باتری سایر خودرو ها

باتری DS3

باتری DS3

مشخصات باتری DS3

باتری فابریک DS3، باتری 60 آمپر با قالب L2 است. این باتری توسط شرکت سازنده این خودرو، روی آن نصب شده است. از برند های  باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB شرکت سپاهان باتری می توان برای خرید باتری مناسب DS3 استفاده کرد. سپاهان باتری از برترین کارخانجات تولید باتری خودرو در خاورمیانه است که بسیاری از محصولات آن به کشور های همسایه صادر می شود. شما می توانید با اعتماد کامل به برند های سپاهان باتری، باتری مناسب خود را تهیه نمایید. ابعاد باتری DS3 مشخص است و تنها باتری با قالب L2 در آن جای می گیرد. برای کارکرد هرچه بهتر باتری، بهتر است باتری مناسب را در خودرو خود نصب نمایید.

تعویض باتری DS3

تعویض باتری DS3 بصورت رایگان برای مشتریان شرکت سپاهان باتری انجام می گیرد. این کار توسط کارشناسان ماهر صورت می پذیرد. یکی از موارد مهم که در زمان خرید باتری باید به آن توجه کرد، تاریخ تولید باتری است. هرچه تاریخ تولید به روز تر باشد، قدرت و کیفیت باتری بالاتر است. شرکت سپاهان باتری بدلیل حجم بالای سفارشات روزانه و مشتریان فراوانی که دارد، باتری را به تاریخ روز تولید می کند و در اختیار شما قرار می دهد.

طول عمر باتری DS3

باتری خودرو در حدود یک تا سه سال طول عمر دارد. البته این مورد به شرایط آب و هوایی و نوع استفاده از باتری نیز بستگی دارد. بنابراین لازم است به طرز نگهداری از باتری توجه کنید تا زمان بیشتری بتوانید از باتری خود استفاده نمایید.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله تحویل داغی باتری هنگام نصب باتری جدید ضروری است. داغی باتری فرسوده حاوی سرب است که در تولید باتری های جدید قابل استفاده است. اگر شما داغی باتری خود را تحویل ندهید لازم است به ازای هر آمپر هزینه ای را علاوه بر هزینه باتری بپردازید.

گارانتی باتری خودرو:

تمامی محصولات سپاهان باتری شامل گارانتی 12 تا 18 ماهه است. برای استفاده از گارانتی، به نمایندگی های سپاهان باتری مراجعه نمایید.

تست باتری DS3

قبل از نصب باتری جدید بر روی خودرو شما، تست باتری و دینام به صورت رایگان انجام می گیرد. اینکار توسط کارشناسان سپاهان باتری و با استفاده از دستگاه های تست کیفیت باتری انجام می پذیرد.

ارسال و نصب باتری DS3

ارسال باتری در محل مورد درخواست شما به صورت رایگان از وظایف سپاهان باتری می باشد. همچنین نصب باتری بر روی خودروی شما نیز به صورت رایگان انجام می شود.

باتری فابریک ماشین سایپاIX55

کیفیت بالا برای باتری ماشین DS3

باتری دی اس 3 با گارانتی معتبر

باتری DS3 با ارسال شبانه روزی

باتری فابریک ماشین سایپاIX55

باتری DS3 با خدمات پس از فروش

box op

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *