باتری خودروهای مدیران خودرو

باتری تیگو 7

باتری چری تیگو 7

مشخصات باتری تیگو 7

باتری تیگو 7 شما تحت تاثیر عوامل محیطی مختلفی قرار دارد، برای مثال قرار گرفتن در دمای نامناسب برای باتری تیگو 7 شما مناسب نیست. گرما آب الکترولیت باتری را تبخیر می کند و شارژ آن را ضعیف می کند. گرما همچنین باتری را سریعتر خورده می کند. از سوی دیگر، دمای بسیار پایین، کارکرد صحیح جرقه خودرو را دشوارتر می کند.

نگهداری خودرو در پارکینگ بهترین راه ممکن برای جلوگیری از وارد شدن هرگونه آسیب دمایی به باتری تیگو 7 است. باید مطمئن شوید که ماشین خود را برای مدت طولانی زیر نور خورشید یا در مکان های سرد قرار ندهید چرا که در این صورت خیلی زود نیاز به خرید باتری تیگو 7 جدید پیدا خواهید کرد.

باتری مناسب تیگو 7 شما، باتری 60 آمپر  تولید شده در قالب L2 است. شرکت سپاهان باتری به عنوان یکی از بهترین شرکت های باتری سازی در خاورمیانه است.یرند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند های تولیدی این شرکت است که تمامی باتری ها را با کیفیت مناسب وارد بازار کرده است. در این بین، باتری 60 آمپر سوزوکی گزینه ی مناسبی برای خودرو شما خواهد بود. برند سوزوکی که محصول مشترک ایران و ژاپن است، بدلیل کیفیت بالا به کشور های همسایه صادر می شود. با خرید این باتری از امداد باتری کهن ، ارسال و نصب آن در سراسر تهران از جمله میرداماد، هروی ، قلهک و تهران پارس به صورت رایگان انجام خواهد شد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

خرید باتری اپتیما از محصولات سپاهان باتری

تست باتری تیگو 7

تست باتری تیگو 7 از مهمترین کارهایی است که لازم است هرچند وقت یکبار برای خودروی خود انجام دهید. از آنجایی که باتری منبع اصلی تامین برق خودرو است کنترل سلامت آن موجب کارکرد هرچه بهتر خودرو می شود. اقدامات پیشگیرانه ای وجود دارد که انجام آن ها، از مشکلات ناگهانی پیش آمده در خودرو جلوگیری می کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام همه برای نگهداری‌های پیشگیرانه یک باتری لازم است. این کارها اگر توسط متخصص انجام شود بهتر است اما می توانید ولتاژ باتری را خودتان به کمک مولتی متر اندازه گیری کنید. اگر مقدار ولتاژ 12 و یا بیشتر از 12 ولت باشد نشان از سلامت باتری دارد اما به هر حال بهتر است در این زمینه از یک متخصص کمک بگیرید چرا که ممکن است خطا رخ دهد و شما نتوانید تست باتری تیگو 7 را به خوبی انجام دهید.

 

خرید باتری سوزوکی فابریک تیگو 7
فروش باتری اوربیتال سیلور مناسب تیگو 7

قیمت باتری تیگو 7

شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری تیگو 7 به سایت سپاهان باتری مراجعه کرده و یا با شماره این شرکت تماس حاصل فرمایید. تاریخ تولید باتری از عوامل تاثیر گذار در سلامت و قیمت باتری تیگو 5 است. از آنجایی که پیش تر گفته شد سلامت باتری در کارکرد هرچه بهتر خودرو بسیار موثر است. در نتیجه هنگام خرید باتری به تاریخ تولید آن باید توجه کرد و برای کمی ارزان تر خریدن به سراغ باتری هایی که تاریخ تولید قدیمی دارند نروید. باتری هایی که مدت زیادی از تاریخ تولیدشان گذشته باشد، کیفیت و قدرت اولیه شان را از دست خواهند داد. از آنجایی که سلامت باتری در کیفیت راندمان و کارکرد خودرو تاثیر گذار است باید به این نکته توجه ویژه نشان داد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

گارانتی باتری ها در ایران معمولا شرکتی است و برای استفاده از خدمات لازم است به نمایندگی ها مراجعه نمایید. گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است و قیمت باتری تیگو 7 از هرکدام از برندها بر اساس مدت گارانتی ، متفاوت خواهد بود. برای فعالسازی گارانتی بارکد مربوط به محصول را به شماره تماس های درج شده بر روی ضمانت نامه ارسال فرمایید. باتری های سپاهان باتری به صورت رایگان برای شما در تهران ارسال می گردد و همچنین نصب باتری توسط کارشناسان سپاهان باتری به صورت رایگان انجام می گیرد.

تعویض باتری تیگو 7

عوامل بسیاری در طول عمر باتری دخیل هستند اما به طور متوسط بین 1 تا 3 سال ، نیاز به تعویض باتری تیگو 7 پیدا می کنید. نحوه عملکرد باتری تضمین کارکرد مفید است. شرایط اقلیمی، ترافیک، عملکرد صاحب خودرو، تعداد تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی خودرو، استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها زمانی که موتور غیر فعال است از عواملی هستند که می توانند زمان مناسب برای تعویض باتری تیگو 7 را تعیین کنند. در صورت استاندارد نبودن هرکدام، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

121001 ف ف :  اگر شما بیشتر سعی کنید از خودرو در رانندگی در مسافت های طولانی مدت استفاده کرده تا به طور کامل شارژ شود، و همینطور مدت زمان طولانی آن را رها نکنید؛ باتری تیگو 7 حداقل تا عمر مفید خود را در خودرو دوام خواهد آورد؛ اما به طور کلی بالاخره روزی فرسوده خواهد شد و نیاز به تعویض آن است. توجه داشته باشید که حتما باتری مناسب را بر روی سینی این خوردو نصب نمایید. باتری باید هم از لحاظ قالب و اندازه و هم از لحاظ مقدار آمپر متناسب با خودروی شما باشد تا آسیبی به قطعات دیگر وارد نکند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص باتری این خوردو و سایر خودرو ها، با شماره تلفن درج شده تماس حاصل فرمایید تا بهترین و با کیفیت ترین باتری را به کمک نمایندگی ما بر روی خودروی خود نصب نمایید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری با کیفیتباتری تیگو 7 با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری تیگو 7 با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری تیگو 7 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری تیگو 7 با خدمات پس از فروش

آیا باتری تیگو 7 قبل از مرگ شما را آگاه می کند؟

گیر افتادن با باتری تیگو 7 مرده در یک مکان ناآشنا همیشه ناخوشایند است، اما گیر افتادن با باتری تیگو 7 مرده در وسط زمستان می تواند خطرناک باشد. خوشبختانه، باتری‌ها معمولاً چند علامت هشداردهنده به ما می‌دهند که نشان می‌دهد در شرف از کار افتادن هستند، بنابراین می‌توانید قبل از گیر افتادن با باتری تیگو 7 مرده در شرایط سخت، یک باتری مناسب تیگو 7 برای جایگزین کردن تهیه کنید. اگر باتری تیگو 7 شما از کار بیفتد، نمی‌تواند به طور کامل اجزای الکتریکی وسیله نقلیه شما از جمله چراغ‌های جلوی شما را زمانی که موتور خاموش است نیز به انرژی باتری تیگو 7 دارید، تامین کند. اگر متوجه شدید که چراغ های جلوی شما در زمان غیر فعال بودن دینام، کم نور و ضعیف تر از حد معمول به نظر می رسند، توجه داشته باشید و این موضوع را پشت گوش نیندازید! نه تنها کاهش نور یک مشکل ایمنی است، بلکه به این معنی است که باتری تیگو 7 شما تقریباً از کار افتاده است.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

تعویض باتری تیگو 7 را چه زمانی انجام دهیم؟

باتری تیگو 7 نمی تواند برای همیشه دوام بیاورد. عقل عمومی می گوید شما باید هر سه سال یکبار باتری تیگو 7 خود را تعویض کنید، اما ممکن است زودتر نیاز به تعویض داشته باشید. عواملی مانند آب و هوا و عادات رانندگی شما می تواند بر طول عمر باتری تیگو 7 شما تأثیر بگذارد و باعث شود قبل از سه سال به یک باتری تیگو 7 جدید نیاز داشته باشید. برای اطمینان از تعویض به موقع باتری تیگو 7 ، تست ولتاژ باتری و تست سلامت فیزیکی باتری را در برنامه ی خود قرار دهید و این کار را حتما به یک فرد با تجربه بسپارید.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری mvm 110

چرا باتری تیگو 7 مدام در حال دشارژ شدن است؟

یکی از موارد احتمالی برای این که باتری تیگو شما دشارژ شده این است که چراغ جلوی خودرو خود را روشن گذاشته اید. بسیاری از وسایل نقلیه جدید دارای چراغ های جلو هستند که پس از مدت زمان مشخصی خاموش می شوند اما اگر خودروی شما این ویژگی را ندارد، ممکن است چراغ‌های جلو تا زمانی که آن‌ها را خاموش نکنید یا تا زمانی که باتری خودرو به طور کامل تخلیه نشود، روشن بمانند. عادت کنید قبل از خروج از خودرو حتماً چراغ ها و سایر لوازم الکترونیکی خودرو را چک کنید و از غیر فعال بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. اگر باتری تیگو 7 شما مدام در حال دشارژ شدن است، لازم است تست برق دزدی را در خودرو خود انجام دهید.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

چگونه ممکن است مالک خودرو به مرگ باتری تیگو 7 خود کمک کند؟

لرزش ناشی از رانندگی در جاده های ناهموار می تواند به طرز چشمگیری طول عمر باتری تیگو 7 شما را کاهش دهد. برای جلوگیری از این مورد می توانید بست های نگهدارنده ی باتری را کنترل کنید و هنگام رانندگی در جاده های ناهموار دقت و حوصله بیشتری را به خرج دهید. سفرهای مکرر کوتاه با ماشین یا رانندگی نکردن برای مدت طولانی هر دو به نحوی طول عمر باتری تیگو 7 شما را کوتاه می کند. نحوه استفاده از ماشین بر طول عمر باتری خودرو شما تأثیر می گذارد. همین موارد ساده را اگر رعایت نکنید، نا خواسته به مرگ زودهنگام باتری تیگو 7 خود کمک خواهید کرد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری کوییک

02091401 : خرابی باتری تیگو 7 یکی از دلایل اصلی مشکل در راه اندازی است، چه به دلیل روشن ماندن چراغ ها، مشکل در سیستم شارژ یا به دلیل برآورده شدن طول عمر باتری. با گذشت زمان این اجزا در نهایت فرسوده می شوند. مواردی که می تواند سرعت فرسودگی باتری شما را افزایش دهد عبارتند از لرزش بیش از حد یا بارهای زیاد، سولفاته شدن، خطاهای سیستم الکتریکی یا ترمینال های شل یا کثیف و … بنابراین حواستان به اتفاقاتی که در پیرامون باتری میوفتد باشد تا بتوانید آن ها را کنترل کنید و از خرابی باتری خودرو خود جلوگیری کنید.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

آیا می توانم باتری تیگو 7 خودم را دور بیندازم؟

14010818      :   باتری های خودرو حاوی فلزات سنگین و مواد شیمیایی هستند که اگر به درستی بازیافت نشوند می توانند هم برای افراد و هم برای محیط زیست خطرناک باشند. به عنوان مثال یک باتری سرب اسیدی خودرو می تواند تا 10 کیلو سرب و حدود 1/5 لیتر اسید سولفوریک آلوده به سرب خورنده داشته باشد. اگر باتری ماشین قدیمی در محل دفن زباله قرار گیرد، این مواد مضر به مرور زمان نشت کرده و خاک و آب های زیرزمینی را آلوده می کند. آنها همچنین می توانند به دریاچه ها و رودخانه های اطراف سرازیر شوند و به طور بالقوه بر سلامت ساکنان محلی تأثیر بگذارند. به همین دلیل دور ریختن باتری تیگو 7 با بقیه زباله ها غیرقانونی است.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

280901 ف ف:  چرا باتری تیگو 7 اغلب در زمستان آسیب می بیند؟

سعی کنید قرار گرفتن در معرض گرما را به حداقل برسانید. یک تصور غلط رایج در بین مردم این است که هوای سرد باتری خودرو را از بین می برد، اما اشتباه است. در زمستان، هوای سرد غلظت روغن موتور را افزایش می دهد و این افزایش غلظت روغن است که می تواند به باتری خودرو صدمه وارد کند. به طور کلی قبل از زمستان، باتری خودرو در تابستان آسیب های کافی را دیده است. گرمای باتری نه تنها سبب افزایش تبخیر محلول آن می شود بلکه می تواند با این کار بر روی عملکرد این قطعه تاثیر بدی بگذارد. در آخر زمستان به عنوان تیر خلاصی بر روی باتری عمل می کند. به همین دلیل است که اکثر باتری های خودرویی در زمستان فرسوده می شوند.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

261001 ف ف:  اگر یکی از سلول های باتری تیگو 7 خراب شود چه اختلالی در عملکرد آن بوجود خواهد آمد؟

یک باتری خودرویی 12 ولتی، شامل شش سلول است که در هر کدام از آن ها به وسیله ی واکنش های شیمیایی بین محلول الکترولیت و صفحات سربی، حدود 2.2 ولت برق تولید می شود. در صورتی که یکی از این سلول ها و یا بیشتر ، خراب شوند، به ازای هر کدام دو ولت برق آن از بین می رود. بنابراین باتری دیگر 12 ولتی نیست. باتری ای که دیگر قادر به تولید 12 ولت برق نباشد، طبیعتا عملکرد تمامی سیستم ها را دچار اختلال خواهد کرد. پس این باتری فرسوده نامیده می شود و هیچگونه کارایی برای خودروی شما نخواهد داشت. بنابراین به هنگام خرابی یکی از سلول های این قطعه ی خودرویی، اقدام به تعویض آن نمایید.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

271201 ف:  علائمی که نشان می دهند ممکن است باتری تیگو 7 دچار فرسودگی شود؟

کم شدن سطح محلول باتری: در باتری های اسیدی که دریچه هایی بر روی سلول های وجود دارند، می توان سطح محلول الکترولیت آن را مشاهده کرد. زمانی که متوجه شدید از سطح محلول آن کاسته شده است، می توانید به آن آب مقطر اضافه کنید. (این تنها در مورد باتری های اسیدی امکان پذیر است).

زمانی که بر روی باتری رسوباتی تشکیل می شود که همانند کریستال های سفید هستند، این ها نیز می توانند ناشی از محروم ماندن باتری از شارژ کافی باشند. در این لحظه تست دینام نیز همانند تست باتری ضروری است تا مشکل اصلی مشخص شود.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

13 دیدگاه در “باتری تیگو 7

 1. مانا گفت:

  سلام وقت شما ماشین من تیگو 7 هستش و باتری تیگو 7 زیاد مناسب نیست زود به زود د شارژ میشه باید چیکار کنم به نظر شما ایا باید باتری تیگو 7 خودمو تغییر بدم یا خیر ؟

 2. امید گفت:

  سلام وقت بخیر ماشین من تیگو ۷ هستش و باتری تیگو ۷ چه قیمتی هستش ؟ میشه قیمت واحد باتری تیگو ۷ به من بدید.

 3. admin گفت:

  سلام باتری فابریک تیگو5 شما 60 آمپر میباشد و شما همواره با انتخاب برند سپاهان میتوانید از باتری های موجود در برند سپاهان که سوزوکی با 16 ماه گرانتی و قیمت :13,447,000ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود , و EFB با 21 ماه گارانتی و قیمت : 15,504,000 ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود , اربیتال پرمیوم با 18 ماه گارانتی و قیمت : 13,604,000 ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود , و اربیتال وان با 15 ماه گارانتی و قیمت :12,990,000 ریال همراه با داغی هم آمپر تقدیمتون میشود .

 4. نیما گفت:

  سلام ماشین من تیگو ۷ هستش.
  من درمورد باتری تیگو ۷ اطلاعات زیادی ندارم. منظور از قطب چپ یا راست قطب های باتری خودروها چی هست؟ حالا باتری ماشین من قطب راست بهش میخوره یا قطب چپ؟ لطفا جواب من رو بدید.

 5. admin گفت:

  سلام. باتری دارای دو قطب مثبت و منفی بر روی خود می باشد. در حالتی که باتری قطب راست می باشد یعنی قطب مثبت آن در سمت چپ و قطب منفی آن در سمت راست قرار دارد.
  باتری تیگو 7 ، 60 آمپر پایه کوتاه می باشد و قطب آن چپ می باشد. به خودروی تیگو 7 باتری 66 و 74 آمپر نیز می خورد و اگر مصرف سیستم برق رسانی شما زیاد می باشد می توانید از باتری آمپر بالاتر استفاده کنید.

 6. خراسانی گفت:

  سلام خسته نباشید. میشه لطف کنید قیمت باتری های برند سپاهان رو بگید؟ من میخوام برای ماشینم باتری تیگو ۷ بخرم و نصب کنم و شنیدم برند سپاهان باتری، برند خیلی خوب و با کیفیتی از باتری های خودرویی هست. لطف میکنید شما هم مزایای این باتری هارو به من بگید؟

 7. admin گفت:

  اگر باتری تیگو ۷ خود را از بین محصولات باکیفیت شرکت سپاهان باتری یعنی از بین برندهای اوربیتال سیلور، اوربیتال پریمیوم، اوربیتال EFB و سوزوکی تهیه کنید، مطمئن باشید مشتری ثابت این باتری‌ها خواهید شد چرا که از متریال های درجه یک در تولید این محصولات استفاده شده و نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار طول عمر بیشتری روی خودرو شما خواهند داشت ، در ثانی گارانتی های بلند مدت و خدمات پس از فروش سراسری این محصولات، از مزایای بزرگ خرید از این برندها به حساب می آیند. برای دریافت قیمت محصولات با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کنید.

 8. شاهی گفت:

  سلام. از طول عمر باتری تیگو ۷ در خودروی من سه سال میگذره و من نمیدونم چه زمانی باید تعویض شه. در همین حد بگم که ماشین فعلا خوب استارت میخوره و مشکلی نداره. من میخوام برای اینکه یک دفعه عالمگیر نشم تست باتری انجام بدم. خواستم ازتون بپرسم تست باتری رو حتما باید یک مولتی متر بخرم و ولتاژ رو اندازه بگیرم یا اینکه راه دیگه ای برای تست باتری وجود داره؟ میشه کمک کنید؟

 9. admin گفت:

  طول عمر متوسط باتری تیگو ۷ در شرایط نرمال ۲ تا ۳ سال هستش و اگر شرایط نگهداری باتری خیلی خوب باشه میتونه بیشتر از سه سال هم عمر کنه و برعکس اگه شرایط نگهداریش نامناسب باشه ممکنه طول عمرش از یک سال هم کمتر بشه. شما برای اینکه بدونید باتری شما در چه وضعیتی به سر میبره میتونید باتری و تست کنید ، برای تست باتری هم میتونید از مولتی متر استفاده کنید هم می توانید به نمایندگی های خدمات پس از فروش مجاز در سراسر کشور مراجعه کنید و آنجا باتریتون را با دستگاه های پیشرفته و دقیق تست کنید.

 10. بشارتی گفت:

  واقعاً باتری تیگو۷ اگه توی گرما قرار بگیره زودتر خراب میشه ؟ من فکر میکردم چون باطری دارای واکنش های شیمیایی زیادی هستش و انرژی باتری در نتیجه واکنش ها هست بهتره فضای اطراف باتری گرم باشد تا سرعت انجام واکنش ها زیاد بشه! آخه من رشتم شیمیه واسه همین خودم سر خود محیط اطراف باتری را گرم می کردم چون می‌خواستم به واکنش ها سرعت بدم الان یعنی منظور شما اینه که من اشتباه کردم و با این کارم در واقع سرعت تخریب باتری را افزایش دادم؟

 11. admin گفت:

  افزایش دمای محیط شاید به صورت لحظه‌ای سرعت انجام واکنش های شیمیایی درون باتری تیگو ۷ را افزایش بده اما در بلند مدت سرعت تخریب این باتری رو افزایش میده و باعث میشه که شما زودتر از موعد مقرر نیاز به تعویض باتری پیدا کنید چون باتری ماشین شما رو زودتر خراب میکنه. بنابراین بهتره تا جایی که امکان داره باتری رو از قرار گرفتن در جایی که ممکنه باعث افزایش دمای محیط اطراف باتری بشه دور نگه دارید و دمای محیط را متعادل کنید.

 12. ghasemi گفت:

  اگر قرار باشه من تعویض باتری تیگو ۷ را هر دو سال یکبار انجام بدم که واقعاً به صرفه نیست! لطفاً یه راه حلی را به من پیشنهاد بدید که بتونم حداقل ۶ یا ۷ سال از باتری روی ماشین استفاده کنم ، چون واقعاً نمیصرفه آدم بخواد هزینه کنه بابت خرید باتری اونم دو سال یکبار! قطعاً باید یه راه حلی وجود داشته باشه که طول عمر باتری رو بشه بیشتر کرد و مدت زمان طولانی تری از باتری روی خودرو استفاده کرد و شما قطعاً راه حل رو میدونید پس لطفاً در اختیار من بزارید.

 13. admin گفت:

  شما نمیتونید طول عمر باتری تیگو ۷ را به ۶ یا ۷ سال برسونید چون ساختار این باتری به گونه ای هست که بعد از گذشته نهایتاً سه یا چهار سال نیاز به تعویض پیدا می‌کند و دیگر توانایی ادامه حیات و پشتیبانی از تجهیزات برقی در خودرو شما را ندارد به همین خاطر شما با نگهداری صحیح از باتری ماشین و ایجاد شرایط مساعد برای زندگی این قطعه می توانید طول عمر آن را نهایت به چهار سال برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *