باتری خودرو های نیسان

باتری پیکاپ

باتری پیکاپ

مشخصات باتری پیکاپ

در این خودرو از باتری 70 آمپر پایه بلند قالب D26 استفاده شده است.باتوجه به اینکه قالب باتری های فابریک نصب شده بر روی این خودرو توسط شرکت سازنده مشخص است؛بیش از این مقدار در این خودرو قابل نصب نیست.چراکه ابعاد قالب ها با هم متفاوت هستند.البته خوب است بدانید که استفاده از آمپراژ بالاتر به تجهیزات اضافی نصب شده بر روی خودرو کمک می کند.و در مقابل استفاده از باتری با آمپراژ پایین موجب آسیب دیدن خودرو می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در انتخا ذکر این نکته ضروری است که اتری فابریک نصب شده بر روی خودرو مناسبترین باتری برای آن و پاسخگوی نیازهای برقی خودرو است.شرکت سپاهان باتری به عنوان یکی از بهترین شرکت های باتری سازی در خاورمیانه است.یرند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند های تولیدی این شرکت است که تمامی باتری ها را با کیفیت مناسب وارد بازار کرده است.بسیاری از این برند ها از جمله برند سوزوکی که محصول مشترک ایران و ژاپن است، بدلیل کیفیت بالا به کشور های همسایه صادر می شود.تفاوت این برند ها در مواد اولیه و قدرت نهایی شان است.از میان باتری های عرضه شده ی مناسب خودرو ی خود، می توانید باتری مورد نظر را انتخاب نموده و درورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری پیکاپ

تست کنترل سلامت باتری از مهمترین کارهایی است که لازم است هرچند وقت یکبار برای خودروی خود انجام دهید.از آنجایی که باتری منبع اصلی تامین برق خودرو است کنترل سلامت آن موجب کارکرد هرچه بهتر خودرو می شود.اقدامات پیشگیرانه ای وجود دارد که انجام آن ها، از مشکلات ناگهانی پیش آمده در خودرو جلوگیری می کند.بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام همه براینگهداری‌های پیشگیرانه یک باتری لازم است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

این کارها به تجهیزات مخصوص نیاز دارد اما چنانچه شما ولت متر یا مولتی متر دارید می توانید ولتاژ باتری را بررسی کنید.اگر مقدار ولتاژ 12 و یا بیشتر از 12 ولت باشد نشان از سلامت باتری دارد.اما به هر حال بهتر است در این زمینه از یک متخصص کمک بگیرید.نمایندگی سپاهان باتری مفتخر است که قبل از تعویض باتری شما تمامی این کنترل ها را توسط متخصص و با تجهیزات مناسب و بصورت رایگان انجام می دهد.تا بار هزینه های اضافی از دوش شما برداشته شود.همچنین لازم است بدانید که باتری در مناطق گرمسیر و پر ترافیک زودتر کیفیت خود را از دست می دهد که باید به این موضوع توجه کرد.تست باتری و دینام قبل از تعویض باتری توسط متخصصان سپاهان باتری و با استفاده از دستگاه های مخصوص بصورت رایگان انجام می گیرد.

قیمت باتری پیکاپ

قیمت باتری به عوامل بسیاری وابسته است که پس از بررسی در کارخانه و توسط متخصصین تعیین می گردد.آمپزاژ باتری، برند باتری و نوع باتری از عوامل اولیه تعیین کننده قیمت باتری است.همچنین عواملی چون هزینه انبارداری و … نیز جزء عواملی است که قیمت نهایی را تعیین می کند.باتری های ایرانی چون بعد از تولید بلافاصله در بازار توزیع شده و در اختیار نمایندگی ها قرار می گیرد،هزینه کمتری جهت نگهداری آن ها در انبار می شود.در نهایت شما می توانید برای اطلاع از قیمت به سایت سپاهان باتری مراجعه کرده و یا با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید.تاریخ تولید باتری از عوامل تاثیر گدار در سلامت باتری است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

از آنجایی که پیش تر گفته شد سلامت باتری در کارکرد هرچه بهتر خودرو بسیار موثر است.در نتیجه هنگام خرید باتری به تاریخ تولید آن باید توجه کرد.باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولیدشان گذشته باشد، کیفیت و قدرت اولیه شان را از دست خواهند داد.از آنجایی که سلامت باتری در کیفیت راندمان و کارکرد خودرو تاثیر گذار است باید به این نکته توجه ویژه نشان داد.تعیین مدت زمان گارانتی به عوامل بسیاری وابسته است که برعهده شرکت سازنده است.گارانتی باتری ها در ایران معمولا شرکتی است یعنی برای استفاده از خدمات لازم است به نمایندگی ها مراجعه نمایید.گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است.برای فعالسازی گارانتی بارکد مربوط به محصول را به شماره تماس های درج شده بر روی ضمانت نامه ارسال فرمایید.این امر ضمن فعال کردن گارانتی، این وظیفه را بر دوش شرکت سازنده می افتد که در صورت بروز هر مشکلی، طبق قوانین ضمانت نامه، در صدد رفع آن برآید.باتری های سپاهان باتری به صورت رایگان برای شما در تهران ارسال می گردد.همچنین نصب باتری توسط کارشناسان سپاهان باتری به صورت رایگان انجام می گیرد.

طول عمر باتری پیکاپ

عوامل بسیاری در طول عمر باتری دخیل هستند.اما به طور متوسط بین 1 تا 3 سال هر باتری مر می کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

نحوه عملکرد باتری تضمین کارکرد این دو سال است.شرایط اقلیمی، ترافیک، عملکرد صاحب خودرو، تعداد تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی خودرو، استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها از عواملیست که در اینامر تاثیر گذار است.در صورت استاندارد نبودن هرکدام، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری پیکاپ

تعویض باتری کاری ساده است.اما باید توجه داشت که در صورتی که به صورت اشتباه انجام شود موجب خسارت دیدن خودرو می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

به همین دلیل لازم است برای انجام این امر از متخصص این کار کمک گرفته شود.همچنین دانستن این نکته ضروری است که ابتدا مطمئن شوید که باتری شما به تعویض نیاز دارد تا وقت و هزینه اضافی برای خرید باتری نو صرف نکنید.کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

باتری با کیفیتباتری پیکاپ با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری پیکاپ با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری پیکاپ با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری پیکاپ با خدمات پس از فروش

باتری پیکاپ چگونه از بین می رود؟

با گذشت زمان، اجزای داخل باتری پیکاپ شما فرسوده شده و کارایی کمتری خواهند داشت. وقتی این اتفاق می‌افتد، شارژ باتری برای راه اندازی موتور استارت خودرو بیشتر طول می‌کشد و باید چند ثانیه بیشتر صبر کنید تا موتور راه اندازی شود. استارت آهسته معمولاً آخرین نفس نفس زدن قبل از تمام کردن باتری پیکاپ است و باید حتما به آن توجه شود تا اتفاق بدی برای باتری پیکاپ شما رقم نخورد.

باتری پیکاپ، تمام وسایل الکترونیکی وسیله نقلیه شما، از چراغ ها گرفته تا رادیو و رایانه خودرو شما را در زمان خاموش بودن موتور خودرو تامین می کند. اگر باتری در حال از دست دادن شارژ خود باشد، فشار بیشتری برای انجام این کارها با تمام قدرت، خواهد داشت. هرچه زمانی که خودرو خاموش است و دینام غیر فعال می باشد، وسایل الکترونیکی بیشتری را به ماشین خود وصل کنید باتری پیکاپ شما سریعتر از بین می رود.

باتری سایر خودرو ها :  خرید باتری پاسات

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *