. در این صورت توصیه می کنیم ولتاژ باتری و خروجی دینام را بررسی کنید. اگر متوجه شدید که دینام باتری کوراندو شما را با نرخ بسیار بیشتری از میزان استاندارد شارژ می کند، باید در اسرع وقت سیستم شارژ خود را توسط یک تکنسین معتبر و مطلع بررسی کنید.

در صورت خرابی باتری کوراندو و نیاز به باتری جایگزین، می توانید با کارشناسان امداد باتری کهن تماس بگیرید و باتری مناسب خود را به صورت رایگان در سراسر تهران دریافت نمایید. همچنین نصب باتری کوراندو برای شما به صورت رایگان انجام می گیرد.

شرکت امداد باتری کهن در تمامی مناطق تهران از جمله نارمک ، صادقیه و تهرانپارس خدمات رسانی انجام می دهد.

باتری سایر خودرو ها : باتری تارا

شماره تماس:79 28 51 88 – 021