باتری سایر خودرو ها

باتری جیلی امگرند

باتری جیلی امگرند

مشخصات باتری جیلی امگرند

باتری مناسب جیلی امگرند، باتری 60 آمپر قطب چپ است. این باتری در قالب L2 تولید شده است. قالب باتری جیلی امگرند مشخص است و باتری با ابعاد بیشتر در آن جا نمی گیرد. استفاده از باتری بزرگتر سبب می شود کارایی باتری پایین بیاید. باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB از برند های شرکت سپاهان باتری اصفهان است. شما می توانید برای تهیه باتری 60 آمپر پایه کوتاه از میان برند های سپاهان، برند موردنظر خود را انتخاب نمایید.

تعویض باتری جیلی امگرند

تعویض انواع باتری در نمایندگی های شرکت سپاهان به صورت رایگان انجام می پذیرد. این کار به صورت استاندارد و توسط کارشناسان متخصص در محل مورد نظر شما صورت می گیرد.

برای جیلی امگرند باتری اتمی بهتر است یا باتری اسیدی؟

هردو نوع باتری اتمی و اسیدی برای جیلی امگرند قابل نصب است. تنها تفاوت این دو نوع باتری در این است که نگهداری باتری اتمی آسان تر است. تاریخ تولید باتری خودرو یکی از مهمترین موارد در کیفیت باتری است. هرچه میزان نگهداری از باتری در انبارها بیشتر شود قدرت باتری پایین تر می آید. سپاهان باتری بدلیل تولید روزانه، باتری با تاریخ روز را در اختیار مشتریان قرار می دهد. شما می توانید با تهیه باتری از نمایندگی سپاهان باتری با اعتماد کامل باتری با تاریخ روز را دریافت نمایید.

طول عمر باتری جیلی امگرند

باتری خودرو ها به صورت معمول بین 1 تا 3 سال عمر می کند. عمر باتری ها به نوع نگهداری و شرایط آب و هوایی، ترافیکی نیز بستگی دارد. هرچه آب و هوای منطقه زندگی شما خنک تر و ترافیک کمتر باشد باتری شما بیشتر عمر می کند.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

تحویل داغی باتری فرسوده هنگام تعویض باتری ضروری است. درصورت عدم تحویل لازم است به ازای هر آمپر مبلغی را بپردازید.

قیمت باتری جیلی امگرند

برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری، با پشتیبانی تماس بگیرید. و پس از گرفتن راهنمایی های لازم باتری مناسب خود را تهیه نمایید.

گارانتی باتری خودرو:

تمامی محصولات سپاهان باتری شامل گارانتی می باشد. پس از تحویل باتری با ارسال کد باتری به شماره درج شده بر روی کاغذ خرید ضمانت نامه خود را فعال نمایید. برای استفاده از خدمات گارانتی به نمایندگی های سپاهان باتری در سراسر ایران مراجعه نمایید. قبل از نصب باتری جدید بر روی خودروی شما، باتری و دینام به صورت رایگان تست می شود. این کار بوسیله دستگاه تست کیفیت انجام می گیرد.

ارسال و نصب باتری جیلی امگرند

ارسال و نصب باتری به محل موردنظر شما رایگتن انجام می گیرد. شما می توانید از طریق سایت و یا تماس با شماره های سپاهان باتری، باتری موردنظر خود را تهیه نمایید.

باتری فابریک ماشین سایپاIX55

کیفیت بالا برای باتری ماشین امگرند

باتری جیلی امگرند با گارانتی معتبر

باتری جیلی با ارسال شبانه روزی

باتری فابریک ماشین سایپاIX55

باتری جیلی امگرند با خدمات پس از فروش

تست برق دزدی باتری جیلی امگرند چگونه است؟

برق دزدی از عوامل موثر بر دشارژ شدن باتری جیلی امگرند است که به دلایل متعددی اتفاق می افتد. شایع ترین دلیل برق دزدی باتری جیلی امگرند ، وجود مشکل و اتصال در سیم ضبط، رادیو، دزدگیر، قفل مرکزی و … است.برای تعیین این که برق دزدی مربوط به کدام بخش است می توانید از مولتی متر استفاده کنید. قطب مثبت باتری جیلی امگرند را از آن جدا کرده و در دست خود نگه دارید، سپس یک سیم مولتی متر را به قطب مثبت که در دست دارید متصل کنید و سیم دیگر را به جایی که قطب مثبت را از روی باتری جدا کرده اید، وصل کنید.

اگر مولتی متر عدد صفر را نشان ندهد ، باید ولتاژ تغذیه ی مدار های الکتریکی را از طریق جدا کردن فیوز مربوطه به نوبت قطع کنید، هنگام قطع هر کدام از مدار ها، اگر عبور جریان قطع شد و مولتی متر عدد صفر را نشان داد، منبع برق دزدی پیدا شده است و باید با یک متخصص برای رفع این مشکل مشورت کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری ام جی 350 

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

محلی که در آن رانندگی می کنید چه تاثیری بر باتری جیلی امگرند دارد؟

هر خودرو با توجه به مناطقی که در آن ها رانده می شود در معرض جاده های پر دست انداز قرار می گیرد. برای جلوگیری از تکان خودرو باتری زیر کاپوت و آسیب رسیدن به آن، تمام خودروسازان باید سینی باتری را به گیره نگهدارنده مجهز کنند. این گیره باتری جیلی امگرند را از آسیب ارتعاشی دور نگه می دارد. ممکن است مواردی وجود داشته باشد که گیره نگهدارنده خودروی شما شل شده یا آسیب دیده باشد.

برای رفع شل شدن گیره های نگهدارنده، می توانید به سرعت پیچ های واقع در بالای میله را سفت کنید. با این حال، اگر متوجه شدید که آسیب قابل توجهی به گیره نگهدارنده وارد شده است که به نوبه خود به باتری ماشین شما آسیب می رساند، آن را بدون معطلی تعویض کنید. چه باتری جیلی امگرند شما دارای درپوش های هواکش قابل جابجایی باشد و چه مهر و موم شده باشد، تست باتری جیلی امگرند شما منظم باید انجام شود تا به طور موثر و ایمن کار کند.

باتری سایر خودرو ها :  باتری تیبا 2

روش ساده برای جلوگیری از دشارژ شدن باتری جیلی امگرند چیست؟

هنگام پارک کردن و خاموش کردن اتومبیل خود، هیچ چراغی را روشن نگذارید و وسایل برقی را به خودرو متصل نکنید، زیرا باتری جیلی امگرند شما خالی می شود. با کاهش دما، برای شارژ باتری به صورت روزانه  با خودرو رانندگی خود کنید. از طرف دیگر، هنگام فرا رسیدن فصل بهار، هوشمندانه است باتری جیلی امگرند خود را بررسی کنید که ببینید اگر در فصل زمستان  به آن صدمه ای وارد شده است آن را پیگیری و رفع کنید. پارک کردن ماشین در دمای خنک تر، حتی اگر این فقط به معنای انتخاب یک مکان با سایه بیشتر به ویژه در اوج تابستان باشد، برای باتری بهتر است. باتری در برابر گرما بیشتر مستعد خوردگی هستند، بنابراین عاقلانه است که قبل از هر سفر تابستانی طولانی، باتری خود را چک کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری پرادو

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *