باتری خودروهای سایپا

باتری چانگان ایدو

باتری چانگان ایدو

مشخصات باتری چانگان ایدو

باتری 60 آمپر پایه بلند، باتری فابریک نصب شده بر روی ایدو است.این باتری در قالب D23 تولید می شود.باتری 70 آمپر پایه بلند با قالب D26، باتری دیگریست که می توان بر روی این خودرو نصب کرد.در سال های اخیر کمپانی های خودرو سازی تلاش کرده اند تا جایگاه باتری ها را طوری طراحی کنند که از ظرفیت ها و ابعاد مختلف باتری بتوان در آن استفاده کرد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

شرکت خودروسازی چانگان موتورز نیز این خودرو را به نحوی طراحی کرده است که هر دو باتری 60 و 70 آمپر بنابر سلیقه صاحب خودرو انتخاب شود.باتری های بالاتر از آمپراژ فابریک، برای خودروهایی که دارای تجهیزات اضافی مانند سیستم های صوتی هستند، باعث برق رسانی و کارکرد بهتر خودرو می شوند.اما در کل باتری های فابریک انتخاب استانداردی برای باتری خودرو هستند.همچنین باید توجه داشت که از باتری هایی با آمپراژ پایین هم استفاده نکرد، چرا که به خودرو آسیب وارد می کند.

باتری مناسب چانگان ایدو

باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند های تولیدی شرکت سپاهان باتری هستند.این برند ها از با کیفیت ترین باتری های ایرانی هستند که به کشور های خارجی صادر می شوند.تفاوت اصلی این باتری ها در مواد اولیه تشکیل دهنده و قدرتشان است.برای انتخاب باتری مناسب خودروی خود می توانید به باتری های پیشنهادی ما در قسمت ذیل توضیحات مراجعه نمایید.

قیمت باتری چانگان ایدو

باتری ها در سپاهان باتری بر اساس نوع برند و آمپراژ قیمت گذاری می شوند.باتری های ایرانی بدلیل اینکه بلافاصله بعد از تولید و بدون واسطه به دست نمایندگی ها و سپس مشتری می رسد،قیمت مناسبتری دارد.همچنین هزینه های فرعی مانند گمرک و نگهداری در انبار را نیز نسبت به باتری های وارداتی ندارند.هرچند در سال های اخیر به دلیل تحریم ها باتری های خارجی وارد نمی شود؛و البته کیفیت باتری های ایرانی نیز به اندازه ای بالا رفته است که به بسیاری از کشور های همسایه صادر می شود.شما می توانید جهت اطلاع از آخرین قیمت و مشاوره با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.باتری خودرو از مهم ترین قسمت های آن است که سلامت آن بسیار حائز اهمیت است.

برای حفظ سلامت آن و جلوگیری از مشکلات ناگهانی لازم است اقداماتی صورت گیرد.بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام همه برای نگهداری‌های پیشگیرانه یک باتری لازم است.همچنین برای بررسی این موارد لازم است به یک متخصص مراجعه کنیم تا با تجهیزات مناسب سلامت باتری مارا کنترل کن.متخصصان نمایندگی شرکت سپاهان باتری با استفاده از دستگاه های کنترل تست سلامت، پیش از تعویض باتری، سلامت دینام و باتری را چک می کنند.تست کنترل سلامت باتری توسط کارشناسان شرکت سپاهان باتری به صورت رایگان انجام می گیرد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

یکی از دغدغه های مشتریان، گارانتی محصول است.محصولات سپاهان باتری، همگی دارای گارانتی 12 تا 21 ماهه است؛که این مقدار بر اساس نوع برند و مواد سازنده باتری تعیین شده است.برای استفاده از این گارانتی ها لازم است به نمایندگی شرکت مراجعه نمایید.شما می توانید با فعالسازی گارانتی طبق قوانین موجود در ضمانت نامه، از خدمات استفاده کنید.برای فعالسازی گارانتی باتری خود، بارکد آن را از طریق شماره های قرار داده شده بر روی برگه ضمانت نامه به شرکت سپاهان ارائه دهید.یکی از قسمت های مهم تامین انرژی در خودرو باتری است.میزان سلامتی باتری بر کیفیت راندمان خودرو تاثیر بسیاری دارد.

تاریخ تولید علاوه بر کیفیت، تاثیر بسیاری بر سلامت خودرو دارد.در هنگام خرید باتری باید دقت کنید که از انتخاب باتری هایی که از تولید آن ها بیش از 6 ماه گذشته است اجتناب کنید.چراکه این باتری قدرت اولیه خود را از دست داده اند.ارسال باتری های خودرویی شرکت سپاهان باتری توسط کارشناسان با تجربه به صورت رایگان برای مشتریان انجام می گیرد.همچنین نصب این باتری ها نیز رایگان است و بدست کارشناس ماهر انجام می شود.

طول عمر باتری چانگان ایدو

بعد از قیمت باتری، کیفیت و طول عمر آن از عوامل مهمی است که برای افراد اهمیت بسیاری دارد.طول عمر استاندارد باتری ها در حدود دو سال است.اما آنچه این دوسال را تضمین می کند، عملکرد باتری و عواملی تاثیر گذار در آن است.عواملی چون لرزش، استفاده مداوم از سیستم صوتی و  GPS باعث کاهش طول عمر باتری ماشین می‌شوند.از دیگر عوامل می‌توان به گرمای شدید اشاره کرد که باعث افزایش سرعت واکنش شیمیایی می‌شود و عمر باتری را کاهش می‌دهد؛نوع رانندگی نیز بر عمر باتری تاثیرگذار است؛ زمانی که خودروی خود را روشن می‌کنید مقدار زیادی برق از باتری گرفته می‌شود، بنابراین برای پر شدن مجدد، باتری نیاز به زمان دارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

همچنین باتری هایی که مدت زیادی در انبار ها نگهداری می شوند، قدرت اولیه خود را از دست می دهند.به این دلیل که مدت طولانی در یک حالت باقی مانده اند مقدار زیادی آب از دست داده و دشارژ می شوند.در نتیجه در هنگام خرید توجه داشته باشید که از تاریخ تولید باتری بیشتر از 6 ماه نگذشته باشد تا عملکرد بهتری را از باتری ببینید.تعویض باتری از اموری است که بسیار ساده است اما درصورتی که توسط فرد متخصص انجام نگیرد موجب ایجاد خسارت می شود.این کار توسط متخصصان شرکت سپاهان باتری و به صورت رایگان برای مشتریان انجام می گیرد.

باتری با کیفیتباتری چانگان ایدو با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری چانگان ایدو با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری چانگان ایدو با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری چانگان ایدو با خدمات پس از فروش

تاثیر دما بر روی باتری چانگان ایدو چیست؟

هیچ چیز بدتر از گیر افتادن در گرمای یا سرمای شدید با باتری چانگان ایدو نسبتا کارکرده و قدیمی نیست، در هر دو حالت باتری چانگان ایدو شما در واقع بیشترین فشار را تحمل می کند. اگر در مکان گرمتری زندگی می کنید، جایی که در هوایی با درجه حرارت بالا با خودرو ی خود رانندگی می کنید یا خودرو را پارک می کنید، گرما می تواند بر سلامت باتری چانگان ایدو شما تأثیر منفی بگذارد.

باتری خودرو بین 30 تا 90 درجه فارنهایت بهترین عملکرد را دارد، بنابراین افزایش بیش از این درجه حرارت می تواند برای باتری چانگان ایدو شما ایجاد مشکل کند. باتری حاوی الکترولیت است، گرمای بیش از حد می تواند عملیات شیمیایی را تسریع کرده و باعث تبخیر آب الکترولیت باتری شود. کاهش سطح مایعات به ساختار داخلی باتری چانگان ایدو آسیب می رساند و شما با مشکل مواجه می کند.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری ام وی ام 315

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *