باتری خودروهای تویوتا

باتری تویوتا آریون

باتری تویوتا آریون

مشخصات باتری تویوتا آریون

باتری 60 آمپر پایه بلند، باتری نصب شده بر روی خودروی تویوتا آریون است که در قالب D23 تولید شده است.از باتری 70 آمپر پایه بلند قالب D26 نیز در این خودرو می توان استفاده کرد.چراکه باتری های هم قالب ابعاد برابری دارند.هرچند خودرو هایی با تجهیزات اضافی با آمپراژ بالا بهتر کار می کنند،

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اما باتری های فابریک خودرو طوری طراحی شده اند، که جوابگوی نیاز برقی خودرو است.استفاده از آمپراژ بالاتر در خودرو ها مشکلی برایشان ایجاد نمی کند اما باتری با آمپراژ کمتر باعث آسیب دیدن خودرو می شود.در انتها این نکته را اضافه می کنیم که باتری فابریک مناسب ترین باتری برای خودرو است.

باتری مناسب تویوتا آریون

برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند های تولید شده توسط شرکت سپاهان باتری است و با کیفیت بالا در بازار عرضه شده اند.این شرکت از بهترین شرکت های تولید باتری در خاورمیانه است.بسیاری از این باتری ها بدلیل کیفیت بالایی که برخوردارند به کشور های همسایه صادر می شوند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری سوزوکی از جمله این محصولات صادراتی است و بصورت مشترک با ژاپن تولید شده است و باتری 60 آمپر را تولید کرده است.شما می توانید باتری مناسب خودروی خود را از میان برند های سپاهان باتری انتخاب نمایید.تفاوت برند ها در نوع مواد اولیه سازنده و قدرت آن ها است.این باتری ها در قسمت پایین صفحه در ذیل بخش توضیحات برای شما آورده شده است.

تست باتری تویوتا آریون

همه اجزای خودرو به نگهداری و مراقبت مناسب احتیاج دارند.تست و آزمایش مداوم، به شما اطمینان بیشتری خواهد داد.از آن جایی که باتری خودرو تامین کننده برق است و تاثیر زیادی در سلامت آن دارد،لازم است هر چند وقت یکبار سلامت آن کنترل شود.تست کنترل سلامت باتری در عملکرد باتری بسیار تاثیر گذار است.برای جلوگیری از ایجاد مشکلات ناگهانی در خودرو بهتر است اقدامات پیشگیرانه ای در این زمینه انجام شود.باطری سالم شارژ می‌ شود و شارژ را نگه می‌دارد و می‌‌ تواند شدت جریانی نزدیک به آمپری که روی آن نوشته شده است تولید کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

یکی از موارد لازم برای تست باتری، تست ولتاژ آن است.این کار بوسیله ولت متر یا مولتی متر امکان پذیر است.اگر باتری مقدار 12 یا بیشتر را نشان دهد به این معنی است که باتری شما سالم است.بعد از بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام همه برای نگهداری‌های پیشگیرانه یک باتری لازم است.تمامی این موارد کاری تخصصی است و به تجهیزات نیاز دارد.

پس بهتر است این موارد را بدست یک متخصص بسپارید.سلامت باتری خودرو بسیار اهمیت دارد و کیفیت و قدرت باتری را بالا می برد.همچنین لازم است بدانید که باتری در مناطق گرمسیر و پر ترافیک زودتر کیفیت خود را از دست می دهد که باید به این موضوع توجه کرد.تست باتری و دینام قبل از تعویض باتری توسط متخصصان سپاهان باتری و با استفاده از دستگاه های مخصوص بصورت رایگان انجام می گیرد.

قیمت باتری تویوتا آریون

کارخانجات سازنده باتری، قیمت این باتری ها را براساس عواملی مانند آمپراژ، نوع باتری و برند آن معین می کنند.هزینه باتری ها علاوه بر این موارد به عواملی مانند میزان نگهداری در انبار هانیز بستگی دارد.از آنجایی که باتری های ایرانی بلافاصله بعد از تولید در اختیار نمایندگی ها و سپس مشتریان می رسد،هزینه کمتری صرف انبارداری آن ها می شود که این موضوع در قیمت نهایی آنها تاثیر گذار است.

شما می توانید برای مطلع شدن از قیمت باتری های شرکت سپاهان باتری با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار نمایید و در صورت نیاز به راهنمایی از مشاوره ی پشتیبان های ما استفاده کنید.باتری به عنوان مهمترین بخش تامین انرژی در خودرو است.اهمیت باتری آنقدر بالاست که سلامتی آن در کیفیت راندمان و کارکرد اجزای خودرو تاثیر گذار است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

یکی از مواردی که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد، تاریخ تولید باتری است.باید توجه داشت که از تاریخ تولید باتری بیش از 6 ماه نگذشته باشد.چراکه این باتری ها قدرت و کیفیت اولیه شان را از دست داده اند.

باتری های ایرانی نسبت به باتری های وارداتی از این نظر بهتر هستند که میزان نگهداری شان در انبارها کمتر است و زودتر به دست مشتری می رسند.در نتیجه کیفیت و قدرت بالاتری دارند.تمامی باتری های ساخت ایران دارای گارانتی ستند.باتری های شرکت سپاهان باتری نیز دارای گارانتی معتبر است.برای استفاده از خدمات گارانتی باتری خودروی خود لازم است به نمایندگی ها مراجعه کنید.

همچنین مقدار گارانتی این باتری ها بین 12 تا 21 ماه است که عوامل بسیاری در تعیین این زمان دخیل است.

برای فعالسازی گارانتی بارکد مربوط به محصول را به شماره تماس های درج شده بر روی ضمانت نامه ارسال فرمایید.این امر ضمن فعال کردن گارانتی، این وظیفه را بر دوش شرکت سازنده می افتد که در صورت بروز هر مشکلی، طبق قوانین ضمانت نامه، در صدد رفع آن برآید.باتری ها در شهر تهران برای خودروی شما به صورت رایگان به محل مورد درخواست شما ارسال می شوند.همچنین نصب باتری بر روی خودروی شما رایگان است.

طول عمر باتری تویوتا آریون

باتری ها بر اساس عوامل مختلف طول عمر متفاوتی دارند.اما طول عمر تعیین شده برای باتری ها به صورت میانگین در حدود دو سال معین شده است.تضمین کارکرد این دو سال، نحوه عملکرد باتری خودرو است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

عواملی همچون ترافیک، شرایط آب و هوای، نحوه عملکرد راننده و تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو بر روی عمر باتری تاثیر گذار است.همچنین استفاده بیش از حد از کولر ها و چراغ ها و سرما و گرمای بیش از حد هوا بر روی عمر باتری تاثیر می گذارد.در صورت استاندارد نبودن هرکدام، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری تویوتا آریون

تعویض باتری خودرو در عین آسانی اگر به درستی انجام نگیرد خسارات زیادی را به خودرو وارد می کند.اگر هنگام تعویض اتصال کوتاه برقرار شود موجب انفجار باتری می شود.به همین دلیل لازم است از متخصص این کار برای تعویض باتری کمک گرفت.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

همچنین دانستن این نکته ضروری است که ابتدا مطمئن شوید که باتری شما به تعویض نیاز دارد تا وقت و هزینه اضافی برای خرید باتری نو صرف نکنید.همچنین تست دینام نیز از کار های ضروری است.و بعد از کنترل همه این موارد اقدام به تعویض باتری نمایید.کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، بتمام کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض باتری شما می کنند.

باتری با کیفیتباتری آریون با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری آریون با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری آریون با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری آریون با خدمات پس از فروش

آیا می توان طول عمر باتری آریون را افزایش داد؟

هر چیزی با تاریخ انقضا متولد یا خلق می شود. موجودات زنده می‌میرند و موجودات غیرزنده فرسوده می‌شوند و باتری آریون نیز از این قضیه مستثنی نیست. هیچ کدام از اینها به این معنی نیست که شما نمی توانید فرایند فرسوده شدن باتری آریون خود را کنترل کنید.

مثل غذا خوردن و ورزش کردن که می تواند به شما کمک کند زندگی طولانی تر و سالم تری داشته باشید و به همین ترتیب، مراقبت و نگهداری صحیح از باتری آریون شما نیز می تواند به ماندگاری طولانی تر از آنچه در غیر این صورت ممکن است، کمک کند.

البته خلاف این موضوع هم وجود دارد، همانطور که تعداد کشیدن سیگار روی کاهش عمر شما را تاثیر می گذارد هر بار که باتری آریون خود را غیر اصولی تخلیه می‌کنید، عمر آن را کاهش می‌دهید. این فقط تابعی از علم نحوه کار باتری آریون است و برای این که بتوانید عمر مفید را به باتری آریون خود هدیه دهید باید به دنبال نگهداری و استفاده صحیح باشید.

باتری سایر خودرو ها : باتری پراید

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *