باتری خودروهای کیا

باتری کیا کارنز

باتری کیا کارنز

مشخصات باتری کیا کارنز

در این خودرو باتری 70 آمپر قالب D26 نصب شده است.این باتری، باتری فابریک این خودرو است که در هنگام ساخت توسط شرکت سازنده بر روی آن قرار گرفته است.محفظه باتری برخی خودرو ها تنها مناسب قالب باتری فابریک شان ساخته می شود؛ در این خودرو نیز اینگونه است و بیشتر از D26 در آن جای نمی گیرد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در برخی خودرو ها نیز محفظه باتری بزرگتر از قالب باتری فابریک طراحی می شود؛ در چنین حالتی می توان از سایر قالب ها با شرط ابعاد مناسب استفاده کرد.همچنین لازم است بدانید تمام آمپر های یک قالب ابعاد یکسانی دارند و می توانند به جای هم بکار برده شوند.استفاده از باتری با آمپراژ بالاتر از باتری فابریک در خودرو هایی از تجهیزات برقی اضافی استفاده کرده اند؛ موجب می شود این تجهیزات از قدرت و کارایی بیشتری برخوردار باشند.در مقابل استفاده از باتری با آمپراژ پایین تر از باتری فابریک در خودرو ها توصیه نمی شود.ذکر این نکته ضروری است که باتری های فابریک خودرو ها به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگوی نیاز برقی خودرو باشند و از این نظر هیچ نگرانی وجود ندارد.

باتری مناسب کیا کارنز

برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند های تولیدی شرکت سپاهان باتری اصفهان هستند.این برند ها بر اساس نیاز خودرو ها از مواد اولیه متفاوتی ساخته شده اند که قدرت متفاوتی دارند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری اوربیتال سیلور و اوربیتال پرمیوم از برند های کاربردی این شرکت هستند که از لحاظ قیمت برای مشتریان بسیار مناسب است.برند سوزوکی نیز برندی است که به صورت مشترک و زیر نظر مهندسین شرکت سوزوکی ژاپن ساخته شده است.صفحات باتری سوزوکی از مرغوب ترین جنس صفحات سربی تولید شده و این امر موجب طول عمر بالای این باتری شده است.باتری اوربیتال EFB نیز نسل جدید باتری های الکترولیت مایع است.باتری های EFB برای مصارف الکتریکی بالا طراحی شده و نسبت به سایر باتری ها طول عمر و گارانتی بالاتری دارند.این نوع باتری غالبا در خودرو های هیبریدی استفاده می شوند.

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و استاندارد های جهانی در صنعت باتری سازی محصولات سپاهان باتری اصفهان موجب شده است که این باتری های شرکت را جز با کیفیت ترین باتری های داخلی قرار دهد.همچنین بدلیل رعایت استاندارد ها این باتری ها به کشور های همسایه نیز صادر می شوند.در انتها می توانید با مراجعه به باتری های این شرکت باتری مناسب خودروی خود را تهیه نمایید و یا در صورت نیاز به راهنمایی با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

تست باتری کیا کارنز

باتری خودرو به عنوان اصلی ترین بخش برای راه اندازی خودرو و روشن شدن آن است.در صورت خرابی باتری موتور خودرو نیز کار نخواهد کرد و اتومبیل شما روشن نخواهد شد.باتری خودرو شاید به لحاظ اندازه کوچک باشد اما مسئولیت بزرگی را در خودرو بر عهده دارد.

هدف اولیه باتری استارت زدن و روشن کردن خودرو و همچنین تامین انرژی لازم برای به کار انداختن مصرف کننده ها است.زمانیکه خودروی خود را روشن می کنید ولتاژ بر اثر تبدیل انرژی شیمیایی به الکتریکی به استارت رسیده و انرژی مورد نیاز جهت راه انداختن خودرو تامین می شود و در ادامه موتور به کار می افتد.براساس این مطالب به این نتیجه می رسیم که روشن شدن خودرو به کارکرد باتری بستگی دارد پس تست و کنترل سلامت باتری از امور واجب است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باید اقداماتی در این راستا صورت گیرد تا از بوجود آمدن مشکلات ناگهانی جلوگیری شود.اندازه گیری ولتاژ، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. کارهایی است که باید در راستای کنترل سلامت باتری انجام گیرد.ساده ترین راه تست باتری، استفاده از ولت متر برای تست ولتاژ است.

ولتاژ باتری های خودرو به طور کامل باید 12.6 ولت یا بالاتر باشد. هنگامی که موتور در حال کار است، این اندازه گیری باید 13.7 تا 14.7 ولت باشد.همچنین تست کارکرد تجهیزات برقی مانند چراغ ها می تواند تا حدودی سلامت باتری را به شما نشان دهد.این کارها امور ساده ای هستند و برای تست تخصصی سلامت باتری بهتر است از کارشناس آن با تجهیزات مناسب کمک بگیرید چرا که هرگونه خطا ممکن است منجر به خسارت دیدن خودروی شما شود.

عواملی همچون شدت گرما، سولفاته شدن باتری و… نیز وجود دارد که این عوامل می تواند موجب خرابی باتری شود.گاهی مواردی مانند سولفاته شدن باتری در صورت به موقع دیدن آن می تواند قابل تعمیر باشد؛ درنتیجه کنترل مداوم باتری مزایای بسیاری خواهد داشت.شرکت سپاهان باتری تست باتری خودرو را به صورت رایگان و قبل از تعویض باتری انجام می دهد تا درصورتی که مشکل خودروی شما از قسمتی به جز باتری باشد متحمل هزینه اضافی نشوید.

قیمت باتری کیا کارنز

قیمت باتری براساس مواردی که در ساخت آن تاثیر دارند، توسط کارخانه مشخص می شود.نوع برند باتری، مواد اولیه بکار برده شده در آن، آمپراژ باتری و بسیاری از موارد دیگر در تعیین قیمت دست دارند.در قسمت آخر قیمت نهایی باتری برحسب دریافت داغی یا باتری فرسوده محاسبه می شود که در نبود آن لازم است مبلغی مضاف بر هزینه باتری پرداخت شود.این مبلغ مصوب و مشخص نیست، چراکه چند پارامتر در آن نقش دارند و سرب اصلی ترین آن هاست.

قیمت سرب همچون طلا قیمت جهانی و متغیر دارد درنتیجه نمی توان هزینه پایه ای را برای آن درنظر گرفتتمامی این عوامل در تعیین قیمت توسط کارخانه دخیل است و هنگامی که باتری به نمایندگی ها سپرده می شود آن ها اجازه دارند 12 درصد مبلغ کلی را به آن اضافه نمایند.همچنین برخی ازنمایندگی ها هزینه ارسال و نصب را نیز از مشتریان دریافت می کنند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

نمایندگی شرکت سپاهان باتری با فروش به قمت کارخانه و همچنین با ارسال و نصب رایگان باتری تلاش کرده است در شرایط بد اقتصادی کمک حال مشتریان عزیز خود باشد.شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری ها به سایت ما مراجعه نموده و یا با همکاران واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.باید بدانید عمر مفید باتری ها به لحاظ فنی از زمان مونتاژ و ساخت شان و قرار گرفتن الکترولیت مابین صفحات شروع می شود.بر این اساس در اثر انبار کردن باتری ها قدرت شان کاهش یافته و گاهی در اثر نگهداری نادرست طول عمرشان کم شده یا خراب می شوند.

از آنجایی که باتری ها خود به خود دشارژ و سولفاته می شوند، در هنگام خرید به تاریخ تولید باید توجه داشت تا دچار مشکل نشوید.پر واضح است که در چنین شرایطی چنانچه مدت زیادی از زمان تولید باتری گذشته باشد باتری کارایی و قدرت اولیه را برای ما نخواهد داشت.درنتیجه باید در هنگام خرید به تاریخ تولید باتری ها توجه نماییم و از خرید باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولید آن ها گذشته است خودداری نماییم.

مدت زمان گارانتی باتری خودرو بر اساس یکسری عوامل مانند نوع باتری و خودرو و همچنین سیاست گذاری های کارخانه تعیین می گردد.از گارانتی باتری در جاهایی می توان استفاده کرد که شرکت تشخیص دهد خرابی باتری از مشکلات در ساخت آن بوده است که در این صورت آن را تعویض می کند.باتری های ایرانی عموما دارای گارانتی شرکتی هستند، یعنی لازم است برای استفاده از خدمات آن به نمایندگی ها مراجعه نمایید.

برای فعال سازی گارانتی باتری خریداری شده می توانید بارکد موجود بر روی جعبه باتری را به شماره های درج شده در ضمانت نامه ارسال نمایید.چنانچه در فعالسازی گارانتی دچار مشکل شدید می توانید با پشتیبانی ارتباط برقرار نموده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.ارسال باتری خریداری شده توسط مشتری در شهر تهران توسط نمایندگی سپاهان باتری اصفهان به صورت رایگان انجام می گیرد.همچنین نصب باتری برای بر روی خودروی شما توسط کارشناسان ما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

طول عمر باتری کیا کارنز

طول عمر باتری ها به صورت میانگین بین 1 تا 3 سال است.همانطور که پیش از این گفته شد عمر مفید باتری ها از زمان تولید آن ها در کارخانه شروع می شود.هرچند عمر مفید باتری ها مشخص است اما با یکسری اقدامات می توان این طول عمر را افزایش داد.نگهداری صحیح از باتری در انبار ها سبب افزایش طول عمر باتری می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

همچنین باتری های خارجی به این دلیل که به صورت غیرقانونی به کشور وارد می شوند، ممکن است زمان زیادی در انبار و به صورت نادرست نگهداری شوند و این سبب نامناسب بودن باتری های خارجی است.شدت گرما و سرما نیز در طول عمر باتری تاثیرگذار است، به همین منظور محافظ هایی ساخته شده اند تا از باتری نگهداری کنند و روند سرعت خرابی باتری را کاهش دهند.از عوامل دیگری که می تواند در طول عمر موثر باشد، میزان ترافیک، نحوه استفاده از خودرو، تعداد تجهیزات برقی و میزان استفاده از کولر ها و چراغ ها است.درصورتی که هرکدام از این موارد استاندارد نباشند سبب کاهش طول عمر باتری می شوند.

تعویض باتری کیا کارنز

باتری خودرو از قطعات مهم و کلیدی است که در صورت خرابی مشکلات زیادی را برای صاحب خودرو ایجاد می کند.اطلاع از شرایط باتری و مناسب ترین زمان تعویض آن یکی از موارد مهمی است که صاحبان خودرو لازم است از آن باخبر باشند.تست باتری در این مورد به ما کمک خواهد کرد.استارت نخوردن ماشین یکی از نشانه های خرابی باتری است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

با این حال قبل از تعویض بهتر است کنترل شود که حتما مشکل بوجود آمده از باتری باشد تا هزینه اضافی بر دوش شما نیفتد.تعویض باتری در عین راحتی کاری تخصصی است و درصورتی که اشتباه انجام گیرد موجب خسارت دیدن خودرو می شود.به همین دلیل بهتر است تعویض باتری را به دست کارشناسی که تجهیزات لازم را دارد سپرد.نمایندگی سپاهان باتری متخصصان خود را برای هرچه بهتر انجام شدن کار شما به محل خودرو فرستاده و تعویض باتری را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد.

باتری با کیفیتباتری کارنز با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری کارنز با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری کارنز با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری کارنز با خدمات پس از فروش

نمونه ای خطای انسانی که باتری کارنز را از بین می برد نام ببرید.

روشن گذاشتن چراغ های خودرو، اشتباه رایجی است که صاحبان خودرو مرتکب می شوند. اگرچه امروزه بیشتر خودروها مجهز به چراغ جلو هوشمند هستند اما چراغ کابین کوچک هیچ نشانه ای ندارد. اگر آن را تمام شب روشن رها کنید، صبح روز بعد برای روشن کردن ماشین با مشکل مواجه خواهید شد زیرا ممکن است باتری کارنز شما ولتاژ مناسبی برای راه اندازی موتور استارت نداشته باشد.

وسایل نقلیه‌ای که لوازم جانبی الکترونیکی زیادی دارند، به ندرت کار می‌کند یا سفرهای کوتاه مکرر دارد ممکن است شرایط مناسب برای شارژ کامل باتری کارنز را نداشته باشند. در این صورت مالک خودرو ممکن است خیلی زودتر از حالت عادی با باتری دشارژ مواجه شود. باتری کارنز که مکرراً تخلیه می شود طول عمر کمتری دارد و برای بهبود این شرایط باید عادات رانندگی خود را تغییر داده و از خطاهای خود کم کنید.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری سوزوکی ویتارا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *