باتری خودروهای ایران خودرو

باتری پژو پارس

باتری پژو پارس

مشخصات باتری پژو پارس

پژو پارس، که به پژو پرشیا نیز معروف است، یک خودروی سواری است که توسط خودروسازان ایرانی ایران خودرو تولید شده است. پس از 10 سال تولید پژو 405 در ایران، این شرکت پژو پرشیا را به عنوان لیفت فیس خود طراحی کرد که قسمت جلویی آن شبیه به پژو 406 بود. پژو پرشیا به دلیل مشکلات کپی رایت محلی به زودی به پژو سفیر و سرانجام به پژو پارس تغییر نام داد. پژو پارس در انواع مختلفی تولید شده است.

باتری 66 آمپر باتری فابریکی است که توسط شرکت ایران خودرو بر روی این خودرو سوار شده است. قالب باتری 66 آمپر، قالب L3 است. از سایر باتری های قالب L3 نیز در این خودرو می توان استفاده کرد. باتری 74 آمپر قالب L3 باتوجه به اینکه ابعاد یکسانی با باتری 66 آمپر دارد قابل نصب بر روی آن است. هرچند توصیه ما به شما این است که از باتری فابریک استفاده کنید چراکه پشت انتخاب این باتری دانش و تفکر زیادی نهفته است. می توانید از باتری 66 آمپر سوزوکی و باتری 74 آمپر سوزوکی که محصولات شرکت سپاهان باتری هستند، بر روی خودرو خود استفاده کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری های سپاهان در 4 برند باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB تولید شده است. باتری های سپاهان باتری از نمونه های صادراتی هستند چرا که از کیفیت و قیمت مناسب بهره مند هستند. شما می توانید با ارتباط برقرار کردن با بخش فروش، باتری مناسب خود را تهیه نمایید و با ارسال و نصب رایگان در مناطق مختلف تهران از جمبه ولنجک ، وحیدیه ، نارمک و حسینیه ارشاد ، درب منزل تحویل بگیرید.

تست باتری پژو پارس

بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب ها و سر باتری و چک کردن تسمه دینام همه از مراحل مهم تست باتری پژو پارس هستند. این اقدامات بسته به شرایط آب و هوایی و نوع باتری بهتر است به صورت دوره ای و مرتب انجام گیرد. کارشناسان شرکت سپاهان باتری با استفاده از دستگاه های مخصوص، هنگام تعویض باتری، سلامت دینام را کنترل می کنند. از آنجایی که باتری پرشیا شما یکی از قسمت های مهم تامین برق اولیه ماشین است و کار کردن اعضای خودرو به آن بستگی دارد، سلامت آن از اهمیت بسیاری برخوردار است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

از موارد مهم در تست باتری پرشیا، کنترل سلامت آن توسط کارشناس  با استفاده از دستگاه های تخصصی است. این کار به ما نشان می دهد که باتری خودروی ما نیاز به تعویض دارد یا هنوز کارآمد است. تعویض باتری خودرو کاری بسیار ساده است اما برای گرفتن نتیجه مطلوب باید یکسری نکات را رعایت کنید. از آنجایی که اگر تعویض باتری به درستی انجام نشود به خودرو آسیب جدی وارد می شود، بهتر است این کار را به دست متخصص آن بسپارید. تعویض باتری در سپاهان باتری به صورت رایگان و توسط متخصصان با تجربه انجام می گیرد. همچنین هنگام تعویض باتری، دینام به صورت رایگان برای شما تست می شود.

 

خرید باتری پژو پارس با تاریخ جدید
فروش باتری پژو پارس با گارانتی بلند مدت

باتری مناسب پژو پارس

باتری از اصلی ترین بخش های تامین کننده انرژی در خودروهاست و اهمیت آن آنقدر بالا است که میزان سلامتی اش بر کیفیت راندمان خودرو تاثیر مستقیم می گذارد. همچنین تاریخ تولید باتری تاثیر زیادی در سلامت باتری مناسب پژو پارس شما دارد، بنابراین در هنگام خرید باتری توجه داشته باشید که تاریخ تولید باتری را مشاهده کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 درصورتی که بیش از 6 ماه از تولید باتری گذشته بود از خرید آن اجتناب نمایید. همچنین خوب است بدانید که باتری هایی که از تاریخ آن ها مدت زیادی گذشته باشد گارانتی کوتاه تری دارند. باتری های داخلی بدلیل اینکه پس از تولید به نمایندگی تحویل داده می شود زمان کمتری را به نسبت باتری های وارداتی در انبار نگه داشته می شود. این موضوع باعث می شود کیفیت و قدرت بالاتری نسبت به باتری های وارداتی داشته باشند و مناسب ترین گزینه برای خرید باتری مناسب پژو پارس در نظر گرفته شوند. هزینه ارسال یکی از دغدغه های مهم افراد در خرید اینترنتی محسوب می شود. هزینه ارسال باتری در بسیاری از کشور ها بدلیل حساسیتی که در حمل آن وجود دارد با قیمت های بالا محاسبه می شود. بسیاری از نمایندگی ها در ایران هزینه ارسال باتری را از مشتری دریافت نمی کنند و حتی هزینه نصب باتری جدید بر روی خودروی شما را نیز محاسبه نمی کنند. نمایندگی سپاهان باتری نیز در جهت حفظ حقوق مشتریان خود باتری را به قیمت کارخانه و با ارسال و نصب رایگان به دست مشتریان می رساند.

 

فروش باتری سپاهان مناسب رنو ساندرو

تعویض باتری پژو پارس

گاهی اوقات تشخیص نو بودن یک باتری که می خواهید برای تعویض باتری پژو پارس تهیه کنید دشوار اما لازم است، چرا که نباید هرگز باتری که بیش از 6 ماه از تولید آن گذشته است را خریداری کنید، به این دلیل که عمل سولفاته شدن در آن آغاز شده است. سولفاته شدن هنگامی اتفاق می افتد که سولفات سرب نتواند بر روی صفحات باتری رسوب کند. این اتفاق در باتری های دشارژ شده که برای مدتی طولانی در همین حالت باقی بمانند یا مقدار زیادی آب از دست داده باشند، رخ می دهد. باتری هایی که مدت زمان طولانی در انبار ها نگهداری می شوند نیز این مشکل را دارند و به همین خاطر اصلاً گزینه مناسبی برای تعویض باتری پرشیا نیستند.

برای تعویض باتری پژو پارس باتری سیلد اسید بهتر است یا باتری اسیدی؟ تولید باتری ماشین ها طی سال‌های اخیر دچار تحولات بسیاری شده و از سمت تولید باتری‌های اسیدی به سمت باتری های سیلد اسید یا بدون نیاز به مراقبت رفته است. هردوی این باتری ها، باتری های مناسبی هستند که بر روی خودرو پرشیا شما قابل نصب است. تفاوت چندانی میان باتری اسیدی و سیلد اسید وجود ندارد،اما باتری های سیلد اسید به لحاظ نگهداری راحت تر هستند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

باتری با کیفیتباتری پژو پارس با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری پژو پارس با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری پژو پارس با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری پژو پارس با خدمات پس از فروش

از عوامل موثر در خرابی باتری پژو پارس یکی را توضیح دهید.

باتری پژو پارس از مجموعه ای از شبکه های سربی غوطه ور در الکترولیت تشکیل شده است که درواقع همان اسید سولفوریک است. باتری پژو پارس همچنین زندگی سختی را در خودرو پشت سر می گذارد، در معرض تغییرات شدید و سریع دما در داخل محفظه موتور قرار می گیرند یا از گرمای تابستان به دمای سرد در زمستان می روند.

به همین دلیل است که باتری پژو پارس می تواند به سادگی دارای نقص ساختاری داخلی باشد و شما را در شرایط دشوار قرار بدهد. در بسیاری از موارد، خرابی به دلیل از دست دادن آب محلول  الکترولیت است که باعث می شود سطح الکترولیت در سلول های باتری پژو پارس از سطح معقول کمتر شود، صفحات باتری در مجاورت اسید باتری قرار نگیرند و به همین دلیل میزان واکنش ها شیمیایی درون باتری کاهش یافته و نمی تواند به اندازه ی کافی انرژی تولید کند و تحت فشار قرار میگیرد. از طرفی هم به دلیل قرار گرفتن بخشی از صفحات باتری پژو پارس در مجاورت با اکسیژن ، احتمال سولفاته شدن در باتری پژو پارس افزایش می یابد.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

آیا سولفاته زدن باتری پژو پارس امری طبیعی است؟

ساختار باتری پژو پارس به گونه ای است که با انجام واکنش های شیمیایی، انرژی مورد نیاز ماشین را فراهم می سازد. طی انجام واکنش های شیمیایی، سولفات ایجاد می شود، که راهی برای جلوگیری از آن وجود ندارد، اما شما می توانید با انجام بازدید های دوره ای متوجه تشکیل سولفات بر روی سطح باتری پژو پارس خود شوید و آن را با استفاده از مقداری آب جوش تمیز کنید، سپس با مالیدن مقداری گیریس بر سرباتری ها، از سرعت تشکیل بلور های سولفات بر روی باتری پژو پارس خود، بکاهید.

باتری سایر خودرو ها : باتری سانتافه

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

برق دزدی در باتری پژو پارس  را چگونه ردیابی کنیم؟

برق دزدی از عوامل موثر بر دشارژ شدن باتری پژو پارس است که به دلایل متعددی اتفاق می افتد. شایع ترین دلیل برق دزدی، وجود مشکل و اتصال در سیم ضبط، رادیو، دزدگیر، قفل مرکزی و … است.برای تعیین این که برق دزدی مربوط به کدام بخش است می توانید از مولتی متر استفاده کنید. قطب مثبت باتری پژو پارس را از آن جدا کرده و در دست خود نگه دارید، سپس یک سیم مولتی متر را به قطب مثبت که در دست دارید متصل کنید و سیم دیگر را به جایی که قطب مثبت را از روی باتری جدا کرده اید، وصل کنید. اگر مولتی متر عدد صفر را نشان ندهد ، باید ولتاژ تغذیه ی مدار های الکتریکی را از طریق جدا کردن فیوز مربوطه به نوبت قطع کنید، هنگام قطع هر کدام از مدار ها، اگر عبور جریان قطع شد و مولتی متر عدد صفر را نشان داد، منبع برق دزدی پیدا شده است و باید با یک متخصص برای رفع این مشکل مشورت کنید.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری یاریس

01091401 : روشن و خاموش کردن مکرر موتور در چرخه های موتور می تواند باعث تخلیه باتری پرشیا شود. همچنین تمایل به استفاده از سیستم های سرگرمی داخل خودرو مانند رادیو، استریو و سایر وسایل باعث کارکرد بیشتر باتری می شود.
اگر می خواهید عمر باتری خودرو را طولانی نگه دارید، از مکانیک خود بخواهید تا سیستم الکتریکی خودروی شما را بررسی کند و مراقب علائم هشدار دهنده باشد. اگر باتری شما خیلی قدیمی است، آن را تعویض کنید تا بعداً که باعث خرابی ماشین شما در جاده می شود، با مشکل مواجه نشوید.

دما های شدید چه تاثیری بر باتری پژو پارس دارند؟

121001 ف ف :  بهترین راه این است که کاپوت خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که تابستان باتری پژو پارس فرسوده نخواهد شد. کاری که می توانید انجام دهید این است:

1. باتری خود را بررسی کنید.

2. جعبه باتری را بررسی کنید.

3. کشش و وضعیت تسمه فن را بررسی کنید.

4. آب اضافه کنید در صورتی که باتری خودرو اسیدی است.

5. سیستم خنک کننده خود را به صورت دوره ای با مایع خنک کننده تازه بشویید.

باتری‌ پژو پارس در هر زمانی ممکن است از بین برود، اما دمای سرد باعث خرابی بیشتر در زمستان می‌شود. دمای سرد زمستان به دنبال تابستان گرم است، زمانی که دمای بالای محیط باتری خودرو را ضعیف می کند. هنگامی که باتری پژو پارس شما از تابستان سخت گذر می کند و در دمای سرد زمستان مورد آزمایش قرار می گیرد، ضرب و شتم آن در تابستان تاثیر خود را بر عملکرد باتری خواهد گذاشت.

هوای سرد به چند دلیل باعث از بین رفتن باتری خودرو می شود. اول این که در دمای پایین ظرفیت باتری پژو پارس کاهش می یابد و این کاهش ظرفیت، توان خروجی باتری را کاهش می دهد و توانایی آن را برای روشن کردن خودرو مختل می کند. دوم این که دمای سرد باعث می شود روغن موتور شروع به سفت شدن کند و راه اندازی موتور دشوارتر باشد. این باعث می شود باتری پژو پارس در زمانی که ظرفیت در کمترین حد خود است، حتی انرژی بیشتری را نیز مصرف کند.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

چگونه تعویض باتری پژو پارس را به تعویق بیندازیم؟

نکته ای که مهم است این است که شما نمی توانید محل زندگی خود را تغییر دهید و ممکن است مرتباً در جاده های ناهموار رانندگی کنید، این از جمله عواملی است که طول عمر باتری خودرو را کاهش می دهند. برای این که بتوانید از تکان خوردن های بیش از حد باتری پژو پارس خود جلوگیری کنید، اتصالات کابل باتری را محکم کنید و از ثابت بودن جای باتری اطمینان حاصل کنید. می توانید از سخت افزار مخصوص نگه داشتن باتری برای جلوگیری از حرکت باتری و به حداقل رساندن ارتعاشی که می تواند قطعات داخلی باتری را در طول زمان فرسوده کند، استفاده کنید. در این صورت می توانید تعویض باتری پژو پارس را کمی به تعویق بی اندازید.

261001 ف ف:  می توانید برای محافظت از باتری پژو پارس ، پس از گذشت دو سال از طول عمر آن؛ کثیفی هایی که بر روی آن تجمع پیدا کرده اند را تمیز کنید. در صورتی که سولفاته بر روی باتری خودروی شما جمع شود، به مرور زمان از طول عمر باتری می کاهد و مانع از عملکرد درست این قطعه می شود. از جوش شیرین و آب داغ برای از بین بردن آن استفاده کنید. چراغهای جلویی و یا داخلی خودرو، سیستم ضبط صوت و رادیو، سیستم های سرمایشی و گرمایشی را به هنگام خاموش کردن موتور خودرو، خاموش کنید تا نتوانند انرژی و شارژ باتری را بطور کامل تخلیه کنند. توجه داشته باشید که دشارژ نشدن های مکرر باتری خودروی شما، تعویض آن را به تعویق می اندازد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری اپیروس

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

چرا به هنگام خرید باتری پژو پارس باید باتری فرسوده را تحویل بدهیم؟

14010818  :    ظاهر باتری خودرو گول زننده است و همه فکر می کنند، یک قطعه مظلوم در خودرو است. در صورتی که هرگز اینگونه نمی باشد. این قطعه بسیار فریبنده است!

ممکن است شما فکر کنید اگر باتری فرسوده را در محیط زیست رها کنید و یا آن را در سطل زباله عمومی بندازید، خیلی راحت تجزیه و یا نابود می شود، در صورتی که باتری فرسوده خودرو شما می تواند باعث مرگ گیاهان و حیوانات محیط زیست شود. او یک قاتل است، زیرا اسید سولفوریک دارد، اسید دارای خاصیت خورندگی است و می تواند هر شی ء و یا موجودی را مورد آسیب قرار دهد. شما باید باتری فرسوده را به کارخانه تحویل دهید تا اسید آن را خنثی کند و شما و محیط زیست را از آن حفظ کند.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

280901 ف ف : فرایند تست باتری پژو پارس به چه صورت است؟

برای انجام فرایند تست باتری خودروی خود می توانید از یک وسیله ی کوچکی با نام مولتی متر استفاده نمایید. این دستگاه دارای دو سیم قرمز و مشکی رنگ است.

 1. در ابتدا گیره قرمز را به ترمینال مثبت باتری متصل کنید.
 2. سپس گیره سیاه رنگ را به ترمینال منفی باتری متصل کنید.
 3. به ولتاژ باتری در حالت خاموشی خودرو توجه نمایید، می بایست 12.6 ولت باشد.
 4. به ولتاژ باتری در حالت روشنی خودرو نیز توجه نمایید، می بایست 13.5 تا 14.5 ولت باشد

این ها مقادیر مناسب برای یک باتری سالم هستند.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

271201 ف:  علائم هشدار دهنده ای که نشان می دهند باتری پژو پارس در حال سوختن است چه هستند؟

با شناخت از این علائم می توانیم از تعویض به موقع باتری خودروی خود آگاه باشیم:

ممکن است زمانی که می خواهید خودرو را استارت بزنید، موتور کند عمل کند و روشن شدن آن همانند سابق سریع صورت نگرفته و بیشتر از حد معمول زمان ببرد. حتی شاید صدای تق تق به جای استارت موتور از آن به گوش رسد.

زمانی که چراغهای جلویی و یا داخلی خودرو ضعیف روشن می شوند و یا به کل روشن نمی شوند، ناشی از آن خواهد بود که قدرت باتری رو به زوال است و برای کسب قدرت دوباره آن می توان اقدام به شارژ و یا تعویض آن کرد.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

13 دیدگاه در “باتری پژو پارس

 1. پانیز اسدی گفت:

  سلام وقت شما بخیر ماشین من پژو پارس هستش و باتری پژو پارس من 66 امپر صبا بهش میخوره ولی میخام باتری پژو پارس خودمو به 74 امپر
  ارتقا بدم میشه به نظر شما چون میخام که باتری پژو پارس من خیلی خوب باشه میشه راهنمایی کنید ؟

 2. زهرا گفت:

  سلام ببخشید به ماشین پژو پارس سال ۱۳۹۵ چه نوع باتری پژو پارس میخوره؟ یه برند معتبر میشه برام معرفی کنید. ممنون

 3. شادی گفت:

  سلام باتری پژو پارس ۶۶ آمپر دارم میخام که باتری پژو پارس ۷۴ تهیه کنم باقی تفاوت مبلغش چقد هستش ؟ میشه لطف کنید بگید ؟

 4. ابوالفضل گفت:

  خسته نباشید.. من پژو پارس سال ۹۹ دارم و یک هفته پیش رفتم ماکو خونه مادر بزرگم. کلی وسایل داخل صندوق عقب خودرو چیده بودم و همش چمدون بود. اونجا که رسیدم خواستم وسیله هارو جابه جا کنم متوجه شدم که چراغ صندوق عقب دیگه روشن نمیشه. و شب ها اگر چراغش خاموش باشه دقیق نمیشه وسایل داخل ماشین رو دید. بنطرتون روشن نشدن چراغ صندوق عقب هم به مشکل داشتن باتری پژو پارس مربوط میشه؟ میشه راهنماییم کنید خیلی ممنونم.

 5. admin گفت:

  سلام ممنون. در صورت روشن نشدن چراغهای خودرو ، چه چراغ های جلو و عقب ، چه چراغهای داخل خودرو، در حالتی که موتور خودرو خاموش باشد ، مشکل از باتری پژو پارس می باشد. به این معنی است که باتری خودروی شما ضعیف شده است و اگر طول عمر آن تمام شده باشد باید اقدام به تعویض باتری نمایید.

 6. مردانی گفت:

  سلام وقت بخیر. آقا خودروی من دو روز پیش استارت نخورد منم فهمیدم مشکل از باتری پژو پارس هست. همون روز یک باتری دیگه خریدم و عوض کردم ، چند روزیه هوا سرد شده. به این فکر افتادم که آیا سرمای هوا روی باتری این ماشین تاثیر منفی میذاره؟ میدونید باید چیکارش کرد. یعنی اگر مراقبتی لازم هست که من از ماشینم و باتری انجام بدم لطفا بهم بگید و راهنمایی کنید خیلی ممنون از شما.

 7. admin گفت:

  بله سرما روی طول عمر باتری پژو پارس شما تاثیر منفی خواهد داشت . بهتره که ماشینتون رو داخل پارکینگی با دمای مناسب پارک کنید تا از قرار گرفتن تو محیط سرد جلوگیری بشه . سرما باعث میشه که روغن موتور خودرو شما سرد شده و حالت سفتی پیدا کند و استارت زدن خودرو و راه اندازی موتور خودرو انرژی نسبتاً بیشتری از باتری بگیره ، بنابراین بهتره که علاوه بر اینکه خودرو رو در محیطی با دمای مناسب پارک می کنید ، رانندگی های کوتاه مدت را کنار بگذارید و سعی کنید به اندازه کافی با خودرو رانندگی کنید تا شارژ کافی را در اختیارش قرار بدید.

 8. صبحانی گفت:

  خودروی من هم پژو پارس هست و سه سال پیش دست دوم خریدمش که تولید سال ۹۵ بود. اونموقع که خریدم صاحب قبلی باتری پژو پارس جدید با ۶۶ آمپر خرید و نصب ماشین کرد که من مجبور نشم بخرم. خدا خیرش بده. دیشب دقیقا بعد از سه سال دیدم ماشین استارت نمی خوره. خواستم بپرسم آیا این طبیعیه که باتری ماشین بعد از سه سال فرسوده بشه و نیاز به تعویض داشته باشه؟؟

 9. admin گفت:

  بله دوست عزیز بعد از سه سال، استارت نخوردن خودرو شما طبیعی چون طول عمر متوسط باطری پژو پارس بین ۲ تا ۳ سال هستش و اینکه باتری شما سه سال براتون کارکرده یعنی نهایت توانش را برای خدمت به شما گذاشته ولی الان دیگه باید به فکر پیدا کردن یک جایگزین مناسب براش باشید تا بتونید ماشین رو دوباره راه اندازی کنید‌. به خاطر داشته باشید که شرایط نگهداری از باتری بسیار روی طول عمرش تاثیر دارد پس سعی کنید همیشه باتری رو در شرایط مناسب نگهداری کنید.

 10. لولایی گفت:

  من آخرین بار حدود ۴ سال پیش باطری پژو پارس را تعویض کردم و از باتری سوزوکی شرکت سپاهان باتری روی خودرو استفاده کردم. اتفاقاً تقریباً ماه هفتم یا هشتمی بود که باتری خریدم و نیاز به گارانتی پیدا کرد و از گارانتی باتری هم استفاده کردم و رضایت کامل داشتم، برای همین تصمیم دارم که مجدداً همین برند را برای ماشین تهیه کنم . می خوام بدونم قیمت باطری ۷۴ آمپر سوزوکی در حال حاضر چقدر است و اینکه اگر باتری ۶۶ آمپر تحویل بدم چقدر اضافه تر باید پرداخت کنم؟

 11. admin گفت:

  برای دریافت قیمت به روز مربوط به باطری پژو پارس می توانید با شماره تلفنی که در سایت قرار داده شده تماس بگیرید و از راهنمایی که کارشناسان فروش در اختیار شما قرار می دهند استفاده کنید تا بتوانید یک خرید عالی را تجربه کنید، در ضمن اگر که باتری که قرار تحویل بدید هم آمپر با باتری که خریداری می کنید نمی باشد این موضوع را حتماً با کارشناسان فروش در میان بگذارید تا قیمت باتری را با در نظر گرفتن چنین شرایطی به شما اعلام کنند.

 12. gilani گفت:

  هفته پیش کمک فنر ماشین وقتی که داشتم با سرعت از سرپایینی عبور میگردم از کار افتاد و خراب شد. داشتم فکر می‌کردم شاید لازم باشه باطری پژو پارس را عوض کنم چون کمک فنر ماشین خیلی وقت بود خراب شده بود و تقریبا هم‌زمان با تعویض باتری ماشین اون رو هم عوض کرده بودم پس گفتم حالا که نیاز به تعویض کمک فنر پیدا کردم احتمالاً نیاز به تعویض باتری هم دارم. چه باطری برای ماشین بخرم؟

 13. admin گفت:

  شما قبل از اینکه اقدام به خرید باطری پژو پارس جدید کنید باید اطمینان خاطر حاصل کنید که موعد تعویض باتری ماشین شما فرا رسیده است و برای این کار باید اقدام به تست باطری ماشین کنید، اینجوری می توانید تصمیم بگیرید که چگونه با باطری ماشین خود رفتار کنید و متوجه می شوید که نیاز به خرید باتری جدید برای ماشین دارید یا اینکه باید به فکر این باشید که تعویض باتری را به تعویق بندازید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *