باتری خودروهای مدیران خودرو

باتری آریزو 6

باتری چری آریزو 6

مشخصات باتری آریزو 6

باتری 60 آمپر باتری فابریکی است که توسط شرکت سازنده در قالب L3 بر روی این خودرو نصب شده است.

از آنجایی که باتری های هم قالب دارای ابعاد یکسانی هستند می توانند به جای یکدیگر استفاده شوند.

باتری 66 و 74 آمپر، باتری های دیگر قالب L3 هستند که می توان در این خودرو از آن ها استفاده کرد.

استفاده از باتری با آمپر بالاتر به کارایی بهتر خودرو کمک می کند و موجب می شود تجهیزات برقی با قدرت بیشتری کار کنند.

همچنین در فصل گرما که استفاده از کولر به حداکثر می رسد، استفاده از باتری با آمپراژ بالا کاربردی و کمک کننده است.

از این رو بسیاری از افراد استفاده از باتری های آمپر بالا را ترجیح می دهند.

در مقابل استفاده از باتری با آمپر پایین تر از باتری فابریک توصیه نمی شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در انتها لازم است این نکته را ذکر کنیم که باتری فابریک خودرو ها به گونه ای طراحی و تعبیه شده اند که پاسخگوی نیاز های برقی خودرو باشند.

برند های بسیاری وجود دارند که باتری مناسب این خودرو را تولید می کنند.

اما شرکت سپاهان باتری به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های باتری سازی در خاورمیانه و از شرکت های صادر کننده باتری در ایران، باتری مناسب خودروی شما را در برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB تولید می نماید.

از میان این برند ها، برند های سوزوکی و اوربیتال EFB از باتری های بروز است که بدلیل کیفیت بالایی که دارند به کشورهای همسایه صادر می شوند.

باتری سوزوکی طبق استاندارد های جهانی و توسط مهندسین خبره ایرانی و همچنین زیر نظر شرکت ژاپنی سوزوکی تولید شده است.

باتری های EFB نیز به عنوان نسل جدید باتری های الکترولیت مایع، برای خودرو هایی که به عنوان راه حلی برای کاهش مصرف سوخت و انتشار دی اکسید کربن تولید شده اند؛ طراحی شده است.

همچنین این باتری ها دارای طول عمر بالاتری نسبت به باتری های متداول هستند و برای مصرف الکتریکی بالای خودروها طراحی شده اند.

در ادامه می توانید باتری مناسب خودروی خود را انتخاب نموده و در صورت نیاز به راهنمایی با مشاوران نمایندگی سپاهان باتری ارتباط برقرار نمایید.

070901 : گرما سرعت تبخیر را افزایش می دهد که باعث از دست رفتن آب از الکترولیت می شود. گرمای شدید همچنین سرعت خود تخلیه را افزایش می دهد و باعث خوردگی شبکه های صفحه مثبت می شود. سرمای شدید به طور چشمگیری سرعت واکنش شیمیایی را کاهش می دهد و در عین حال مقاومت الکترولیت را افزایش می دهد. مهم است که باتری آریزو 6 را در طول دوره های سرمای شدید در شارژ کامل نگه دارید. باتری هایی که در حالت دشارژ هستند مستعد یخ زدن هستند که می تواند باعث آسیب به صفحات و ظرف باتری شود. خودروها در دمای انجماد بیشتر از باتری نیاز دارند زیرا روغن موتور غلیظ می شود و موتور را سخت تر می کند. گرما قاتل شماره یک باتری است. اگرچه عملکرد باتری را در کوتاه مدت افزایش می دهد، اما عمر باتری در طول زمان به شدت کاهش می یابد.

تست باتری آریزو 6

تست باتری خودرو در جهت کنترل سلامت آن در عملکرد بهتر باتری نقشی اساسی دارد.

باتری خودرو به عنوان اصلی ترین منبع تامین جریان برق و دلیل روشن شدن موتور، همانند قلب برای خودرو عمل می کند، در نتیجه سلامت آن اهمیت بسیاری دارد.

در هنگام رانندگی باتری در نقش محافظت کننده را در حالیکه دینام به دلیل عفت بار های الکتریکی کارایی درست خود را از دست داده است؛ عمل می کند.

این عملکرد مثبت نشان از سلامت باتری دارد و به این معناست که باتری به اندازه کافی شارژ شده است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در مقابل اگر باتری به اندازه کافی شارژ نشود لازم است آن را شارژ کرده و یا اگر این روش پاسخ نداد، آن را تعویض نماییم و باتری نو را جایگزین کنیم.

اندازه گیری ولتاژ باتری نیز جزء مواردی است که با دستگاهی مانند ولت متر یا مولتی متر قابل اندازه گیری است و اگر عددی پایین تر از 12 ولت را نمایش دهد نشان از تخلیه شارژ و خرابی باتری دارد.

اقدامات زیادی وجود دارد که می توان با انجام مداوم آن ها از بروز مشکلات ناگهانی جلوگیری کرد.

بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. علاوه بر اقدامات قبلی ذکر شده، به تست سلامت باتری و جلوگیری از مشکلات کمک می کند.

بهتر است برای جلوگیری از آسیب و خسارت دیدن خود و خودرو این امور را به دست متخصص آن بسپارید تا با تجهیزات مناسب اقدامات لازم را انجام دهند.

در ادامه لازم است بگوییم که متخصصان سپاهان باتری در ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی و کمک به شما عزیزان هستند و قبل از تعویض باتری تست های لازم را برای شما انجام خواهند داد.

قیمت باتری آریزو 6

قیمت باتری به عوامل بسیاری همچون مواد اولیه سازنده، نوع باتری، برند باتری، میزان آمپراژ باتری و …. بستگی دارد.

نمایندگی های سپاهان باتری می توانند 12 درصد از قیمت اصلی را بر روی باتری ها اضافه کنند و در بازار به مشتری ها عرضه کنند.

ارزش باتری فرسوده نیز از قیمت باتری ها کم شده است که در صورت نبود فرسوده لازم است مبلغی مضاف بر مبلغ اصلی پرداخت نمایید.

همچنین به دلیل اینکه باتری فرسوده از مشتری تحویل گرفته می شود، قیمت سرب استفاده شده در باتری از قیمت کل کم می شود.

از آنجایی که نمایندگی سپاهان باتری، تست و نصب باتری را برای شما بصورت رایگان انجام می دهد، شما لازم نیست بابت این موارد هزینه ای پرداخت نمایید در نتیجه خرید از این نمایندگی برای ما مقرون به صرفه است.

در انتها شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری از میان برند های آن، به سایت مراجعه کرده و یا با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

به لحاظ علمی و فنی، از زمانی که الکترولیت بین پلیت های باتری قرار گیرد عملاً عمر مفید باتری آغاز می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

به همین دلیل توجه به تاریخ تولید باتری اهمیت بسیاری دارد چرا که در سلامت و طول عمر باتری بسیا موثر است.

و از آن جایی که سلامت باتری در قدرت و کیفیت آن تاثیر بسیاری دارد بهتر است هنگام خرید توجه داشته باشید که از تاریخ تولید باتری بیش از یکسال نگذشته باشد.

گارانتی خودرو ها بر اساس عواملی که به سیاست های کارخانه بستگی دارد تعیین مدت می شوند.

این عوامل می تواند نوع برند، نوع خودرو و بسیاری دیگر از موارد باشد که در تعیین زمان گارانتی موثر اند.

گارانتی باتری ها بسته به برندشان معمولا بین 12 تا 21 ماه تعیین می شوند.

این گارانتی مشمول باتری هایی می شود که در ساخت مشکل داشته و نمایندگی این باتری ها را تعویض می کند.

همچنین لازم است بدانید که برای استفاده از خدمات گارانتی به نمایندگی های شرکت سپاهان باتری مراجعه نمایید.

برای فعال سازی گارانتی باتری خریداری شده می توانید بارکد موجود بر روی جعبه باتری را به شماره های درج شده در ضمانت نامه ارسال نمایید.

چنانچه در فعالسازی گارانتی دچار مشکل شدید می توانید با پشتیبانی ارتباط برقرار نموده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

نمایندگی سپاهان باتری، باتری خریداری شده توسط شما را به محل مورد نظرتان به صورت رایگان ارسال می نماید.

همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید متخصصان ما باتری را به صورت رایگان بر روی خودروی شما نصب می کنند.

طول عمر باتری آریزو 6

از آن جایی که واردات باتری های خارجی بدلیل تحریم ها انجام نمی گیرد، باتری های خارجی که وارد می شود به صورت قاچاق است و از راه قانونی وارد نمی شود درنتیجه از زمان مناسب استفاده از این باتری ها می گذرد و باعث کاهش شدید طول عمر باتری ها می شود.

همچنین این امر در قدرت باتری ها نیز تاثیر گذار است و باتری هایی که زمان زیادی از تولید آن ها می گذرد قدرت اولیه را ندارند.

باتری ها به طور میانگین در حدود دو سال عمر می کنند که این طول عمر بسته به شرایط و نوع استفاده متغیر است.

عواملی مانند شدت گرما و سرما، نحوه استفاده از باتری، تعداد تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر طول عمر باتری تاثیر گذار باشد.

توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

221201 ف:    باتری آریزو 6 می تواند حدود دو تا سه سال دوام بیاورد. با این حال، عوامل وجود دارند که می توانند عمر باتری را کاهش دهند. در اینجا به بررسی برخی از عوامل می پرداریم:

1-دما: در آب و هوای سردتر، باتری های خودرویی نسبت به آب و هوای گرم استوایی بیشتر دوام می آورند. این به این دلیل است که باتری ها در گرما از نظر شیمیایی فعال تر هستند و زمانی که داغ می باشند فعالیت سخت تری دارند. همچنین اگر تحت گرمای شدید باشند، مایع داخل باتری تبخیر می شود. در این شزایط احتمال آسیب به باتری وجود دارد.

2-سیستم شارژ ضعیف: یک سیستم شارژ بد می تواند باتری را در هنگام کارکرد ماشین تخلیه کند. اگر دینام نتواند ولتاژ کافی بدهد، باعث می شود باتری سریعتر از حد معمول تخلیه شود. اگر چراغ ها یا رادیو روشن باشد، وضعیت می تواند بدتر شود. وقتی باتری ماشین تمام می شود، رادیو یا چراغها کار نمی کنند و ماشین متوقف می شود. تا زمانی که باتری شارژ مجدد دریافت نکند روشن نخواهد شد.

تعویض باتری آریزو 6

یکی از نشانه های خرابی باتری استارت نخوردن خودرو است که نشان از این دارد که احتمالا عمر باتری به پایان رسیده است.

اگر زمان استارت زدن با مشکل روبرو شدید احتمالا باتری شما نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

باتری سالم این توانایی را دارد که تمام تجهیزات برقی همچون کولر، چراغ ها و… را روشن کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

لازم است قبل از تعویض ابتدا باتری را تست کنید تا مطمئن شوید که ایراد از باتری است و هزینه اضافی بر گردنتان نیفتد.

تعویض باتری از کارهای آسان است اما هرگونه اشتباه ممکن است خسارت زیادی را به خود شما یا خودرو وارد کند.

در نتیجه بهتر است این کار را به دست متخصص بسپارید.

نمایندگی سپاهان باتری متخصصان خود را برای هرچه بهتر انجام شدن کار شما به محل خودرو فرستاده و تعویض به صورت رایگان برای شما انجام می دهد.

باتری با کیفیتباتری آریزو 6 با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری آریزو 6 با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری آریزو 6 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری آریزو 6 با خدمات پس از فروش

نگهداری از باتری آریزو 6 به چه صورت است؟

درست مانند بر خوردی که با یک حیوان خانگی محبوب دارید، اگر قرار است ماشین را برای مدتی پارک کنید، زمانی که دمای بیرون ایده آل نیست، ممکن است بخواهید به فکر انتقال ماشین به یک فضای سرپوشیده و ایمن باشید.

باتری آریزو 6 برای روشن کردن موتور در ماه‌های زمستان باید کمی سخت‌تر کار کند و به طور مشابه، گرمای شدید نیز در طول ماه‌های تابستان می‌تواند زندگی را برای باتری‌ آریزو 6  تلخ کند.

در صورت امکان، خودروی خود را در پارکینگ یا مکان خشکی که در برابر عوامل محیطی محافظت شده باشد، نگهداری کنید. یک باتری آریزو 6  کاملاً نو باید برای کارکرد خودرو شارژ زیادی داشته باشد اما اگر قرار است باتری را برای مدت طولانی بدون استفاده در ماشین خود ذخیره کنید، ممکن است ارزش داشته باشد که یک شارژر قطره ای تهیه کنید تا شارژ باتری از دست نرود و باتری با مشکل مواجه نشود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چگونه از خرابی باتری آریزو 6 پیشگیری کنیم؟ در صورت خرابی باتری چه کنیم؟

یک عامل کلیدی در افزایش طول عمر باتری آریزو 6 لرزش است که باعث خرابی فیزیکی قطعات داخلی باتری می شود. برای به حداقل رساندن اثرات ارتعاش، سخت افزار مخصوصی باتری آریزو 6 را نگه می دارد که باتری را در جای خود محکم کرده و از حرکت آنها جلوگیری می کند. گم شدن یا خراب شدن نگهدارنده ها می تواند عمر باتری آریزو 6 را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

اکنون اگر متوجه شده اید که باتری آریزو 6 شما خراب شده است و نیاز به یک باتری جدید دارید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن تعویض باتری آریزو 6 برای شما در سراسر تهران به صورت رایگان انجام شود.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری کوراندو

طول عمر باتری آریزو 6 چگونه کاهش می یاید؟

اگر باتری مناسب آریزو 6 را با چرخه عمر 4 سال، کم شارژ کنید، ممکن است طول عمر این قطعه ی مهم حتی به 2 سال هم برسد. پس از پارک کردن یک وسیله نقلیه برای مدت طولانی، مردم نگران روشن شدن آن هستند. خوشبختانه باتری‌های خودرو حداقل دو ماه یا بیشتر بیکاری خودرو را تحمل می‌کنند. با این حال، مدت زمان دقیق به وضعیت باتری و کاری که انجام می دهد بستگی دارد. اگر قصد دارید برای مدت طولانی از وسیله نقلیه استفاده نکنید، از یک شخص مورد اعتماد بخواهید که ماشین را راه اندازی کند و چند دقیقه در اطراف خانه رانندگی کند تا باتری آریزو 6 شارژ شده و با کاهش طول عمر آن مواجه نشوید.

191001 ف ف:  ممکن است جاده های محل زندگی شما و یا مسافرت هایی که اغلب می روید، دارای ناهمواری و دست انداز های زیادی باشد. در این صورت است که به خودروی شما تکان های زیادی وارد شده و اتصالات باتری در جایگاه خود شل می شوند. همچنین ساختار داخلی خودروی شما بر هم می ریزد و آن واکنش های شیمیایی ای که به کمک محلول الکترولیت و صفحات سربی انجام می شوند، به درستی عمل نمی کنند؛ زیرا صفحات سربی ریزش می کنند و سرب آن ها به ته باتری ته نشین می شود. بنابراین سعی داشته باشید تا در جاده های صاف و هموار برانید و اگر امکان پذیر نیست؛ حتما پایانه های باتری آریزو 6 را چک کنید که محکم باشند و به درستی بر روی سینی خود قرار بگیرند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری آریزو 6 چه مدت بدون دریافت شارژ مجدد می تواند بر روی خودرو زنده بماند؟

اگر ماشین شما استفاده نشود، باتری آن در نهایت خالی می شود و برای شما دردسر ایجاد می کند. مدت زمانی که باتری آریزو 6 شما بدون استارت زدن ماشینتان دوام می آورد، بستگی به این دارد که باتری چقدر قدیمی است، چگونه از آن استفاده شده است و باتری در چه وضعیتی است. این موارد می تواند زمان مناسب تقریبی برای تعویض باتری آریزو 6 را تعیین کند. اگر خودرو شما باتری مناسبی دارد، باید بتواند حداقل دو هفته بدون نیاز به راه‌اندازی شارژ بماند. در صورتی که خودرو قادر به نگهداری شارژ برای این مدت زمان نیست، احتمالا باتری در سلامت کامل به سر نمی برد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری فولکس گل

210901  ف ف : نشانه هایی که خرابی باتری آریزو 6 را به ما هشدار می دهند؟

زمانی که چراغ های جلو و داخلی تیره و کم نور تر از حد معمول می شوند، لوازم جانبی داخل خودرو کار نمی کند، چرا چک خودرو روشن می شود، موتور دیر استارت می خورد و از عمر باتری خودرو بیش از سه  سال گذشته است؛ همگی نشان می دهند که به احتمال زیاد عمر باتری آریزو 6 رو به پایان است و شما باید سعی خود را کنید تا پس از اطمینان حاصل کردن، اقدام به خرید و تعویض این قطعه در خودروی خود نمایید. در صورتی که از خرابی باتری اطمینان حاصل نکردید، به شماره تلفنی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *