باتری خودروهای سایپا

باتری ساینا

باتری ساینا

مشخصات باتری ساینا

باتری ساینا باتری 50 آمپر با قالب L2 است. باتری های 55 و 60 آمپر قالب L2 دیگر باتری هایی هستند که بدلیل یکسان بودن ابعاد در این خودرو قابل استفاده اند. استفاده از باتری هایی با آمپراژ بالاتر از باتری ساینا در خودرو به شرط مناسب بودن ابعاد امکان پذیر است اما توصیه نمی شود. در واقع به این دلیل که بسیاری از افراد به استفاده از باتری با آمپراژ بالا علاقه دارند، شرکت های خودروسازی در تلاش اند تا محفظه باتری را به گونه ای طراحی کنند تا قالب های مختلف در آن جای گیرد.

بهتر است بدانید که در طراحی و جای گذاری باتری های فابریک بسیار فکر شده و اینگونه تشخیص داده شده است که کدام باتری برای تجهیزات خودرو مناسب تر است. درنتیجه باید توجه نمایید که استفاده از باتری فابریک ساینا برای شما بهترین انتخاب است.

شرکت سپاهان باتری از تولید کنندگان باتری های خودرویی و UPS در ایران است که باتری های خودرویی را در برند های مختلفی تولید می نماید. برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB از جمله باتری های معروف این کارخانه است.

باتری 50 آمپر اوربیتال سیلور ، باتری 55 آمپر اوربیتال پریمیوم  و باتری 60 آمپر اوربیتال EFB ، باتری هایی هستند که برای خودرو شما کاربردی بوده و با وجود کیفیت بالا، قیمت مناسبی دارند و مقرون به صرفه اند. با خرید هر کدام این باتری ها از امداد باتری کهن، نمایندگی رسمی سپاهان باتری در تهران، ارسال و نصب باتری در مجیدیه ، امیرآباد شمالی ، شهران و سایر مناطق تهران، به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

4010803 :   بهترین و مناسب ترین باتری برای خودرو ساینا شما، باتری 50 آمپر است که دارای مشخصات زیر می باشد و می تواند به راحتی در جایگاه خود، قرار بگیرد، بدون آنکه تحت فشار قرار بگیرد.

طول باتری 50 آمپر :  242   میلی متر  /    عرض باتری 50 آمپر :  175  میلی متر  /  ارتفاع باتری 50 آمپر : 190  میلی متر /  EN باتری 50 آمپر : 470   آمپر

 

فروش باتری mvm x33 با تاریخ جدید

تست باتری ساینا

باتری ساینا در واقع قلب و روح خودروی شماست. باتری اتومبیل برق لازم جهت تامین نیروی مورد نیاز برای تامین قطعات الکتریکی خودرو را فراهم می کند. در واقع درباره ی مسئولیت بسیار بزرگی صحبت می کنیم. بدون قدرت باتری ساینا ، اتومبیل شما، روشن نمی شود. باتری خودرو ممکن است کوچک باشد، اما قدرت آن بسیار زیاد است. در حقیقت باتری انرژی شیمیایی را به انرژی الکتریکی لازم برای تغذیه ماشین تبدیل می کند و ولتاژ را به استارت می رساند. در نهایت باتری شما نه تنها انرژی مورد نیاز برای راه اندازی ماشین را تامین می کند، بلکه باعث تثبیت ولتاژ می شود تا موتور شما در حال کار باشد.

از آن جایی که باتری ساینا مهمترین بخش خودرو است، تست باتری خودرو در جهت کنترل سلامت آن در عملکرد بهتر باتری نقشی اساسی دارد. هنگام رانندگی که دینام بدلیل افت بار های الکتریکی کارایی خود را از دست می دهد، به عنوان محافظ عمل می کند و این نشان از سلامت باتری ساینا و شارژ شدن آن دارد. در مقابل، هنگامی که باتری ساینا به اندازه کافی شارژ نشود باید آن را شارژ کنیم و اگر این روش پاسخ نداد مجبور به تعمیر یا تعویض آن هستیم.

یکی از ساده ترین روش های تست باتری ساینا ، اندازه گیری ولتاژ باتری است که بوسیله ولت متر قابل اندازه گیری است و در صورتیکه مقدار آن کمتر از 12 ولت باشد نشان از خرابی باتری دارد. علاوه بر تست با ولت متر می توانید با بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. باتری را کنترل کنید. این کار موجب می شود از مشکلات ناگهانی که ممکن است برای باتری رخ دهد جلوگیری شود. اما باید توجه داشته باشید که این قبیل از تست ها تخصصی است و نیاز به تجهیزات و فرد خبره در این کار دارد تا به خودروی شما آسیب وارد نشود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در ادامه لازم است بگوییم که متخصصان سپاهان باتری در ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی و کمک به شما عزیزان هستند و هنگام تعویض باتری ساینا تست های لازم را برای شما انجام خواهند داد.

به لحاظ علمی عمر مفید باتری ساینا از زمان تولید آن و قرار گیری الکترولیت در میان پلیت های باتری آغاز می گردد. بعد از تولید باتری بر اساس استاندارد ها باتری در حدود 2 تا 4 سال عمر می کند که این میزان به نگهداری و مراقبت از باتری نیز بستگی دارد.

از جمله مواردی که در هنگام خرید باتری باید به آن توجه نمایید، تاریخ تولید باتری است. تاریخ تولید در سلامت باتری نیز تاثیر بسیاری دارد. از آن جایی که واردات باتری های خارجی ممنوع است، باتری های خارجی که در ایران وجود دارد اغلب به صورت غیر قانونی وارد شده است و شرایط مناسب نگهداری را نداشته و حتی شاید بدلیل سختی های که در وارد کردن آن بوده است، مدت زمان زیادی از تاریخ آن گذشته باشد.

همچنین باتری های ایرانی به این دلیل که تولید داخل بوده و همچنین بلافاصله بعد از تولید در اختیار نمایندگی ها و مشتریان قرار می گیرد، کیفیت بیشتری نیز خواهند داشت و برای استفاده، مناسب تر از باتری های خارجی است. در هنگام خرید لازم است به تاریخ تولید باتری ها توجه نمایید و از خرید باتری هایی که بیش از 6 ماه از تولید آن گذشته است خودداری کنید تا باتری ساینا شما مدت زمان بیشتری را برای خودروی شما کار کند. همچنین مراقبت ها و تست مداوم باتری ساینا باعث می شود میزان طول عمر باتری شما افزایش یابد.

نمایندگی شرکت سپاهان باتری، باتری های خودرویی با کیفیت بسیار بالای سپاهان باتری را بلافاصله بعد از تولید در اختیار مشتریان قرار می دهد و اینگونه باتری خریداری شده توسط شما مدت زمان بیشتری را برای خودروی شما کار خواهد کرد.

خرید باتری سوزوکی مناسب ساینا
ارسال و نصب رایگان باتری ساینا در تهران

تعویض باتری ساینا

چگونه می توانید بفهمید که زمان تعویض باتری ساینا فرا رسیده است؟ هیچ پاسخ جامعی برای مدت زمان دوام باتری خودرو وجود ندارد، اما علائمی وجود دارد که می تواند زمان تعویض آن را نشان دهد. باید بدانید که مهمترین کار باتری خودرو روشن کردن موتور و استارت خوردن ماشین است. باتری سالم این توانایی را دارد که تمامی تجهیزات برقی مانند چراغ ها، کولر و… را به درستی روشن نماید.

عوامل بسیاری در طول عمر باتری ساینا تاثیر گذار است. اولین موردی که در عمر باتری ماشین تاثیر گذار است، آب و هوای مکانی است که در آن زندگی می کند. آب و هوای بسیار گرم موجب می شود تا باتری شما بسیار زودتر از موعد خراب شود. برای جلوگیری از این کار می توان از عایق هایی استفاده کرد که شدت گرمایی که به باتری ساینا می رسد را اندکی کاهش دهد.

25081401   : ممکن است این سوال در ذهن شما ایجاد شود که آب و هوا چه تاثیری در ساختار باتری ساینا دارد که باعث خرابی آن می شود. سوال شما، سوال بسیار خوبی است و باید کمی شیمی بلد باشید تا بتوانید پاسخ این سوال را درک کنید. گرما برای واکنش های شیمیایی نوعی کاتالیزگر است، به این معنا که سرعت انجام واکنش های شیمیایی را افزایش می دهد. داخل باتری خودرو نیز واکنش های شیمیایی منجر به تولید انرژی می شوند که برای تولید انرژی، صفحات سربی با الکترولیت واکنش می دهد که این اتفاق باعث فرسودگی صفحات سربی می شود. حالا با این توضیحات می توانید درک کنید که با افزایش دما محیط باتری، واکنش شیمیایی با سرعت بیشتری انجام می شود و صفحات سربی زودتر فرسوده می شوند و باتری به سرعت با روز مرگ خود مواجه می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

طرز استفاده از باتری نیز از دیگر عوامل مهم است. بسیاری از افراد از تجهیزات برقی ماشین در هنگام خاموش بودن موتور استفاده می کنند. این کار ضربه بساری به باتری وارد می کند. بهتر است در هنگام خاموش بودن موتور از باتری استفاده ننمایید.

همچنین در ارتباط با تعویض باتری ساینا باید این موضوع را بدانید که هرچند تعویض باتری کار سختی نیست اما اشتباه انجام دادن آن موجب می شود خودروی شما آسیب جدی ببیند. به همین دلیل در صورتیکه اطلاعات لازم در خصوص تعویض باتری را ندارید، بهتر است این کار را به دست متخصص آن بسپارید تا با تجهیزات مورد نیاز باتری را تعویض نماید.

نمایندگی سپاهان باتری تکنسین های خود را برای هرچه بهتر انجام شدن کار شما، به محل خودرو فرستاده و تعویض باتری ساینا را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد. ارسال رایگان باتری ساینا به تمام نقاط شهر تهارن مانند شهرک نفت، شهرک محلاتی، صادقیه و … امکان پذیر است.

باتری با کیفیتباتری ساینا با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری ساینا با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری ساینا با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری ساینا با خدمات پس از فروش

زمان تعویض باتری ساینا

هر چند وقت یک بار باید باتری ساینا خود را تعویض کنم؟
باتری ساینا معمولا بین 3 تا 4 سال عمر می کنند، با این حال، عوامل متعددی برای تعیین تعداد دفعات نیاز به تعویض باتری وجود دارد که شامل نوع وسیله نقلیه، منطقه و آب و هوا، عادات رانندگی، تعمیر و نگهداری منظم باتری خودرو و اینکه آیا باتری ساینا به درستی نصب شده است یا خیر. اگر عملکرد فعلی باتری ساینا شما رضایت بخش نیست، باتری خود را متناسب با شرایط و نیازهای رانندگی خود ارتقا دهید. به هنگام تهیه باتری ساینا بهتر است با کارشناسان با تجربه مشورت کنید تا بتوانید بهترین باتری را انتخاب کنید. در حال حاضر با توجه به شرایط آب و هوایی کشور ما، باتری های سپاهان باتری می توانند بهترین انتخاب باشند.

201001 ف ف:  این امکان وجود دارد سوال برای شما به وجود بیاید که آیا تعویض باتری ساینا کار آسانی است که خودمان نیز قادر به تعویض آن باشیم. در این صورت می بایست بدانید که تعویض این قطعه ی خودرویی جدای از اینکه آسان است، ممکن است خطراتی نیز داشته باشد. اگر که باتری به دست یک فرد متخصص تعویض نشود، شکستن و خوردگی آن پیش خواهد آمد و در این زمان اسید باتری به بیرون نشت می کند. همچنین اگر به درستی نتوانید باتری را در جایگاه خود قرار دهید و پایانه های مثبت و منفی شل بسته شوند، امکان اتصال کوتاه وجود دارد.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

چه چیزی باتری ساینا را از بین می برد؟

عوامل زیادی وجود دارد که می تواند باعث از بین رفتن یا دشارژ باتری ساینا شما شود. از علل شایع باتری مرده می‌توان به روشن ماندن چراغ‌های جلو یا چراغ‌های داخلی، خرابی سیستم شارژ، خوردگی یا فقط پارک کردن خودرو برای مدت طولانی اشاره کرد.

هنگامی که موتور خودرو خود را از طریق کلید یا استارت فشاری روشن می کنید، به باتری ساینا  خودرو سیگنال می دهد که یک واکنش شیمیایی سرب-اسید را آغاز کند. این یک انفجار کوتاه انرژی الکتریکی ایجاد می کند که استارت را قادر می سازد تا موتور را راه اندازی کند.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری ساندرو

080901 : اتفاق دیگری که می تواند باعث نابودی باتری ساینا شما در روز اول شود این است که باتری را به اشتباه بر روی خودرو نصب کنید و کابل های مربوط به هر قطب را به اشتباه به قطبی دیگر متصل کنید، این اتفاقی است که باعث می شود باتری خودروتان نابود شود. اتفاق دیگری که می تواند باعث نابودی باتری خودروتان شود این است که باتری را محکم در جای خود نصب نکنید و باتری مدام در هر تکان خوردن در جای خود باشد که باعث می شود باتری با ریزش سرب صفحات و سست شدن صفحات داخلی مواجه شود و به زودی خراب شود و شما مجبور به پرداخت هزینه های گزافی شوید.

دشارژ شدن باتری ساینا چه علتی می تواند داشته باشد؟

مقدار پتانسیل الکتریکی در باتری ساینا شما ولتاژ نامیده می شود و اکثر وسایل نقلیه از باتری 12 ولتی استفاده می کنند. حتی یک کاهش کوچک در ولتاژ تاثیر زیادی بر عملکرد باتری خودرو شما خواهد داشت. هنگامی که موتور روشن می شود، سیستم شارژ خودرو کار می کند. در قلب این سیستم شارژ دینام وجود دارد که شارژ باتری ساینا را تامین می کند. وقتی که شارژ باتری خودرو  تخلیه شده و شارژ نمی شود، به این معنی است باتری از بین رفته و نیاز به تعویض باتری دارید اما اگر باتری شارژ خود را از دست داده و مجدداً از طریق باتری به باتری یا استفاده از شارژر شارژ شده است، باید سلامت سیستم شارژ خودرو خود را برسی کنید.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

طول عمر باتری ساینا چقدر است؟

آخرین باری که باتری ساینا خود را تعویض کردید چه زمانی بود؟ اگر بیش از 2 سال است که از باتری ساینا خود استفاده می کنید، محتمل ترین علت دشارژ شدن باتری خودرو هنگام خاموش بودن خودرو، سن بالای باتری ساینا شما است چرا که باتری در اثر کهولت سن دیگر نمی تواند مانند گذشته شارژ کامل را در خود نگه دارد. به طور معمول ، شما باید بین هر 2 تا 3 سال استفاده از باتری ساینا ، باتری ماشین خود را تعویض کنید.

یک باتری ساینا که خوب نگهداری شده و دارای کیفیت بالا می باشد می تواند به طور موثر حداکثر تا 3 سال یا کمی بیشتر به خودرو شما خدمت کند. با این حال ، یک باتری ضعیف نگهداری شده ممکن است بعد از 2 سال استفاده نیاز به تعویض داشته باشد.

021201 ف :  ما با اصلاح عادات رانندگی خود می توانیم طول عمر باتری ساینا را افزایش و یا کاهش دهیم. بطور مثال زمانی که با خودروی خود بیشتر به سفر های طولانی رفته تا سفر های کوتاه مدت طول عمر باتری نیز طولانی تر خواهد شد زیرا در هر بار رانندگی دینام فرصت کافی برای شارژ مجدد باتری بصورت مکرر را دارد. و اما زمانی که به صورت مکرر رانندگی های کوتاه مدتی را داریم دینام نیز فرصت کافی نخواهد داشت تا شارژ باتری را تکمیل کند در نتیجه باتری به تدریج شروع به فرسوده شدن خواهد کرد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری پژو 2008

با مشکل دشارژ شدن باتری ساینا رو به رو هستید؟ این مطلب مناسب شماست…

اگر هنگام رانندگی از رادیو، چراغ ها و سایر لوازم جانبی با جریان بالا استفاده می کنید و باتری خودرو شما تخلیه می شود، سیستم شارژ معیوب است که باتری ساینا شما را تخلیه می کند. اگرچه سیستم شارژ از بخش های زیادی تشکیل شده است، اما دینام قلب این سیستم است. زمانی که موتور در حال کار است دینام انرژی مکانیکی موتور را به انرژی الکتریکی تبدیل کرده و از این طریق باتری خودرو را شارژ می کند. دینام معیوب می تواند باتری ساینا را از بین ببرد اگر دیودهای بد یا تنظیم کننده ولتاژ داخلی مانع از شارژ مناسب و کافی باتری ساینا شود. ترمینال های خورده یا شل باتری ساینا نه تنها می توانند ماشین شما را از روشن شدن بازدارند، بلکه از شارژ مجدد باتری در حین رانندگی جلوگیری می کنند.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

آیا جنس قطب باتری ساینا با سایر باتری های خودرویی متفاوت است؟

14010815     :   خیر، جنس قطب تمامی باتری های خودرویی از فلز سرب است. دلیل انتخاب فلز سرب به عنوان ماده اولیه تولید قطب باتری، خاصیت رسانایی بالا این فلز است. جالب است بدانید صفحات داخلی باتری که وظیفه تولید و انتقال جریان را دارند نیز از جنس فلز سرب می باشند.

کارخانه سپاهان باتری برای تولید باتری ساینا و تمامی باتری های خودرویی دیگر خود از فلز سرب درجه یک استفاده می کند، به همین دلیل است که کیفیت صفحات داخلی باتری های سپاهان بسیار بالا است و باعث بالا رفتن طول عمر این باتری ها شده است. شما می توانید از باتری های سپاهان به مدت حدود سه سال، با خیال راحت استفاده کنید.

 

220901 ف ف:  ایجاد سولفاته در باتری ساینا چگونه است؟

گاهی ممکن است هنگامی که کاپوت خودروی خود را بالا می دهید، مشاهده کنید که بر روی سر باتری ها جرم هایی تجمع یافته اند. به احتمال زیاد از طول عمر باتری سه سالی می گذرد که این اتفاق افتاده است. این سولفاته ها منجر به عملکرد ضعیف باتری و در نهایت کاهش طول عمر آن می شود. تعمیر و نگهداری منظم از باتری می تواند به کاهش خوردگی کمک کند و هچنین با استفاده از آب داغ و جوش شیرین می توانید آن ها را از روی باتری شست و شو دهید. لنت های نمدی روکش شده را می توان در زیر پایانه ها قرار داد تا اسید های نشت کننده را جذب کنند.

14 دیدگاه در “باتری ساینا

 1. سیدی گفت:

  سلام وقتتون بخیر جناب ماشین من ساینا هستش ساینا من باتری ۵۵ امپر روش نصب شده است و احساس میکنم که باتری من زمان تعویضش رسیده چون
  ماشین اذیت میکنه شیشه ها بالا نمیره صدا میده ماشین هنگام روشن شدن صداهای عجیب غریب میاد به همین دلیل حس من میگه که باتری ساینا شاید جواب
  باشه من این نظر منه من که اندازه ی شما اگاهی ندارم اگر شماهم حس میکنید که مشکل باتری ساینا هستش راهنمایی کنید ؟
  من اگر با نصب امپری بالاتر جواب بگیرم اون امپر درخواستی شما چند امپر میتونه باشه ؟

 2. محمدیان گفت:

  سلام عرض شد. من سفارش باتری ساینا مدل ۱۴۰۰ داشتم. چجوری میتونم به صورت آنلاین ثبت سفارش کنم ؟ باتری ماشین من خراب شده و برندش باتری ساینا پرمیوم بود اینبار میخوام برند سوزوکی که تعریفش رو خیلی شنیدم بخرم

 3. سامان گفت:

  سلام من ماشینم ساینا هستش و باتری ساینا 55 آمپر میخام برند سپاهان باشه لطفا . و قیمت باتری ساینا 55 آمپر چقد هستش ؟ و بخام سفارش بدم باید چیکار کنم
  یعنی طریقه ی پیدا کردن باتری ساینا مناسب و سفارش دادن چجوریاس میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

 4. admin گفت:

  سلام ما نمایندگی رسمی فروش کارخانه ی سپاهان باتری هستیم . و باتری فابریک ساینا شما 50 آمپر میباشد شما میتوانید از برند سپاهان که دارای کیفیت بالا , کارایی خوب , با گارانتی (15-21 ) ماهه که برای فعال کردن گارانتی برند سپاهان لطفا با شماره : 03135062 تماس حاصل فرمایید . شما میتوانید از طریق سایت ثبت سفارش انجام دهید و منتظر تماس کارشناس های ما باشید که برای شما در اسرع وقت در محدوده ی تهران به صورت کاملا رایگان نصب و ارسال کنند و امکان پرداخت از سریق سایت وجود ندارد . و یا شما میتوانید با شماره هایی که در سایت مشاهده میکنید تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان محترم صحبت کنید و اقدام به ارسال و نصب رایگان برای شما کنند.

 5. خلخالی گفت:

  سلام خدمت شما. من حین رانندگی وقتی رادیو گوش میکنم بعد از تقریبا نیم ساعت تنظیمات رادیو خود به خود بهم میریزه و نمیدونم مشکل از کجاست. چون سایت شما درمورد باتری خودروها توضیح داده خواستم بدونم مشکل رادیو میتونه بخاطر باتری ساینا باشه؟؟ منظور اینکه باید باتری رو عوض کنم؟ اگر بخوام از سایت شما سفارش بدم سوال دارم که شما داغی باتری مارو هم تحویل میگیرید ببرید؟ چون من نمیدونم باهاش چیکار کنم؟ دور هم نمیشه انداخت.

 6. admin گفت:

  سلام. خرابی رادیوی خودرو فقط به باتری ساینا مربوط نمی شود. در صورتی به باتری خودرو مربوط است که رادیو در حالت خاموشی خودرو پخش نکند. اگر هنگام رانندگی و روشن بودن خودرو رادیو کار نکند مربوط به دینام خودرو است. تحویل باتری خودروی ما به صورت رایگان و با تحویل داغی هم آمپر صورت می پذیرد.

 7. ترنم گفت:

  سلام. من صبح با ماشینم راه افتادم به سمت ارومیه خونه مادر بزرگم و شب رسیدم اونجا. وقتی میخواستم چمدان ها و وسیله رو از صندوق عقب بردارم و ببرم خونه، متوجه شدم که وقتی در صندوق عقب رو باز میکنم چراغ داخل صندوق عقب روشن نمیشه درصورتی چراغ از نظر فیزیکی که سالم به نظر میومد. الان من نمیدونم باید چکار انجام بدم که چراغ درست بشه. بنظر شما مشکل با تعویض باتری ساینا حل خواهد شد؟

 8. admin گفت:

  با توجه به اینکه این اتفاق در زمان پارک بودن خودرو یا خاموش بودن خودرو پیش آمده ، امکان اینکه مقصر باتری ساینا باشه خیلی قوی هستش. بهتره که باتری تون رو تست کنید و ببینید توی چه وضعیتی هستش، اگر باتری تون چشمی داشته باشه میتونید بهش مراجعه کنید و ببینید چشمی چه شرایطی رو به شما نشون میده ، اگر چشمی باتریتون سبز رنگ بود یعنی باتری شارژ کامل داره، اگر سیاه رنگ بودن یعنی نیاز به شارژ داره و اگر سفید بود یعنی باتری شما باید تعویض بشه.

 9. جهانی گفت:

  باتری ماشینم رو من حدود سه سال پیش اخرین بار عوض کردم. هرروز با ماشینم از تهران تا کرج میرفتم سرکار و برمیگشتم. استفاده ام از ماشین همیشه همین قدر بود و هست. این روز ها صبح ها هوا خیلی سرده و وقتی میخوام برم سرکار ماشین یکم طول میکشه استارت بخوره، خودم حدس می‌زنم باتری ساینا در حال فرسودگی باشه و نیاز باشه که عوضش کنم. ولی سوالی که از شما دارم اینه که اگر باتری فرسوده بشه به دلیل طول عمرش هست یا به دلیل اینکه سرما تاثیر منفی میزاره رو باتری؟

 10. admin گفت:

  باتری های خودرویی که سن بالایی دارند یا از ضعف هایی برخوردار هستند در مقابله با سرما عملکرد ضعیف تری دارد بنابراین طبیعی است که در روزهای سرد استارت خوردن ماشین شما با مشکل مواجه بشه اما با توجه به این نکته که میفرمایید آخرین تعویض باتری ساینا شما به سه سال پیش برمیگرده احتمال اینکه نیاز به تعویض باتری داشته باشید خیلی زیاده، بنابراین تست باتری ماشین رو در برنامه خودتون قرار بدید تا از وضعیت سلامت باتری مطلع بشید و تکلیفتون مشخص بشه که چرا استارت خودرو کندتر از حالت عادی کار میکنه.

 11. علینیا گفت:

  تقریباً پنج ماه از زمانی که من باتری ساینا را تعویض کردم میگذره و تو این ۵ ماه من هیچ مشکلی با باتری نداشتم و خداروشکر تونستم استفاده مفید از باتری داشته باشم اما الان یکی دو روزه که چراغ دنده عقب ماشینم کار نمیکنه . شکم برد به باتری ماشین چون به نظرم اومد باتری هست که برق این چراغ تامین میکنه، به نظرتون شک من به جا هستش یا اینکه باید دنبال علت دیگه برای این اتفاق باشم؟؟؟

 12. admin گفت:

  شک شما به جا نیست ولی خوب برای اینکه شک تون برطرف بشه باید تست باتری ساینا انجام بدید تا مشخص بشه وضعیت سلامت باتری شما در چه حالی هستش و آیا این اتفاقی که افتاده تقصیر باطری هست یا نه ، که البته احتمالش خیلی کمه اما برای اطمینان خاطر بهتره که این کار رو انجام بدید. در ضمن یادتون باشه وقتی باطری دچار مشکل میشه طبیعتاً تمام چراغ ها باید با مشکل مواجه بشن نه فقط یک چراغ به خصوص ! پس احتمال اینکه مشکل از باتری باشه باز هم کمتر شد ولی شما همچنان تست باتری را انجام بدید.

 13. yaser گفت:

  من دو هفته پیش برای تعویض باتری ساینا رفتم نمایندگی سپاهان باتری در نمک آبرود اونجا به من گفتش که سر باتری ها سالمه و نمیخواد که تعویض سر باطری انجام بدی . منم به حرفش گوش کردم اما وقتی اومدم تهران برادرم که خیلی از فنی سر در میاره بهم گفت باید سر باتری ها رو هم عوض میکردی ! حالا من می خوام ببینم شما ارسال سر باتری هم انجام میدید که من ثبت سفارش انجام بدم یا اینکه باید حتماً باتری بخرم که سر باتری هم کنارش برای من بفرستید؟

 14. admin گفت:

  ما ارسال سر باطری به صورت تکی نداریم و در صورتی که شما بخواهید باتری ساینا را تعویض کنید میتوانید از ما باتری مناسب ماشین را خریداری کنیم و در صورتی که نیاز به سر باتری داشته باشید این محصول همراه با باتری جدید برای شما ارسال خواهد شد ارسال و نصب باتری در نقاط مختلف تهران مثل سعادت آباد و قیطریه به صورت رایگان انجام میشود وتنها با یک تلفن می توانید باتری مناسب ماشین را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *