باتری خودروهای سانگ یانگ

باتری اکتیون

باتری سانگ یانگ اکتیون

مشخصات باتری سانگ یانگ اکتیون

باتری 90 آمپر پایه بلند توسط کارخانه سازنده بر روی این خودرو نصب شده است. این باتری در قالب L5 تولید و در این خودرو استفاده می شود. از آن جایی که ابعاد جای باتری این خودرو مشخص است؛ بیش از این مقدار را نمی توان در آن جای داد. در خودرو هایی که جای باتری بزرگتری برای آن ها تعبیه شده است، علاوه بر باتری فابریک از باتری با ابعاد متفاوت از باتری اصلی نیز می توان استفاده نمود. اما در خودرو هایی مانند سانگ یانگ اکتیون تنها باتری فابریک مناسب آن است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

نصب باتری های با آمپراژ بالاتر باعث بیشتر شدن قدرت و توان برقی خودرو در مقابل تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی ماشین شما می شود. همچنین برای کسانی که در فصل گرما از کولر ماشین به طور مداوم استفاده می کنند نیز انتخاب خوبی است. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند در صورت امکان از باتری با آمپراژ بالا استفاده کنند. هرچند باتری های فابریک در خودرو ها به گونه ای تعبیه شده اند که پاسخگوی نیازهای برقی خودرو باشند و باتری مناسبی برای ماشین است. باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند های تولیدی شرکت سپاهان باتری اصفهان است.

این شرکت به عنوان یکی از قوی ترین شرکت های باتری سازی در خاورمیانه است که بسیاری از برند های خود را به کشور های همسایه صادر می کند. برند سوزوکی محصول مشترک سپاهان باتری و ژاپن است و باتری های EFB نسل جدید باتری ها هستند که آلودگی بسیار کم در حد نزدیک به صفر دارند. شما می توانید برای تهیه باتری مناسب خودروی ود از بین باتری های پیشنهاد شده، باتری موردنظر خود را تهیه نمایید و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با پشتیبانی سایت ما ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری سانگ یانگ اکتیون

تامین جریان برقی که باعث روشن شدن موتور ماشین می شود، بر عهده باتری است. وقتی در حال رانندگی هستیم و دینام موجود در موتور خودروی ما به دلیل عدم دریافت بارهای الکتریکی، کارایی صحیح خود را از دست می دهد، باتری نقش محافظت کننده و مدیریتی شرایط را بر عهده خواهد گرفت. این عملکردهای ثمربخش از جانب باتری ماشین زمانی اتفاق می افتد که باتری سالم بوده و به اندازه کافی شارژ شده باشد، در غیر این صورت باید مبادرت به شارژ کردن و یا تعمیر باتری کنیم و در شرایط لازم نیز باتری را تعویض کرده و یک باتری نو و سالم خریداری کنیم.

از آنجایی که سلامت باتری بسیار برای خودرو حیاتی و حائز اهمیت است، تست باتری برای کنترل سلامت آن ضروری است. سلامت باتری منجر به بهبود کارایی خودرو و تجهیزات آن می شود. برای تست باتری اقداماتی وجود دارد که اگر بصورت مداوم انجام گیرد از بروز مشکلات ناگهانی جلوگیری می کند. بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله این اقدامات است. انجام این امور نیاز به تجهیزات مناسب دارد و بهتر است بدست متخصص این کار سپرده شود چراکه هرگونه اشتباه ممکن است خسارات زیادی به شخص و خودرو وارد کند. نمایندگی سپاهان باتری قبل از تعویض باتری خودروی شما، کنترل های لازم را بصورت رایگان برای شما انجام می دهد تا هزینه های اضافی از روی دوش شما برداشته شود.

قیمت باتری سانگ یانگ اکتیون

باتری ها بر اساس میزان آمپر، نوع برند باتری، نوع خودرو و …. توسط کارخانه سازنده باتری قیمت گذاری می شود. علاوه بر این عوامل، عوامل خارجی مانند حمل و نقل، مالیات، نگهداری در انبار ها و …. نیز در تعیین قیمت نهایی خودرو موثر است. همچنین خوب است بدانید که قیمت باتری با احتساب دریافت باتری فرسوده محاسبه شده است و در صورت نبود آن قیمت افزایش می یابد. برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با شماره های نمایندگی سپاهان باتری تماس بگیرید. یکی از عواملی که قبل تست باتری برای کنترل سلامت باتری باید به آن توجه کرد؛ تاریخ تولید باتری خودرویی است که خریداری می کنید.

باتری خودرو با تاریخ جدید قدرت و کارایی بالاتری نسبت به باتری هایی دارد که زمان زیادی از تاریخ آن ها گذشته است. در همین راستا باید توجه داشته باشید که هنگام تهیه باتری، از خرید باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولید آن ها گذشته است جلوگیری کنید چرا که قدرت و کیفیت اولیه را نخواهد داشت.همچنین در هنگام تهیه باتری باید به زمان شروع گارانتی آن نیز توجه کرد که این موضوع نیز به تاریخ تولید باتری وابسته است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

گارانتی باتری خودرو:

تعیین مدت زمان گارانتی به سیاست های هر کارخانه بستگی دارد.

نوع و برند باتری، نوع خودرو و بسیاری از عوامل دیگر، مواردی است که بر روی تعیین مدت زمان گارانتی تاثیر گذار است. گارانتی باتری های سپاهان باتری شامل محصولاتی می شود که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط مناسب کارکرد باتری، عمر کمتری کرده باشند. در اینصورت کارخانه باتری شما را با باتری نو تعویض خواهد کرد اما تعمیر بر روی محصول صورت نمی گیرد. مدت زمان گارانتی باتری های سپاهان باتری بر حسب نوع باتری بین 12 تا 21 ماه است. شما می توانید برای فعالسازی گارانتی باتری خود، بارکد روی جعبه محصول را به شماره های درج شده بر روی برگه گارانتی ارسال نمایید. همچنین لازم است هنگام خرید به تاریخ شروع گارانتی توجه نمایید. تمامی باتری های سپاهان باتری برای شما به صورت رایگان ارسال می گردد. همچنین نصب باتری بر روی خودروی شما نیز رایگان است.

تعویض باتری سانگ یانگ اکتیون

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ماشین دارید. نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند. تعویض باتری خودرو کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص استفاده شود. همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد. کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد . فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید. در حالت عادی باتری ها به طور متوسط حدود 2 سال عمر می کنند. البته با توجه به شرایط تغییر این مدت زمان ممکن است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

هرچند طول عمر باتری ها علاوه بر نوع و کیفیت ساخت به مصرف کننده نیز بستگی دارد. عواملی مانند شدت گرما و سرما، نحوه استفاده از باتری، تعداد تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باتری تاثیر گذار باشد. توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین اکتیون

گارانتی

باتری سانگ یانگ اکتیون با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری اکتیون با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری اکتیون با خدمات پس از فروش

مواردی که ممکن است باعث تخلیه ی باتری اکتیون شوند چیستند؟

در حالی که خودرو در حال استفاده نیست، انرژی توسط اجزاء الکترونیکی آنلاین از باتری اکتیون شما گرفته می شود تا سیستم های الکتریکی خود را فعال نگه دارند. با توجه به این شرایط اگر باتری اکتیون شما بیش از اندازه بدون شارژ باقی بماند، به طور کامل تخلیه خواهد شد.

سیستم‌های الکتریکی مانند رایانه داخلی، ساعت و … همگی می‌توانند باتری اکتیون را در حالی که خاموش است تخلیه کنند. طبیعی است که این سیستم‌ها از مقدار کمی نیرو استفاده کنند، اما در صورت وجود برق دزدی، این امکان وجود دارد که خودرو انرژی بیشتری از باتری اکتیون بگیرد در حالی که باتری هیچ شارژی از دینام دریافت نمی کند. این برق دزدی می‌تواند ناشی از رله معیوب یا روشن ماندن اشتباهی چراغ داخلی باشد و باتری اکتیون را خیلی سریع‌تر از حالت عادی تخلیه کند.

باتری سایر خودرو ها :  باتری بسترن B30

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چرا تعویض به موقع باتری اکتیون اهمیت زیادی دارد؟

تقریباً تمام عملکردهایی که ماشین شما انجام می دهد توسط باتری اکتیون شما ممکن می شود چرا که اگر باتری خودرو را راه اندازی نکند، انجام هیچ عملکردی در خودرو امکان پذیر نیست. اگر باتری اکتیون شما آسیب ببیند یا فرسوده شود، ممکن است وسیله نقلیه به هیچ وجه روشن نشود و کارایی خود را از دست بدهد و دیگر نتوانید به آن اطمینان کنید. در صورتی که تعویض باتری اکتیون را به موقع انجام ندهید، ممکن است شما را سرگردان کنند.

باتری سایر خودرو ها : باتری کولیوس

رانندگی با خودرو برای باتری اکتیون مفید است؟

اگر وسیله نقلیه خود را برای یک سفر طولانی مدت به خارج از شهر در پارکینگ منزلتان رها کنید، ممکن است هنگام بازگشت باتری خودرو شما تمام شده باشد. باتری اکتیون شما به شدت تحت تأثیر الگوهای رانندگی شما قرار می گیرد. در حالی که ممکن است فکر کنید رانندگی مکرر بر سلامت باتری اکتیون شما تأثیر منفی می گذارد، اما عکس این امر اغلب صادق است. در حین رانندگی باتری اکتیون شما شارژ می شود، این بدان معناست که پارک کردن طولانی مدت خودرو می تواند باعث کاهش شارژ آن شود. دقت به این نکته می تواند به شما در حفظ طول عمر مفید باتری کمک بزرگی کند.

باتری سایر خودرو ها : باتری فیدلیتی

باتری اکتیون فرسوده چرا ارزشمند است؟

باور کنید یا نه، حتی پس از استفاده، باتری اکتیون هنوز ارزش زیادی دارد.  فلزات با ارزشی مانند آلومینیوم، روی، سرب و نیکل تنها برخی از موادی هستند که می توان از باتری های قدیمی استفاده مجدد کرد. به عنوان مثال، هنگامی که باتری های لیتیوم یون بازیافت می شوند، لیتیوم را می توان به کربنات لیتیوم تبدیل کرد، ماده ای که برای ساخت فویل استفاده می شود. این به حفظ منابع بکر کمک می کند. به همین خاطر است که برای دور انداختن باتری اکتیون، بهترین راه تحویل آن به کارشناسان امداد باتری است، چرا که نمایندگی باتری فرسوده را برای بازیافت به کارخانه بر می گرداند.

ارسال و نصب رایگان باتری در اقدسیه و نارمک به صورت شبانه روزی

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری مگان

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای سانگ یانگ اکتیون باتری سیلد اسید بهتر است یا باتری اسیدی؟

باتری های خودرویی به دو دسته سیلد اسید (اتمی) و اسیدی تقسیم بندی می شوند. هردو نوع باتری های اسیدی و سیلد اسید باتری های مناسبی هستند که بر روی خودروی شما قابل نصب است. اما امروزه مسیر باتری سازی به سمت ساخت باتری های سیلد اسید رفته است. چراکه این باتری ها آلودگی کمتری دارند و به مراقبت و نگهداری نیاز ندارند. شما می توانید بر اساس نیاز خود باتری مورد نظر خود را تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *