باتری خودروهای تویوتا

باتری تویوتا اف جی کروز

باتری اف جی کروزر

مشخصات باتری تویوتا اف جی کروز

باتری 70 آمپر پایه بلند، باتری مناسب خودروی تویوتا اف جی کروز است.این باتری توسط کارخانه سازنده در قالب D26 بر روی این خودرو سوار شده است.باتوجه به ابعاد جای باتری در این خودرو، از باتری 90 آمپر نیز می توان استفاده کرد.البته خوب است بدانید که استفاده از آمپراژ بالاتر به تجهیزات اضافی نصب شده بر روی خودرو کمک می کند.و در مقابل استفاده از باتری با آمپراژ پایین موجب آسیب دیدن خودرو می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در انتخا ذکر این نکته ضروری است که اتری فابریک نصب شده بر روی خودرو مناسبترین باتری برای آن و پاسخگوی نیازهای برقی خودرو است.شرکت سپاهان باتری به عنوان یکی از بهترین شرکت های باتری سازی در خاورمیانه است.

یرند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند های تولیدی این شرکت است که تمامی باتری ها را با کیفیت مناسب وارد بازار کرده است.بسیاری از این برند ها از جمله برند سوزوکی که محصول مشترک ایران و ژاپن است، بدلیل کیفیت بالا به کشور های همسایه صادر می شود.

تفاوت این برند ها در مواد اولیه و قدرت نهایی شان است.از میان باتری های عرضه شده ی مناسب خودرو ی خود، می توانید باتری مورد نظر را انتخاب نموده و درورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری تویوتا اف جی کروز

تست کنترل سلامت باتری از مهمترین کارهایی است که لازم است هرچند وقت یکبار برای خودروی خود انجام دهید.از آنجایی که باتری منبع اصلی تامین برق خودرو است کنترل سلامت آن موجب کارکرد هرچه بهتر خودرو می شود.اقدامات پیشگیرانه ای وجود دارد که انجام آن ها، از مشکلات ناگهانی پیش آمده در خودرو جلوگیری می کند.

بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام همه براینگهداری‌های پیشگیرانه یک باتری لازم است.این کارها به تجهیزات مخصوص نیاز دارد اما چنانچه شما ولت متر یا مولتی متر دارید می توانید ولتاژ باتری را بررسی کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اگر مقدار ولتاژ 12 و یا بیشتر از 12 ولت باشد نشان از سلامت باتری دارد.اما به هر حال بهتر است در این زمینه از یک متخصص کمک بگیرید.نمایندگی سپاهان باتری مفتخر است که قبل از تعویض باتری شما تمامی این کنترل ها را توسط متخصص و با تجهیزات مناسب و بصورت رایگان انجام می دهد.

تا بار هزینه های اضافی از دوش شما برداشته شود.همچنین لازم است بدانید که باتری در مناطق گرمسیر و پر ترافیک زودتر کیفیت خود را از دست می دهد که باید به این موضوع توجه کرد.تست باتری و دینام قبل از تعویض باتری توسط متخصصان سپاهان باتری و با استفاده از دستگاه های مخصوص بصورت رایگان انجام می گیرد.

قیمت باتری تویوتا اف جی کروز

قیمت باتری به عوامل بسیاری وابسته است که پس از بررسی در کارخانه و توسط متخصصین تعیین می گردد.آمپزاژ باتری، برند باتری و نوع باتری از عوامل اولیه تعیین کننده قیمت باتری است.همچنین عواملی چون هزینه انبارداری و … نیز جزء عواملی است که قیمت نهایی را تعیین می کند.باتری های ایرانی چون بعد از تولید بلافاصله در بازار توزیع شده و در اختیار نمایندگی ها قرار می گیرد،هزینه کمتری جهت نگهداری آن ها در انبار می شود.

در نهایت شما می توانید برای اطلاع از قیمت به سایت سپاهان باتری مراجعه کرده و یا با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید.تاریخ تولید باتری از عوامل تاثیر گدار در سلامت باتری است.از آنجایی که پیش تر گفته شد سلامت باتری در کارکرد هرچه بهتر خودرو بسیار موثر است.در نتیجه هنگام خرید باتری به تاریخ تولید آن باید توجه کرد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولیدشان گذشته باشد، کیفیت و قدرت اولیه شان را از دست خواهند داد.از آنجایی که سلامت باتری در کیفیت راندمان و کارکرد خودرو تاثیر گذار است باید به این نکته توجه ویژه نشان داد.تعیین مدت زمان گارانتی به عوامل بسیاری وابسته است که برعهده شرکت سازنده است.گارانتی باتری ها در ایران معمولا شرکتی است یعنی برای استفاده از خدمات لازم است به نمایندگی ها مراجعه نمایید.گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است.

برای فعالسازی گارانتی بارکد مربوط به محصول را به شماره تماس های درج شده بر روی ضمانت نامه ارسال فرمایید.این امر ضمن فعال کردن گارانتی، این وظیفه را بر دوش شرکت سازنده می افتد که در صورت بروز هر مشکلی، طبق قوانین ضمانت نامه، در صدد رفع آن برآید.باتری های سپاهان باتری به صورت رایگان برای شما در تهران ارسال می گردد.همچنین نصب باتری توسط کارشناسان سپاهان باتری به صورت رایگان انجام می گیرد.

طول عمر باتری تویوتا اف جی کروز

عوامل بسیاری در طول عمر باتری دخیل هستند.اما به طور متوسط بین 1 تا 3 سال هر باتری مر می کند.نحوه عملکرد باتری تضمین کارکرد این دو سال است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

شرایط اقلیمی، ترافیک، عملکرد صاحب خودرو، تعداد تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی خودرو، استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها از عواملیست که در اینامر تاثیر گذار است.در صورت استاندارد نبودن هرکدام، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری تویوتا اف جی کروز

تعویض باتری کاری ساده است.اما باید توجه داشت که در صورتی که به صورت اشتباه انجام شود موجب خسارت دیدن خودرو می شود.به همین دلیل لازم است برای انجام این امر از متخصص این کار کمک گرفته شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

همچنین دانستن این نکته ضروری است که ابتدا مطمئن شوید که باتری شما به تعویض نیاز دارد تا وقت و هزینه اضافی برای خرید باتری نو صرف نکنید.کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

باتری با کیفیتباتری اف جی کروز با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری اف جی کروز با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری اف جی کروز با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری اف جی کروز با خدمات پس از فروش

چه عواملی ممکن است باتری اف جی کروز را از بین ببرد؟

درست است که هر باتری اف جی کروز در نهایت باید از بین برود، اما کلید افزایش عمر باتری اف جی کروز سیلد اسیدی مانند باتری ماشین شما این است که آن را به خوبی نگهداری کنید و در شرایط محیطی خوب قرار دهید. اگر با شرایطی روبرو هستید که باتری اف جی کروز شما بارها و بارها از بین می رود، باید به دنبال حل مشکل باشید چرا که این احتمال وجود دارد هر بار که به این شکل از بین می رود، طول عمر نهایی باتری اف جی کروز کاهش یابد.

با جلوگیری از خوردگی، اطمینان از محکم و ایمن بودن اتصالات باتری و عدم کاهش سطح الکترولیت در باتری غیر مهر و موم شده، در واقع می توانید به افزایش طول عمر باتری اف جی کروز خود کمک کنید. ممکن است برای جلوگیری از مشکلات دیگر، مانند تخلیه ناگهانی انگلی، کارهای زیادی نتوانید انجام دهید، اما مقابله به موقع با آن نوع مشکل نیز می تواند به افزایش عمر باتری اف جی کروز شما کمک کند.

باتری سایر خودرو ها : باتری تیبا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برق دزدی باتری اف جی کروز قبل از مرگ آن قابل تشخیص است؟

شناسایی یک برق دزدی قبل از اینکه باتری اف جی کروز شما را از بین ببرد می تواند دشوار باشد زیرا معمولاً هیچ چیز غیرعادی را متوجه نمی شوید، اما بسیار مهم است. اگرچه در رابطه با روشن کردن چراغ‌های جلو به‌طور تصادفی و بدون توجه واضح است که دلیل خالی شدن باتری اف جی کروز چیست، اما در مورد بسیاری از برق دزدی ها، مؤلفه‌ای که در هنگام خاموش بودن ماشین شما آمپر می‌کشد، توجه شما را جلب نمی‌کند تا زمانی که برای استارت زدن خودرو خود بروید و صدای موتور استارت بی‌ثمر را بشنوید.

باتری سایر خودرو ها : باتری النترا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

تمیز کردن باتری اف جی کروز بر طول عمرش تاثیر دارد؟

باتری اف جی کروز و اتصالات آن اغلب خورده و کثیف می شوند و این موضوع در صورتی که رفع نشود می تواند تاثیر منفی بر روی طول عمر باتری اف جی کروز داشته باشد. وجود سولفاته و خوردگی بر روی پایانه ها و اتصالات باتری برای شارژ آن مناسب نیست و گزینه بسیار بهتر برای افزایش طول عمر باتری خودرو این است که باتری و محیط اطراف آن را تا حد امکان تمیز نگه دارید. تنها چیزی که لازم است یک پاک کردن ساده برای خلاص شدن از شر بسیاری از کثیفی ها و کثیفی ها است و این می تواند کمک زیادی به شارژ نگه داشتن باتری شما کند. یک نظافت ساده در نوبت هایی که وسیله نقلیه خود را بازرسی می کنید، در نظر بگیرید.

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا 323

چگونه سولفاتاسیون باتری اف جی کروز را کاهش دهیم؟

یکی از بزرگترین عوامل موثر بر خرابی باتری اف جی کروز سولفاته شدن است. این زمانی است که کریستال های سولفات سرب روی صفحات سرب تشکیل می شوند و در نهایت جریان درون الکترولیت باتری را کاهش می دهند. زمانس که باتری ها بدون شارژ می مانند، شروع به سولفاته شدن می کنند. هر چه باتری خودرو با افزایش عمق تخلیه، بیشتر بدون شارژ بماند، سولفاتاسیون بدتر می شود. در برخی موارد ممکن است قابل بازیابی نباشد. بهترین راه برای معکوس کردن این حالت شارژ باتری اف جی کروز از طریق رانندگی یا استفاده از شارژر قطره ای باتری ماشین است.

باتری سایر خودرو ها : باتری ماکسیما

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *