باتری خودروهای ایران خودرو

باتری پژو 206

باتری پژو 206

مشخصات باتری پژو 206

انتخاب نام تجاری مناسب برای باتری پژو 206 می تواند کار دشواری باشد زیرا انتخاب های زیادی در بازار وجود دارد، اما محصولات سپاهان باتری در این میان خوش درخشیده اند. در حالت ایده‌آل، باید با مارکی که در ابتدا همراه وسیله نقلیه شما آمده است بروید، اما اگر باتری فابریک پژو 206 در منطقه شما در دسترس نیست، مطمئن شوید که باتری را متناسب با مشخصات دفترچه راهنمای مالک خود از یک برند مورد اعتماد و مناسب انتخاب کنید.

در حالی که ممکن است خرید ارزان ترین گزینه موجود در بازار وسوسه انگیز باشد، اما توصیه می کنیم از خرید آن اجتناب کنید. در این مورد مطمعن باشید آنچه را از نظر قیمت پس انداز می کنید، از نظر کیفیت قربانی می کنید. باتری‌های ارزان‌تر ممکن است اغلب به اندازه سایر محصولات با کیفیت دوام نداشته باشند و حتی ممکن است در دراز مدت عملکرد ضعیفی داشته باشند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در تهیه باتری پژو 206 مناسب به موارد زیر باید توجه داشته باشید:

سال 96 به قبل:

باتری مناسب برای این مدل، باتری 50 آمپر سوزوکی قالب L1 است.

از باتری 50 آمپر، باتری 55 آمپر سوزوکی و باتری 60 آمپر سوزوکی قالب L2 نیز برای این خودرو می توان استفاده کرد.

سال 96 به بعد:

باتری فابریک این مدل باتری 50 آمپر قالب L1 است.

در خودروی 206 تیپ 2 می توان قالب L2 را به سختی قرار داد اما در تیپ 5 به هیچ عنوان قرار نمی گیرد. برای دریافت اطلاعات دثیث تر می توانید با کارشناسان امداد باتری کهن تماس برقرار کنید. در صورت خرید باتری از نمایندگی ما، ارسال و نصب باتری به صورت رایگان در نقاط مختلف تهران از جمله سهروردی ، ستارخان ، مجیدیه و نارمک برایتان انجام خواهد شد.

 

خرید باتری پژو 206 با تاریخ جدید
فروش باتری پژو 206 با کیفیت بالا

باتری مناسب پژو 206

همانطور که گفته شد بسته به تیپ این خودرو قالب خاصی را می توان در آن قرار داد. در مدل های سال 96 به بعد قالب L2  جای نمی گیرد چرا که محفظه باتری این خودرو طوری طراحی شده است که اندازه ابعاد آن برای قالب L2 مناسب نیست. قالب های باتری از نظر ابعاد با هم تفاوت دارند. این تفاوت موجب می شود نتوان باتری ها را به جای هم به کار برد.

اینکه افراد ترجیح می دهند از باتری با آمپراژ بالا استفاده کند، به این دلیل است که این تصور غلط را برخی فروشندگان باتری برای سود بیشتر خود در ذهن مردم ایجاد کرده اند که خرید باتری مناسب پژو 206 با آمپر بالاتر، باعث می شود تجهیزات خودرو بهتر کار کنند در صورتی که وظیفه باتری، روشن کردن موتور و استارت زدن است و وظیفه ای در قبال تامین انرژی تجهیزات برقی خودرو ندارد. هنگامی که دینام شما خراب شود ماشین مجبور می شود که از انرژی باتری مناسب پژو 206 برای تامین انرژی استفاده کند. این کار ماشین سبب می شود پس از مدتی باتری تخلیه شده و ماشین خاموش شود. حالت دوم زمانیست که شما از چراغ ها، رادیو یا دیگر تجهیزات خودرو در حالی که موتور خاموش است استفاده می کنید، بر این اساس باتری شما به مرور فرسوده می گردد. اگر شما در این دو حالت باتری با آمپراژ بالا داشته باشید تنها چند دقیقه بیشتر می توانید از باتری استفاده کرده و چند دقیقه دیرتر خودرو خاموش خواهد شد که این دقائق آنقدر ناچیز است که ارزش هزینه زیادتر برای باتری را ندارد. به همین دلیل است که ما همیشه برای خرید باتری مناسب پژو 206 ، باتری فابریک را به مشتریان خود توصیه می کنیم.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

تست باتری پژو 206

چگونه تست باتری پژو 206 را انجام دهیم؟

اگر موتور ماشین شما صبح زود، به صورت کند راه می افتد، ممکن است لازم باشد سلامت باتری خود را آزمایش کنید. برای تست باتری پژو 206 باید ولتاژ باتری را اندازی گیری کنید. باتری ماشین سالم چند ولت است؟

یک باتری سالم باید حداقل 12.5 ولت ولتاژ داشته باشد. باتری معمولاً در زیر کاپوت و در کنار موتور قرار دارد. برای تست باتری پژو 206، باید اطمینان حاصل کنید که به دو پایانه در بالای آن دسترسی دارید. برخی از باتری ها دارای یک پوشش پلاستیکی هستند که می توان آن را برداشته و ترمینال مثبت (+) را نمایان کرد. مراقب باشید که هیچ ابزار فلزی مانند آچار و غیره را روی پایانه ها قرار ندهید. هنگام استفاده از مولتی متر، اندازه گیری که باید به آن توجه داشته باشید ولتاژ DC (جریان مستقیم) است. در مولتی متر، شماره گیری را روی 20 تنظیم کنید تا 0 تا 20 ولت اندازه گیری شود. نگه داشتن پراب قرمز در ترمینال مثبت (+) و پراب سیاه در ترمینال منفی (-) مولتی متر به شما عدد ولتاژ را نشان می دهد. اگر عدد نمایش داده شده قبل از آن منفی (-) وجود داشته باشد، پراب ها به پایانه های اشتباه وصل شده اند و نیاز به تعویض دارند. پس از اتصال پراب ها، خودرو را روشن کنید و ولتاژ لحظه استارت را بخوانید. اگر عدد بالای 9 را نمایش داد باتری شما سالم است در غیر اینصورت نیاز به تست و برسی تخصصی دارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

050901 :  اگر باتری 206 شما از نوع اسیدی است :

اول از همه، دانستن اینکه یک سلول باتری مرده است، برای شما فایده ای بیش از این ندارد که بدانید باتری شارژ 12.6 ولتی را نگه نمی دارد، زیرا نمی توانید آن را تعمیر کنید. بنابراین، آزمایش ولتاژ استراحت به همان اندازه یک تشخیص مؤثر است. باتری معمولاً به یکباره خراب نمی شود. در عوض، برخی از سلول‌های سازنده باتری از بین خواهند رفت. موتوری که هنگام روشن شدن به کندی روشن می شود، اغلب نشانه سلول های باتری مرده است. اکثر باتری‌های جدید خودرو از نوع مهر و موم شده «بدون تعمیر و نگهداری» هستند، اما برخی از باتری‌های قدیمی‌تر به شما امکان دسترسی به سلول‌های جداگانه را می‌دهند. سلول‌ها یا کلاهک‌های جداگانه خواهند داشت، یا یک پوشش پلاستیکی که روی تمام سلول‌ها بسته می‌شود، یا چندین سلول. این سلول ها حاوی ترکیبی از آب و اسید سولفوریک هستند، بنابراین مطمئن شوید که هیچ مایعی روی پوست شما وارد نمی شود. برای آزمایش هر سلول، به یک تستر باتری به سبک هیدرومتر نیاز دارید که وزن مخصوص اسید باتری را اندازه گیری کند. بر اساس تعداد توپ های شناور، می توانید تشخیص دهید که سلول مرده است یا خیر.

 

 

فروش باتری سوزوکی مناسب رنو داستر

تعویض باتری پژو 206

برای تعویض باتری پژو 206 خوب است به نکات زیر توجه نمایید:

1. با مراقبت مناسب، باتری خودرو می تواند تا سه سال دوام بیاورد. اگر در آب و هوای گرم زندگی می کنید، خرابی باتری ممکن است در کمتر از دو سال رخ دهد. چرا که گرما باعث تبخیر مایع الکترولیت شده و باتری را خراب می کند.

2. برخی از علل اصلی خرابی زودهنگام باتری خودرو شامل شارژ بیش از حد یا شارژ کم ، برق دزدی و ارتعاش زیاد می باشد. کم یا زیاد بودن میزان شارژ بر عملکرد و ساختار باتری تاثیر مستقیم دارد و باعث خرابی باتری می شود. همچنین برق دزدی به این معناست که تجهیزات خودروی شما در حالت خاموش نیز برق مصرف می کنند و این برق را از باتری 206 شما تامین می کنند. به همین دلیل باتری شما زود از کار می افتد و ارتعاش زیاد نیز زمانی است که شما را به درستی نصب نکرده اید و حرکت خودرو باعث وارد شدن ضربات زیاد به باتری می شود که باتری را خراب می کند.

3. در خودرو های مدرن، حتی زمانی که ماشین شما پارک شده است، سیستم های رایانه ای آن باتری خودرو را تخلیه می کند.

4. قبل از اقدام به تعویض باتری پژو 206 خود، دفترچه راهنمای خودرو را بخوانید و با متخصص مشورت کنید.

5. کابل های باتری را از نظر خوردگی بررسی کرده و در صورت لزوم آنها را تمیز کنید. برای تمیز کردن خوردگی می توانید از آب جوش استفاده نمایید. اگر نیاز به تعویض باتری پژو 206 داشتید کافیست با نمایندگی سپاهان باتری تماس گرفته و باتری را با ارسال رایگان در سراسر تهران از جمله قیطریه، قلهک، شریعتی و … دریافت نمایید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری با کیفیتباتری پژو 206 با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری پژو 206 با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری پژو 206 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری پژو 206 با خدمات پس از فروش

طول عمر باتری پژو 206 به چه عواملی بستگی دارد؟

گرچه طول عمر دقیق باتری پژو 206 بستگی به وسیله نقلیه و وضعیت آن دارد، اما می توان گفت که اکثراً پژو 206 شما به طور متوسط ​​هر 3 سال یکبار به باتری جدید نیاز دارد. برای بیشتر مردم جنوب کشور که در شرایط آب و هوای گرم و شرجی بیش از نیمی از سال رانندگی می کنند، این طول عمر ممکن است کمی کوتاه تر باشد. در فواصل بین یک تا دو سالگی باتری پژو 206، به نحوه عملکرد وسیله نقلیه خود توجه کنید. مهم است که در صورت بروز مشکل قبل از اینکه شما را در شرایط سخت و دشوار قرار بدهد، آن را حل کنید و تعویض باتری را به موقع انجام دهید.

201201 ف:   طول عمر باتری پزو 206 با توجه به عادات رانندگی شما با خودرو متغیر خواهد بود. اگر شما در زمان خاموش بودن موتور خودرو، سیستم صوت خود را به مدت طولانی روشن بگذارید طول عمر باتری خودروی خود را کاهش می دهید. در این زمان دینام خاموش می باشد، و هیچ وسیله ای برای تامین مجدد شارژ باتری فعال نیست. البته اغلب رانندگان زمانی که از سیستم های برقی خود در این حالت استفاده می کنند، از این موضوع غافل هستند. با انجام این فرآیند در ابتدا باتری شروع به عیف شدن می کند و در نهایت دشارژ خواهد شد. اگر به صورت مکرر تکرا شود باتری زودتر از موعد فرسوده می شود.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

تست باتری پژو 206 چه کاربردی دارد؟

باتری پژو 206 اغلب نشانه هایی از خرابی را از خود نشان نمی دهند. به همین دلیل بهتر است قانون دو تا سه سال عمر مفید باتری خودرو را به خاطر بسپارید. برای تعمیر و نگهداری منظم طی هر بار مراجعه به تعمیرگاه، از مکانیک خود بخواهید تا باتری شما را بررسی کند و در صورت وجود مشکل شما را آگاه کند. متأسفانه، هیچ راهی برای اجتناب از تعویض باتری پژو 206 وجود ندارد بنابراین خوب است برای این کار آمادگی داشته باشید. می توانید با تست باتری در زمان بندی های منظم و مناسب، زمان مناسب برای تعویض باتری را در نظر بگیرید و تعویض باتری پژو 206 را در اولین فرصت انجام دهید.

ض: تست باتری پژو 206 شامل دو مرحله تست ولتاژ و تست فیزیکی باتری است، برای انجام تست ولتاژ باید به نمایندگی های معتبر سراسر کشور از جمله نمایندگی ما واقع در آدرسی که در سایت قرار داده است مراجعه کنید. این تست به کمک کارشناسان و دستگاه های حاظر در نمایندگی انجام می شود. برای تست فیزیکی هم می توانید از کارشناسان درخواست کمک کنید و هم می توانید خودتان با برسی مواردی که در این تست باید مورد آزمایش قرار دهید تست فیزیکی را برای باتری خودروتان اعمال کنید. در صورتی که به سلامت باتری خودرو به هر دلیلی شک دارید، می توانید به آدرسی که در سایت قرار داده شده مراجعه کنید و از کارشناسان خبره و آموزش دیده سپاهان باتری درخواست کنید که هر دو تست ، هم تست ظاهری باتری و هم تست  ولتاژ باتری را برای شما انجام دهند.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری وراکروز

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

چه عاملی مقصر در دشارژ شدن باتری پژو 206 است؟

اگر به نظر می رسد که باتری پژو 206 شما در حالی که واقعاً در حال رانندگی با ماشین خود هستید، همچنان دچار دشارژ می شود، احتمالاً مشکل اصلی از باتری نیست. هدف باتری ماشین تامین انرژی موتور استارت و تامین برق برای راه اندازی لوازم جانبی مانند چراغ ها و رادیو در هنگام خاموش بودن موتور است. هنگامی که موتور روشن می شود، سیستم شارژ خودرو کار را به دست می گیرد. بنابراین اگر به نظر می رسد که باتری پژو 206 شما با وجود روشن شدن و کار کردن مرتب موتور خودرو شارژ کافی را در خود ندارد، احتمالاً مشکلی در سیستم شارژ خودرو شما وجود دارد.

260901 ف ف: منظور از سیستم شارژ همان دینام می باشد که در خودرو وظیفه ی تامین برق باتری 206 را دارد. دینام معیوب در خودرو می تواند باتری را نیز معیوب کند و طول عمر آن را کاهش دهد. از عوامل دیگری که سبب دشارژ شدن باتری این خودرو می شود می توان به خوابیدن خودرو به مدت طولانی در پارکینگ اشاره کرد. زمانی که باتری و خودرو را به مدت طولانی به حال خود رها می کنید کم کم باتری دشارژ خواهد شد و به آن به اصطلاح «تخلیه انگلی » می گویند.

آیا می دانید باتری پژو 206 شما با چه علائمی از شما در خواست رسیدگی بیشتر می کند؟

به طور کلی، وجود مشکل در قطعات الکترونیکی خودرو در زمان استفاده از انرژی باتری پژو 206، می تواند نشانی از خرابی باتری باشد. اگر عملکرد پنجره های برقی یا درهای شما که دارای قفل برقی هستند به طور ناگهانی کند به نظر می رسد و مانند معمول عملکرد عادی ندارند، باتری خودرو شما ممکن است ضعیف شده باشد. مشکلات سیستم صوتی ماشین شما نیز در زمان غیر فعال بودن دینام می تواند نشان دهنده مشکلات باتری پژو 206 باشد. باتری تمام اجزای الکتریکی خودروی شما را در زمان خواب بودن دینام خودرو، تامین می‌کند، حتی وقتی گوشی را به برق وصل می‌کنید تا شارژ شود.

14010821 :   باتری پژو 206 ، همان طور که ظاهری زیبا دارد، رفتاری محترمانه نیز دارد!

باتری قبل از آنکه بخواهد شما را اذیت کند، شما را آگاه می کند و علائمی را از خود نشان می دهد که بیان کند زمان تعویضش فرا رسیده است، شما موظف هستید به آن توجه کنید تا باتری جور دیگری رفتار نکند و شما را در صبح زمستان، گیر نیندازد.

وقتی متوجه شدید که باید دو بار استارت بزنید تا خودرو روشن شود، وقتی متوجه شدید چراغ های شما کم نور تر شده اند، باید اقدام به تست و تعویض باتری خودرو خود کنید.14010821

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری سیلو

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

خوابیدن باتری 206 چه مفهومی دارد؟

14010814 : این اصطلاح، نوعی جان بخشی به اشیائی مانند باتری خودرو است که مفهوم کلی آن کار نکردن موقت آن شی ء می باشد. باتری پژو 206 نیز قطعه ای از قطعات خودرو است که اگر به مدت طولانی از آن استفاده نشود، می خوابد! در واقع اگر بخواهیم به صورت فنی در این مورد صحبت کنیم، باید گفت هنگامی که خودرو خاموش است، تمامی قطعاتی که از برق تغذیه می کنند، انرژی خود را از باتری می گیرند، به عنوان مثال، دزدگیر ماشین، تمام انرژی مورد نیاز خود را از باتری می گیرد، باتری هم دارای انرژی محدود است و اگر توسط دینام ماشین شارژ نشود، د شارژ عمیق می شود، در نتیجه دیگر توانایی روشن کردن خودرو شما را ندارد، در این لحظه می گویند باتری 206 شما خوابیده است. شما می توانید برای جلوگیری از این اتفاق، هفته ای یک بار خودرو خود را روشن کنید و اجازه دهید دینام ماشین، باتری را شارژ کند.

علت خوردگی باتری پژو 206 چیست؟

171001 ف ف:   یکی از اساسی ترین دلایل خوردگی و یا همان سولفاته شدن باتری این خودرو، به دلیل بخارات محلول الکترولیت موجود در ساختار باتری است که از طریق قطب ها به بیرون راه می یابد. زمانی که گاز هیدروژن از باتری آزاد می شود، ممکن است به محلول الکترولیت اجازه دهد تا بر روی سطح باتری تجمع یابد. نوع دیگری از خوردگی بین کابل ها و پایه های پایانه ی باتری رخ می دهد، زیرا آن ها انواع مختلفی از فلزات هستند. نوع سوم خوردگی که به عنوان سولفاته شدن شناخته می شود. در طول زمان در داخل باتری رخ می دهد.

 

12 دیدگاه در “باتری پژو 206

 1. احسان گفت:

  سلام وقت شما بخیر اقا من ماشینم پژو 206 هستش و باتری پژ206 من 60 امپر صبا بهش میخوره ولی یکم جاش انگار جا جور هستش میخام بدونم ایا باتری 60 امپر سوزوکی جا میشه تو ماشین من یا خیر ؟

 2. زهرا گفت:

  قیمت باتری پژو ۲۰۶ سال تولید ۹۹ چقد هستش ؟ و گارانتی باتری پژو ۲۰۶ چند ماه هستش ؟

 3. کیان گفت:

  سلام جناب من یک سوال داشتم. آیا باتری ۲۰۶ تیپ ۵ با باتری تیپ ۲ فرقی میکنه؟ نمیشه همون باتری ای که برای ۲۰۶ تیپ ۵ میگیریم روی خودروی تیپ ۲ نصب کنیم؟ اگر این امکان وجود داره میشه بگید ۷۰ آمپر هم میشه روی خودروی ۲۰۶ نصب کرد؟ اینکه آمپر بالاتر یا پایین تر از باتری فابریک روی خودرو نصب کنیم معایبی روی خودرو داره؟ لطف کنید راهنمایی کنید که من باتری اشتباهی سفارش ندم ممنون.

 4. admin گفت:

  سلام . باتری 206 به سال ساخت و تیپ آن بستگی دارد. در کل باتری فابریک 206 50 آمپر با قالب l1 می باشد. تیپ 5 سال 96 به بعد فقط باتری 50 آمپر قالب l1 مناسب آن می باشد، ولی 206 تیپ 2 سال 96 به بعد l2 هم می پذیرد. سال 96 به قبل هر تیپی قالب l3 هم می گیرد. بهتر است شما باتری فابریک خودرو را به روی آن نصب کنید.

 5. امیر گفت:

  سلام. من فنر های لاستیک ماشینم رو خوابوندم. این قضیه میتونه ربطی یا تاثیری روی قطعات خودرو و حتی باتری ۲۰۶ هم داشته باشه؟ منظور اینکه اگر تاثیر منفی داشته باشه و شما آگاهید از این موضوع ممنون میشم بهم بگید که بدونم و این کار رو انجام ندم. مرسی

 6. admin گفت:

  دوست عزیز باطری پژو ۲۰۶ شما به ضربه و رانندگی های نامناسب حساسه یعنی رانندگی در جاده های ناهموار میتونه طول عمر باتری شما را تحت تاثیر قرار بده. این عملکردی که شما روی ماشین پیاده کردید هم میتونه باعث آسیب رسیدن به باتری بشه طبق همین مواردی که گفتم، بنابراین بهتره تو این زمینه حتما با یک کارشناس مشورت کنید چون که این موضوع فقط در رابطه با باتری بود، شاید اجزای دیگه هم مانند باتری به این موضوع حساس باشند . پس حتما با یک متخصص مشورت کنید.

 7. سپه وند گفت:

  خودروی من ۲۰۶ تیپ دوم هست و سال تولیدش ۹۷ هست. باتری این خودرو ۳ سال از عمرش می گذره و هنوزم داره خوب کار می کنه. باتری ۲۰۶ که روی خودروم نصب هست ۵۰ آمپر با قالب L1 هست. خواستم ازتون بپرسم که هر زمان که ماشین نشونه هایی از فرسودگی از خودش نشون داد من باید اقدام به تعویض کنم یا اینکه چون عمر مفیدش گذشته باید همینجوری تعویضش کنم؟؟؟

 8. admin گفت:

  نه دوست عزیز نیاز نیست چون ۳ سال از طول عمر باتری خودرو شما گذشته باتری تعویض کنید، فقط اقدام به تست باتری کنید تا خیالتون راحت باشه که با وجود اینکه باتری پژو ۲۰۶ شما سن و سالی ازش گذشته همچنان سالمه و میتونه عملکرد مفید روی خودروی شما داشته باشه و این تست رو هر ماه انجام بدید نه اینکه فقط یکبار انجام بدید و بعد بیخیال بشید. در ضمن تست کمک میکنه از دردسرهایی که ممکن باتری در زمان فرسوده شدن براتون ایجاد کنه جلوگیری کنید و قبل از اینکه دیر بشه باتری را تعویض کنید.

 9. نصرتی گفت:

  پدر من توی ماشین زیاد سیگار میکشه و تو زمستونا وقتی بخاری روشن میکنه مجبوره شیشه رو بده پایین ، من میگم با این کارت باعث میشی باطری پژو ۲۰۶ تحت فشار قرار بگیره چون اون انرژی تولید می کنه که ماشین گرم شه تو شیشه رو دادی پایین گرما میره بیرون و حرف گوش نمیکنه. گفتم بیام اینجا ازتون بپرسم ببینم که اگه من شیشه های ماشین پدرم رو درزگیر بزنم اینجوری باعث میشه طول عمر باتری ماشین حفظ بشه و بازی کمتر آسیب ببینه یا نه؟

 10. admin گفت:

  این موارد که شما فرمودید ارتباطی با باطری پژو ۲۰۶ نداره مگر اینکه شما با خودرویی که پارک شده باشید در این حالت باتری ماشین وظیفه داره بخاری رو روشن نگه داره اما مسئله اینجاست که استفاده از بخاری در چنین شرایطی که شما گفتید فقط در صورتی که موتور خودرو خاموش باشه ممکنه به باتری ماشین آسیب برسونه ، در غیر این صورت آسیبی برای باتری ماشین نیست و اگر می خوای طول عمر باتری ماشین را حفظ کنید بهتره که تا حد امکان استفاده از تجهیزات برقی را به زمان رانندگی کردن با خودرو موکول کنید.

 11. سیما گفت:

  نام تجاری سوزوکی که برای باطری پژو ۲۰۶ موجود در شرکتتون انتخاب کردید ، تشابه اسمی با محصولات برند سوزوکی ژاپن داره یا اینکه واقعاً تولید ژاپن هستش و شما در ایران را مونتاژ می کنید؟ راستش من چون از برند سوزوکی ژاپن محصولات متنوعی استفاده کردم و خیالم بابتش راحته گفتم اگر که این باتری هم مونتاژ سوزوکی ژاپن باشه من این رو برای ماشین انتخاب کنم چون اینجوری خیالم راحته که باتری کیفیت درجه یک داره.

 12. admin گفت:

  باتری سوزوکی که از برند سپاهان باطری برای تعویض باتری پژو ۲۰۶ خریداری میکنید محصول شرکت سپاهان باتری تحت لایسنس سوزوکی ژاپن است که در شرکت سپاهان باتری تولید می‌شود . در واقع این محصول تحت نظر مهندسان ایرانی و ژاپنی تولید شده و از کیفیت درجه یکی برخوردار هست و دارای ۱۶ ماه گارانتی تعویض رسمی از شرکت سپاهان باتری برای شما خریداران عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *