باتری خودروهای سانگ یانگ

باتری سانگ یانگ کایرون

باتری سانگ یانگ کایرون

مشخصات باتری کایرون

در این خودرو باتری 90 آمپر پایه بلند قالب L5 به عنوان باتری فابریک توسط شرکت سازنده نصب شده است.

حداکثر آمپر مورد استفاده کایرون

محفظه باتری برخی خودرو ها تنها مناسب قالب باتری فابریک شان ساخته می شود؛ در این خودرو نیز اینگونه است و بیشتر از L5 در آن جای نمی گیرد. در برخی خودرو ها نیز محفظه باتری بزرگتر از قالب باتری فابریک طراحی می شود؛ در چنین حالتی می توان از سایر قالب ها با شرط ابعاد مناسب استفاده کرد. همچنین لازم است بدانید تمام آمپر های یک قالب ابعاد یکسانی دارند و می توانند به جای هم بکار برده شوند. استفاده از باتری با آمپراژ بالاتر از باتری فابریک در خودرو هایی از تجهیزات برقی اضافی استفاده کرده اند؛ موجب می شود این تجهیزات از قدرت و کارایی بیشتری برخوردار باشند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در مقابل استفاده از باتری با آمپراژ پایین تر از باتری فابریک در خودرو ها توصیه نمی شود. ذکر این نکته ضروری است که باتری های فابریک خودرو ها به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگوی نیاز برقی خودرو باشند و از این نظر هیچ نگرانی وجود ندارد.

باتری مناسب سانگ یانگ کایرون

برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند های تولیدی شرکت سپاهان باتری اصفهان هستند. این برند ها بر اساس نیاز خودرو ها از مواد اولیه متفاوتی ساخته شده اند که قدرت متفاوتی دارند. باتری اوربیتال سیلور و اوربیتال پرمیوم از برند های کاربردی این شرکت هستند که از لحاظ قیمت برای مشتریان بسیار مناسب است. برند سوزوکی نیز برندی است که به صورت مشترک و زیر نظر مهندسین شرکت سوزوکی ژاپن ساخته شده است. صفحات باتری سوزوکی از مرغوب ترین جنس صفحات سربی تولید شده و این امر موجب طول عمر بالای این باتری شده است.

باتری اوربیتال EFB نیز نسل جدید باتری های الکترولیت مایع است. باتری های EFB برای مصارف الکتریکی بالا طراحی شده و نسبت به سایر باتری ها طول عمر و گارانتی بالاتری دارند. این نوع باتری غالبا در خودرو های هیبریدی استفاده می شوند. استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و استاندارد های جهانی در صنعت باتری سازی محصولات سپاهان باتری اصفهان موجب شده است که این باتری های شرکت را جز با کیفیت ترین باتری های داخلی قرار دهد. همچنین بدلیل رعایت استاندارد ها این باتری ها به کشور های همسایه نیز صادر می شوند. در انتها می توانید با مراجعه به باتری های این شرکت باتری مناسب خودروی خود را تهیه نمایید و یا در صورت نیاز به راهنمایی با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

تست باتری کایرون

باتری خودرو به عنوان اصلی ترین بخش برای راه اندازی خودرو و روشن شدن آن است. در صورت خرابی باتری موتور خودرو نیز کار نخواهد کرد و اتومبیل شما روشن نخواهد شد. باتری خودرو شاید به لحاظ اندازه کوچک باشد اما مسئولیت بزرگی را در خودرو بر عهده دارد. هدف اولیه باتری استارت زدن و روشن کردن خودرو و همچنین تامین انرژی لازم برای به کار انداختن مصرف کننده ها است. زمانیکه خودروی خود را روشن می کنید ولتاژ بر اثر تبدیل انرژی شیمیایی به الکتریکی به استارت رسیده و انرژی مورد نیاز جهت راه انداختن خودرو تامین می شود و در ادامه موتور به کار می افتد. براساس این مطالب به این نتیجه می رسیم که روشن شدن خودرو به کارکرد باتری بستگی دارد پس تست و کنترل سلامت باتری از امور واجب است. باید اقداماتی در این راستا صورت گیرد تا از بوجود آمدن مشکلات ناگهانی جلوگیری شود.

اندازه گیری ولتاژ، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. کارهایی است که باید در راستای کنترل سلامت باتری انجام گیرد. ساده ترین راه تست باتری، استفاده از ولت متر برای تست ولتاژ است. ولتاژ باتری های خودرو به طور کامل باید 12.6 ولت یا بالاتر باشد. هنگامی که موتور در حال کار است، این اندازه گیری باید 13.7 تا 14.7 ولت باشد. همچنین تست کارکرد تجهیزات برقی مانند چراغ ها می تواند تا حدودی سلامت باتری را به شما نشان دهد. این کارها امور ساده ای هستند و برای تست تخصصی سلامت باتری بهتر است از کارشناس آن با تجهیزات مناسب کمک بگیرید چرا که هرگونه خطا ممکن است منجر به خسارت دیدن خودروی شما شود. عواملی همچون شدت گرما، سولفاته شدن باتری و… نیز وجود دارد که این عوامل می تواند موجب خرابی باتری شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

گاهی مواردی مانند سولفاته شدن باتری در صورت به موقع دیدن آن می تواند قابل تعمیر باشد؛ درنتیجه کنترل مداوم باتری مزایای بسیاری خواهد داشت. شرکت سپاهان باتری تست باتری خودرو را به صورت رایگان و قبل از تعویض باتری انجام می دهد تا درصورتی که مشکل خودروی شما از قسمتی به جز باتری باشد متحمل هزینه اضافی نشوید.

قیمت باتری سانگ یانگ کایرون

قیمت باتری براساس مواردی که در ساخت آن تاثیر دارند، توسط کارخانه مشخص می شود. نوع برند باتری، مواد اولیه بکار برده شده در آن، آمپراژ باتری و بسیاری از موارد دیگر در تعیین قیمت دست دارند. در قسمت آخر قیمت نهایی باتری برحسب دریافت داغی یا باتری فرسوده محاسبه می شود که در نبود آن لازم است مبلغی مضاف بر هزینه باتری پرداخت شود. این مبلغ مصوب و مشخص نیست، چراکه چند پارامتر در آن نقش دارند و سرب اصلی ترین آن هاست. قیمت سرب همچون طلا قیمت جهانی و متغیر دارد درنتیجه نمی توان هزینه پایه ای را برای آن درنظر گرفت. تمامی این عوامل در تعیین قیمت توسط کارخانه دخیل است و هنگامی که باتری به نمایندگی ها سپرده می شود آن ها اجازه دارند 12 درصد مبلغ کلی را به آن اضافه نمایند.

همچنین برخی از نمایندگی ها هزینه ارسال و نصب را نیز از مشتریان دریافت می کنند. نمایندگی شرکت سپاهان باتری با فروش به قمت کارخانه و همچنین با ارسال و نصب رایگان باتری تلاش کرده است در شرایط بد اقتصادی کمک حال مشتریان عزیز خود باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری ها به سایت ما مراجعه نموده و یا با همکاران واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.

باتری کایرون با تاریخ جدید

باید بدانید عمر مفید باتری ها به لحاظ فنی از زمان مونتاژ و ساخت شان و قرار گرفتن الکترولیت مابین صفحات شروع می شود. بر این اساس در اثر انبار کردن باتری ها قدرت شان کاهش یافته و گاهی در اثر نگهداری نادرست طول عمرشان کم شده یا خراب می شوند. از آنجایی که باتری ها خود به خود دشارژ و سولفاته می شوند، در هنگام خرید به تاریخ تولید باید توجه داشت تا دچار مشکل نشوید. پر واضح است که در چنین شرایطی چنانچه مدت زیادی از زمان تولید باتری گذشته باشد باتری کارایی و قدرت اولیه را برای ما نخواهد داشت. درنتیجه باید در هنگام خرید به تاریخ تولید باتری ها توجه نماییم و از خرید باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولید آن ها گذشته است خودداری نماییم.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

گارانتی باتری خودرو :

مدت زمان گارانتی باتری خودرو بر اساس یکسری عوامل مانند نوع باتری و خودرو و همچنین سیاست گذاری های کارخانه تعیین می گردد. از گارانتی باتری در جاهایی می توان استفاده کرد که شرکت تشخیص دهد خرابی باتری از مشکلات در ساخت آن بوده است که در این صورت آن را تعویض می کند. باتری های ایرانی عموما دارای گارانتی شرکتی هستند، یعنی لازم است برای استفاده از خدمات آن به نمایندگی ها مراجعه نمایید. برای فعال سازی گارانتی باتری خریداری شده می توانید بارکد موجود بر روی جعبه باتری را به شماره های درج شده در ضمانت نامه ارسال نمایید. چنانچه در فعالسازی گارانتی دچار مشکل شدید می توانید با پشتیبانی ارتباط برقرار نموده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

ارسال و نصب باتری سانگ یانگ کایرون

ارسال باتری خریداری شده توسط مشتری در شهر تهران توسط نمایندگی سپاهان باتری اصفهان به صورت رایگان انجام می گیرد. همچنین نصب باتری برای بر روی خودروی شما توسط کارشناسان ما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

طول عمر باتری کایرون

طول عمر باتری ها به صورت میانگین بین 1 تا 3 سال است. همانطور که پیش از این گفته شد عمر مفید باتری ها از زمان تولید آن ها در کارخانه شروع می شود. هرچند عمر مفید باتری ها مشخص است اما با یکسری اقدامات می توان این طول عمر را افزایش داد. نگهداری صحیح از باتری در انبار ها سبب افزایش طول عمر باتری می شود. همچنین باتری های خارجی به این دلیل که به صورت غیرقانونی به کشور وارد می شوند، ممکن است زمان زیادی در انبار و به صورت نادرست نگهداری شوند و این سبب نامناسب بودن باتری های خارجی است. شدت گرما و سرما نیز در طول عمر باتری تاثیرگذار است، به همین منظور محافظ هایی ساخته شده اند تا از باتری نگهداری کنند و روند سرعت خرابی باتری را کاهش دهند.

از عوامل دیگری که می تواند در طول عمر موثر باشد، میزان ترافیک، نحوه استفاده از خودرو، تعداد تجهیزات برقی و میزان استفاده از کولر ها و چراغ ها است. درصورتی که هرکدام از این موارد استاندارد نباشند سبب کاهش طول عمر باتری می شوند.

تعویض باتری سانگ یانگ کایرون

باتری خودرو از قطعات مهم و کلیدی است که در صورت خرابی مشکلات زیادی را برای صاحب خودرو ایجاد می کند. اطلاع از شرایط باتری و مناسب ترین زمان تعویض آن یکی از موارد مهمی است که صاحبان خودرو لازم است از آن باخبر باشند. تست باتری در این مورد به ما کمک خواهد کرد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

استارت نخوردن ماشین یکی از نشانه های خرابی باتری است. با این حال قبل از تعویض بهتر است کنترل شود که حتما مشکل بوجود آمده از باتری باشد تا هزینه اضافی بر دوش شما نیفتد. تعویض باتری در عین راحتی کاری تخصصی است و درصورتی که اشتباه انجام گیرد موجب خسارت دیدن خودرو می شود. به همین دلیل بهتر است تعویض باتری را به دست کارشناسی که تجهیزات لازم را دارد سپرد. نمایندگی سپاهان باتری متخصصان خود را برای هرچه بهتر انجام شدن کار شما به محل خودرو فرستاده و تعویض باتری را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد.

برای سانگ یانگ کایرون باتری سیلد اسید بهتر است یا باتری اسیدی؟

باتری ها در دو نوع اسیدی و سیلد اسید تولید می شوند. امروزه مسیر تولید باتری به سمت ساخت باتری های سیلد اسید رفته است؛ چرا که این باتری ها نیاز به نگهداری و مراقبت ندارند. همچنین این باتری ها آلودگی کمتری دارند و به محیط زیست آسیب کمتری وارد می کنند و طول عمر بالاتری نیز دارند.شما می توانید باتری مورد نظر خود را براساس نیاز خودرو تهیه نمایید.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است

بله قیمت باتری ها با احتساب تحویل داغی باتری است و در صورت نبود باتری فرسوده، به ازای هر آمپر هزینه ای را باید پرداخت نمایید. با توجه به نوسان قیمت به صورت روزانه ، نمیتوان قیمت مصوب و پایه ای اعلام نمود. این نوسان قیمت هم به دلیل چند پارامتر اساسی است که مهمترین آن ها قیمت جهانی سرب و دلیل دیگر، قیمت خروجی کارخانه های تولید باتری ماشین است.

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین کایرون

گارانتی

باتری سانگ یانگ کایرون با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری کایرون با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری کایرون با خدمات پس از فروش

طول عمر باتری کایرون چقدر است؟

اگرچه طول عمر دقیق باتری کایرون به وسیله نقلیه و وضعیت آن بستگی دارد، اما می توان گفت که اکثراً این خودرو به طور متوسط ​​هر سه سال یک بار به باتری جدید نیاز دارند. برای اکثر افرادی که نیمی از سال در شرایط زمستانی رانندگی می‌کنند، این طول عمر ممکن است کمی کوتاه‌تر باشد. در دو سالگی، شروع به توجه به نحوه کارکرد باتری کایرون بر روی وسیله نقلیه خود کنید. مهم است که مشکل را قبل از اینکه بر سلامت خودرو شما تأثیر بگذارد، حل کنید.

با توجه به آنچه گفته شد، باتری‌ کایرون اغلب نشانه‌هایی از خراب شدن را نشان می‌دهد. به همین دلیل است که بهتر است قانون دو تا سه سال را به خاطر بسپارید. دفعه بعد که وسیله نقلیه شما برای تعمیر و نگهداری منظم قرار می گیرد، از مکانیک خود بخواهید باتری کایرون شما را بررسی کند و به یاد داشته باشید، همه باتری‌های خودرو نیاز به تعویض دارند متاسفانه، هیچ راهی برای جلوگیری از تعویض باتری کایرون وجود ندارد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری لیفان 620

چگونه باتری سانگ یانگ کایرون خود را در بهترین حالت نگهداری کنیم؟

ساده ترین راه برای تعمیر و نگهداری باتری سانگ یانگ کایرون تمیز نگه داشتن آن است. باقی مانده روغن و کثیفی روی بدنه آن باعث ایجاد مشکل در فرایند شارژ باتری می شود. بنابراین با پاک کردن آن با حوله های مرطوب شده، باتری را تمیز نگه دارید. برای تست باتری سانگ یانگ کایرون از نظر ظاهری، کیس را چک کرده و  تمیز کنید و آن را از نظر برآمدگی و یا ترک بررسی کنید. این نشان می دهد که باتری شما نیاز به رسیدگی و تعویض دارد یا در وضعیت خوبی به سر می برد. به همین سادگی می توانید برای نگه داشتن باتری کایرون خود در بهترین حالت برنامه ریزی کنید.

باتری سایر خودرو ها : قیمت باتری کارنز 

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اهمیت باتری کایرون در خودرو چیست؟

باتری برخی از خودروها تا 4 سال زنده میمانند، در حالی که برخی دیگر تنها پس از دو سال به باتری نو نیاز خواهند داشت. به طور کلی، شما معمولاً بعد از سه تا چهار سال به باتری کایرون جدید نیاز دارید . تعویض باتری خودرو بخش مهمی از تعمیر و نگهداری معمول در خودرو است.

در عین حل که باتری کایرون دستگاهی ساده و نسبتا ارزان است، وجود آن در خودرو بسیار ضروری است. اگر باتری کایرون کار نکند، با خودرو جایی نمی روید. بنابراین بهتر است باتری خود را به طور مرتب چک کنید و قبل از اینکه بمیرد آن را تعویض کنید. باتری 12 ولتی خودرو، الکتریسیته ای را که برای راه اندازی موتور خودرو مورد نیاز است، ذخیره می کند تا زمانی که قصد راه اندازی موتور خودرو را داشتید با استفاده از این نیرو موتور روشن شود.

باتری سایر خودرو ها : طول عمر باتری ریو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *