باتری خودروهای هیوندا

باتری هیوندا النترا

باتری الانترا

مشخصات باتری هیوندا النترا

باتری هیوندا النترا شما ممکن است زمانی که انتظارش را ندارید نیاز به جایگزینی پیدا کند. در حالی که یک باتری تخلیه شده را می توان دوباره شارژ کرد، اگر این مشکل به طور مکرر رخ دهد، به مرور زمان نیاز به تعویض باتری هیوندا النترا پیدا خواهید کرد. یک باتری جدید قدرت بیشتری به موتور می دهد و منبع برق را بسیار بهتر و سریعتر از باتری قدیمی تثبیت می کند. در حالی که اغلب افراد کمی تفاوت تعویض روغن را بعد از تعویض احساس می‌کنند، اکثر افراد متوجه تفاوت بزرگ عملکرد باتری بعد از تعویض می‌شوند و به خودروی خود کمک می‌کند.

علاوه بر این، طبیعی است که نصب باتری النترا جدید نگرانی از مرگ ناگهانی باتری قدیمی را کاهش دهد. با مقدار کمی سرمایه گذاری، این نوع نگرانی را از بین ببرید و آرامش داشته باشید که ماشین شما در موقعیت های بسیار نامناسب یا احتمالاً خطرناک ناتوان در راه اندازی نمی ماند. برای تعویض باتری النترا، می توانید باتری مناسب را از امداد باتری کهن خریداری کرده و با ارسال و نصب رایگان درب منزل در سراسر تهران تحویل بگیرید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری 60 آمپر قالب L2 باتری فابریکی است که توسط کارخانه سازنده بر روی این خودرو نصب شده است. باتری 66 آمپر و باتری 74 آمپر قالب L3 نیز قابل نصب بر روی خودروی النترا هستند. توصیه کارشناسان ما به شما استفاده از باتری 60 آمپر اوربیتال EFB بر روی خودرو است.

14010824   : نکته قابل توجه این است که هرگز نباید از باتری دیگری برای خودرو النترا خود استفاده کنید، زیرا در جایگاه قرار گیری باتری النترا، بست محافظ قطب مثبت که از جنس پلاستیک است، وجود دارد که باید پس از نصب باتری، آن را بر روی قطب مثبت قرار داد، در نتیجه اگر شما از باتری دیگری مانند باتری 70 آمپر پایه بلند استفاده کنید، نی توانید این بست را بر روی قطب مثبت ببندید و برای نصب باتری النترا خود دچار مشکل می شوید. بست نگهداری قطب مثبت به جلوگیری از رخ دادن اتصال کوتاه در خودرو کمک می کند، بنابراین هرگز فکر این را نکنید که برای استفاده از باتری دیگر، تصمیم به جدا کردن بست پلاستیکی قطب مثبت از خودرو خود بگیرید.

100901 : صرف نظر از معایب مرتبط با باتری های اسید سرب، آنها جای خود را در چشم انداز خودرو دارند. هزینه نسبتا ارزان آنها در مقایسه با باتری های لیتیوم یونی تضمین می کند که آنها همچنان در وسایل نقلیه بنزینی و سایر کاربردهایی که هزینه اولیه یک عامل مهم است استفاده می شود. این باتری‌ها سال‌هاست که وسایل نقلیه را تامین می‌کنند، و حتی اگر فناوری لیتیوم یون چیز جدید براق است، باتری‌های اسید سرب همیشه جای خود را در تاریخ خودرو خواهند داشت. باتری النترا نیز از نوع سیلد اسید است که بسیار با کیفیت است و دارای عملکرد قوی ای می باشد، مخصوصا اگر از بین برند های کارخانه سپاهان باشد.

 

باتری مناسب النترا

همانطور که گفته شد باتری مناسب النترا باتری های قالب L2 و L3 هستند. این باتری توسط شرکت سپاهان باتری اصفهان در برندهای باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم ، باتری سوزوکی و باتری EFB تولید می شود. برند های سپاهان باتری بر اساس نیاز خودرو ها و با مواد اولیه متفاوت ساخته می شود که این امر در قدرت باتری ها نیز تاثیر گذار است.

برند های اوربیتال سیلور و اوربیتال پریمیوم برند هایی هستند که به لحاظ اقتصادی برای مشتریان مقرون به صرفه است و همچنین از کیفیت بالایی برخوردار است. باتری سوزوکی از برند های مشهور سپاهان باتری است که در ایران توسط مهندسین خبره ایرانی و زیر نظر شرکت سوزوکی ژاپن ساخته می شود. صفحات این باتری از بهترین جنس صفحات سربی ساخته شده که باعث بالا بودن طول عمر این باتری نسبت به باتری های مشابه دارد. این برند به دلیل کیفیت بالایی که دارد به کشور های همسایه صادر می شود. همچنین باتری های اوربیتال EFB است که نسل جدید باتری های سپاهان باتری با الکترولیت مایع است. این باتری ها به این دلیل که برای مصارف الکتریکی بالا ساخته شده اند، عموما در خودرو های هیبریدی استفاده می شوند. باتری های اوربیتال EFB طول عمر بالاتری دارند و مدت زمان گارانتی آن ها نیز بیشتر است. رعایت استاندارد های جهانی و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در محصولات سپاهان باتری باعث شده است که این شرکت از بهترین شرکت های باتری سازی ایران باشد. به این دلیل ضمن محبوبیت در میان مصرف کنندگان داخلی به کشور های همسایه نیز صادر می شود و می توانید باتری مناسب النترا خود را با خیال راحت از بین این محصولات انتخاب کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

فروش باتری النترا با تاریخ جدید
خرید باتری اوربیتال سیلور مناسب النترا

تست باتری هیوندا النترا

باتری خودرو از قطعات مهمی است که در صورت خرابی مشکلات زیادی را برای صاحب خودرو ایجاد می کند. باتری ماشین از مهمترین بخش های خودرو است که طیف وسیعی از کارها و دستگاه ها از زمان شروع کارکرد موتور تا برق کامپیوتر خودرو توسط آن مدیریت می شود. درواقع از آنجایی که تامین انرژی لازم برای استارت زدن و بکار انداختن خودرو بر عهده باتری است، درصورت خرابی آن، خودروی شما روشن نخواهد شد.

درنتیجه توجه به سلامت باتری و تست و کنترل آن از امور مهمی است که باید به صورت مداوم برای خودرو انجام گیرد. اندازه گیری ولتاژ، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. اقداماتی است که برای تست باتری هیوندا النترا جهت پیشگیری از خرابی های احتمالی لازم است.

031201 ف ف:  تست باتری هیوندا النترا به این صورت انجام می شود که، ابتدا یک دستگاه کوچکی بنام مولتی متر را تهیه می کنید. این یکی از آسان ترین راه ها برای انجام تست باتری است که به ما مقدار ولتاژ باتری را نشان می دهد. در ابتدا سیم های قرمز و سیاه این دستگاه را به ترتیب به ترمینال های مثبت و منفی متصل کرده و سپس هم در حالت خاموشی و هم در حالت روشن بودن موتور خودرو به نمایشگر آن نگاه می کنید. اگر در حالتی که موتور خودرو خاموش است این مقدار از 12.6 ولت کمتر باشد، باتری دشارژ شده و یا فرسوده نامیده می شود. از طرفی اگر این مقدار به هنگام روشن بودن موتور خودرو بین 13.6 تا 14.6 ولت نباشد، مشکل از دینام است که نمی تواند باتری را شارژ کند.

به طور معمول باتری ماشین نباید تحت حرارت خیلی بالا یا پایین و تکان و ضربه زیاد باشد. همچنین ساکن ماندن زیاد باتری ها نیز موجب سولفاته شدن آن ها می شود. باید در نظر داشته باشید در صورت مراقبت اصولی از باتری و تست باتری هیوندا النترا به صورت اصولی ، ممکن باتری 4 سال عمر کند اما عمر باتری ها معمولا 3 سال است و بعد از آن باید تعویض گردد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

خرید باتری اوربیتال سپاهان مناسب چانگان Cs35

تعویض باتری النترا

آیا پس از تعویض باتری هیوندا النترا ، با مشکلات اولیه روبرو شده اید؟ آیا باتری جدید شما زودهنگام از بین می رود؟ این ها مواردی است که نشان می دهد در خودروی شما مشکلی فراتر از باتری خالی وجود دارد:

مسائل مربوط به دینام: دینام اتومبیل شما وظیفه شارژ باتری را در حین رانندگی دارد. اگر باتری شما بلافاصله پس از تعویض از بین می رود، به احتمال زیاد مشکل دینام داشته باشید. درواقع اگر دینام شما خراب باشد زمانی که خودرو در حال حرکت است، ماشین از برق باتری استفاده می کند. در این حالت باتری هیوندا النترا شما تخلیه شده و خراب می شود.

باتری خراب: متناوبا، باتری که بلافاصله پس از تعویض از بین می رود می تواند نشانه خرابی باتری باشد. در حالی که این امر نادر است، اما بی سابقه نیست. خوشبختانه در صورت مراجعه به مکانیک متخصص، احتمالاً تحت ضمانت قرار خواهید گرفت و با استفاده از گارانتی مشکل را حل خواهید کرد. تعویض باتری هیوندا النترا تحت گارانتی ، در نمایندگی های خدمات پس از فروش انجام خواهد شد.

باتری تخلیه شده: آیا از باتری خود محافظت می کنید؟ روشن نگه داشتن چراغ ها در کل شب و یا شارژر های وصل شده به خودرو در زمان غیر فعال بودن دینام، ممکن است باعث از بین رفتن باتری ماشین و نیاز به تعویض باتری هیوندا النترا شود.

مشکلات استارت: همانطور که از نامش پیداست، استارت خودرو شما مسئول راه اندازی وسیله نقلیه شما است. اگر مشکلی در استارت شما وجود داشته باشد، خودرو شما حتی با یک باتری سالم و جدید نیز حرکت نمی کند.

با توجه به این موارد ، همیشه تعویض باتری النترا راه حل مناسب برای حل مشکل شما نیست.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین النترا

گارانتی

باتری هیوندا النترا با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری النترا با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری النترا با خدمات پس از فروش

ساده ترین راه تست باتری النترا چگونه است؟

بدون باتری النترا ، رسیدن به جایی که باید با خودرو بروید غیر ممکن است. باتری خودرو بخش مهمی از خودرو است، اما گاهی اوقات نادیده گرفته می شود. باتری ها فرسوده می شوند و با گذشت زمان نیاز به تعویض دارند. ایده خوبی است که بدانید چگونه ولتاژ باتری النترا را آزمایش کنید و هنگام انجام این کار به دنبال چه چیزی باشید. این یک کار ساده نگهداری است که فقط در چند دقیقه قابل انجام است.

یک کار ساده برای بررسی ولتاژ باتری این است که یک بررسی اولیه بصری برای باتری النترا انجام دهید. ماشین را روشن کنید، سپس چراغ های جلو را روشن نمایید. بررسی کنید که آیا آن ها کاملاً روشن هستند یا کمی کم نور به نظر می رسند. اگر چراغ ها با فشار دادن روی پدال گاز پر نورتر می شوند، دینام به شما کمک می کند، اما وقتی دینام در حالت غیر فعال است باتری النترا انرژی مورد نیاز چراغ ها را به درستی تامین نمی کند. اگر هنگام راه اندازی موتور و فشردن ترمز، چراغ های جلو روشن باشند و چشمک نزنند، احتمالاً سیستم به کل سالم است و آنطور که باید کار می کند و ایرادی در باتری النترا شما وجود ندارد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری کپچر

 

آب و هوا چگونه بر باتری النترا تاثیر می گذارد؟

گرمای زیاد یا سرما می تواند میزان عمر باتری النترا شما را تحت تاثیر قرار دهد و تهدیدی بزرگ برای باتری شما باشد. قرار گرفتن در معرض گرمای تابستان باعث تبخیر آب از الکترولیت باتری النترا می شود و احتمال سولفاته شدن را افزایش می دهد. سپس زمستان می رسد ​​و دمای انجماد واکنشهای شیمیایی را که در داخل باتری النترا ی سرب اسید اتفاق می افتد کند می کند و توانایی عملکرد باتری شما را بیشتر کاهش می دهد. در همان زمان ، یک موتور با روغن سرد نیاز به قدرت بیشتری دارد و تقاضای انرژی بیشتری برای باتری شما ایجاد می کند. اگرچه باتری های سیلد اسید به طور متوسط دو سال عمر می کنند ، اما در شرایط نا مناسب  زودتر خراب می شوند.

باتری سایر خودرو ها : باتری زانتیا

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

باتری النترا تحت تاثیر چه عواملی قرار می گیرد؟

هیچ چیز بدتر از گیر افتادن در گرمای یا سرمای شدید با باتری النترا نسبتا کارکرده و قدیمی نیست، در هر دو حالت باتری النترا شما در واقع بیشترین فشار را تحمل می کند. اگر در مکان گرمتری زندگی می کنید، جایی که در هوایی با درجه حرارت بالا با خودرو ی خود رانندگی می کنید یا خودرو را پارک می کنید، گرما می تواند بر سلامت باتری  النترا شما تأثیر منفی بگذارد.

باتری خودرو بین 30 تا 90 درجه فارنهایت بهترین عملکرد را دارد، بنابراین افزایش بیش از این درجه حرارت می تواند برای باتری النترا شما ایجاد مشکل کند. باتری حاوی الکترولیت است، گرمای بیش از حد می تواند عملیات شیمیایی را تسریع کرده و باعث تبخیر آب الکترولیت باتری شود. کاهش سطح مایعات به ساختار داخلی باتری النترا آسیب می رساند و شما با مشکل مواجه می کند.

081001 ف ف:  ممکن است گاهی به مدت طولانی خودروی خود را در پارکینگ رها کرده و به استفاده از آن نیازی نداشته باشید؛ پس این مطلب را به دقت مطالعه فرمایید. در صورتی که موتور خودروی شما خاموش می باشد، دینام نیز خاموش است و برقی تولید نمی کند، در نهایت باتری النترا به تنهایی و آرام آرام شروع به کم شارژ شدن می کند. اگر این مدت زمان طولانی تر شود، شارژ باتری به صورت کامل تخلیه شده و در نهایت می تواند دشارژ شود. با تکرار این عمل، عمر باتری خوردوی شما به شدت کاهش خواهد یافت و به تدریج فرسوده می شود. بنابراین سعی کنید هر از چند گاهی خودروی خود را برانید تا به وسیله ی دینام شارژ شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا 3

 

چگونه از طول عمر مفید و کامل باتری النترا بر روی خودرو خود اطمینان حاصل کنیم؟

برای اطمینان از سلامت باتری النترا، پایانه ها، پیچ ها، گیره ها و کابل های باتری خودرو خود را از نظر شکستگی، آسیب یا شل شدن اتصالات بازرسی کنید. اینها باید تمیز، محکم و عاری از هر گونه خوردگی باشند تا بتوانید بگویید باتری در شرایط ایده آل قرار دارد. برای محافظت بیشتر، روکش نازکی از گریس را روی پایه ها و اتصالات کابل اعمال کنید تا بدانید که هیچ اتفاق بدی از نظر خوردگی برای پایانه ها و سر باتری های باتری النترا شما پیش نمی آید. با انجام این مراحل، می توانید از باتری خود انتظار داشته باشید که طول عمر مفید 3 ساله را بر روی خودرو شما داشته باشد و برای شما دردسر ایجاد نکند.

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا 2

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

دوستدارم از باتری النترا خود تا آخرین لحظه ممکن استفاده کنم، چه راهی را پیشنهاد می کنید که این اتفاق میسر شود؟

جهت افزایش طول عمر باتری النترا به یاد داشته باشید در زمان بیکار بودن خودرو از وسایل الکترونیکی استفاده نکنید. به طور معمول، ما تمایل داریم از چراغ های جلو، سیستم صوتی و تهویه مطبوع در حین دور آرام موتور یا پس از خاموش کردن موتور استفاده کنیم یا احتمالاً موتور خودرو را زمانی که در ترافیک گیر کرده ایم، روشن نگه می داریم. مطمئناً این کار ضرر بیشتری بر باتری النترا وارد می‌کند، بنابراین بهتر است از انجام هر کدام از این موارد و نمونه های مشابه خودداری کنید.

سطح الکترولیت باتری النترا خود را در صورتی که باتری اسیدی دارید هر سه ماه یکبار آزمایش کنید. سطح الکترولیت باتری النترا بسته به نوع استفاده تغییر می کند، به عنوان مثال، گاهی اوقات شما به طور مکرر از ماشین خود استفاده می کنید، یا ممکن است آن را برای مدتی در حالت استراحت قرار دهید که در حال سفر به جای دیگری هستید یا برای چند روز اصلاً از ماشین خود استفاده نمی کنید. بنابراین، همیشه بهتر است سطح الکترولیت باتری النترا خود را هر سه ماه یک بار بررسی کنید تا آن را در حد مطلوب خود نگه دارید.

240901 ف ف :  نکاتی وجود دارند که رعایت آن ها به شما برای استفاده بهتر از باتری النترا کمک خواهند کرد. یکی از آن ها این است که باتری خودرو را محکم بسته نگه دارید. لرزش می تواند عمر باتری ماشین شما را کوتاه کند، بنابراین ضروری است که همیشه از یک گیره باتری تایید شده استفاده کنید تا مطمئن شوید که همیشه به درستی نگه داشته می شود. اگر به طور ایمن بسته نشود، لرزش بیش از حد می تواند به اجزای داخلی باتری شما آسیب برساند چون سبب اتصال کوتاه و کاهش عمر باتری می شود.اما این اشتباه را نکنید که مهره های گیره باتری را تا حد توان خود بیش از حد سفت کنید، زیرا ممکن است به باتری خودرو آسیب برساند. در عوض به سادگی مهره ها را محکم ببندید تا زمانی که شروع مقاومت را احساس کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری سوناتا

221001 ف ف:  آیا باتری النترا دشارژ شده را می توان به وسیله باتری خودرو های دیگر شارژ کرد؟

زمانی ممکن است شما وقتی خودرو ی خود را که خاموش کرده و آن را ترک می کنید، فراموش کنید که چراغهای جلویی را خاموش کنید، در این صورت باتری حتی اگر سالم و جدید باشد تخلیه می گردد. آن موقع است که با استارت زدن، موتور خودرو روشن نمی شود. دلیل رخداد یک چنین اتفاقی، فعال نبودن دینام در حالت خاموشی موتور است که نمی تواند باتری را شارژ کند. یکی از راه هایی که شما می توانید به وسیله ی آن باتری خود را شارژ کنید انجام فرآیند باتری به باتری است. این فرآیند به این گونه است که باتری ماشین خود و باتری ماشین دیگری را به یکدیگر متصل می کنید. شما از باتری هر خودرویی می توانید برای شارژ باتری خودروی خود استفاده کنید اما به آن شرط که موتور ماشین طرف مقابل روشن بوده و همچنین باتری اش سالم باشد.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

251201 ف:   باتری النترا چگونه خود را شارژ می کند؟

در واقع این باتری خودرو نیست که خود را شارژ می کند و یا باتری های خودرو خود به خود شارژ نمی شوند، این دینام است که باتری خودروی شما را شارژ می کند. استفاده ی مکرر از باتری باعث تخلیه آن در حین استفاده می شود، اما زمانی که با ماشین خود رانندگی می کنیم، دینام دوباره اقدام به شارژ باتری می کند و برق و انرژی ای که باتری به هنگام خاموش بودن موتور و غیرفعال بودن دینام، از دست داده است را جبران می کند. اینگونه می توانیم نتیجه بگیریم که باتری های خودرویی به هنگام خاموش بودن موتور خودرو، هیچ سیستمی ندارند که آن ها را از لحاظ شارژ و قدرت تامین سازد. اینگونه است که به هنگام روشن کردن سیستم های برقی خودرو در زمان غیرفعال بودن موتور آن به مدت طولانی، باتری تخلیه می شود و برای به دست آوردن قدرت دوباره ی خود باید اقدام به شارژ مجدد آن کرد.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

14 دیدگاه در “باتری هیوندا النترا

 1. Amir ali گفت:

  سلام ماشینم ولاستره. باتری النترا چه قالبی براش مناسبه؟ مثلا امکانش هست آمپر باتری ماشین من که 60 هست رو بجای قالب L2 که پایه کوتاه هست رو از از قالب D23 که پایه بلنده استفاده کنیم؟ به ماشین یا محل باتری النترا فشار وارد نمیشه؟ چه برندی رو شما پیشنهاد می کنید . من خودم قبلا از برند پرمیوم استفاده می کردم . برند سیلور برای باتری النترا مناسب هست آیا؟؟؟

 2. محمدی پور گفت:

  سلام . ماشین من باتری النترا سپاهان داشت و تو جاده قم خیلی گرم بود و آفتاب خورده و مشگل دیگه ای نبوده ولی الان استارت نمیخوره. یعنی باتری النترا ماشین من خراب شده بخاطر دمای هوا؟

 3. فرامرز گفت:

  سلام باتری النترا چی هستش ؟ و لطف کنید بگید منظورتون از l2 و l3 یعنی چی چه باتری النترا هایی شامل l2 و l3 میشوند؟

 4. محمد گفت:

  گرمای شدید باعث از بین رفتن سریعتر از موعد باتری ها میشه اما منظور از گرمای شدید گرمای هوا نیست طبیعتا گرمای داخل موتور بیشتر از گرمای هوا هستش.اینکه ماشین مداوم روشن باشه و در معرض گرمای شدید موتور باشه به هر حال در زمان طول عمر باتری تاثیر گذار خواهد بود. معمولا باتری در تاکسی ها به علت داشتن موتور گرم و گاز سوز بودن بیشتر از یکسال دوام نمی آورد.
  احتمالا با این توصیف ها باتری شما خراب شده و ربطی به گرمای اتوبان قم نداره

 5. کامرانی گفت:

  سلام. من اتوبان بودم و شب بود. داشتم رانندگی میکردم که جلو یک تصادفی رخ داده بود و سریع ترمز گرفتم ولی بعدا متوجه شدم که چراغ های ترمز ماشین کار نمیکنن چون ماشین های پشتی غافلگیر شده بودند و نزدیک بود به ماشین من بخورن. اگر باتری النترا رو عوض کنم چراغ های ترمز هم درست میشن؟ یا فقط از خود چراغ هاست؟ میشه راهنمایی کنید که من چیکار باید بکنم؟

 6. admin گفت:

  سلام. کار نکردن چراغ های خودرو در صورتی که خودروی شما روشن باشد مربوط به خرابی دینام خودرو می باشد. اگر در حالت خاموشی خودرو چراغ ها کار نکنند مشکل از باتری النترا می باشد. پس در صورت اطمینان از خرابی باتری خودرو می توانید از طریق سایت ثبت سفارش انجام دهید تا ارسال و نصب به صورت رایگان برای شما انجام شود.

 7. اسماعیل گفت:

  سلام من ماشینم النترا هست و هفته ی پیش ماشین دچار مشکل شد و روشن نمیشد و بردم تعمیرگاه و متوجه شدم ماشین من یاتاقان کرده بود متاسفانه و مجبور شدم به کل موتور ماشین رو تعویض کنم. آیا باتری النترا هم روی موتور تاثیر داره که من باتری رو هم تعویض کنم؟ چون موتور رو عوض کردم میگم شاید بهتر باشه که باتری تعویض شه تا هر دو سالم باشند. لطفا در این زمینه راهنماییم کنید ممنونم.

 8. admin گفت:

  شما برای تعویض باتری تنها زمانی باید اقدام کنید که باتری النترا شما فرسوده شده باشه و دیگه توانایی انجام عملکرد های خودش در خودرو رو نداشته باشه، بنابراین اگر به سلامت باتری تون شک دارید حتماً تست باطری خودرو را انجام بدید تا ببینید که نیاز به تعویض باتری دارید یا نه. با انجام این تست میتونید زمان مناسب برای تعویض باتری را به طور تقریبی تعیین کنید و خود را برای آن زمان آماده کنید.

 9. بهاور گفت:

  باتری النترا در ماشین من الان ۶۰ آمپر هست و خب قالبش L2 پایه کوتاهه. من میخوام بدونم که آیا میتونم باتری ۷۴ آمپر با قالب L3 هم برای این خودرو نصب کنم؟؟ اگر میشه لطفا بگید بهم. آخه سینی که بر روی خودروی النترا هم طبق قالب L2 ساخته شده ولی اگر شدنی باشه من میخوام L3 بخرم و بزارم.

 10. admin گفت:

  در زمان تعویض باتری النترا شما مجاز هستید علاوه بر باتری فابریکی خودرو که باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه هستش از باتری های ۶۶ آمپر و ۷۴ آمپر هم روی این خودرو استفاده کنید یعنی این باتری ها روی خودرو شما جا میشن و مشکلی برای نصبشون روی خودرو وجود نداره. به خاطر داشته باشید که استفاده از باتری فابریک میتونه باعث بهره مندی بیشتر شما از طول عمر مفید باتری بشه، بنابراین برای اینکه عمر باتری ماشین رو افزایش بدید حتما با یک کارشناس مشورت کنید.

 11. سامانیان گفت:

  اصلاً باتری خودرو ساخته شده برای این که شارژش رو صرف تامین انرژی مورد نیاز خودرو و تجهیزاتش کنه، پس چرا نوشتید نباید بزارید باتری شارژش رو از دست بده و با این کار طول عمر باتری هیوندا النترا کاهش پیدا میکنه ؟ خوب در هر صورت که باتری یه روزی نیاز به تعویض پیدا میکنه و وظیفه باتری همینه که انرژی تجهیزات توی ماشین رو تامین کنه ، پس چرا شما نوشتید که نباید شارژ باتری تخلیه شود چون باعث کاهش طول عمرش میشه؟ من واقعا متوجه این متن که شما نوشتید نشدم یه توضیح به من بدید .

 12. admin گفت:

  منظور این نبود که کلا از باتری النترا استفاده نکنید تا مبادا شارژش کاهش پیدا کنه ، منظور این بوده که از باطری ماشین به طور صحیح استفاده کنید تا آسیب بهش وارد نشه و در اثر از دست دادن شارژ زیاد باتری تحت فشار قرار نگیره ،مثلاً از تجهیزات برقی مثل سیستم صوتی زمانی که در حال رانندگی هستید استفاده کنید تا دینام وظیفه تامین انرژی این قطعه در خودرو را بر عهده بگیره نه زمانی که موتور خاموشه و باطری مجبور که تجهیزات برقی در خودرو را پشتیبانی کند.

 13. رحیم گفت:

  من واسه تعویض باطری هیوندا النترا می خوام که باتری ۷۴ آمپر اوربیتال قرمز رو سفارش بدم ولی نمیدونم شما این باتری رو برای محمدشهر ارسال میکنید یا نه آخه محدوده ارسال شمارو نمیدونم به چه صورت البته اگر امکان فروش حضوری هم دارید من میتونم به آدرسی که بهم بدید برم و بالاتر از آن را تحویل بگیرم و از این نظر مشکلی ندارم اما اگر ارسال داشته باشید برای اینجا خیلی بهتر میشه.

 14. admin گفت:

  جناب ما نمایندگی فروش باطری هیوندا النترا از محصولات سپاهان باطری در تهران هستیم و شما در صورتی که قصد خرید باتری را داشته باشید باید همراه با باتری فرسوده که روی خود را دارید و آدرس که در سایت قرار داده شده مراجعه کنید و باتری مناسب ماشین را به صورت حضوری خرید کنید چراکه محل سکونت شما در محدوده ارسال و نصب ما نیست و ما نمی توانیم باتری را به دست شما برسانیم و خودتان برای تحویل باتری باید تشریف بیاورید‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *