باتری خودروهای سانگ یانگ

باتری سانگ یانگ چیرمن

باتری سانگ یانگ چیرمن

مشخصات باتری سانگ یانگ چیرمن

باتری 90 آمپر، باتری مناسب خودروی سانگ یانگ چیرمن است. این باتری توسط کارخانه سازنده در قالب D29 بر روی این خودرو سوار شده است. باتوجه به اینکه جای باتری تعبیه شده در این خودرو تنها مناسب قالب D29 است؛ بیش از این مقدار در این خودرو قابل نصب نیست. چراکه ابعاد قالب ها با هم متفاوت هستند. البته خوب است بدانید که استفاده از آمپراژ بالاتر به تجهیزات اضافی نصب شده بر روی خودرو کمک می کند. و در مقابل استفاده از باتری با آمپراژ پایین موجب آسیب دیدن خودرو می شود.

در انتخا ذکر این نکته ضروری است که اتری فابریک نصب شده بر روی خودرو مناسبترین باتری برای آن و پاسخگوی نیازهای برقی خودرو است. شرکت سپاهان باتری به عنوان یکی از بهترین شرکت های باتری سازی در خاورمیانه است. یرند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند های تولیدی این شرکت است که تمامی باتری ها را با کیفیت مناسب وارد بازار کرده است. بسیاری از این برند ها از جمله برند سوزوکی که محصول مشترک ایران و ژاپن است، بدلیل کیفیت بالا به کشور های همسایه صادر می شود. تفاوت این برند ها در مواد اولیه و قدرت نهایی شان است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

از میان باتری های عرضه شده ی مناسب خودرو ی خود، می توانید باتری مورد نظر را انتخاب نموده و درورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری سانگ یانگ چیرمن

تست کنترل سلامت باتری از مهمترین کارهایی است که لازم است هرچند وقت یکبار برای خودروی خود انجام دهید. از آنجایی که باتری منبع اصلی تامین برق خودرو است کنترل سلامت آن موجب کارکرد هرچه بهتر خودرو می شود. اقدامات پیشگیرانه ای وجود دارد که انجام آن ها، از مشکلات ناگهانی پیش آمده در خودرو جلوگیری می کند. بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام همه برای نگهداری‌های پیشگیرانه یک باتری لازم است. این کارها به تجهیزات مخصوص نیاز دارد اما چنانچه شما ولت متر یا مولتی متر دارید می توانید ولتاژ باتری را بررسی کنید.

اگر مقدار ولتاژ 12 و یا بیشتر از 12 ولت باشد نشان از سلامت باتری دارد. اما به هر حال بهتر است در این زمینه از یک متخصص کمک بگیرید. نمایندگی سپاهان باتری مفتخر است که قبل از تعویض باتری شما تمامی این کنترل ها را توسط متخصص و با تجهیزات مناسب و بصورت رایگان انجام می دهد. تا بار هزینه های اضافی از دوش شما برداشته شود. همچنین لازم است بدانید که باتری در مناطق گرمسیر و پر ترافیک زودتر کیفیت خود را از دست می دهد که باید به این موضوع توجه کرد. تست باتری و دینام قبل از تعویض باتری توسط متخصصان سپاهان باتری و با استفاده از دستگاه های مخصوص بصورت رایگان انجام می گیرد.

قیمت باتری سانگ یانگ چیرمن

قیمت باتری به عوامل بسیاری وابسته است که پس از بررسی در کارخانه و توسط متخصصین تعیین می گردد. آمپزاژ باتری، برند باتری و نوع باتری از عوامل اولیه تعیین کننده قیمت باتری است. همچنین عواملی چون هزینه انبارداری و … نیز جزء عواملی است که قیمت نهایی را تعیین می کند. باتری های ایرانی چون بعد از تولید بلافاصله در بازار توزیع شده و در اختیار نمایندگی ها قرار می گیرد، هزینه کمتری جهت نگهداری آن ها در انبار می شود.

در نهایت شما می توانید برای اطلاع از قیمت به سایت سپاهان باتری مراجعه کرده و یا با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

تاریخ تولید باتری از عوامل تاثیر گدار در سلامت باتری است. از آنجایی که پیش تر گفته شد سلامت باتری در کارکرد هرچه بهتر خودرو بسیار موثر است. در نتیجه هنگام خرید باتری به تاریخ تولید آن باید توجه کرد. باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولیدشان گذشته باشد، کیفیت و قدرت اولیه شان را از دست خواهند داد. از آنجایی که سلامت باتری در کیفیت راندمان و کارکرد خودرو تاثیر گذار است باید به این نکته توجه ویژه نشان داد.

گارانتی باتری خودرو:

تعیین مدت زمان گارانتی به عوامل بسیاری وابسته است که برعهده شرکت سازنده است. گارانتی باتری ها در ایران معمولا شرکتی است یعنی برای استفاده از خدمات لازم است به نمایندگی ها مراجعه نمایید. گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است. برای فعالسازی گارانتی بارکد مربوط به محصول را به شماره تماس های درج شده بر روی ضمانت نامه ارسال فرمایید. این امر ضمن فعال کردن گارانتی، این وظیفه را بر دوش شرکت سازنده می افتد که در صورت بروز هر مشکلی، طبق قوانین ضمانت نامه، در صدد رفع آن برآید. باتری های سپاهان باتری به صورت رایگان برای شما در تهران ارسال می گردد. همچنین نصب باتری توسط کارشناسان سپاهان باتری به صورت رایگان انجام می گیرد.

تعویض باتری سانگ یانگ چیرمن

تعویض باتری کاری ساده است. اما باید توجه داشت که در صورتی که به صورت اشتباه انجام شود موجب خسارت دیدن خودرو می شود. به همین دلیل لازم است برای انجام این امر از متخصص این کار کمک گرفته شود. همچنین دانستن این نکته ضروری است که ابتدا مطمئن شوید که باتری شما به تعویض نیاز دارد تا وقت و هزینه اضافی برای خرید باتری نو صرف نکنید. کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند. عوامل بسیاری در طول عمر باتری دخیل هستند. اما به طور متوسط بین 1 تا 3 سال هر باتری مر می کند. نحوه عملکرد باتری تضمین کارکرد این دو سال است. شرایط اقلیمی، ترافیک، عملکرد صاحب خودرو، تعداد تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی خودرو، استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها از عواملیست که در این امر تاثیر گذار است. در صورت استاندارد نبودن هرکدام، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین چیرمن

گارانتی

باتری چیرمن با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری سانگ یانگ چیرمن با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری چیرمن با خدمات پس از فروش

چگونه باتری چیرمن مجدداً شارژ می شود؟

باتری چیرمن شما دوست دارد خودرو دائماً حرکت کند و بیکار بودن را دوست ندارد. هرچه بیشتر خودرو حرکت کند، باتری سلامت بیشتری پیدا می کند و به شارژ شدن ادامه می دهد تا زمانی که به شارژ کامل دست پیدا کند.اگر فقط یک بار در هفته به سمت بازار روز رانندگی می کنید یا فقط بچه ها را کمی دورتر به مدرسه می برید، ممکن است باعث فرسودگی زودرس باتری چیرمن شوید. باتری در هنگام راه اندازی موتور بیشترین قدرت را از دست می دهد. خاموش کردن وسیله نقلیه قبل از اینکه دینام فرصتی برای شارژ مجدد باتری چیرمن پیدا کند می تواند عمر باتری شما را کوتاه کند.

سوال اینجاست که برق چگونه از دینام به باتری می رسد؟ از طریق کابل باتری چیرمن این اتفاق رقم میخورد. اگر کابل های مورد نظر آسیب دیده، خورده یا شل شده باشند، برای انجام این کار مشکل پیش می آید.

شل بودن کابل‌های باتری چیرمن ، راه‌اندازی موتور را دشوار می‌کند، زیرا دینام در تلاش برای شارژ موثر باتری ناکام مانده است. باتری چیرمن خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید اتصالات باتری چیرمن شما محکم و عاری از خاک یا خوردگی است.

باتری سایر خودرو ها : باتری فیدلیتی

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای سانگ یانگ چیرمن باتری سیلد اسید بهتر است یا باتری اسیدی؟

هردو نوع باتری های اسیدی و سیلد اسید باتری های مناسبی هستند که بر روی خودروی شما قابل نصب است. اما امروزه بدلیل اینکه راحتی افراد بیشتر مدنظر است مسیر باتری سازی به سمت ساخت باتری های سیلد اسید رفته است. چراکه این باتری ها آلودگی کمتری دارند و به مراقبت و نگهداری نیاز ندارند. شما می توانید بر اساس نیاز خود باتری مورد نظر خود را تهیه نمایید.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده چیرمن ضروری است؟

بله T قیمت باتری ها با احتساب تحویل داغی باتری توسط شرکت تعیین شده است. در صورت نبود داغی، به ازای هر آمپر هزینه ای را باید پرداخت نمایید. همچنین از آن جایی که باتری مواد خطرناکی را در خود قرار داده که برای محیط زیست خطرناک است، بهتر است آن را به دست افراد متخصص در این کار بسپارید تا باتری را بازیافت کنند و آسیب کمتری به طبیعت وارد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *