باتری سایر خودرو ها

باتری هوندا اکورد

باتری هوندا اکورد

مشخصات باتری هوندا اکورد

باتری هوندا اکورد باتری 45 آمپر پایه بلند است که به صورت فابریک توسط کارخانه سازنده روی این خودرو سوار شده است. این باتری تنها توسط شرکت سپاهان باتری اصفهان در ایران تولید می شود.

آمپراژ باتری خودرو باید برحسب میزان برق مصرفی ماشین انتخاب شود. اگر خودرو دارای سیستم های صوتی قوی و لامپ های خاص باشد نیاز است از آمپراژ بالاتری در آن استفاده شود. البته دانستن این نکته ضروری است که در ماشین هوندا اکورد حداکثر از باتری 45 آمپر پایه بلند می توان استفاده کرد.

از آنجایی که این باتری تنها توسط شرکت سپاهان باتری اصفهان تولید می شود مشتریان می توانند از میان برند های باتری سوزوکی، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری اوربیتال سیلور باتری مناسب خودروی خود را انتخاب نمایند. این باتری با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه شده است. این نکته حائز اهمیت است که باتری فابریکی که توسط کارخانه سازنده روی خودرو نصب می شود مناسبترین باتری برای خودرو است که جوابگوی سیستم برقی ماشین است. درنتیجه بهتر است هنگام تهیه باتری برای خودروی خود، همان باتری فابریک را سفارش نمایید.

تعویض باتری هوندا آکورد

نمایندگی سپاهان باتری، باتری خودرو را بصورت رایگان برای شما ارسال می کند. همچنین تست دینام نیز برای مشتریانی که از ما خرید کنند رایگان است. تعویض باتری ها توسط کارشناسان باتجربه انجام می گیرد.

باتری هوندا آکورد با تاریخ روز

توجه به تاریخ تولید باتری بسیار مهم است. باتری هایی که مدتی از تولید آنها می گذرد و بدون توجه به شرایط مناسب، نگهداری می شود از قدرت و طول عمر باتری کاسته می شود.بهتر است باتری خود را از نمایندگی های معتبر سپاهان باتری تهبه نمایید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری خودرو ها معمولا طول عمری بین یک تا سه سال دارند. سپاهان باتری یکی از بهترین کارخانجات باتری سازی در خاورمیانه است که باتری هایی با استاندارد جهانی تولید می کند و طول عمر بالایی نسبت به نمونه های مشابه دارند.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

قیمت باتری ها با احتساب تحویل داغی محاسبه شده است. ضروری است هنگام تحویل باتری نو، داغی باتری فرسوده را به مسئول نصب تحویل دهید. چنانچه داغی باتری را ندارید باید مبلغی را به ازای هر آمپر از باتری بپردازید.

گارانتی باتری خودرو:

تمامی باتری های تولیدی شرکت سپاهان باتری دارای گارانتی معتبر می باشد. لازم است بدانید که درصورت نیاز به استفاده از ضمانت نامه باید به نمایندگی سپاهان باتری مراجعه نمایید. در ادامه می توانید از میان باتری های تولیدی شرکت سپاهان باتری، باتری موردنظر خود را تهیه نمایید و درصورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

باتری فابریک ماشین سایپاIX55

کیفیت بالا برای باتری ماشین آکورد

باتری هوندا اکورد با گارانتی معتبر

باتری آکورد با ارسال شبانه روزی

باتری فابریک ماشین سایپاIX55

باتری آکورد با خدمات پس از فروش

نگهداری صحیح از باتری هوندا آکورد چه تاثیر مثبتی بر باتری دارد؟

تعمیر و نگهداری نادرست می تواند باتری هوندا آکورد را در وضعیت دشواری قرار دهد، بنابراین ممکن است توانایی نگهداری شارژ خود را به مرور از دست بدهد و همین باعث می شود که طول عمر باتری هوندا آکورد شما کاهش یافته و زودتر از بین برود.

باتری هوندا آکورد که در شرایط نادرست نگهداری شود، بسیار آسیب پذیر خواهد بود. حتی تخلیه های کوچک مانند لامپ سقفی خودرو یا عملکرد رادیو در زمان خاموش بودن موتور خودرو و عدم فعالیت دینام می تواند آن را دشارژ کنند.

علاوه بر این، چنین باتری در هوای بسیار گرم یا سرد خوب عمل نمی کند. بنابراین، اگر نمی خواهید طول عمر باتری هوندا آکورد خود را به طور ناگهانی کاهش دهید باید از آن مراقبت کنید. مطمئن ترین علامت مشکل این است که ماشین شما در راه اندازی استارت ماشین کند است یا به کل کار نمی کند.

باتری سایر خودرو ها : باتری دوو سیلو

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *