باتری سایر خودرو ها

باتری پروتون ویرا

باتری پروتون ویرا

مشخصات باتری پروتون ویرا

باتری مناسب پروتون ویرا باتری 55 آمپر است. قالب این باتری L2 است. در این خودرو  از باتری 60 آمپر قالب L2 نیز می توان استفاده کرد. این باتری بدلیل ابعاد یکسان قابل استفاده به جای باتری 55 آمپر است. اما قالب های بزرگتر را نمی توان استفاده کرد. تمامی باتری های 70 آمپر برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB سپاهان باتری را به عنوان باتری پروتون ویرا می توان تهیه کرد. باتری های سپاهان باتری از باکیفیت ترین باتری های خاورمیانه است. این باتری ها به کشور های همسایه نیز صادر می شود.

طول عمر باتری پروتون ویرا

اگر از باتری ها در شرایط مناسب نگهداری شود طول عمر آن ها افزایش می یابد. اما به طور معمول باتری غیر فابریک در حدود 1 تا 3 سال عمر می کند. لازم به ذکر است شرایط آب و هوایی و ترافیکی نیز از جمله شرایط مهم برای طول عمر باتری هاست.

قیمت باتری پروتون ویرا

باتوجه به استفاده از سرب در باتری ها و قیمت های متفاوت روزانه آن ها، قیمت باتری تفاوت پیدا می کند. بهتر است برای اطلاع از قیمت باتری ها با پشتیبانی تماس بگیرید و قیمت روزانه را جویا شوید.

گارانتی باتری خودرو

باتری های سپاهان دارای گارانتی معتبری است که از طریق تحویل بارکد آن فعال می شود. برای استفاده از خدمات پس از فروش نیاز است که به مایندگی ها مراجعه نمایید.

تست باتری پروتون ویرا

قبل از تعویض باتری لازم است آن را تست کنیم تا از خرابی و یا شارژ نداشتن آن مطمئن شویم. کارشناسان سپاهان باتری این کار را با استفاده از ابزار های مخصوص آن انجام می دهند. این کار به صورت رایگان صورت می گیرد. ارسال باتری به محل مورد درخواست مشتری و همچنین نصب آن بصورت رایگان انجام می شود.

تعویض باتری پروتون ویرا

تعویض باتری پروتون ویرا بصورت رایگان توسط کارشناسان خبره سپاهان باتری انجام می گیرد. شما می توانید با اطمینان کامل صفر تا صد تعویض باتری را به کارشناسان ما بسپارید. تاریخ تولید یک باتری امری مهم در کیفیت آن باتری محسوب می شود. برای اینکه باتری شما با قدرت بیشتزی کار کند باید به تاریخ تولید آن توجه نمایید که جدید باشد. چراکه باتری هایی که مدتی را در انبار ها می مانند قدرت اولیه خود را از دست می دهند.

برای پروتون ویرا باتری اتمی بهتر است یا باتری اسیدی؟

اصولا تفاوت چندانی بین این دو باتری از لحاظ کیفیت نیست. اما شرایط نگهداری از باتری های اتمی ساده تر است.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله تحویل داغی باتری بسیار مهم است. درصورتی که داغی باتری را نداشته باشید و یا تحویل ندهید به ازای هر آمپر مبلغی را باید پرداخت نمایید.

باتری پروتون ویرا

کیفیت بالا برای باتری ماشین ویرا

باتری پروتون ویرا

باتری پروتون ویرا با گارانتی معتبر

باتری پروتون ویرا

باتری پروتون ویرا با ارسال شبانه روزی

باتری پروتون ویرا

باتری پروتون ویرا با خدمات پس از فروش

box op

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *