باتری خودروهای تویوتا

باتری تویوتا کمری GLX ، کمری GL

باتری تویوتا کمری

مشخصات باتری تویوتا کمری

اگر متوجه بوی عجیب و غریب جدیدی در ماشین خود شدید، می تواند نشانه ای از خرابی باتری تویوتا کمری باشد. بوی بدی شبیه به تخم مرغ فاسد اغلب نشان می دهد که باتری در حال نشت گاز است. باتری ها حاوی اسید سولفوریک هستند که در صورت آسیب دیدن باتری ممکن است نشت کند. این اسید سولفوریک که از آن به عنوان خروج گاز یاد می شود، می تواند بسیار خطرناک باشد و به سایر قسمت های خودروی شما آسیب برساند یا خورده شود، بنابراین باید فوراً تعویض شود. برای تعویض باتری تویوتا کمری می توانید از باتری 60 آمپر پایه بلند سوزوکی و باتری 70 آمپر پایه بلند سوزوکی بر روی خودرو خود استفاده کنید. با خرید هر کدام از محصولات سپاهان باتری از امداد باتری کهن ، ارسال و نصب باتری در میرداماد، هروی ، پونک و سایر مناطق تهران به صورت رایگان انجام خواهد شد.

271001 ف ف: باتری تویوتا کمری GLX همانند دیگر باتری های خودرویی، دو قطب مثبت و منفی بر روی ساختار خارجی آن وجود دارد (قطب مثبت قرمز رنگ و قطب منفی آن مشکی رنگ می باشد). ساختار داخلی این قطعه نیز، دارای شش سلول است. در این سلول چندین لایه صفحات سربی به همراه محلول الکترولیت وجود دارند. در تمامی باتری های خودرویی، محلول الکترولیت معمولا شامل 70% آب مقطر و 30% اسید سولفوریک می باشد. علاوه بر این ها، در هر کدام از سلول های باتری خودرویی حدود دو ولت برق تولید می شود. به همین دلیل است که جمعا به یک باتری خودرویی 12 ولتی گفته می شود و در حالت کاملا شارژ شده باید 12.6 ولت باشد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

خرید باتری تویوتا کمری

کار اصلی باتری تامین الکتریسیته ی لازم برای استارت خوردن ماشین است. باتری های خودرو طوری طراحی شده اند که حداکثر جریان را برای مدت کوتاهی تامین کنند. هرچند اصلی ترین بخش تامین برق دینام است اما اگر باتری نباشد خودرو و موتور آن شروع به کار نخواهند کرد و در واقع کارکرد دیگر اعضا در گرو سلامت باتری خودرو است. از این رو توجه به سلامت باتری تویوتا کمری و تست و کنترل آن از نکات حائز اهمیتی است که باید بسیار به آن توجه شود. از آنجایی که باتری ماشین از اصلی ترین اجزای بکار انداختن آن است بهتر است هر چند وقت یکبار برای جلوگیری از اتفاقات ناگهانی چک شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اقدامات بسیاری در این مورد وجود دارد که اندازه گیری ولتاژ، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله آن هاست. علاوه بر این کنترل ها، توجه به اینکه باتری دچار ضربه ناگهانی نشود، برای مدت طولانی ساکن نماند، حرارت بسیار زیاد به آن وارد نشود و عواملی از این دست نیز برای جلوگیری از خرابی لازم است.

همچنین لازم است بدانید که بهتر است کنترل باتری را به دست متخصص آن که دارای تجهیزات مناسب است بسپارید.نمایندگی سپاهان باتری قبل از تعویض باتری خودروی شما، سلامت باتری و دینام را بصورت رایگان برای شما کنترل می کند تا هزینه اضافی بر دوش شما نیفتد.

خرید باتری سوزوکی فابریک دنا

قیمت باتری تویوتا کمری

قیمت باتری خودرو ها بر اساس برند و مواد اولیه سازنده آن، میزان آمپر و … تعیین می شود و این قیمت گذاری توسط کارخانه صورت می گیرد.همچنین هزینه داغی باتری است که از مقدار مبلغ باتری کم می شود.اما چنانچه مشتری داغی باتری خود را تحویل ندهد لازم است لازم است به ازای هر آمپر مبلغی را پرداخت نماید.همچنین بسیاری از نمایندگی های فروش باتری، محصول را با هزینه مشتری ارسال و نصب می کنند.

در صورتی که نمایندگی سپاهان باتری اصفهان مفتخر است باتری های خود را به قیمت کارخانه و با ارسال و نصب رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری ها به سایت مراجعه کرده و یا با همکاران واحد فروش تماس بگیرید.تاریخ باتری از موارد بسیار مهم و تاثیر گذار در سلامت باتری است.

عمر مفید باتری ها از زمان ساخت آن ها در کارخانه ها آغاز می شود.در نتیجه هنگام خرید به تاریخ تولید باتری ها باید توجه شود.بدلیل دشارژ و سولفاته شدن خود به خودی باتری بازم است از ساکن ماندن زیاد و ضربه و تکان شدید جلوگیری شود تا از کاهش سریع عمر باتری جلوگیری شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

همچنین هنگام تهیه باتری از خرید باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولید آن ها گذشته است، بهتر است خودداری شود.

همچنین تاریخ تولید باتری ها بر روی بدنه باتری و به صورت سریالی و با اعداد انگلیسی حک شده است که با توجه به آن می توانید باتری خود را خریداری نمایید.

نمایندگی سپاهان باتری مفتخر است باتری های خود را با تاریخ جدید در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.گارانتی بر اساس عواملی همچون نوع باتری و برند آن، میزان آمپراژ و … و بر اساس موارد حائز اهمیت از نظر کارخانه تعینن می گردد.گارانتی باتری هنگامی قابل استفاده است که مشکل و خرابی باتری از ساخت آن بوده باشد که در اینصورت باتری باید توسط شرکت تعویض گردد.

همچنین لازم است بدانید که گارانتی باتری های شرکت سپاهان باتری به صورت شرکتی است یعنی برای استفاده از خدمات آن لازم است به نمایندگی ها مراجعه نمایید.علاوه بر آن برای فعال سازی باتری های خود لازم است بارکد موجود بر روی بدنه باتری را به شماره های موجود در ضمانت نامه ارسال نمایید. چنانچه در فعال سازی گارانتی دچار مشکل شدید می توانید با پشتیبانی ارتباط برقرار نموده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.نمایندگی سپاهان باتری اصفهان در راستای حفظ حقوق مشتری باتری های خریداری شده را به محل خودرو در تهران به صورت رایگان ارسال می نماید.همچنین نصب باتری نیز برای خودرو شما رایگان است.

خريد باتري اوربيتال سيلور تویوتا کمری
خريد باتري سوزوکي مناسب کمری

طول عمر باتری تویوتا کمری

همانطور که پیش از این گفتیم عمر مفید باتری های خودرویی از زمان مونتاژ آن ها در کارخانه شروع می گردد.بر اساس چندین دهه تجربه در صنعت ، می دانیم که سه عامل کلیدی بر عمر باتری خودرو تأثیر می گذارد: زمان ، گرما و ارتعاش و طرز استفاده.باتری ها به تدریج خراب می شوند تا زمانی که دیگر نتوانند قدرت کافی برای راه اندازی موتور را تأمین کنند. این زمان سایش می تواند سه تا پنج سال طول بکشد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری های اتومبیل هایی که بیشتر در سفرهای کوتاه رانده می شوند ممکن است به طور کامل شارژ نشوند و باتری های خودروهایی که برای مدت طولانی پارک شده اند به طور طبیعی خودبه خود تخلیه می شوند.

گرما واکنش شیمیایی باتری خودرو را برای تولید برق تسهیل می کند، اما سرعت تخریب باتری را نیز افزایش می دهد.در آب و هوای خنک، باتری ممکن است پنج سال یا بیشتر دوام بیاورد، اما در مناطق گرم، باتری ماشین به طور متوسط در حدود سه سال دوام می آورد.

در حالی که نسبت به عوامل ذکر شده کمتر رایج است ، عملکرد نادرست سیستم شارژ ، عمر باتری را نیز کاهش می دهد. شارژ مداوم کم یا بیش از حد باعث پیری باتری می شود.در صورت غیر استاندارد بودن هریک از این موارد طول عمر باتری کاهش می یابد و بسیار زود خراب خواهد شد.

تعویض باتری تویوتا کمری

تعویض باتری به صورت منظم و هر دوسال باعث صرفه جویی در وقت و هزینه افراد و همچنین جلوگیری از مشکلات ناگهانی می شود.بر این اساس لازم است هرچند وقت یکبار باتری توسط یک متخصص و با تجهیزات لازم تست و کنترل شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

281201 ف:  برای تعویض باتری کمری بهتر است این قطعه ی خودرویی توسط یک کارشناس فنی باتجربه انجام شود. باتری مهم ترین قطعه ی خودروی شماست و باید در رابطه با آن احتیاط های لازم را انجام داد. زمانی که این قطعه فرسوده شده و شما قصد تعویض آن را دارید، خوب است بدانید که ممکن است انجام این کار به وسیله ی یک فرد غیر متخصص باعث ایجاد مشکل شود. به طور مثال به برخورد باتری به جایی و یا شکستگی آن، مواد شیمیایی اش به بیرون نشت پیدا کنند. یا در شرایط دیگر با محکم نبستن پایانه های آن، موجب ایجاد اتصال کوتاه شده و جرقه خواهد زد. در هر صورت، زمانی که تمایل به تعویض این قطعه توسط یک کارشناس فنی داشته باشید، می توانید با شماره تلفن درج شده تماس گرفته تا نمایندگی سپاهان باتری، بهترین کارشناسان خود را برای نصب باتری های سوزوکی، اوربیتال وان قرمز، EFB و غیره به محل زندگی شما بفرستند.

اطلاع از شرایط باتری و توجه به زمان مناسب برای تعویض آن از موارد حائز اهمیت است که صاحب خودرو باید از آن مطلع باشد.همچنین قبل از تعویض باتری باید توجه کرد که مشکل بوجود آمده از باتری باشد تا هزینه اضافی شامل حال مشتری نشود.

تعویض باتری با اینکه کار آسانی است اما برای جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات و خسارات بهتر است بدست متخصص آن انجام گیرد تا از مواردی چون اتصال کوتاه جلوگیری شود.

نمایندگی سپاهان باتری متخصصان خود را برای هرچه بهتر انجام شدن تعویض باتری خودروی شما به محل خودرو فرستاده و تعویض باتری را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد.

باتری با کیفیتباتری کمری با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری کمری با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری کمری با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری کمری با خدمات پس از فروش

تست باتری کمری

می‌توانید هر بار که کاپوت را بلند می‌کنید تا به دنبال خوردگی بر روی باتری کمری باشید، یک بررسی بصری انجام دهید، اما بازرسی حرفه‌ای را نیز در نظر داشته باشید و فراموش نکنید. اگر ماشین دست دومی خریده‌اید، دفترچه راهنما را بررسی کنید و مطمئن شوید که مالک قبلی باتری درست را به عنوان باتری کمری نصب کرده است. اگر باتری فعلی دچار خوردگی شده باشد، جایگزینی آن باید در اولویت قرار بگیرد.

اگر نگران هستید، از یک متخصص برای بررسی دینام، سیستم راه‌اندازی و سیستم‌های شارژ ماشین و باتری کمری کمک بگیرید. اگر هر یک از اینها خراب باشد، ممکن است منجر به شارژ بیش از حد باتری، کم شارژ شدن باتری یا در برخی موارد اصلاً شارژ نشدن باتری کمری شود که همه اینها بر طول عمر باتری کمری تأثیر می گذارد. اگر پارکینگ دارید، ماشین خود را در آن نگه دارید، دمای متعادل تر برای باتری ها بهتر است.

باتری سایر خودرو ها : باتری اکتیون

چگونه از باتری کمری استفاده بهینه و مفید داشته باشیم؟

در راستای افزایش طول عمر باتری کمری و استفادهی بهینه از آن، تمیز نگه داشتن اتصالات الکتریکی و شارژ صحیح باتری در ماه های سرد زمستان که آمپر کمتری در دسترس باتری است به شما کمک خواهد کرد. ظرفیت یک باتری کمری سیلد اسیدی می تواند مقدار قابل توجهی کاهش یابد اگر که دمای محیط به زیر صفر درجه برسد بنابراین باید در زمان خرید باتری کمری دقت کنید که باتری با ظرفیت مناسب را تهیه کنید و بتوانید استفاده مفید داشته باشید.

290901 ف ف :  به طور کلی این نکات را برای استفاده ی درست از باتری تویوتا کمری در نظر بگیرید:

 • رانندگی در سفر های کوتاه را محدود کنید.
 • پایانه های باتری را محکم بسته نگه دارید.
 • به هنگام خروج از خودرو همه چراغ ها را خاموش کنید.
 • خوردگی های باتری را کنترل کرده و به هنگام بروز آن ها اقدام به تمیز کردن آن ها کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

زمان مناسب برای تعویض باتری کمری کی است؟

باتری کمری با تبدیل انرژی شیمیایی ذخیره شده در الکترولیت های خود به انرژی الکتریکی، انرژیِ مورد نیاز برای راه اندازی خودرو را تامین می کند و همچنین تمام سیستم های الکتریکی خودروی شما را در حالت خاموش بودن دینام موتور تغذیه می کنند.

با گذشت زمان، الکترولیت باتری کمری سیلد اسیدی شما به علت از دست دادن آب غلیظ می شود. باتری در این شرایط معمولاً نمی تواند ماشین شما را راه اندازی کند. در نتیجه ، شما باید هر 2 تا 3 سال یکبار باتری کمری خود را تعویض کنید.

بیشتر اوقات ، باتری ها به دلیل عوامل خارجی و بی توجهی انسان به مرگ زودرس می رسند اما نباید توقع داشته باشید طول عمر باتری در شرایط نرمال از این بازه ی زمانی فراتر رود و بهتر است این زمان بندی تعویض باتری کمری را رعایت کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری کایرون

چه عواملی بر طول عمر باتری کمری تاثیر گذار اند؟

به طور معمول باتری های ماشین دو تا چهار سال بر روی خودرو شما دوام می آورند. با این حال، عواملی مانند شرایط آب و هوایی، نوع وسیله نقلیه یا حتی نحوه رانندگی با ماشین خود می توانند در بازه زمانی عمر باتری کمری تاثیرگذار باشند.

تعویض باتری خودرو در نهایت باید اتفاق بیفتد، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید با مراقبت مناسب باتری خودرو را بیشتر از حد معمول حفظ کنید. سفرهای کوتاه مکرر می تواند به کوتاه شدن طول عمر باتری کمری کمک کند.

باتری های خودرو در فواصل زمانی متنوعی شارژ می شوند. اگر باتری شارژ کامل دریافت نکند، رسوبات کریستالی قوی روی صفحات منفی تشکیل می شود و در واقع می تواند در عملکرد و طول عمر باتری تاثیر منفی بگذارد.

03.02.02 : تعمیر و نگهداری منظم با جلوگیری از مشکلاتی مانند سولفاته شدن، خوردگی و تخریب داخلی به افزایش طول عمر باتری کمری کمک می کند. با نگه داشتن باتری کمری در شرایط خوب، می توانید طول عمر آن را به حداکثر رسانده و از خرابی زودهنگام جلوگیری کنید. پایانه ها و اتصالات باتری می توانند در طول زمان به دلیل قرار گرفتن در معرض رطوبت و آلاینده ها دچار خوردگی شوند. تعمیر و نگهداری منظم، مانند تمیز کردن پایانه ها و اعمال پوشش های مقاوم در برابر خوردگی، به جلوگیری از تجمع خوردگی کمک کرده و هدایت الکتریکی خوبی را تضمین می کند.

 

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چگونه مدت زمان استفاده از باتری کمری بر روی خودرو را افزایش دهیم؟

از چراغ ها گرفته تا سیستم صوتی ، همه چیز در زمانی که دینام خودرو غیر فعال است، به باتری بستگی دارد تا به آنها قدرت عملکرد مناسب بدهد. به حداکثر رساندن عمر باتری کمری ، به کیف پول شما کمک می کند. دمای بیش از 100 درجه فارنهایت یا کمتر از 10 درجه فارنهایت عمر باتری خودرو شما را کوتاه می کند. دماهای شدید فشار مضاعفی بر باتری وارد می کند که عمر باتری را کوتاه می کند و مدت زمان شارژ مجدد را افزایش می دهد. اگر برای مدت طولانی در این دماهای شدید قرار گرفتید، آماده باشید که باتری کمری خود را زودتر از حد معمول تعویض کنید.

131001 ف :  سعی کنید سفر های طولانی را به سفر های کوتاه خود ترجیح دهید. زمانی که شما مسافت های طولانی مدت را می پیمایید، دینام شما به راحتی می تواند باتری کمری شما را به صورت کامل شارژ کند. اما زمانی که شما مدام مسافت های کوتاه را می پیمایید و به دینام فرصت شارژ مجدد باتری را نمی دهید، این باتری است که آسیب خواهد دید و از طول عمر آن کاسته خواهد شد.

در موارد دیگر سعی کنید به هنگام مشاهده ی هر گونه سولفاته و گرد و غبار بر روی سطح باتری آن ها را شست و شو دهید و کریستال هایی که تشکیل شده اند را به وسیله ی جوش شیرین از بین ببرید.

باتری سایر خودرو ها : باتری داستر

چرا از فلز سرب برای تولید باتری کمری استفاده می کنند؟

14010818    :    فلز سرب  دارای خاصیت رسانایی بالایی است، صفحات باتری خودرو نیز نیاز دارد تا جریان الکتریکی را بین سلول های خود منتقل کند تا در نهایت جریان به قطب های باتری منتقل شود. قطب های باتری از فلز سرب است.

کارخانه های تولید باتری می توانند از 3 روش برای تولید صفحات سربی داخلی باتری های خود استفاده کنند. روش اول، اکسپند نام دارد که در آن خمیر نرم سرب در پلیت ها ریخته می شود و فلز سرب در آن شکل می گیرد، روش دوم تولید صفحات به روش گرید کست و روش سوم نیز اکسپند نام دارد. در بین این سه روش، پانچ بهترین روش هست زیرا دارای مقاومت بالایی است، در نتیجه می تواند در طول عمر باتری تاثیرگذار باشد.

کارخانه سپاهان باتری، صفحات باتری های خودروی خود را ، مانند باتری کمری ، با استفاده از تکنولوژی پانچ تولید می کند، به همین دلیل است که مورد تایید کارشناسان قرار گرفته است.

عملکرد باتری کمری چگونه است؟

02091401 ک وقتی کلید را برای روشن کردن وسیله نقلیه می چرخانید، اتفاقات زیادی می افتد، اولین چیزی که اتفاق می افتد این است که باتری کمری شما شروع به از دست دادن ولتاژ می کند. دلیل این امر این است که باتری روی چرخاندن موتور استارت متمرکز شده است تا خودرو را روشن کند. پس از استارت زدن خودرو، دینام باتری را شارژ می کند. بنابراین، هر بار که شما وسیله نقلیه خود را راه اندازی و رانندگی می کنید، باتری به طور مداوم تخلیه و شارژ می شود. اتفاق بعدی این است که دنده های موتور استارت سعی می کنند با چرخ فلایویل یا چرخ دنده موتور درگیر شوند. برای راه اندازی موتور باید با سرعت چرخانده شود. این اجازه می دهد تا سوخت و هوا به داخل سیلندرها کشیده شود، آن را فشرده کرده و خودرو را روشن کند. به عبارت ساده، باتری نیرو را تامین می کند، موتور استارت چرخ دنده حلقه را بر روی فلایویل می چرخاند که موتور را می چرخاند. کمی سوخت، هوا و جرقه اضافه کنید و موتور باید روشن شود. بنابراین به این فکر کنید که هر هفته چند بار ماشین خود را روشن می کنید، موارد فوق به طور منظم اتفاق می افتد.

 

13 دیدگاه در “باتری تویوتا کمری GLX ، کمری GL

 1. کریمی گفت:

  سلام و خسته نباشید وقت شما بخیر من ماشینم توتیا کمری glx هستش و باتری توتیا کمری خودمو تازه عوض کردم و الان دوباره احتیاج به تعویض باتری توتیا کمری
  دارم میخام بدونم چرا خودروی من احتیاج به باتری توتیا کمری بالا رفته ؟

 2. نیما گفت:

  سلام آقا من کولرم کار نمیکنه ماشیم هم بدون کولر ارزشی نداره دیگه خودتون در جریانید که تو گرما ماشین بدون کولر یعنی چی من میخام باتری تویوتا کمری glx خودمو عوض کنم
  باتری تویوتا کمری glx من باید به چه صورت عوض بشه یا اصلا آیا باید عوض بشه به خواتر مشکل کولر یا خیر یا اصلا میشه باتری تویوتا کمری منو بگیرید و جاش یه باتری تویوتا کمری
  glx قیمت مناسب به من معرفی کنید

 3. زهرا گفت:

  سلام وقت شما بخیر من میخام ماشین کمری بخرم گفتم قبل خرید بیام یه سوال از شما دوست خوب راجب باتری کمری بگیرم میخام بدونم از کجا بفهمم باتری کمری خوب هست یا نه ؟

 4. قربانی گفت:

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  من تو راه خیلی به اهنگ گوش کردن علاقه دارم و اینجوری بهتر روی رانندگی تمرکز دارم ولی چند وقته ضبط صوت کار نمیکنه و خیلی حواسم رو پرت میکنه. باتری کمری چه تاثیری روی این مشکل میتونه داشته باشه؟

 5. admin گفت:

  سلام خیلی ممنون وقت شما هم بخیر. در صورتی که ضبط صوت خودروی شما در حالت روشن بودن موتور خودرو کار نمی کند به احتمال زیاد مشکل از دینام خودرو می باشد. و اگر در حالت خاموشی موتور کار نکند مشکل از باتری کمری می باشد. پس اگر مشکل از دینام باشد شما می توانید خودروی خود را به یک متخصص مکانیک نشان دهید.

 6. خفایی گفت:

  سلام. خودروی پدر من کمری هست و خودروی من ۲۰۶ هست. پدرم یک مدتی از ماشینش استفاده نمیکنه و میمونه تو پارکینگ. از طرفی باتری ماشین من فرسوده شده و نیاز به تعویض داره. اگر امکانش هست بهم میگید که میتونم از باتری کمری بر روی خودروی ۲۰۶ استفاده کنم یا نه؟ میخوام بجای اینکه باتری خودروی پدرم فرسوده بشه ازش بر روی خودروی خودم استفاده کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

 7. admin گفت:

  سلام وقت شما بخیر دوست عزیز ، متاسفانه شما نمیتونید از باتری کمری روی خودرو خودتون استفاده کنید چرا که ابعاد و غالب این دو تا باتری و حتی آمپر هاشون با هم فرق می‌کند. باتری خودرو پدرتون پایه بلند هستش و دارای آمپر ۶۰ یا ۷۰ میباشد اما باتری خودرو شما پایه کوتاه هستش و کاملاً با باطری ماشین پدرتون فرق میکنه. پس باید به فکر تهیه یک باتری جدید باشید، متاسفانه چیزی که در ذهن داشتید اجرایی نیست.

 8. گلپایگانی گفت:

  سلام خسته نباشید شما.
  من دیشب که مهمونی بودم وقتی برگشتیم تو راه پسرم چراغ داخل خودرو رو روشن کرده بود و وقتی رسیدین خونه، ماشین رو که پارک کردم ، هم من هم پسرم فراموش کردیم چراغ رو خاموش کنیم.
  حالا صبح که اومدم تو ماشین دیدم باتری کمری شارژش خالی شده. حالا راه حل این مشکل چیه؟ باید حلش کنم تا ماشین استارت بخوره ممنون میشم راهنمایی کنید.

 9. admin گفت:

  برای اینکه بتونید مجدد از باتری تویوتا کمری استفاده کنید لازمه که باتری را شارژ کنید، برای اینکه انرژی اولیه مورد نیاز برای راه اندازی موتور خودرو را تامین کنید که بعد به وسیله رانندگی کردن بتونید باتری ماشین را شارژ کنید باید فرآیند باتری به باتری کردن رو پیش بگیرید برای این کار هم به یک خودرویی که باتریش هم ولتاژ و هم آمپر با باتری ماشین شما هست نیاز دارید همراه با یک جفت کابل مخصوص به باتری به باتری کردن که سالم باشه. البته میتونید باتری را به نمایندگی های خدمات پس از فروش ببرید و بخواهید که با دستگاه های مخصوص براتون شارژ کنند اما باتری به باتری کردن روش آسان تری هست.

 10. ارشادی گفت:

  چه جالب من متوجه شده بودم که چند وقت توی ماشین بوی بدی می آید اما فکر میکردم به خاطر فاضلاب ساختمونه چون دقیقا زیر پارکینگ ما قرار دارد اما الان که فکر می کنم میبینم حتی زمانی که من تو پارکینگ نبودم هم این رو احساس میکردم نگو مربوط به باطری کمری بوده چون چهار ساله که این باتری عوض نشده و بیچاره داره به من میگه که باید بازنشسته بشه و یک باتری جدید به جاش بیاد سرکار . حالا من باتری مناسب ماشین رو چه جوری میتونم از سایت شما بخرم ؟ فوری به دستم میرسه؟

 11. admin گفت:

  چهارسال طول عمر نسبتا زیادی برای باتری تویوتا کمری شما بوده و بهتره که فوراً اقدام به خرید باتری جدید برای ماشین کنید تا خودتان را از خطرات احتمالی که شما را تهدید میکنه نجات بدید. برای خرید باتری می توانید یا ثبت سفارش از طریق سایت انجام دهید یا اینکه با شماره تلفن کارشناسان فروش که در سایت قرار داده شده تماس بگیرید و ثبت سفارش را به صورت تلفنی انجام بدید تا در اولین فرصت باتری درب منزل به دست شما برسد البته توجه کنید این آپشن فقط برای شهروندان تهرانی می باشد.

 12. karim گفت:

  زمانی که داشتم تست باتری تویوتا کمری انجام می‌دادم متوجه شدم ولتاژ باتری کمتر از ۸ هستش و کارشناس بهم گفت فوراً باید به این فکر بیفتم که باتری جدید برای ماشین بخرم اما به نظرم وقتی که ولتاژ ۸ باشه بازم میتونه باتری کار کنه دیگه هنوز به صفر که نرسیده ! اگه به صفر برسه باید به فکر خرید باتری جدید باشم. به نظرتون من یکم تعویض باتری رو به تعویق بندازم تا ولتاژ باتری به صفر برسه و کامل خراب بشه بهتر نیست؟

 13. admin گفت:

  قرار نیست هر زمان که ولتاژ باتری تویوتا کمری شما به صفر رسید به فکر خرید باتری باشید چون هیچ وقت این اتفاق نمی افتد در واقع زمانی که شما در حال استفاده از خودرو و باتری هستید هیچگاه این شرایط را تجربه نمی کنید که باتری تا زمانی که ولتاژ آن به صفر برسد برای شما کار کند و سپس ناگهان از کار بیفتد ! در واقع همان زمانی که کارشناس به شما توصیه تعویض باتری را کرده است بهترین زمان برای خرید باتری جدید برای خودرو میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *