باتری خودروهای ایران خودرو

باتری وانت پیکان

باتری وانت پیکان

مشخصات باتری وانت پیکان

باتری 60 آمپر پایه بلند قطب راست باتری فابریکی است که بر روی وانت پیکان توسط کارخانه سازنده نصب شده است.این باتری در قالب D23 و ابعاد 22.5×17.8×23.8 تولید شده است.از باتری 60 آمپر قطب چپ نیز در وانت پیکان می توان استفاده کرد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اما باید توجه داشت، درصورتی که از قطب چپ استفاده شود باید مراقب باشیم که اتصال کوتاه اتفاق نیفتد.درصورت اتصال کوتاه آسیب شدیدی به خودرو وارد می شود.برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB سپاهان باتری، برند هایی هستند که باتری 60 آمپر پایه بلند را تولید کرده اند.این باتری توسط شرکت سپاهان باتری با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه شده است.

قیمت باتری وانت پیکان

قیمت باتری های شرکتی بر اساس آمپر و کسر قیمت روز باتری فرسوده محاسبه می شود.بر این اساس سپاهان باتری، باتری های خود را قیمت گذاری کرده و به بازار عرضه کرده است.برای اطلاع از قیمت بروز باتری ها می توانید با پشتیبانی ارتباط بگیرید و درصورت نیاز به راهنمایی با مشاوران ما صحبت کنید.

تست باتری وانت پیکان

تست باتری خودرو از موارد مهمی است که لازم است هر 6 ماه انجام گیرد.این امر سبب جلوگیری از خرابی احتمالی باتری و برق خودرو می شود.کارشناسان ما هنگام تعویض باتری به صورت رایگان باتری و دینام شما را با دستگاه های مخصوص به آن تست می کنند.تمام گارانتی های باتری های ایرانی شرکتی هستند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

این بدین معنی است که شما هرکجا که باشید لازم است برای استفاده از گارانتی به نمایندگی ها مراجعه نمایید.شرکت سپاهان باتری باتوجه به کیفیت باتری و عوامل دخیل در آن گارانتی 12 تا 18 ماهه را برای باتری های خود در نظر گرفته است.برای فعالسازی کافیست کد باتری خود را به شماره های قرار داده شده بر روی ضمانت نامه ارسال نمایید.چنانچه بعد از تعویض و تست باتری، باتری شما دچار مشکل شود شرکت تولید کننده موظف به رفع آن است.

باتری وانت پیکان با تاریخ جدید

اگر باتری مدت زمان زیادی در انبار نگهداری شود موجب کاهش قدرت و کیفیت آن می شود.در هنگام خرید به این موضوع توجه داشته باشید که بیش از 6 ماه از تاریخ تولید باتری شما نگذشته باشد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چراکه باتری هایی که بیش از 6 ماه از تولید آن ها گذشته است قدرت اولیه برای برق رسانی را ندارند.ارسال و نصب باتری برای مشتریان ساکن تهران توسط نمایندگی سپاهان باتری بصورت رایگان انجام می گیرد.

طول عمر باتری وانت پیکان

قسمت های برقی یک خودرو به باتری به عنوان منبع تغذیه احتیاج دارد.به طور متوسط باتری ها در حدود 2 سال عمر می کنند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

این طول عمر به شرایط مختلفی از جمله آب و هوا، عملکرد خودرو، تجهیزات برقی خودرو، عملکرد صاحب ماشین و… بستگی دارد.درصورت مغایر بودن عوامل فوق با استاندارد ها طول عمر باتری کاهش می یابد.

تعویض باتری وانت پیکان

تعویض باتری امری تخصصی است که باید توسط افراد ماهر انجام شود تا به خودرو آسیب وارد نشود.بخصوص در رابطه با باتری پیکان وانت بدلیل مشکلاتی که از اتصال کوتاه ممکن است اتفاق بیفتد، بیشتر باید دقت شود.باتری وانت پیکان توسط کارشناسان ماهر نمایندگی سپاهان باتری بصورت رایگان تعویض میشود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری با کیفیتباتری پیکان وانت با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری پیکان وانت با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری پیکان وانت با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری پیکان وانت با خدمات پس از فروش

آیا باتری وانت پیکان در برابر تغییرات دما مقاوم است؟

باتری وانت پیکان معمولاً می تواند انواع تغییرات معقول دما را تحمل کنند، اما گرمای شدید و سرمای شدید می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. هوای گرم می تواند باعث تبخیر آب از الکترولیت باتری شود که در واقع می تواند باعث آسیب دیدن صفحات باتری وانت پیکان و کاهش انرژی تولیدی توسط باتری شود. این در واقع طول عمر باتری پیکان وانت شما را کاهش می دهد.

اگر قرار است خودرو شما در ماه های زمستان بیکار باشد، می توانید فضایی با دمای خنثی برای خودرو بیابید تا روغن موتور خودرو در اثر سرما سفت نشود و به باتری ماشین جهت استارت زدن خودرو فشار وارد نشود.

تعویض باتری وانت پیکان در تابستان بیشتر از زمستان انجام می شود و در این فصل همه به دنبال تهیه باتری با قیمت مناسب هستند تا بتوانند هزینه های خودرو خود را کنترل کنند. یک تصور غلط رایج این است که هوای سرد باتری پیکان وانت را از بین می برد، اما این کاملاً درست نیست. باتری های خودرو برای روشن شدن موتور در ماه های زمستان باید بیشتر کار کنند، اما دلیل این که بسیاری از آنها در زمستان خراب می شوند بیشتر به دلیل آسیب هایی است که در گرمای تابستان قبل متحمل شده اند.

باتری سایر خودرو ها : باتری تیگو 7

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

باتری 60 آمپر پایه بلند EFB

2,019,000 تومان

باتری 60 آمپر پایه بلند سوزوکی

2,742,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *