باتری خودروهای کیا

باتری اپتیما

باتری کیا اپتیما

مشخصات باتری کیا اپتیما

باتری کیا اپتیما معمولاً حدود 3 سال عمر می کند. درواقع باتری های قدیمی به اندازه ی روز های اول زندگی خود به صورت کارآمد کار نمی کنند و ممکن است مشکلات زیادی را تجربه کنند. اگر باتری ماشین شما نیاز به استارت های مکرر و بیشتر داشته باشد یا در روشن شدن موتور خودرو مشکل داشته باشد، ممکن است متوجه شوید که باید باتری کیا اپتیما خود را تعویض کنید.

اگر ماشین خود را بیش از 3 سال پیش خریده اید یا بیش از سه سال پیش باتری اپتیما جی تی لاین خود را تعویض کرده اید، وقت آن است که روی یک باتری جدید سرمایه گذاری کنید! مزایای زیادی از تعویض باتری ماشین قدیمی حاصل می شود. از آنجایی که باتری جدید شما به کارکرد نرم‌تر کمک می‌کند، خواهید دید که خودروی شما عملکرد بهتری دارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای تعویض باتری کیا اپتیما از بین محصولات سپاهان باتری ، توصیه کارشناسان ما به شما استفاده از باتری 70 آمپر اوربیتال سیلور است . اگر خودرو شما اپتیما جی تی لاین است، می توانید از باتری 74 آمپر اوربیتال سیلور بر رو خودرو خود استفاده کنید. با خرید باتری مناسب خودرو از امداد باتری کهن ، ارسال و نصب باتری در نقاط مختلف تهران از جمله مرزدران ، سبلان ، فرحزاد و اشرفی اصفهانی به صورت رایگان انجام خواهد شد.

 

باتری مناسب اپتیما

شرکت سپاهان باتری به عنوان یکی از بهترین شرکت های باتری سازی در خاورمیانه است. این شرکت باتری مناسب اپتیما جی تی لاین شما را در برند های متفاوتی تولید کرده است. برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB معروف ترین برند های تولیدی این شرکت است که تمامی باتری ها را با کیفیت مناسب وارد بازار کرده است. باتری های اوربیتال سیلور و اوربیتال پریمیوم در کیفیت بالا تولید می شود در عین حال دارای قیمت مناسبی هستند به همین دلیل در بین مشتریان محبوب اند چراکه باتری های مقرون به صرفه ای هستند. معروف ترین و قدرتمند ترین برند ایرانی در میان تمام برند های باتری، باتری سوزوکی است. این باتری با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و زیر نظر کارشناسان شرکت سوزوکی ژاپن تولید شده است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

این باتری به دلیل کیفیت بالایی که در ساخت آن به کار گرفته شده است، با نمونه های خارجی، برابری و رقابت می کند و به کشور های همسایه صادر می شود و به عنوان باتری مناسب اپتیما جی تی لاین شناخته می شود. فناوری بکار رفته در این باتری از آخرین دانشی است که در کشور های پیشرفته استفاده می شود و طبق استاندارد های آلمان، انگلیس و استرالیا می باشد. برند EFB از نسل جدید باتری الکترولیت مایع است که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است. این باتری دارای تعداد بیشتری چرخه شارژ می باشد و در مقابل تخلیه عمیق مقاومت بیشتری دارد. علاوه بر این، با توجه به طول عمر بالاتر این باتری ها، برای خودروهای متداول که دارای مصرف کننده های الکتریکی زیاد و خودروهایی که نیاز به دفعات استارت بالا در طول روز دارند، مناسب هستند.  از میان باتری های عرضه شده ی مناسب خودرو ی خود، می توانید باتری مورد نظر را انتخاب نموده و در صورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

 

خرید باتری سوزوکی مناسب اپتیما
باتری اوربیتال سیلور کیا اپتیما

خرید باتری کیا اپتیما

مقدار کمی مراقبت و نگهداری از باتری به شما کمک می کند تا در مواقعی که به آن بیشتر نیاز دارید، شما را نا امید نکند و مجبور نشوید زودتر از موعد مقرر اقدام به خرید باتری کیا اپتیما کنید. تعمیر و نگهداری یک نیاز در طول سال است. عدم مراقبت و نگهداری از باتری همراه با هوای سرد، راهی برای از بین بردن باتری هایی است که لب مرز هستند و در تابستان آسیب دیده اند. آزمایش و نگهداری باتری نسبتاً ساده است و فقط به چند ابزار اساسی نیاز دارد. قبل از انجام هر کاری با باتری، باید از محافظ چشم استفاده کنید و هرگونه شعله را از باتری دور نگه دارید. این شامل سیگار و سایر محصولات دخانی است. باتری ها گاز هیدروژن تولید می کنند که بسیار قابل اشتعال است. باتری ها حاوی اسید سولفوریک هستند بنابراین استفاده از دستکش برای جلوگیری آسیب دست ها از طریق سوختن اسید باتری توصیه می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

قبل از این که تصمیم به خرید باتری کیا اپتیما جدید بگیرید، آن را تست کنید. به دنبال مشکلات واضح مانند تسمه دینام شل یا شکسته، سطح الکترولیت پایین، قسمت بالای باتری کثیف یا مرطوب، کابل های خورده یا متورم، سطوح متصل شده به ترمینال یا پایه های باتری، گیره های نگهدارنده شل، کابل شل شده یا نشتی یا قاب باتری آسیب دیده باشید. اگر باتری شما دچار خوردگی شده بود با شستشوی خوردگی ها طول عمر باتری را حفظ کنید و خرید باتری کیا اپتیما را به تعویق بیندازید. نمایندگی سپاهان باتری، باتری مناسب خودروی شما را به صورت رایگان به سراسر تهران از جمله ظفر، میرداماد، سیدخندان و… ارسال کرده و تست دینام را رایگان برای شما انجام خواهد داد.

 

قیمت مناسب باتری سپاهان تویوتا کمری

تعویض باتری کیا اپتیما

باتری ها اجزای حیاتی هر خودرو هستند. هدف اصلی باتری خودرو تغییر انرژی شیمیایی به انرژی الکتریکی هنگام روشن کردن احتراق خودرو است. باتری سیستم انرژی خودرو شما را پایدار نگه می دارد. همچنین در روشنایی و تغذیه لوازم جانبی خودرو مانند رادیو، ساعت و سیستم های زنگ هشدار در زمانی که خودرو غیر فعال است، نقش دارد. بنابراین، عمر باتری خودرو بدون رانندگی چقدر است؟
این یکی از رایج ترین سوالاتی است که مردم در مورد وسایل نقلیه می پرسند. ما دائماً از وسایل نقلیه خود استفاده نمی کنیم. گاهی اوقات به دلایلی آن ها را برای مدتی بدون استفاده رها می کنیم. وسایل نقلیه دارای رادیو، ساعت و سایر لوازم جانبی هستند که باتری را حتی در حالت بیکاری ماشین دائما تخلیه می کنند. این ها برخی از عواملی هستند که باعث می شوند باتری وسیله نقلیه شما در صورت عدم استفاده دشارژ شود و با توجه به شرایط سلامت باتری ، ممکن است نیز به تعویض باتری کیا اپتیما پیدا کنید. باتری در حالت خاموش بودن موتور چقدر طول می کشد تخلیه شود و بسته به اینکه چگونه ذخیره می شود، باتری چند ساله است و چگونه از باتری استفاده می شود، تمامی موارد موثر در طول عمر باتری است و می تواند تعیین کند تعویض باتری کیا اپتیما چه زمانی باید انجام شود.

14010824 : اگر قصد تعویض و باتری اپتیما خود را دارید و متوجه شده اید که پایان عمر خود رسیده است، می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

برای تعویض باتری خودرو خود کافیست با شماره های ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید، تا در کمترین زمان تعویض باتری خودرو شما انجام شود. اتفاق خوشحال کننده این است که تعویض باتری خودرو توسط کارشناسان ما به صورت رایگان انجام می شود. انجام این کار در سطح شهر تهران در کمترین زمان انجام می شود و هرگز جای هیچ نوع نگرانی ای وجود ندارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

باتری با کیفیتباتری اپتیما با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری اپتیما با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری اپتیما با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری اپتیما با خدمات پس از فروش

از علائم هشدار دهنده برای برسی وضعیت باتری اپتیما چه چیز هایی هستند؟

چراغ های جلو یکی از اجزای الکتریکی ماشین اپتیمای شما هستند که در زمان پایین بودن دور موتور خودرو یا غیر فعال بودن دینام با باتری کار می کنند. وقتی چراغ های جلو شما کم نور می شوند، به این معنی است که قدرت کافی را از باتری کیا اپتیما دریافت نمی کنند. این یک خطر ایمنی است چرا که شما به چراغ های جلوی کاملاً نیاز دارید و علاوه بر این نشانه ای است که باتری اپتیما شما در حال خاموش شدن است یا سیستم الکتریکی شما دچار مشکل شده است.

اگر به طور منظم با ماشین خود رانندگی می کنید، می دانید که صداهای معمولی آن چیست. مثلا شاید بدانید که هنگام چرخش به چپ صدای جیر جیر می‌زند و مطمئناً می‌دانید که استارت عادی ماشین شما چه صدایی دارد.

اگر این شروع برای شما کمی غیر معمول به نظر می رسد، ارزش آن را دارد که وضعیت باتری اپتیما خود را بیشتر بررسی کنید. اگر در هنگم راه اندازی موتور احساس کندی می کنید، احتمالاً دلیل خوبی وجود دارد و آن دلیل احتمالاً باتری اپتیما ی شما است که باید بررسی شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

عملکرد باتری اپتیما چگونه است؟ دلایل دشارژ شدن باتری کدام اند؟

عوامل زیادی می توانند باعث از بین رفتن باتری اپتیما یا از دست دادن شارژ آن شوند. دلایل متداول خالی شدن باتری شامل روشن نگه داشتن چراغ های جلو یا چراغ های داخلی در زمان غیر فعال بودن دینام، خرابی سیستم شارژ ، خوردگی یا پارک کردن خودرو برای مدت طولانی می باشند. هنگامی که میخواهید موتور خودرو خود را روشن کنید و ماشین را استارت میزنید، باتری خودرو یک واکنش شیمیایی سرب-اسید را شروع می کند و انرژی الکتریکی را ارائه می دهد که استارت را قادر می کند موتور را روشن کند. برای این که باتری همیشه آماده ی انجام این کار باشد، حتماً میزان شارژ باتری را تحت کنترل داشته باشید.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری آریزو 5

100901 : وقتی دینام خراب می شود، علائم آن را در همه جا متوجه خواهید شد. به عنوان مثال، لوازم الکترونیکی وسیله نقلیه شما به درستی عمل نمی کند و ممکن است چراغ های شما ناگهان کم رنگ شوند. بدتر از آن، بسیاری از خودروها از ماژول های پیشرفته ای استفاده می کنند که برای کار با تلورانس های بسیار کم کالیبره شده اند. اگر دینام یا باتری اپتیما شما از کار بیفتد، ممکن است کل خودرو شروع به عملکرد نامنظم کند، بنابراین این پیشنهاد می کنیم برای استفاده از خودروتان حتما باتری و دینام را به صورت ماهیانه بررسی کنید تا از بروز برخی از مشکلات جلوگیری کنید.

آیا می دانید چرا طول عمر دقیق باتری اپتیما را نمی توان تعیین کرد؟

باتری اپتیما به عنوان یکی از مهمترین اجزاء در وسیله نقلیه شما می باشد. این سلول انرژی مورد نیاز برای راه اندازی موتور را تامین می کند و برخی از قسمت های سیستم خودرو را در صورت غیر فعال بودن دینام، نیرو می دهد. با این حال، بسیاری از رانندگان نمی‌دانند طول عمر باتری اپتیما چقدر است.

خوب، باتری اپتیما بر روی خودرو های اپتیما مختلف، طول عمر متفاوتی دارد چرا که شرایط نگهداری در هر خودرو متفاوت است و نمی تواند طول عمر دقیقی را برای باتری پیش بینی کرد. تعیین طول عمر باتری اپتیما کار آسانی نیست. با این حال، برخی از دلایل می تواند طول عمر باتری را افزایش یا کاهش دهد که شامل سرما یا گرمای بیش از حد، زمان رانندگی طولانی تر، سلامت تسمه محرک و دینام می شود. اگر به ندرت از ماشین خود استفاده می کنید، باید زود به زود باتری اپتیما را تست کنید چرا که طول عمر باتری بر روی خودرو هایی که کمتر رانده می شوند، کوتاه تر است و ممکن است زودتر از موعد نیاز به تعویض باتری اپتیما پیدا کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

251201 ف:  باتری اپتیما چگونه قدرت خود را تامین می کند؟

باتری ها یکی از اصلی ترین زمینه های نگرانی برای اکثر دارندگان خودرو است که در مورد اطمینان از اینکه وسایل نقلیه شان در شرایط کارکرد عالی باقی می مانند، نگران هستند. در حالی که وظیفه اصلی باتری وسیله نقلیه تامین جریان راه اندازی موتور خودرو است، همچنین وظیفه تامین انرژی سایر اجزای الکتریکی خودرو مانند چراغهای جلو و رادیو را برعهده دارد. امکان ندارد باتری های خودرویی خود به خود شارژ شوند، این دینام است که قدرت آن ها را تامین می کند. منتها دینام تنها در شرایطی این فعالیت را برای باتری انجام می دهد که موتور خودرو را راه اندازی کرده باشید. درست از همان موقع باتری شروع به دریافت شارژ از دست رفته ی خود از دینام می کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

240901 ف ف : موتور خاموش خودرو، چه تاثیری بر عملکرد باتری اپتیما دارد؟

خودرو را برای مدت طولانی بدون استفاده رها نکنید. بسیار مهم است که باتری های سرب اسیدی خودرو همیشه به طور کامل شارژ شده باشند تا از آسیب جلوگیری شود. تمام باتری های سرب اسیدی به طور طبیعی با گذشت زمان شارژ خود را از دست می دهند، چیزی که به آن “خود تخلیه” می گویند. زمانی که خودرو در طولانی مدت پارک بماند دینام نمیتواند شارژ و برق آن را تولید تامین کند. اگر خودروی شما قرار است بیش از یک هفته بدون استفاده بماند، توصیه می شود که یک شارژر قطره ای وصل کنید تا باتری را شارژ نگه دارید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

081001 ف ف:  چه باتری اپتیما بخریم که حداقل میزان عمر مفید خود را داشته باشد؟

این یک سوال نادر است و اغلب اتفاق نمی افتد اما یک باتری با کیفیت خوب بخرید و حتی سعی کنید قالب و آمپر آن نیز فابریک خودرو باشد.

شایع ترین دلیل این امر این است که باتری در تولید نوعی نقص دارد یا اینکه برای مدت طولانی از تاریخ تولید آن گذشته است. حتما به هنگام خرید کنترل کیفیت و بررسی تاریخ تولید آن را در نظر بگیرید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

031201 ف ف:  نتیجه گیری در رابطه با باتری اپتیما:

هنگامی که یک باتری جدید بر روی خودروی خود نصب می کنید، می بایست حداقل دو سال دوام بیاورد؛ اما از سلامت سایر قطعاتی که به باتری مربوط می شوند همانند دینام، برق، الکترونیک و… نیز دقت داشته باشید. اگر این قطعات سالم نباشند، باتری خودروی شما تا دو سال دوام نخواهد آورد و به زودی نیاز به تعویض پیدا می کند. به همین دلیل این خوب است که تست و بررسی دینام را به یک عادت معمولی تبدیل کنید. این عادت باعث می شود، از فرسودگی باتری به وسیله ی دینام خراب جلوگیری شود. این نکته را نیز در نظر بگیرید که خریداری یک باتری با گارانتی خیلی بهتر از خریداری یک باتری فاقد گارانتی است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

12 دیدگاه در “باتری اپتیما

 1. فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر جناب من باتری اپتیما میخام بخرم از کجا باید از کجا اقدام کنم میشه راهنمایی لازم رو در مورد باتری اپتیما بکنید ؟

 2. admin گفت:

  ما نمایندگی رسمی فروش کارخانهی سپاهان هستیم و باتری فابریک اپتیما شما 70 آمپر پایه بلند میباشد و شما برای خرید میتوانید از برند سپاهان که دارای کیفیت بالا , کارایی خوب , با گارانتی (15-21 ) ماهه که برای فعال کردن گارانتی برند سپاهان لطفا با شماره : 03135062 تماس حاصل فرمایید . و قیمت واحد سپاهان باتری (سوزوکی :15,220,000) , (EFB:17,553,000) , (اربیتال پرمیوم : 15,376,000) , (اربیتال وان :14,655,000) با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود

 3. یوسفی گفت:

  سلام.
  شرایط آب و هوایی روی باتری اپتیما تاثیر میگذارن؟ هوای گرم یا سرد چه تاثیراتی روی باتری خودرو میتونن داشته باشن؟ هوای سرد بیشتر باعث کاهش عمر باتری خودرو میشه یا هوای گرم؟ راه مقابله با دمای هوا چی هست؟ میخوام باتری آسیب نبینه.

 4. admin گفت:

  سلام شرایط آب و هوایی تاثیرات مختلفی بر روی باتری اپتیما می گذارد. شما باید از باتری خود در مقابل گرما یا سرما محافظت کنید. در مقابل سرما سعی کنید از کاور خودرو برای پوشش آن استفاده کنید تا دمای پایین موجب غلظت مایعات باتری نشود. در فصل گرما با افزایش دما مرتبا باتری خودرو را چک کنید و مطمئن شوید که دمای بالا باعث تبخیر آب باتری نشود.

 5. سهیل گفت:

  خسته نباشید! ماشین من اپتیما هست آقا.. بخاری ماشین من کار نمیکنه ، یعنی هر چقدر سعی کردم کار نکرد. حالا شما بنظرتون مشکل از کدوم قطعه ماشینم میتونه باشه؟ شک من به قطعات جلوی خودرو هست ولی نمیتونم درست تشخیص بدم چون تخصصی در این زمینه ندارم. به همون علت باید از شما می پرسیدم.
  باتری اپتیما اگر فاسد شده باشه تاثیری در عملکرد کولر یا بخاری خودرو میتونه داشته باشه؟

 6. admin گفت:

  دوست عزیز برای اینکه بشه قطعی نظر داد که باتری اپتیما در از کار افتادن بخاری خودرو شما دخیل هست یا نه باید از وضعیت سلامت باتری و اینکه چه مدت است که دارید از باتری خودرو استفاده می کنید اطلاع داشته باشید. اگر از هیچ کدام از این موارد اطلاعی ندارید لازم است که اقدام به تست باطری خودرو کنید تا جواب سوال خود را دریافت کنید. درضمن این را در نظر داشته باشید که وقتی در حال رانندگی با خودرو هستید تمام برق مورد نیاز از اجزای الکتریکی خودرو را دینام تامین می کند پست این دفعه دقت کنید ببینید مشکلی که شما می فرمایید در چه بازه زمانی اتفاق میوفته ؟ در حال رانندگی کردن یا وقتی که خودرو پارک هستش؟

 7. نجفی گفت:

  ماشین من از محصولات کیا هست که اسمش اپتیما هست‌. باتری این ماشین من الان ۷۰ آمپره. میخواستم بپرسم که اگر یک موقعی باتری اپتیما سولفاته بشه و نشون بده تا چند وقت دیگه فرسوده خواهد شد، میتونم باتری ۶۰ آمپر پایه بلند سپاهان باتری هم بر روش نصب کنم یا اینکه این باتری در سینی این خودرو جای نمی گیره؟

 8. admin گفت:

  استفاده از باتری که ابعاد و آمپرش از باتری خودرو شما کمتر باشه اصلاً توسط کارشناسان توصیه نمیشه چرا که استفاده از باتری که آمپرش از خودرو شما کمتره به این معنی هست که شارژ باتری زود به زود نسبت به باتری فابریکش خالی میشه و به دنبال آن چرخه های شارژ و دشارژ باتری اپتیما زودتر طی میشه و طبیعتاً زودتر هم نیاز به تعویض باتری پیدا می کنید و از طرفی باتری که ابعادش از محفظه باتری خودرو کوچیکتر باشه در جای خود تکان میخوره و این میتونه منجر به آسیب های فیزیکی برای باتری بشه.

 9. فرهود گفت:

  واقعاً باتری کیا اپتیما سه سال عمر میکنه !!! من تا الان که تقریباً چهار سال این ماشین رو دارم حداقل سه بار تعویض باتری برای ماشین انجام دادم ، واقعا چرا انقدر باتری که روی ماشین من قرار میگیره طول عمرش کمه ؟یعنی میانگین حتی به یکسال هم نمیرسه طول عمر باتری هایی که من روی ماشین نصب می کنم! علتش چی میتونه باشه من چند بارم به مکانیک مراجعه کردم و به نتیجه نرسیدم گفتم از شما بپرسم ببینم میدونید که چرا باتری ها انقدر روی ماشین من کم عمر می کنند و من مجبورم دائم به فکر خرید باتری جدید برای ماشین باشم؟

 10. admin گفت:

  ببینید طول عمر متوسط باتری کیا اپتیما در شرایط نرمال دو تا سه سال هستش و اگه باتری ماشین شما طول عمری کمتر از این مقدار داره احتمالش هست که شرایط نگهداری باتری مناسب نباشه و باتری در شرایط نامساعد با کاهش طول عمر مواجه شده باشد . مثلاً آب و هوایی که باتری در آن نگهداری میشه گرم باشه یا اینکه شما باتری رو به طور مرتب بررسی نکنید که ببینید اتصالاتش در چه وضعیتی هستند و به اندازه کافی محکم هستند یا نه.

 11. tina گفت:

  برای تست باتری اپتیما میخواستم از ولت متر استفاده کنم که متوجه شدم سیم های ولت متر قطعی داره واسه همین می خوام که به نمایندگی شما مراجعه کنم و اونجا تست باتری انجام بدم فقط می خوام بدونم که شما تست باتری را به صورت رایگان انجام میدید دیگه ؟ چون نمایندگی های خدمات پس از فروش باید بعضی خدمات را به صورت رایگان ارائه بدن پس شما هم طبیعتاً باید این کار را رایگان انجام بدید درسته؟

 12. admin گفت:

  خدماتی که در نمایندگی های رسمی ارائه میشه رایگان نیست اما با کمترین هزینه برای شما انجام میشه یعنی اگر شما بخواهید تست باتری اپتیما را در نمایندگی انجام دهید کمترین هزینه را بابت این فرآیند پرداخت می کنید در حالی که برای انجام این کار در سایر نمایندگی ها باید هزینه‌های بیشتری را پرداخت کنید و این برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود پس بهترین گزینه این است که به نمایندگی رسمی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *