باتری خودروهای مدیران خودرو

باتری ام وی ام 315

باتری ام وی ام 315

مشخصات باتری ام وی ام 315

باتری ام وی ام 315 شما در حالت کلی و شرایط استفاده ایده آل ، به طور میانگین دارای طول عمری حدود 1 الی 3 سال می باشد، اما با توجه به شرایط امکان تغییر این مدت وجود دارد. طول عمر باطری ها علاوه بر کیفیت ساخت باتری و عمر طراحی شده آن، کاملا بستگی به مصرف کننده آنها دارد. عواملی مانند نحوه استفاده از باتری، نحوه نگهداری، شرایط اقلیمی و شدت گرما و سرما، تعداد تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها در زمانی که موتور خودرو غیر فعال است می تواند بر طول عمر باطری ام وی ام 315 شما تاثیرگذار باشند. در صورت استاندارد نبودن هرکدام از عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت و نیاز به تعویض باتری پیدا می کنید.

باتری 60 آمپر باتری فابریکی است که کارخانه سازنده بر روی این خودرو نصب کرده است. این باتری در قالب L2 تولید شده است. اگر می خواهید از بین محصولات سپاهان باتری گزینه مناسب را تهیه کنید، باتری 60 آمپر سوزوکی برای تعویض باتری ام وی ام 315 شما گزینه مناسبی خواهد بود. با خرید این باتری از امداد باتری کهن نمایندگی رسمی سپاهان باتری ، باتری را در اقدسیه ، بلوار تعاون ، سهروردی و هر کجای تهران که ساکن هستید، با ارسال و نصب رایگان دریافت خواهید کرد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

باتری مناسب ام وی ام 315

برند های متفاوت باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB توسط شرکت سپاهان باتری اصفهان تولید شده است که این باتری ها از نظر مدت زمان گارانتی با یکدیگر متفاوت اند. سپاهان باتری از معتبر ترین شرکت های باتری سازی است که علاوه بر بازار ایران، باتری های خود را به کشور های همسایه نیز صادر می کند و باتری مناسب ام وی ام 315 شما در برند های مختلف تولید و عرضه می کند.

از میان باتری های عرضه شده ی مناسب خودروی خود، می توانید باتری مناسب ام وی ام 315 را انتخاب نموده و درصورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید. باتری ها از مهمترین منابع تولید برق در خودرو هستند. توجه به سلامت باتری و تست آن در بازه های زمانی مشخص به صورت مرتب، باعث اطمینان خاطر می شود. برسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام از جمله این اقدامات است که می توانید برای حفظ طول عمر باتری مناسب mvm 315 خود انجام دهید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

خرید باتری سپاهان مناسب پژو 207

قیمت باتری ام وی ام 315

قیمت باتری ام وی ام 315 شما بر اساس عواملی توسط کارخانه سازنده آن تعیین می شود. از جمله این عوامل نوع برند، میزان آمپر و … است. همچنین عوامل دیگری همچون مدت زمان نگهداری در انبار ها به صورت غیر مستقیم نیز بر قیمت نهایی باتری تاثیر می گذارد. باتری های ایرانی بدلیل اینکه شامل هزینه هایی مثل هزینه گمرک و … نمی شوند، قیمت مناسبتری دارند. در نهایت شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری mvm 315 با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

کارخانه های تولید کننده باتری مانند سایر تولید کنندگان برای محصولات خود مدت زمانی را برای گارانتی در نظر می گیرند. این مدت زمان برای تعویض محصولاتی است که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط کارکرد صحیح از عمر کمتری برخوردار باشند. گارانتی باتری شامل تعویض باتری با باتری نو بوده و تعمیری روی محصول صورت نمی گیرد. گارانتی باتری ها بر اساس عوامل متفاوتی توسط کارخانه سازنده تعیین می گردد. مدت زمان گارانتی بر قیمت باتری ام وی ام 315 شما تاثیر گذار خواهد بود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

03091401  :  باتری ام وی ام 315 دارای ولتاژ 12 و آمپر 60 است، درواقع دارای باتری نرمال از بین باتری های خودرویی است. از آنجایی که میزان آمپر باتری بر قیمت آن تاثیز میگذارد، باتری 60 آمپر دارای قیمت متعادلی نسبت به باتری 35 و 150 آمپر است. در هر یک از باتری های خودرویی، میزان آمپر آنها با تنظیم میزان میزان سرب مصرفی در آن، مشخص می شود، در واقع می توان گفت باتری با آمپر بالاتر از سرب بیشتری تشکل شده است و مواد اولیه بیشتری را مصرف کرده است، رت دیگر هزینه تولید باتری با آمپربالاترف بیشتر است در نتیجه قیمت باتری ییر می دهد

 

خرید باتری سپاهان ام وی ام 315
فروش باتری اوربیتال وان قرمز mvm 315

 

تعویض باتری ام وی ام 315

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعویض باتری ام وی ام 315 دارید. البته قبل از این که تصمیم به تعویض باتری بگیرید، باید باتری را تست کنید و ببینید مشکل مربوط به باتری هست یا نیست.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

تعویض باتری mvm 315 کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص کمک گرفته شود. همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد. کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، نصب باتری ام وی ام 315 را به صورت رایگان در سراسر تهران درب منزل برای شما انجام خواهند داد.

14010819   : برای تعویض باتری ام وی ام 315 خود می توانید ابتدا یک تست از باتری قدیمی خود بگیرید، تا مطمئن شوید که باتری خودرو شما ضعیف است. گاهی ممکن است قطعات دیگری مانند استارت خودرو خراب باشد و روشن نشدن خودرو را گردن باتری بیندازید و برای تعویض باتری هزینه کنید و پس از تعویض باتری نیز متوجه شوید خودرو شما روشن نمی شود.

کارشناسان نمایندگی باتری سپاهان، قبل از آنکه باتری خودرو شما را تعویض کنند، می توانند تست باتری و تست سلامت دینام را به صورت رایگان برای شما انجام دهند.

ارسال رایگان باتری ام وی ام 315 در سطح شهر تهران مانند آجودانیه، مجیدیه، قلهک و …. در کمترین زمان انجام می شود.

باتری با کیفیتباتری ام وی ام 315 با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری ام وی ام 315 با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری ام وی ام 315 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری ام وی ام 315 با خدمات پس از فروش

چرا باتری ام وی ام 315 خودرو را راه اندازی نمی کند؟

خالی یا معیوب بودن باتری ام وی ام 315 رایج ترین دلیل روشن نشدن این خودرو است، این امکان وجود دارد که باتری از بین رفته یا در حال از بین رفتن باشد. شما باید تست باتری ام وی ام 315 را انجام دهید و اگر نیاز بود اقدام به تعویض باتری ام وی ام 315 کنید.

اگر ماشین شما برای روشن شدن مشکل دارد، ممکن است باتری ام وی ام 315 نیاز به تعویض داشته باشد. اگر اخیراً رانندگی نکرده‌اید، ممکن است باتری شما فقط به یک یا دو سفر طولانی‌تر با ماشین نیاز داشته باشد تا بتواند شارژ مورد نیاز خود را از این طریق تامین کند.

اگر متوجه شدید که بیشتر اوقات باتری ام وی ام 315  شما دشارژ می شود، یا ممکن است چیز دیگری آن را تخلیه کند یا باتری پیر شده و توانایی نگهداری شارژ در خود را از داده است و باید تعویض شود.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

چگونه طول عمر باتری MVM 315 را حفظ کنیم؟

روشن و خاموش کردن مکرر موتور خودرو می تواند باعث دشارژ سریعتر باتری MVM 315 شود. همچنین تمایل به استفاده از سیستم های الکتریکی داخل خودرو مانند رادیو و سایر وسایل در زمان خاموش بودن دینام باعث کارکرد بیشتر باتری MVM 315 می شود.

اگر می خواهید عمر باتری MVM 315 خودرو را زیاد نگه دارید، از مکانیک خود بخواهید سیستم الکتریکی خودروی شما را بررسی کند و مراقب علائم هشدار دهنده باشید. اگر باتری MVM 315 شما خیلی قدیمی است، آن را تعویض کنید تا بعداً به دلیل خرابی خودرو در جاده با مشکل روبرو نشوید. در صورت خرابی باتری MVM 315 ، می توانید با ما تماس بگیرید.

011001 ف ف: برای حفظ طول عمر باتری MVM 315 می توانیم بجای استفاده ی خودرو در مسافت های کوتاه مدت، در پیموندن مسافت های طولانی مدت استفاده کنیم. در طولی که ما رانندگی می کنیم و موتو خودرو روشن می باشد، دینام همزمان باتری خودرو ی ما را شارژ می کند و هر چه این مدت زمان بیشتر باشد، دینام نیز فرصت بیشتری خواهد داشت. در نتیجه می توانید این موارد را در نظر بگیرید و از تمام شدن عمر باتری خود زودتر از موعد آن جلوگیری کنید. همچنین تست دینام را نیز انجام دهید تا از سلامت آن مطلع شوید. در صورتی باتری خوب شارژ خواهد شد که دینام عملکرد درستی داشته باشد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری رکستون

تعویض و نگهداری باتری ام وی ام 315 چه اهمیتی دارد؟

وقتی صحبت نگهداری و تعویض به موقع از باتری ام وی ام 315 شما می شود ، هرگز نباید برای شما خارج از ذهن باشد. نگهداری باتری خودرو مهم است، مانند بسیاری از قسمتهای دیگر یک وسیله نقلیه ، برای عملکرد مطلوب نیاز به مراقبت و توجه خاصی دارد. برای این که بتوانید از دردسر هایی که ممکن است باتری ام وی ام 315 معیوب برای شما ایجاد کند دوری کنید، هر سه سال یکبار آن تغییر دهید. توصیه می شود هر باتری خودرو بعد از سه سال تعویض شود و برای اطمینان از عملکرد صحیح خودرو مهم است که این کار را فراموش نکنید. هیچ چیز بدتر از از دست دادن برق باتری نیست، بنابراین سعی نکنید عمر باتری ام وی ام 315 خود را بیشتر از آنچه که باید افزایش دهید.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

وظیفه و کاربرد باتری ام وی ام 315 در خودرو چیست؟

باتری ام وی ام 315 شما وظیفه ذخیره انرژی الکتریکی را بر عهده دارد، نیرویی که برای روشن شدن استارت و روشن نگه داشتن خودرو در صورت عدم کارکرد دینام مورد نیاز است. یک باتری ضعیف یا تمام شده شما را سرگردان می کند، در حالی که یک باتری سالم خودرو کارهایی را که برای انجام آن طراحی شده است، انجام می دهد.

با ذخیره انرژی الکتریکی، باتری ام وی ام 315 شما انرژی کافی برای تغذیه استارت دارد که وقتی استارت می زنید، به روشن شدن موتور خودرو کمک می کنید. مشکلی در باتری، نقاط اتصال، سیم یا استارت موتوربر روی عملکرد خودرو شما تاثیر گذار است و باعث می شود که خودرو استارت نخورد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری مگان

151001 ف ف :   برای جلوگیری از آسیب پذیر بودن باتری ام وی ام 315 با گرما چه راهی است؟

حرارت: گرما واکنش شیمیایی باتری ام وی ام 315 را برای تولید برق تسهیل می کند، اما سرعت تخریب باتری را نیز افزایش می دهد. در آب و هوای شمالی خنک تر، باتری ممکن است پنج سال یا بیشتر دوام بیاورد، اما در مناطق گرم جنوبی حدود سه سال معمول تر است. باتری ها همچنین در یک محیط خشن زیرزمینی زندگی می کنند که در آن دما در هوای گرم به راحتی می تواند از 200 درجه فارنهایت عبور کند. برای مقابله با این گرمای شدید، خودروسازان ممکن است باتری را در یک منطقه ایزوله نصب کنند، یک محافظ  حرارتی روی باتری نصب کنند یا باتری را به خارج از محفظه موتور اغلب زیر صندل عقب یا کف صندوق عقب منتقل کنند.

291001 ف ف:   باتری ام وی ام 315 و دینام چه عملکردی را در خودرو دارند؟

گاهی اوقات نیز باتری بزرگ در خودرو می تواند به قطعه ی دینام اسیب برساند. هر دو قسمت خودرو متفاوت و جداگانه کار می کنند. اگرچه هدف از کار هر دوی این قطعات یکسان است یعنی به حرکت درآوردن خودرو، اما روش و عملکرد هر دو آن ها متفاوت است. هردو تحت تاثیر یکدیگر قرار نمی گیرند. اما اگر دینام خودرو تخلیه شده باشد، همزمان می تواند باتری را نیز به طور کامل تخلیه سازد. در مدت زمان کوتاهی شارژ باتری تمام می شود و عملکرد موتور و خودرو نیز تحت تاثیر قرار می گیرد.

13 دیدگاه در “باتری ام وی ام 315

 1. محسن گفت:

  سلام اقا وقت شما بخیر جناب ماشین من امک وی ام 315 هستش و باتری ام وی ام 315 مناسب برای خودروی من شما چی در نظر دارید ؟
  من بلد نیستم چجوری خریداری کنم و با چه برندی باتری ام وی ام 315 مناسب خودروی من هست میشه شما منو راهنمایی کنید ؟

 2. سمیرا گفت:

  سلام وقت بخیر ماشین من ام وی ام ۳۱۵ هستش و نمیدونم که باتری ام وی ام ۳۱۵ چند آمپر بهش میخوره و فابریکی باتری ماشین ام وی ام ۳۱۵ چند آمپر هستش ؟

 3. admin گفت:

  سلام باتری فابریک ام وی ام 315 شما 60 آمپر میباشد و شما میتوانید از باتری های موجود در برند سپاهان که سوزوکی با 16 ماه گرانتی و قیمت :13,447,000ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود , و EFB با 21 ماه گارانتی و قیمت : 15,504,000 ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود , اربیتال پرمیوم با 18 ماه گارانتی و قیمت : 13,604,000 ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود , و اربیتال وان با 15 ماه گارانتی و قیمت :12,990,000 ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود . از طریق سایت میتوانید سفارش خودرا ثبت کرده و منتطر تماس کارشناسان فروش باشید تا به صورت کاملا رایگان برای نصب و ارسال باتری برای اقدام بشود .

 4. شقایق گفت:

  من یک مشکلی دارم میشه راهنماییم کنید لطفا.
  دنده های خودروی من تو فصل سرما سفت میشن مخصوصا قبل اینکه بخوام ماشین رو راه بندازم. اگر باتری ام وی ام ۳۱۵ رو عوض کنم این مشکلی که دنده ها دارن حل میشه؟ دنده های خودرو هم به باتری ماشین ها متصل هستند؟؟؟؟

 5. admin گفت:

  سلام در صورتی که خودروی شما استارت می خورد ، این نشان می دهد که باتری ام وی ام 315 خودروی شما سالم می باشد. مشکل در دنده های خودروی شما به باتری مربوط نمی شود و باید آن را به متخصص مربوطه نشان دهید تا مشکل را حل کند.

 6. صفایی گفت:

  عصر بخیر
  باتری ام وی ام ۳۱۵ ضعیف شده ، من فک میکنم به احتمال زیاد رو به فرسوده شدن هست. شما میتونید بهم بگید که در حاضر قیمت های باتری های خودرویی برند سپاهان چقدر میباشند؟ منظورم قیمت باتری ۶۰ آمپر هست. ممنون میشم پاسخ بنده رو بدید.

 7. admin گفت:

  برای اینکه قیمت به روز محصولات سپاهان باطری رو دریافت کنید باید با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان فروش شرکت ارتباط برقرار کنید یا اینکه به صفحه مربوط به باتری مد نظرتان که در مورد باطری ام وی ام۳۱۵ باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه هست مراجعه کنید و قیمت به روز باطری را مشاهده کنید. شاید اگر تلفنی سوال کنید براتون آسون تر باشه چرا که اگر سوال دیگه ای هم داشته باشید در زمینه باتری خودرو، کارشناسان می توانند شما را راهنمایی کنند.

 8. راضیه گفت:

  اگر ماشین استارت نخوره باتری ام وی ام ۳۱۵ ممکنه فرسوده شده باشه یا دشارژ شده باشه؟؟ نمیدونم چطور باید این قضیه رو تشخیص بدم. راستش ماشین من دیروز صبح استارت نمی‌خورد و من همینطور کارهام لنگ مونده بود. دماوند هم بودم و راحت نمیتونستم یک متخصص بیارم. به همون دلیل خواستم از سایت شما بپرسم ممنون میشدم اگر جوابمو بدید.

 9. admin گفت:

  اگر باطری ام وی ام ۳۱۵ شما دچار مشکل بشه قطعاً استارت خوردن خودرو با اختلال مواجه میشه و شما به دردسر می‌افتد اما نمیشه صددرصد گفت که هر زمان که استارت خوردن ماشین با مشکل مواجه بشه باتری در این اتفاق مقصر است، چون علاوه بر باتری عوامل دیگری مثل خود موتور استارت در این فرآیند شریک هستند و هر کدام از این قطعات دچار اختلال بشن استارت خوردن خودرو شما با مشکل مواجه میشه. پس باید یه تست و بررسی کلی انجام بدید تا بتوانید به نتیجه برسید که کدام مورد باعث این اتفاق شده، اگر باتری مقصر بود میتوانید خرید باتری فابریک ماشین را از سایت سپاهان باتری با اطمینان خاطر انجام بدید.

 10. پرندیان گفت:

  شما که کارشناس هستید و آشنایی کامل با برندهای شرکت سپاهان باتری دارید پیشنهادتون برای تعویض باطری ام وی ام ۳۱۵ استفاده از کدام برند و آمپر روی ماشین هستش ؟ راستش من قصد دارم باطری ماشین را عوض کنم و تبلیغات شرکت سپاهان باتری رو زیاد توی تلویزیون یا سطح شهر دیدم واسه همین می خوام از این باتری ها استفاده کنم ولی اصلاً با برند هاش آشنایی ندارم و نمیدونم که چه مزایایی دارند نسبت به همدیگه و چه تفاوت هایی دارند. ممنون میشم اگه توضیح کوچک به من بدید در این مورد.

 11. admin گفت:

  شما که قصد تعویض باطری ام وی ام ۳۱۵ رو دارید باید در بین برندهای شرکت سپاهان باتری دنبال باتری ۶۰ آمپر برای ماشین باشید، میتونید از باتری ۶۰ آمپر اوربیتال سیلور، اوربیتال پریمیوم، اوربیتال efb و سوزوکی روی ماشین استفاده کنید که هر کدام به ترتیب دارای ۱۵ ماه ، ۱۸ ماه ، ۲۱ ماه و ۱۶ ماه گارانتی تعویض رسمی از شرکت سپاهان باتری هستند. برای دریافت قیمت به روز این محصولات هم می توانید با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان شما را در این زمینه راهنمایی کند.

 12. hasti گفت:

  باطری ام وی ام ۳۱۵ دچار سولفات شده و من از این موضوع بشدت ناراحتم چون دفعه قبلی که تعویض باتری انجام دادم باز هم باتری دچار سولفات شده بود و به همین خاطر مجبور شدم باتری ماشین را عوض کنم، الان هم دوباره این اتفاق تکرار شده ! چه شرایطی ممکنه باعث بشه که این اتفاق ناگوار برای باتری ماشین بیفته و خرج روی دست مالک خودرو بذاره؟ لطفاً بگید که من این شرایط رو از بین ببرم تا مجدد ضرر نبینم توی این موضوع.

 13. admin گفت:

  سولفاته شدن شرایطی است که ممکنه برای هر باتری در هر جایی اتفاق بیفته ، در واقع شرایطی که باعث ایجاد سولفات روی باتری ام وی ام ۳۱۵ میشه مثل شارژ کمتر از حد استاندارد برای باتری یا کاهش سطح الکترولیت در باتری می باشد یعنی هر کدام از این شرایط ها برای باتری خودرو شما فراهم شود باید انتظار داشته باشید که به زودی باطری ماشین شما با سولفات مواجه شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *