گارانتی سپاهان باتری

گارانتی سپاهان باتری ، تضمینی است از طرف این کارخانه مبنی بر اینکه محصول معیوب در مدت زمان مشخصی تعمیر یا تعویض می شود. گارانتی، قول فروشنده است مبنی بر اینکه یک محصول دارای استانداردهای کیفیت یا عملکرد خاصی است، در غیر این صورت تعمیر یا تعویض می شود.

گارانتی باتری ضمانتی است که سپاهان باتری در رابطه با کیفیت محصول خود به مشتری می دهد و در صورتی که محصول مطابق تبلیغات عمل نکند، خدمات رایگان تعویض به او ارائه می دهد. ضمانت‌ها معمولاً دارای استثنائاتی هستند که تعهدات سازنده را محدود می‌کند. چنین استثناهایی در رابطه با باتری سپاهان، شامل موارد مقابل باشد: شکستگی بدنه باتری ، متورم شدن گارانتی به دلیل استفاده نا درست از باتری، خرابی باتری بر اثر انتخاب اشتباه باتری یک ماشین و نصب سخت باتری بر روی ماشین و …

خرید باتری ای که دارای گارانتی است می تواند به شما کمک کند تا آرامش خاطر شما را تضمین کند. اگر باتری آنطور که انتظار می رود کار نکند، ضمانت نامه ممکن است به خریدار اجازه تعویض یا تعمیر بدهد. گارانتی باتری سپاهان ، به عنوان تضمینی برای عملکرد آن ارائه می شود. با این حال، ضمانت های تمام باتری های سپاهان برابر نیستند. گارانتی ممکن است یک محصول را برای یک عمر یا چند روز پوشش دهد، ممکن است انواع آسیب ها را پوشش دهد یا به نقص های خاص محدود شود. برخی از اقدامات، مانند استفاده نادرست، ممکن است گارانتی را باطل کند و از بازگرداندن محصول شکسته جلوگیری کند. درک نحوه ایجاد و عملکرد ضمانت‌نامه‌ها به شما کمک می‌کند بدانید چه زمانی می‌توانید محصولی را برای آسیب یا نقص بازگردانید.

به طور کلی، سپاهان باتری جزء کارخانه هایی است که از کیفیت محصولات تولیدی خود مطمئن است، به همین دلیل است که تمام باتری های خود را به صورت بلند مدت گارانتی می کند که گارانتی باتری های سپاهان به شرح زیر می باشد.

گارانتی باتری اوربیتال وان سیلور

باتری اوربیتال وان سیلور از برترین باتری ها تولیدی کارخانه سپاهان باتری است که صفحات سرب کلسیم این باتری با استفاده از تکنولوژی تولید جدید با نام های اکسپند و یا پانج تولید می شود که باعث افزایش طول عمر این باتری شده است، زیرا در این تکنولوژی تولید، ریزش سرب صفحات سرب کلسیم به حداقل و نزدیک به صفر درصد رسیده است.

گارانتی باتری اوربیتال وان سیلور ، 15 ماه است که شما مشتریان عزیز می توانید در این مدت 15 ماه، از خدمات رایگان تعمیر و یا تعویض باتری سپاهان استفاده کنید.

گارانتی باتری اوربیتال پریمیوم

گارانتی باتری اوربیتال پریمیوم ، گارانتی تعویض 5+18 ماه است، به این شکل که 18 ماه گارانتی تعویض توسط کارخانه سپاهان باتری به صورت رایگان در اختیار مشتری عزیز قرار می گیردو پس از فعال سازی این 18 ماه، می تواند 5 ماه گارانتی مازاد را فعال کند.

گارانتی مازاد سپاهان باتری: گارانتی مازاد سپاهان باتری به گونه ای است که مشتریان عزیز، تنها با پرداخت هزینه ای ناچیز، حدود دو برابر بیشتر نسبت به باتری های دیگر موجود در بازار را دریافت می کنند. طرح گارانتی مازاد برای کلیه باتری های نسل جدید تولید کارخانه سپاهان باتری قابل خریداری و فعالسازی است، که باتری اوربیتال پریمیوم و باتری اوربیتال EFB  شامل این نوع گارانتی می شوند.

گارانتی باتری اوربیتال EFB

گارانتی باتری اوربیتال EFB ، گارانتی 21+5 ماه است، 21 ماه توسط کارخانه به صورت رایگان برای این باتری قرار داده شده است و شما می توانید 5 ماه گارانتی مازاد را با پرداخت هزینه ای مجزا، فعال کنید.

نحوه فعالسازی گارانتی مازاد سپاهان باتری : پس از نصب باتری بر روی ماشین، شما می توانید از طریق شماره تماس صدای مشتری (62 350 – 031)، با گرفتن داخلی 2 و سپس داخلی 6، گارانتی رایگان باتری را فعال کنید؛ پس از آن پیامکی برای شما ارسال خواهد شد که شما می توانید از طریق آن اقدام به فعالسازی گارانتی مازاد کنید.

گارانتی باتری سوزوکی

باتری سوزوکی از خاص ترین برند های کارخانه سپاهان باتری است، زیرا خط تولید آن مورد تایید کارشناسان سوزوکی ژاپن قرار گرفته است و کارخانه سپاهان باتری برای تولید باتری سوزوکی، دارای لایسنس سوزوکی ژاپن است. باتری سوزوکی از باتری های معتبر و با کیفیت بازار باتری است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

گارانتی باتری سوزوکی ، 16 ماه گارانتی تعویض است که شما می توانید در این مدت زمان اعتبار گارانتی باتری خودرو خود، از خدمات گارانتی استفاده کنید.

خدمات پس از فروش سپاهان باتری

یکی از مهمترین پارامتر ها در انتخاب باتری ماشین ، گارانتی باتری است که باید در کنار سطح کیفیت بالا و به روز بودن تکنولوژی تولید وجود داشته باشد.

سپاهان باتری با تولید باتری خودرویی با کیفیت و خدمات تضمین شده، شرایطی را فراهم ساخته است تا مشتریان عزیز بتوانند با خیالی آسوده اقدام به خرید باتری کنند.

امداد باتری، به عنوان نماینده رسمی کارخانه سپاهان باتری در شهر تهران، به هنگام خرید باتری سپاهان ، خدمات ویژه ای را علاوه بر گارانتی تعویض کارخانه در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد، مانند ارسال و نصب رایگان باتری به تمام نقاط شهر تهران مانند میرداماد، تهرانپارس، ازگل، ولیعصر و … ، تست سلامت دینام به صورت رایگان و …، همچنین شما می توانید با خرید از امداد باتری، باتری مناسب خودرو خود را همراه با گارانتی تعویض و تاریخ تولید جدید دریافت کنید.

آدرس فروشگاه مرکزی امداد باتری: تهران- بلوار پناهی نیا- نرسیده به میدان هروی- خیابان رنجبر- خیابان طالقانی- پلاک 21

ساعات ارائه خدمات سپاهان باتری : 00 : 8 الی 00 : 21

شماره تماس خدمات سپاهان باتری

913 72 – 021

چگونه گارانتی سپاهان باتری را برای باتری خود فعال کنیم؟

برای این که بتوانید از خدمات پس از فروش باتری های سپاهان باتری بهره مند شوید، باید بعد از این که باتری به دستتان رسید از طریق تماس با شماره تلفن 62 350 – 031 گارانتی باتری خود را فعال کنید. در صورتی که در انجام این کار کوتاهی کنید، باتری شما تنها از 6 ماه گارانتی پیش فرضی که برای محصولات شرکت در نظر گرفته شده است و از زمان تحویل باتری به نماینده آغاز می شود، بهره مند خواهد شد. سعی کنید بلافاصله بعد از تعویض باتری این کار را انجام دهید تا سهواً فراموش نکنید. دقت داشته باشید آسیب های مثل سولفاته شدن، ترک و خوردگی و ورم کردگی، شامل گارانتی و خدمات سپاهان باتری نیستند.

سولفاته شدن گارانتی باتری ماشین را از بین می برد …

ممکن است که متوجه خوردگی خفیف در اطراف باتری و پایانه ها شوید. خوردگی به دلیل آب و هوا و شرایط محیطی که باتری را در معرض آن قرار می دهید رخ می دهد. در بیشتر موارد، می‌توانید از آب جوش برای از بین بردن خوردگی استفاده کنید اما اگر متوجه شدید که خیلی سریع اتفاق می افتد و خوردگی بیش از حد است، ممکن است به مشکل بزرگتری برخورد کرده باشید. باتری ممکن است معیوب باشد و نیاز به تعویض فوری داشته باشد. خوردگی بیش از حد ممکن است به دلیل سطح مایع کم در باتری یا نشتی باشد. به یاد داشته باشید این نوع آسیب باتری، گارانتی باتری را از بین می برد و نمی توانید باتری که سولفاته شده است را گارانتی کنید.