باتری سایر خودرو ها

باتری پروتون جنتو

باتری پروتون جنتو

مشخصات باتری پروتون جنتو

باتری 12 ولت 55 آمپر، باتری مناسب خودروی پروتون GEN2 است. این باتری در قالب L2 تولید شده است. از آنجایی که باتری ها با آمپراژ های متفاوت و قالب یکسان دارای ابعاد برابری هستند؛ از باتری 60 آمپر قالب L2 نیز می تاوان استفاده نمود. تمامی برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB سپاهان باتری از این نوع باتری تولید کرده اند. شما براساس توضیحات ارائه شده برای هریک از باتری ها می توانید باتری مناسب خودروی خود را انتخاب نمایید. باتری های فابریک در حدود 4 الی 5 سال کار می کنند. اما طول عمر باتری های غیر فابریک بصورت میانگین بین 1 تا 3 سال است.

قیمت باتری پروتون جنتو

قیمت باتری ها بدلیل وجود سرب در آن ها متغیر است درنتیجه بهتر است با پشتیبانی تماس بگیرید و قیمت ها از آن ها جویا شوید. یکی از مزایای سپاهان باتری این است که کارشناسان قبل از تعویض، باتری شما را تست می کنند. این کار با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود.

گارانتی باتری خودرو

باتری خودرویی سپاهان باتری دارای گارانتی 12 تا 18 ماهه است. هنگام نصب باتری از کارشناسان برای فعال سازی آن کمک بگیرید. باتری های سپاهان باتری روزانه تولید می شوند و در اختیار نمایندگی ها قرار می گیرند. بهتر است هنگام خرید باتری به تاریخ تولید آن توجه کنید. چراکه هرچه باتری در انبار بیشتر ذخیره شود، قدرت آن کمتر می شود. ارسال باتری در نمایندگی های سپاهان باتری بصورت رایگان است. نصب باتری پروتون GEN2 نیز به صورت رایگان صورت می گیرد.

تعویض باتری پروتون جنتو

تعویض باتری توسط کارشناس متخصص روی خودروی شما نصب می گردد. اینکار بصورت رایگان انجام می گیرد.

برای پروتون جنتو باتری اتمی بهتر است یا باتری اسیدی؟

هردونوع باتری اتمی و اسیدی باتری های خوبی برای خودروی شماست و تفاوت چندانی ندارد. تنها تفاوت قابل توجه این است که طرز نگهداری از باتری های اتمی آسان تر است.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله تحویل داغی ضروری است. درصورت عدم تحویل داغی لازم است مبلغی را به ازای هر آمپر پرداخت نمایید. در ادامه با مشاهده محصولات مربوط به ماشین پروتون جنتو، باتری مناسب خود را انتخاب نمایید.

باتری پروتون جنتو

کیفیت بالا برای باتری ماشین پروتون جنتو

باتری پروتون جنتو

باتری پروتون جنتو با گارانتی معتبر

باتری پروتون جنتو

باتری پروتون جنتو با ارسال شبانه روزی

باتری پروتون جنتو

باتری پروتون جنتو با خدمات پس از فروش

علت دشارژ شدن ناگهانی باتری پروتون جنتو چیست؟

هنگامی که خودرو در حال کار است دینام از شارژ بودن باتری پروتون جنتو مطمئن می شود، اما وقتی ماشین خاموش است اگر از لوازم الکترونیکی خودرو مثل چراغ ها برای طولانی مدت استفاده کنید، باتری پروتون جنتو شما می تواند به راحتی دشارژ شود. در بسیاری از موارد خالی شدن باتری پروتون جنتو می تواند به سادگی فراموشی خاموش کردن چراغ ها هنگام خروج از ماشین یا گوش دادن به رادیو برای مدت طولانی بدون روشن بودن موتور باشد.

بسیاری از مردم متوجه می شوند که با پایین آمدن دما، اتومبیل آنها در مرحله ی راه اندازی با مشکل مواجه می شوند. این بدان دلیل است که روغن موتور خودرو در اثر کاهش دما سفت شده و باتری پروتون جنتو باید نیروی بیشتری را صرف راه اندازی موتور خودرو کند. حال اگر در این میان در هنگام خاموش بودن دینام از اجزائ الکترونیکی در خودرو نیز استفاده کنید، باتری پروتون جنتو شما فشار زیادی را محتمل می شود و به دشارژ شدن نزدیک می شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری ام جی 350

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *