باتری خودروهای تویوتا

باتری تویوتا پرادو

باتری تویوتا پرادو

مشخصات باتری تویوتا پرادو

باتری 70 آمپر پایه بلند باتری فابریکی است که کارخانه سازنده بر روی این خودرو نصب کرده است.این باتری در قالب D26 تولید شده است.از باتری 90 آمپر پایه بلند نیز می توان در این خودرو استفاده کرد.باتری های هم قالب می توانند بدلیل هم اندازه بودن ابعاد به جای هم استفاده شوند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

گاهی در خودرو ها جای باتری را بزرگتر از قالب باتری فابریک می سازند که می توان از باتری آمپراژ بالاتر نیز در آن استفاده کرد.می توان از باتری با آمپر بالاتر در خودرو استفاده کرد که باعث کارکرد بهتر تجهیزات برقی می شود.اما از باتری با آمپر پایین تر در همان قالب بهتر است استفاده نشود.همچنین ذکر این نکته ضروری است که باتری فابریک نصب شده بر روی خودرو مناسب ترین باتری برای آن است.و تمام نیازهای برقی خودرو را پاسخ می دهد.

باتری مناسب تویوتا پرادو

برند های متفاوت باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB توسط شرکت سپاهان باتری اصفهان تولید شده است که این باتری ها از نظر مواد اولیه و قدرت با هم متفاوتند.

سپاهان باتری از معتبر ترین شرکت های باتری سازی است که علاوه بر بازار ایران، باتری های خود را به کشور های همسایه نیز صادر می کند.

از میان باتری های عرضه شده ی مناسب خودروی خود، می توانید باتری مورد نظر را انتخاب نموده و درصورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.باتری ها از مهمترین منابع تولید برق در خودرو هستند.توجه به سلامت باتری و تست آن باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو و تجهیزات آن می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای این کار می توانید اقدامات پیشگیرانه ای را انجام دهید تا از بوجود آمدن مشکلات ناگهانی جلوگیری شود.بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام از جمله ایناقدامات است.

همچنین لازم است بدانید که بهتر است این اقدامات بوسیله تجهیزات مناسب و توسط کارشناس متخصص انجام گیرد.

نمایندگی سپاهان باتری مفتخر است که قبل از تعویض باتری شما تمامی این کنترل ها را توسط متخصص و با تجهیزات مناسب و بصورت رایگان انجام می دهد.تا بار هزینه های اضافی از دوش شما برداشته شود.

قیمت باتری تویوتا پرادو

باتری ها بر اساس عواملی توسط کارخانه سازنده آن ها قیمت گذاری می شوند.از جمله این عوامل نوع برند، میزان آمپراژ و … است.همچنین عوامل دیگری چون نگهداری در انبار ها نیز بر قیمت نهایی باتری تاثیر می گذارد؛

که باتری های ایرانی بدلیل اینکه بلافاصله بعد از تولید در اختیار خریداران قرار می گیرند از لحاظ قیمت، قیمت مناسبتری دارند.در نهایت شما می توانید برای اطلاع از قیمت به سایت سپاهان باتری مراجعه کرده و یا با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید.درنظر داشته باشید که تاریخ تولید باتری در سلامت باتری بسیار تاثیر گذار است.

از آنجایی که می دانیم سلامت باتری در کارکرد خودرو نیز تاثیر دارد؛پس لازم است هنگام خرید به تاریخ تولید باتری توجه کنیمو از خرید باتری های که بیش از یک سال از تاریخ آن گذشته است خودداری کنیم.باتری های اینچنینی قدرت و کیفیت اولیه را ندارند و در کارکرد خودرو تاثیر منفی می گذارند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

همچنین خوب است بدانید که باتری هایی که زمان زیادی از تولید آن ها گذشته است در زمان گارانتی آن ها نیز تاثیر گذار است.درنتیجه در هنگام خرید به تاریخ باتری توجه نمایید.کارخانه های تولید کننده باتری مانند سایر تولید کنندگان برای محصولات خود مدت زمانی را برای گارانتی در نظر می گیرند.

این مدت زمان برای تعویض محصولاتی است که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط کارکرد صحیح از عمر کمتری برخوردار باشند.گارانتی باتری شامل تعویض باتری با باتری نو بوده و تعمیری روی محصول صورت نمی گیرد.گارانتی باتری ها بر اساس عوامل متفاوتی توسط کارخانه سازنده تعیین می گردد.

از جمله عوامل تاثیر گذار در مدت گارانتی برند باتری،نوع خودرو و باتری می باشد.گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است.برای فعالسازی گارانتی بارکد مربوط به محصول را به شماره تماس های درج شده بر روی ضمانت نامه ارسال فرمایید.

این امر ضمن فعال کردن گارانتی، این وظیفه را بر دوش شرکت سازنده می افتد که در صورت بروز هر مشکلی، طبق قوانین ضمانت نامه، در صدد رفع آن برآید.مشتریان گرامی هنگام خرید باتری به تاریخ شروع ضمانت دقت فرمایید و از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهیدحمل باتری های سپاهان باتری به صورت رایگان برای شما در تهران انجام می گیرد.همچنین نصب باتری توسط کارشناسان سپاهان باتری به صورت رایگان است.

طول عمر باتری تویوتا پرادو

در حالت کلی و شرایط استفاده ایده آل از باتری ها، هر نوع باتری با طول عمر مشخص طراحی شده است.اما معمولا میانگین عمر باطری خودرو حدود 1 الی 3 سال می باشد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اما با توجه به شرایط امکان تغییر این مدت وجود دارد.طول عمر باطری ها علاوه بر کیفیت ساخت باتری و عمر طراحی شده آن، کاملا بستگی به مصرف کننده آنها دارد.

عواملی مانند نحوه استفاده از آنها، نگهداری، شرایط اقلیمی و شدت گرما و سرما، تعداد تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باطری ها تاثیرگذار باشند.در صورت استاندارد نبودن هرکدام از عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری تویوتا پرادو

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ماشین دارید.نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

تعویض باتری خودرو کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص استفاده شود.همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد.کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

باتری با کیفیتباتری پرادو با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری پرادو با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری پرادو با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری پرادو با خدمات پس از فروش

باتری پرادو چرا تست و برسی کنیم؟

باتری پرادو معمولاً فقط حدود سه یا چهار سال دوام می آورد. طول عمر باتری می تواند بر اساس قرار گرفتن در معرض دمای شدید گرم یا سرد و عادات رانندگی شما تغییر کند. هنگامی که باتری پرادو شما به مرز دو سال رسید، ممکن است بخواهید آن را آزمایش کنید تا ببینید چقدر از طول عمر آن باقی مانده است.

اگر مطمئن نیستید باتری پرادو شما چند ساله است، می توانید به تاریخی که باتری را تهیه کرده اید رجوع کنید اما اگر نمی توانید آن را پیدا کنید و مطمئن نیستید، ممکن است بخواهید باتری پرادو را آزمایش کنید.

شل شدن پایانه های باتری پرادو بررسی کنید تا مطمئن شوید پایانه های باتری به درستی به یکدیگر وصل شده اند، زیرا باعث می شود خودرو طوری عمل کند که گویی باتری پرادو در حال از بین رفتن است. اگر اتصالات شل هستند، آنها را سفت کنید. اگرمشکل حل نشد، ممکن است باتری پرادو در حال از بین رفتن باشد و باید آن را آزمایش کنید.

باتری سایر خودرو ها :باتری آریزو 5

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چرا گرما بر باتری پرادو تاثیر گذار تر شده است؟

یک نکته خوب نگهداری باتری پرادو که کمتر شناخته شده می باشد، این است که از باتری پرادو خود با عایق حرارتی محافظت کنید. در سال های اخیر فضای زیر کاپوت خودروهای جدید کاهش یافته است. این نتیجه طراحی است که آیرودینامیک بهتر و بهره وری سوخت را تسهیل می کند. مشکل این است که این ویژگی های طراحی در واقع می توانند جریان هوا را در موتور کاهش دهند. بنابراین باید سعی کنید باتری پرادو را از عوامل گرما زا دور نگه دارید، مثلاً خودرو را در پارکینگ قرار دهید.

باتری سایر خودرو ها : باتری کرولا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چگونه سولفاتاسیون باتری پرادو را درگیر می کند؟

گرمای تابستان به خاطر از بین بردن باتری معروف است. اما چرا باتری خودرو شما در تابستان می میرد؟ گرما می تواند برای باتری شما مشکل جدی ایجاد کند. باتری پرادو شما به الکترولیت یا همان آب و اسید سولفوریک برای فرآیند شیمیایی داخلی خود متکی است. آبِ این مایع حیاتی در گرمای تابستان شروع به تبخیر می کنند و با این اتفاق باتری پرادو شما به ناچار از کار می افتد.حرارت زیاد و تبخیر آب مایع اسیدی باتری، خوردگی و اکسیداسیون طبیعی باتری را تسریع می‌کند. پس از هر بار شارژ مجدد باتری، مقدار کمی سولفات سرب روی صفحات سربی باتری باقی می ماند. گرما همچنین می تواند سولفاتاسیون را تسریع کند که منجر به خرابی زودرس باتری می شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری سانتافه

چرا باتری پرادو دشارژ می شود؟

باتری پرادو شما در حین رانندگی با ماشین توسط دینام شارژ می شود، بنابراین اگر متوجه شدید که وسیله نقلیه شما با وجود اینکه روز قبل باتری آن را به صورت کامل شارژ کرده اید، به راحتی روشن نمی شود، ممکن است مشکلی وجود داشته باشد. این اغلب در شرایط آب و هوایی بسیار گرم و بسیار سرد رخ می دهد. با بررسی اینکه هیچ یک از لوازم جانبی شما به دلیل ایرادات فنی روشن نمانده است، شروع کنید. دینام‌ها و رگولاتورهای بد نیز می‌توانند منجر به این مشکل شوند، همچنین سطح الکترولیت پایین باعث دشارژ شدن مکرر باتری پرادو می‌شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا 2

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *