باتری خودروهای ایران خودرو

باتری هایما S7

باتری هایما S7

مشخصات باتری هایما S7

باتری هایما S7 باتری 74 آمپر اوربیتال پریمیوم است که این باتری در قالب L3 در کارخانه سپاهان باتری تولید می شود. ابعاد جای باتری هایما S7 به نحوی است که تنها باتری 74 آمپر در آن جای می گیرد. مهم ترین سوالی که باید قبل از خرید باتری هایما اس 7 جدید به آن پاسخ دهید این است که آیا این باتری با خودرو و نیازهای رانندگی شما مطابقت دارد؟ باتری‌های جایگزین باید اندازه و طراحی مناسبی برای خودروی شما داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که منبع تغذیه مناسب است و شما سرگردان نمی‌مانید.

آب و هوایی که در آن زندگی می کنید و شرایط رانندگی را در هنگام خرید باتری هایما S7 نظر بگیرید، زیرا این می تواند به طور قابل توجهی بر طول عمر باتری تأثیر بگذارد. دمای بالای می تواند برای باتری های خودرو مضر باشد و باعث خوردگی و تبخیر الکترولیت شود، بنابراین اگر مطمئن نیستید بهتر است با کارشناسان امداد باتری برای تهیه باتری مناسب مشورت کنید. ارسال و نصب باتری های سپاهان موجود در امداد باتری کهن در نقاط مختلف تهران از جمله جمهوری ، دربند ، تجریش و صادقیه به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

070901 : اگر باتری هایما اس 7 به سرعت دشارژ شد، باید به سرعت شارژ شود. نگرانی اصلی این است که باتری بیش از حد گرم یا شارژ نشود. تمام باتری ها حاوی اسید سولفوریک هستند و می توانند گازهای انفجاری تولید کنند. قبل از شارژ کردن باتری، تمام برچسب های هشدار دهنده را بخوانید و دنبال کنید. حتما در مکانی با تهویه مناسب شارژ کنید. مهم است که دستورالعمل‌های شارژ را دنبال کنید تا مطمئن شوید که باتری به شارژ کامل باز می‌گردد، زیرا شارژرهای باتری بسته به سازنده متفاوت است. برای بهترین نتیجه، باتری را به محض اینکه متوجه شدید تخلیه شده است، شارژ کنید. برای شارژ یک باتری متوسط ​​کاملاً تخلیه شده خودرو با استفاده از یک شارژر خودرو 10 آمپر، تقریباً 8 تا 10 ساعت در دمای 80 درجه فارنهایت طول می کشد تا به شارژ کامل برسد.  هشدار: هنگامی که باتری کاملاً شارژ شد، باید فوراً آن را از شارژر جدا کنید. ادامه شارژ باتری با شارژ کامل به صفحات داخلی آسیب جدی وارد می کند و عمر باتری را کاهش می دهد.

قیمت باتری هایما S7

شاید از نظر بسیاری از افراد قیمت باتری هایما s7 بالا باشد اما باتری مهمترین عضو جهت روشن شدن خودروی شما است، درنتیجه هزینه کردن برای عضوی از خودرو که سبب راه افتادن آن می شود، مفید است. قیمت باتری هایما s7 به عوامل بسیاری بستگی دارد. از آنجایی که تکنولوژی های به کار رفته در باتری های برند های مختلف متفاوت است و همچنین ساختار تشکیل دهنده ی آن ها نیز با هم تفاوت دارد، برند باتری از عوامل مهم در قیمت گذاری باتری خودرو است.

از عوامل موثر دیگر در تعیین قیمت باتری باتری هایما S7 ، ظرفیت باتری است. هرچه میزان آمپراژ باتری بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود. این هزینه بر حسب تحویل داغی است که اگر شما باتری فرسوده را تحویل ندهید به ازای هر آمپر باید مبلغی پرداخت کنید که هزینه خرید باتری هایما اس 7 شما بالاتر می رود.

شما می توانید برای مطلع شدن از قیمت باتری های سپاهان مناسب هایما s7 با واحد فروش ارتباط برقرار کرده و در صورت نیاز به راهنمایی از مشاوره های آن ها استفاده نمایید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اهمیت باتری آنقدر بالا است که میزان سلامتی اش بر کیفیت راندمان خودرو تاثیر مستقیم می گذارد. همانقدر که ماشین برای حرکت به بنزین نیاز دارد به باتری نیز احتیاج دارد. تاریخ تولید باتری از مواردی است که در کیفیت و سلامت و همچنین قیمت باتری موثر است. حتما توجه داشته باشد که باتری هایی که بیش از 6 ماه از تاریخ تولیدشان می گذرد را خریداری نکنید.

طول عمر باتری هایما S7

هنگامی که باتری هایما اس 7 شما به درستی کار می کند، باید موتور را روشن کرده و سپس هنگام رانندگی توسط دینام شارژ شود. باتری خراب به این معنی است که ماشین شما نمی تواند روشن شود، این می تواند خسته کننده باشد، به خصوص اگر نمی دانید چه چیزی باعث مرگ آن شده است. بیشتر مرگ و میر ناشی از باتری خودرو را می توان در چند علت متداول جستجو کرد:

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

1. هوای سرد و بسیار گرم

2. زمان سپری شده از عمر باتری

3. خوردگی و سولفاته شدن

4. تخلیه الکترونیکی

آب و هوای سرد باعث خرابی باتری می شود و طول عمر باتری هایما S7 شما را کاهش می دهد. هوای سرد اولین دلیل مرگ باتری خودرو است. وقتی باتری آنقدر ضعیف است که چراغ های داخلی شما نیز به چالش کشیده می شود، راه اندازی ماشین خود را فراموش کنید. هوای بسیار گرم نیز باعث تبخیر محلول الکترولیت شده و باعث خرابی باتری می شود. تعمیر این مورد می تواند سخت باشد. بدیهی است که شما نمی توانید آب و هوا را تغییر دهید و همه دسترسی آسانی به یک پارکینگ ندارند، البته می توان از عایق برای جلوگیری از آسیب در اثر گرما استفاده کرد.

باتری با کیفیتباتری هایما s7 با کیفیت بالا

گارانتی باتریتعویض باتری هایما s7

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری هایما s7 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری هایما s7 با خدمات پس از فروش

باتری هایما S7 چگونه از بین می رود؟

تمیز کردن سرباتری ها و پاک کردن آن ها از سولفاته را هر چند وقت یکبار در برنامه خود قرار دهید. سعی کنید در صورت امکان حتما از کاور مخصوص باتری هایما S7 جهت محافظت از باتری استفاده کنید. باتری ها در صورت افزایش دما، آسیب پذیرتر می شوند.

اگر متوجه دشارژ شدن باتری هایما S7 شدید و متوجه شدید که مایع اسیدی از باتری شما نشت کرده است، سعی نکنید باتری را شارژ کنید زیرا ممکن است خطرناک باشد. باتری را از ماشین جدا کنید و در یک فضای مناسب قرار دهید و از کارشناسان امداد باری کهن بخواهید برای کمک به شما در محل حاظر شوند.

طول عمر باتری هایما S7 به ریزش مواد صفحات باتری که در زمان شارژ و دشارژ اتفاق می افتد، بستگی دارد. گرمای زیاد، تخلیه عمیق و لرزش باتری تیبا این فرایند را تسریع می کند و موجب ایجاد اتصال کوتاه به علت تشکیل رسوب می شود و شما را محجاب به تعویض باتری هایما s7 کند.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

آیا عملکرد سیستم های برقی خودرو به سلامت باتری هایما S7 مرتبط است؟

سیستم‌هایی که قبل از راه اندازی موتور به استفاده از برق باتری هایما s7 نیاز دارند، مانند چراغ‌های داشبورد، چراغ‌های جلو و حتی رادیو ، در صورت اتمام باتری کار نمی‌کنند. در برخی موارد، چراغ‌ها ممکن است همچنان روشن شوند، اگرچه ممکن است کم‌نورتر از حد معمول به نظر برسند اما این چیزی از نیاز شما به تعویض باتری هایما s7 کم نمی کند.

اگر متوجه شدید که برخی چیزها کار می کنند و برخی دیگر کار نمی کنند، در اینجا احتمالاً باتری مقصر نیست. به عنوان مثال، اگر چراغ سقفی شما روشن نمی شود اما رادیو و چراغ های جلو شما کار می کند، ممکن است مشکل از سوئیچ درب معیوب باشد.

باتری سایر خودرو ها : باتری آوانته

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 از طریق نور چراغ های خودرو چگونه وضعیت سلامت باتری هایما S7 را تشخیص دهیم؟

فکر می کنید ممکن است باتری هایما S7 شما تمام شده یا کم شارژ شده باشد؟ اگر چراغ‌ها در زمان غیر فعال بودن موتور خودرو روشن نمی‌شوند یا کم‌نور شده اند، ممکن است نیاز به تعویض باتری داشته باشید. اگر باتری شما تمام شده یا انرژی کمتری دارد، زمانی که دینام غیر فعال است، چراغ‌ها روشن نمی‌شوند یا بسیار کم‌نور می‌شوند و وقتی در را باز می کنید چراغ های گنبد شما روشن نمی شوند. اگر مشکوک هستید که باتری هایما S7 شما در حال از بین رفتن است، چراغ های جلو خود را تست کنید. اگر باتری نیاز به شارژ داشته باشد، زمانی که از انرژی باتری برای راه اندازی چراغ ها استفاده می کنید، آنها بسیار کم نور می شوند، سوسو می زنند یا روشن نمی شوند.

باتری سایر خودرو ها :  باتری تیگو 5

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

شارژ و دشارژ باتری هایما s7 به چه صورت است؟

باتری هایما s7 تولید شده در سپاهان باتری را باتری سیلد اسید می نامیم زیرا در داخل واحد صفحات سربی وجود دارد که در اسید غوطه ور شده اند. این یک واکنش شیمیایی ایجاد می کند که انرژی باتری هایما s7 را آزاد می کند و ولتاژ و جریان را برای ما فراهم می کند. بنابراین باتری هایما s7 انرژی را در قالب انرژی شیمیایی ذخیره می کند. این انرژی شیمیایی هر زمان که به آن نیاز داشته باشیم به انرژی الکتریکی تبدیل می شود. باتری هایما s7 همچنین قابل شارژ است، اگر باتری را با برق دینام تغذیه کنیم، می توانیم واکنش شیمیایی را معکوس کرده و باتری هایما s7 را شارژ کنیم.

ض: هر باتری خودرویی میزان چرخه شارژ و دشارژ مشخصی دارد که بعد از به اتمام رسیدن این چرخه ها طول عمر باتری هایما s7 شما به پایان می رسد، شما باید سعی این چرخه های شارژ و دشارژ زا به صورت مرتب و برنامه ریزی شده برسی کنید طی کنید تا مجبور نشوید زودتر از موعد مقرر اقدام به تعویض باتری کنید. درواقع شما برای کنترل نحوه طی شدن چرخه شارژ و دشارژ ، باید در نظر داشته باشید همیشه باتری را با شارژ کامل ذخیره کنید و استفاده از تجهیزات برقی را به زمانی که در حال رانندگی با خودرو هستید موکول کنید تا دینام انرژی مورد نیاز تجهیزات را تامین کند و باتری تحت فشار قرار نگیرد. همچنین باید تا حد امکان از سفر های کوتاه خودداری کنید و  اقدام به رانندگی در زمان مناسب و با سرعت ایده آل کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری شاهین

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

آیا ولتاژ باتری هایما اس 7 با سایر باتری خودرو های دیگر متفاوت است؟

14010814   :   این سوالی است که برای اکثر مشتریان عزیز رخ می دهد و یا گاهی به اشتباه ولتاژ و آمپر یک باتری را جا به جا می گویند، در اینجا ما به شما اطلاعات کامل در این مورد را می دهیم تا دیگر دچار اشتباه نشوید.

تمامی باتری های خودرویی سیلد، دارای ولتاژ حدود 12 می باشند و آمپر آنها متغیر است. میزان آمپر باتری یک خودرو، بستگی به میزان مصرف برق خودرو در هنگام استارت زدن به آن خودرو است. یکسان بودن ولتاژ باتری های خودرویی، به دلیل یکی بودن تعداد سلول های باتری های است، به عبارت دیگر تمامی باتری های خودرویی دارای 6 سلول هستند که در هر یک از آنها حدود 2 ولت برق تولید می شود.

ولتاژ باتری هایما اس 7 نیز 12 است، اما آمپر باتری آن متفاوت از سایر باتری خودرو های دیگر است. همان طور که در ابتدای توضیحات این صفحه اشاره شده است، باتری این خودرو، 74 آمپر است.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

باتری هایما اس 7 چگونه کار می کند؟

این سوالی است که با کمی شیمی و فیزیک در الکتروشیمی می توان به آن پاسخ داد.
الکتروشیمی نظریه ای است که در آن جریان الکتریکی از یک واکنش شیمیایی یا بالعکس تولید می شود.

برای باتری هایما اس 7 ، یک واکنش شیمیایی وجود دارد که منجر به جریان الکتریکی می شود که ماشین را تغذیه می کند.

برای درک عملکرد باتری ماشین، باید بدانید که باتری ماشین از چه چیزی تشکیل شده است. باتری های خودرو از سلول هایی تشکیل شده اند که کوچکترین واحدهای الکتروشیمی هستند.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

300901 ف ف: آیا کاهش دمای هوا بر روی باتری هایما s7 تاثیری خواهد گذاشت؟

باتری های خودرویی به دلایل مختلفی ممکن است خالی شوند، به همین دلیل است که این نکات را برای جلوگیری از بدترین اتفاقات باید در نظر گرفت: یک باتری خالی می تواند یک ناراحتی بزرگ باشد، به خصوص در صبح های تاریک زمستان. یکی از مشکلات اصلی این است که هوای سرد زمستان تاثیر نامطلوبی بر باتری ها می گذارد و فرآیند های شیمیایی را که در داخل باتری ها اتفاق می افتد کند می کند. با این حال می توانید با نگهداری منظم باتری، مانند بسیاری از قطعات استاندارد دیگر خودرو، از این مشکل جلوگیری کنید. در سرما می توانید باتری را بجای نگهداری در بیرون، در پارکینگ و مکان گرم تر پارک کنید. اگر پارکینگی برای محافظت از خودرو ندارید ، روی خودرو را با کاور بپوشانید.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

181001 ف ف:  خودروی من استارت نمی خورد، آیا مربوط به عملکرد باتری هایما S7 می شود؟

آب و هوا نیز در وضعیت شارژ باتری خودرو تاثیر دارد. گرما و سرما هر دو به باتری فشار وارد می آورند. به خصوص در دماهای زیر صفر، مشکلات راه اندازی رایج تر است. دلیل این امر آن است که در دماهای پایین تر واکنش های الکتروشیمیایی در باتری کندتر انجام می شود. الکترون ها فقط به کندی حرکت می کنند، که قدرت شروع باتری را کاهش می دهد. در دماهای پایین، راه اندازی نیز به دلیل ضخامت روغن موتور دشوار تر می شود، زیرا در دمای کمتر از صفر درجه سانتیگراد بسیار جسبناک می شود. موتور استارت برای غلبه بر این مقاومت به جریان راه اندازی بالاتری نیاز دارد.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

211201 ف:   آیا باتری هایما S7 کم قدرت می تواند بر عملکرد خودرو تاثیر بگذارد؟

بله، باتری ای که قدرت آن کم باشد، می تواند عملکرد خودرو را تحت تاثیر قرار دهد. وقتی باتری کم قدرت است، سیستم الکتریکی خودرو نمی تواند به درستی کار کند. این امر می تواند باعث توقف خودرو یا مشکل در استارت شود؛ به طوری که وقتی استارت موتور را می زنید چندین ثانیه زمان می برد تا خودرو استارت بخورد. علاوه بر این، باتری کم قدرت می تواند باعث کم نور شدن چراغهای جلو و ایجاد صدا در سیستم صوتی شود. اگر با هر یک از این مشکلات مواجه هستید، بهتر است خودروی خود را نزد مکانیک ببرید تا باتری را بررسی کند. تیم نمایندگی کارخانه سپاهان باتری، تست باتری و تست دینام را به صورت رایگان برای خودروی شما انجام خواهد داد. کافی است به شماره تلفن زیر تماس گرفته و سفارش باتری جدید و سالم خود را ثبت کنید.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

11 دیدگاه در “باتری هایما S7

 1. ahmad گفت:

  سلام من ماشینم هایما s5 هستش و باتری فابریک روش ۷۰ امپر روش نصبه و چند وقتته سیستم الکتریکی و برق رسانی ماشینم مشکل داره
  و باتری هم دیدم ورم کرده درستش اینجاست که به خواتر سیستم الکتریکی به پیش تعمیرکار رفتم و بعد از بررسی کلی ماشین اقای رحیمی به
  بنده گفت که باتری ماشین هایما s5 ورم کرده من نگران شدم گفتم باید چیکار کرد گفت باید باتری هایما s5 رو تعویض کرد تا مشکل حل بشه
  ولی جناب من تازه باتری رو عوض کردم مشکل از کجاست ؟

 2. رضائی گفت:

  سلام خوب هستین. من میخوام باتری هایما s7 بخرم ولی نمیدونم دقیقا چه برندی مناسب هست. راهنماییم کنید ممنون میشم

 3. رضائی گفت:

  سلام خوب هستین. من میخوام باتری هایما s7 بخرم ولی نمیدونم دقیقا چه برندی مناسب هست. راهنماییم کنید ممنون میشم .

 4. عظیمی پور گفت:

  سلام آقا. عمر باتری خودروی هایما s7 بنظر من خیلی کوتاه مدت هست. الان من یک سال و پنج ماه پیش یک باتری هایما s7 خریداری کردم ولی الان متوجه شدم که فرسوده شده و دیگه ماشین استارت نمی خوره. نظری که میخوام از شما بپرسم اینه که ، اگر من مثلا باتری با آمپر بالاتر برای ماشینم بخرم چقدر در افزایش طول عمر در ماشین تاثیر داره؟

 5. admin گفت:

  دوست عزیز استفاده از باتری با آمپر بالاتر به عنوان باتری هایما s۷ نمیتونه به شما در افزایش طول عمر باتری ماشین کمک کنه ، بنابراین برای اینکه از باتری فابریک استفاده کنید و ازش طول عمر کافی دریافت کنید به خاطر داشته باشید که تست باتری رو حتما انجام بدید و همیشه به اندازه‌ای رانندگی کنید که دینام فرصت کافی برای شارژ کامل باتری خودرو را در اختیار داشته باشه و با باتری کم شارژ ماشین رو پارک نکنید و از طرفی به عاری بودن باتری از گرد و غبار و خوردگی اهمیت زیادی بدید.

 6. پرستو گفت:

  سلام صبح شما بخیر باشه. من خودروی هایما s7 دارم و یکی از آپشن هایی که این خودرو داره قفل مرکزی هست. الان یک مدتی هست که ، قفل مرکزی خودروی من کار نمی کنه. قبلا کار می کرد و از نظر من این قفل خیلی ضروری هست به خصوص برای کسی مثل منکه دو تا بچه کوچیک داره که تو ماشین خیلی شیطونی میکنن. خب حالا بنظر شما ممکن هست عملکرد این قفل در ماشین من مربوط به باتری هایما s7 باشه ؟؟ چون از آخرین باری که من این باتری رو خریدم دو سال هست که میگذره برای همون میخواستم این سوال رو از شما بپرسم.

 7. admin گفت:

  این که از طول عمر باتری هایما اس ۷ شما نزدیک به دو سال میگذره کمی شک برانگیز هست و شما باید حتماً باتری رو تست کنید، حتی اگر نتیجه تست به شما گفت باتری سالمه، چون به سنی رسیده که ممکنه براتون مشکل‌ساز بشه . باید حداقل ماهی یکبار وضعیت سلامت باتری ماشین رو تست کنید تا خیالتون راحت بشه که از وضعیت سلامت باتری مطلع هستید و قرار نیست براتون مشکل ساز بشه. البته مشکلی که برای شما پیش آمده ممکن است به باتری مربوط نشود و بهتره که علاوه بر تست باتری به مکانیک مراجعه کنید که وضعیت خودروتون رو بررسی کنه.

 8. کورانی گفت:

  سه سال پیش زمانی که قصد داشتم تعویض باتری هایما اس ۷ انجام بدم دوستم بهم پیشنهاد کرد از برند سپاهان باتری استفاده کنم و من تو این سه سال مدام ازش تشکر کردم بابت پیشنهاد خوبی که بهم داد، در واقع دوستیش رو به من ثابت کرد چون من خیلی درگیر این بودم که باتری مناسب و با کیفیت برای ماشین پیدا کنم و از این که هرسال باتری ماشین را عوض کنم خسته شده بودم تا اینکه او من را با محصولات سپاهان باتری آشنا کرد. حالا می خوام بعد از سه سال مجددا از شرکت شما باتری بخرم ، می خوام بدونم قیمت باطری فابریک ماشین من امروز چنده؟

 9. admin گفت:

  خوشحالیم که از خرید باتری هایما اس ۷ از محصولات سپاهان باتری رضایت خاطر داشتید و این باعث افتخار ما هستش که مجدداً قصد دارید باتری جدید خودرو را هم از برند سپاهان خریداری کنید. برای دریافت قیمت به روز باطری مناسب ماشین تون باید با شماره تلفن شرکت سپاهان باتری که در سایت قرار داده شده تماس بگیرید تا کارشناسان خبره شما را در زمینه هزینه ای که باید بابت خرید باتری ماشین پرداخت کنید راهنمایی کنند.

 10. جوشن گفت:

  سلام روزتون بخیر، میشه به من بگید برای خرید باتری سوزوکی ویتارا باید چه شرایطی رو داشته باشم؟ آخه من تازه ماشین خریده بودم که شرایط طوری شد که مجبور شدم به فکر خرید باتری جدید برای ماشین باشم به همین خاطر نمیدونم دقیقا باید چه کاری برای خرید باطری انجام بدم و با فرایندش آشنا نیستم. ممنون میشم اگر که منو در این مورد راهنمایی کنید. در ضمن لطف کنید قیمت باتری مناسب ماشین همراه با خدمات ارسال و تعویض باتری را هم اعلام کنید.

 11. admin گفت:

  خوشحال هستیم که برای تعویض باتری خودرو نمایندگی ما را انتخاب کردید و لازم به ذکر است که برای خرید باتری هایما اس۷ باید در درجه اول ساکن تهران باشید چون ما نمایندگی فروش باطری سپاهان باطری در تهران هستیم و در صورتی که شما در شهر تهران نباشید امکان خرید آنلاین از ما برای شما وجود ندارد. برای ثبت سفارش باتری هم می‌توانید با شماره تلفنی که در سایت نوشته شده تماس بگیرید تا کارشناسان فروش شرکت شما را در زمینه خرید باتری راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *