باتری خودروهای ایران خودرو

باتری وانت آریسان

باتری وانت آریسان

مشخصات باتری وانت آریسان

شرکت تولید کننده وانت آریسان باتری 60 آمپر را به عنوان باتری فابریک در نظر گرفته است.این باتری در قالب L3 در بازار وجود دارد.از آنجایی که باتری های قالب L3 دارای ابعاد یکسان هستند از باتری 66 و 74 این قالب نیز می توانید برای آریسان استفاده کنید.اگر خودروی شما در دسته خودوهایی است که تجهیزات برقی زیادی بر روی آن نصب شده است؛ بهتر است از باتری با آمپراژ بالا استفاده کنید.درنظر داشته باشید چنانچه از آمپر باتری فابریک، آمپر کمتری را بر روی خودرو نصب کنید سبب آسیب رسیدن به خودرو می شوید اما نصب آمپراژ بالاتر به شرط ابعاد مناسب مانعی ندارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در واقع آمپراژ بالا به معنی این است که باتری می تواند بار زیادی را حفظ کند و زمان بیشتری برق دهی کند.لامپ های قوی و تجهیزات صوتی با باند های پر قدرت از جمله تجهیزاتی هستند که نیاز به باتری با آمپراژ بالا برای کارکرد بهتر دارند.سپاهان باتری شرکتی است که باتری های خود را در برند های مختلف باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB  تولید کرده است.هرکدام از این برند ها ویژگی منحصر به فرد خود را دارند و مواد تشکیل دهنده آن ها نیز تاثیرگذار است.تمامی این برند ها باتری مناسب  آریسان را با کیفیت بالا تولید کرده اند.

قیمت باتری وانت آریسان

باتری های ایرانی به این دلیل که تولید داخل هستند و مواردی چون هزینه ارسال و گمرک را ندارند از قیمت مناسبی برخوردارند.همچنین این باتری ها مناسب شرایط ایران تولید شده اند و از هر لحاظ برای خرید به صرفه اند.قیمت باتری های سپاهان براساس کیفیت و آمپراژ آن توسط شرکت تعیین می شود.چنانچه می خواهید از قیمت باتری های سپاهان مطلع شوید کافیست با پشتیبانی سایت نمایندگی سپاهان باتری ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری وانت آریسان

تست سلامت باتری از مواردی است که لازم است هر 6 ماه توسط دستگاه های مخصوص کنترل شود تا برق رسانی به خودرو به درستی انجام گیرد.همانطور که خودرو برای حرکت به بنزین نیاز دارد، تجهیزات خودرو نیز برای کار کردن به باتری نیاز دارند.درنتیجه تست سلامت باتری بسیار حائز اهمیت است.کارشناسان سپاهان باتری قبل از تعویض باتری خودروی شما، با استفاده از دستگاه های مناسب این کار باتری و دینام را چک می کنند.تا درصورتیکه مشکل از قسمتی به غیر از باتری بود هزینه ی اضافه ای بر دوش مشتریان نباشد.تست باتری و دینام برای مشتریان رایگان انجام می گیرد.باتری های ایرانی همگی دارای گارانتی شرکتی هستند.یعنی برای استفاده از خدمات آن لازم است به نمایندگی های آن شرکت مراجعه کنید.باتری های خودرویی دارای گارانتی 12 تا 18 ماه هستند که این مقدار براساس کیفیت و عوامل دیگری توسط شرکت تعیین می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای فعالسازی گارانتی باتری خود لازم است بارکد مربوط به محصول را به شماره تماس های قرار گرفته بر روی برگه ضمانت نامه ارسال نمایید.فعالسازی گارانتی باعث می شود این وظیفه برعهده شرکت سازنده باشد تا با بروز هرگونه مشکل بعد از نصب و تست باتری، در جهت رفع مشکلات آن برآید.تاریخ تولید باتری از مواردی است که در کیفیت و سلامت باتری بسیار موثر است.باید از خرید باتری هایی که از تاریخ تولید آن ها بیش از 6 ماه گذشته است اجتناب کرد چراکه این باتری ها از قدرت کافی برای برق رسانی به خودرو برخوردار نیستند.باتری های داخلی بدلیل اینکه مشکلاتی اعم از نگهداری در انبار گمرک را ندارند نسبت به باتری های وارداتی از لحاظ قدرت مناسب تر هستند.درنتیجه در هنگام خرید به تاریخ تولید باتری حتما توجه نمایید.

ارسال و نصب باتری وانت آریسان

ارسال باتری از مواردی است که نمایندگی شرکت سپاهان باتری برای مشتریان ساکن شهر تهران بصورت رایگان انجام می دهد.همچنین نصب این باتری توسط متخصص این کار بصورت رایگان صورت می گیرد.باتری ها به طور متوسط در حدود دو سال عمر می کنند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

این طول عمر به عوامل بسیار بستگی دارد که توجه به آن ها بسیار مهم است و از خراب شدن سریع باتری شما جلوگیری می کند.شرایطی مانند شرایط ترافیکی محل سکونت شما، شرایط اقلیمی، تجهیزات برقی نصب شده برروی خودرو و طرز کار کردن صاحب خودرو با آن از موارد مهم در طول عمر باتری محسوب می شود.درصورت استاندارد نبودن هر یک از آن ها، عمر مفید باتری خودروی شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری وانت آریسان

تعویض باتری از مواردی است که به متخصص این کار نیاز دارد.درصورتی که خود شما اقدام به تعویض باتری کنید و یا از افراد نا بلد در این کار استفاده نمایید، خودروی شما با مشکلات جدی ای روبرو خواهد شد.متخصصان سپاهان باتری تعویض باتری خودروی شما را بصورت رایگان انجام می دهند تا از آسیب رسیدن به خودرو جلوگیری شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری با کیفیتباتری وانت آریسان با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری وانت آریسان با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری وانت آریسان با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری وانت آریسان با خدمات پس از فروش

روشن ماندن چراغ های خودرو چه تاثیری بر طول عمر باتری وانت آریسان دارد؟

یکی از دلایل متداول دشارژ سریع باتری وانت آریسان این است که فراموش کرده اید اجزاء الکترونیکی اتومبیل خود را به درستی خاموش کنید. به عنوان مثال ، چراغهای جلو یا چراغ داخلی را روشن گذاشته اید یا صندوق عقب یا درب شما تا انتها بسته نشده است و به همین دلیل انرژی باتری وانت آریسان شما مصرف شده است.

اگر چه در بعضی از خودرو ها در صورت روشن بودن بیش از حد، چراغها به طور خودکار خاموش می شوند، اما بسیاری از خودروها هنوز نیاز به قطع و وصل دستی سیستم دارند. اگر اتومبیل شما به طور مرتب با این مشکل دست و پنجه نرم می کند و معمولا یک عضو برقی در خودرو بعد از خاموش کردن موتور فعال می ماند، ممکن است عمر باتری وانت آریسان به دلیل تخلیه مداوم کوتاه شود. قبل از خروج از خودرو درها و چراغ ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز خاموش و قفل شده است و باتری وانت آریسان شما تحت فشار قرار نمی گیرد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری لکسوس NX300

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

باتری 60 آمپر EFB

1,977,000 تومان

باتری 60 آمپر سوزوکی

2,742,000 تومان

باتری 66 آمپر سوزوکی

2,981,000 تومان

باتری 72 آمپر سوزوکی

3,101,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *