باتری سایر خودرو ها

باتری BYD s7

باتری BYD s7

مشخصات باتری BYD s7

باتری مناسب byd s7، باتری 70 آمپر پایه بلند است. این باتری در قالب D26 قطب راست اسفاده می گردد. در این خودرو تنها از باتری 70 آمپر پایه بلند می توان استفاده کرد و قالب بزرگتر مناسب نیست.  در انتخاب باتری باید به ابعاد آن نیز توجه نمایید. شرکت سپاهان باتری، باتری های مختلف را در برند های متعددی تولید کرده است که هریک از برند ها امتیازات خاص خود را دارد. باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB سپاهان باتری برند هایی هستند که باتری 70 آمپر پایه بلند با نام آن ها تولید شده است.

طول عمر باتری بی وای دی اس 7

باتری های خودرویی غیر فابریک بین 1 تا 3 سال عمر می کنند. برای اینکه باتری شما عمر طولانی تری داشته باشد باید شرایط نگهداری از آن را رعایت نمایید. همچنین شرایط آب و هوا و ترافیک نیز روی کارکرد و عمر باتری تاثیر می گذارد.

قیمت باتری BYD s7

قیمت باتری های خودرویی به دلیل وجود سرب قابل تغییر است. به همین دلیل برای اطلاع از قیمت اصلی باتری بهتر است با تماس با نمایندگی سپاهان، از قیمت روز مطلع شوید.

تست باتری BYD s7

کارشناسان سپاهان باتری در هنگام تعویض باتری با ابزار مخصوص باتری شما را تست می کنند تا از خرابی و یا عدم شارژ آن مطلع شوند.

گارانتی باتری خودرو:

تمامی برند های باتری های خودرویی سپاهان باتری دارای گارانتی معتبر هستند. برای استفاده از خدمات آن لازم است ضمن فعالسازی در هنگام نیاز به نمایندگی ها مراجعه نمایید. تاریخ باتری در کیفیت آن تاثیر بسیاری دارد. به همین دلیل از خرید باتری های تاریخ گذشته و یا باتری هایی که مدت زیادی در انبار ها نگهداری شده اند؛ باید اجتناب کرد.

تعویض باتری BYD s7

کارشناسان خبره سپاهان باتری، باتری شما را با مهارت کامل تعویض می کنند. لازم است بدانید که حمل و تعویض باتری رایگان انجام می گیرد.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله تحویل داغی باتری فرسوده هنگام تعویض ضروری است.

باتری BYD s7

کیفیت بالا برای باتری ماشین BYD s7

باتری BYD s7

باتری BYD s7 با گارانتی معتبر

باتری BYD s7

باتری BYD s7 با ارسال شبانه روزی

باتری BYD s7

باتری BYD s7 با خدمات پس از فروش

باتری BYD S7 چگونه تولید انرژی می کند؟

باتری سیلد اسید BYD S7 انرژی ایجاد شده توسط دینام ماشین را ذخیره می کند. این کار را با مجموعه ای از صفحات سربی که در محفظه باتری درون یک نوع رقیق شده از اسید سولفوریک یافت می شود انجام می دهد. این صفحات و اسید باتری BYD S7 با یکدیگر واکنش نشان می دهد، انرژی تولید می کنند و آن را ذخیره می کنند. سپس باتری BYD S7 می تواند این نیرو را در مواقع مورد نیاز مورد استفاده قرار دهید.

با گذشت زمان واکنشهای شیمیایی با کاهش واکنش پذیری سرب و اسید، اثر خود را از دست می دهند و به همین دلیل است که باتری BYD S7 از دست می رود و پس از گذشت مدتی از کارکردن باتری روی خودرو، قابلیت ذخیره انرژی را از دست می دهد. بسته به نحوه و میزان استفاده، باتری BYD S7 معمولاً بین دو تا سه سال دوام می آورد.

باتری سایر خودرو ها : باتری کیا اسپورتیج

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *