باتری خودرو های نیسان

باتری نیسان مورانو

باتری نیسان مورانو

مشخصات باتری نیسان مورانو

باتری 70 آمپر پایه بلند باتری فابریکی است که کارخانه سازنده بر روی این خودرو نصب کرده است.قالب این باتری D26 قطب چپ است.ابعاد جای باتری این خودرو مشخص است و بیش از این مقدار را نمی توان در آن جای داد.ابعاد قالب های مختلف باتری ها با هم متفاوت اند؛ درنتیجه بیش از ابعاد جای باتری نمی توان در آن قرار داد.استفاده از باتری هایی با آمپراژ بالا باعث کارکرد بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اما بهتر است از باتری با آمپراژ پایین تر از باتری فابریک خودرو استفاده نکرد تا کارایی خودرو پایین نیاید.لازم به ذکر است که باتری های فابریک نصب شده بر روی خودرو ها همواره مناسب ترین باتری برای خودرو است که می تواند پاسخگوی نیاز های برقی ماشین باشد.کارخانه سپاهان باتری از با کیفیت ترین کارخانه های باتری سازی در خاورمیانه است.این کارخانه باتری خود را در برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB تولید و در بازار عرضه کرده است.این برند ها از نظر قدرت و مواد اولیه سازنده با هم متفاوت اند.همچنین این باتری ها بدلیل کیفیت بالایی که دارند علاوه بر فروش بالا در بازار ایران، به کشور های همسایه صادر می شوند.در ادامه می توانید از میان باتری های عرضه شده مناسب خودروی خود، باتری مورد نظرتان را انتخاب نموده و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری نیسان مورانو

تست باتری خودرو بدلیل اهمیتی که در کنترل سلامت آن دارد بسیار حائز اهمیت است.باتری از منابع اصلی تولید برق و انرژی در خودرو محسوب می شود که توجه به سلامت آن باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن خواهد شد.برای تست باتری یکسری اقدامات وجود دارد که اگر این اقدامات بصورت مداوم انجام گیرد از بروز مشکلات ناگهانی جلوگیری می کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله این اقدامات است.انجام این کار ها نیاز به تجهیزات مناسب دارد و بهتر است بدست متخصص این کار سپرده شود.نمایندگی سپاهان باتری قبل از تعویض باتری خودروی شما، کنترل های لازم را بصورت رایگان برای شما انجام می دهد تا هزینه های اضافی از روی دوش شما برداشته شود.

قیمت باتری نیسان مورانو

قیمت باتری ها به عوامل بسیاری بستگی دارد که براساس این عوامل توسط کارخانه سازنده باتری قیمت گذاری می شود.نوع برند باتری، میزان آمپراژ، نوع خودرو و …. از عواملی است که در ان امر دخیل است.عوامل دیگری مانند انبارداری، حمل و نقل و … نیز می تواند در قیمت نهایی خودرو موثر باشد.در انتها لازم است این نکته را ذکر کنیم که قیمت نهایی باتری با احتساب دریافت باتری فرسوده محاسبه شده است و در صورت نبود باتری فرسوده هزینه باتری افزایش می یابد.برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با شماره های نمایندگی سپاهان باتری تماس بگیرید.تاریخ تولید باتری تاثیر بسیاری در سلامت باتری خودرو دارد.باتری هایی که بیش از یکسال از تاریخ تولید آن ها گذشته باشد قدرت و کارایی اولیه را نخواهند داشت.همچنین در هنگام تهیه باتری باید به زمان شروع گارانتی آن نیز توجه کرد که این موضوع نیز به تاریخ تولید باتری وابسته است.پس در نظر داشته باشید که باتری خودرو با تاریخ جدید در سلامت و قدرت باتری تاثیر گذار است و در هنگام خرید باید به آن توجه شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

کارخانه سپاهان باتری همچون سایر کارخانه های تولید محصول، مدت زمانی را برای گارانتی محصول خود در نظر می گیرد.گارانتی شامل محصولاتی می شود که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط مناسب کارکرد باتری عمر کمتری کرده باشند.در اینصورت کارخانه باتری شما را با باتری نو تعویض خواهد کرد اما تعمیر بر روی محصول صورت نمی گیرد.نوع باتری، برند آن، نوع خودرو و … از عواملی است که بر روی مدت زمان گارانتی تاثیر می گذارد.مدت زمان گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است.شما می توانید برای فعالسازی گارانتی باتری خود، بارکد روی جعبه محصول را به شماره های درج شده بر روی برگه گارانتی ارسال نمایید.همچنین لازم است هنگام خرید به تاریخ شروع گارانتی توجه نمایید.تمامی باتری های سپاهان باتری برای شما به صورت رایگان ارسال می گردد و توسط کارشناسان این شرکت بر روی خودروی شما نصب می شود.

طول عمر باتری نیسان مورانو

در حالت عادی باتری ها به طور متوسط حدود 1 الی 3 سال عمر می کنند.البته با توجه به شرایط تغییر این مدت زمان ممکن است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

هرچند طول عمر باتری ها علاوه بر نوع و کیفیت ساخت به مصرف کننده نیز بستگی دارد.عواملی مانند شدت گرما و سرما، نحوه استفاده از باتری، تعداد تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باتری تاثیر گذار باشد.توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری نیسان مورانو

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ماشین دارید.نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

تعویض باتری خودرو کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص استفاده شود.همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتدکارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

باتری با کیفیتباتری مورانو با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری مورانو با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری مورانو با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری مورانو با خدمات پس از فروش

طول عمر باتری مورانو چقدر است؟

اگرچه طول عمر دقیق باتری مورانو به وضعیت نگهداری وسیله نقلیه شما بستگی دارد، اما می توان گفت که به طور متوسط ​​هر سه سال یک بار به باتری جدید نیاز دارند. برای نیسان مورانو هایی که نیمی از سال در شرایط زمستانی رانندگی می کنند، این طول عمر ممکن است کمی کوتاه تر باشد. در دو سالگی، شروع به توجه به نحوه کارکرد باتری مورانو بر روی وسیله نقلیه خود کنید. مهم است قبل از اینکه بر عملکرد خودروی شما تأثیر بگذارد، مشکل را حل کنید.

با این اوصاف، باتری‌ مورانو ممکن است نشانه‌ای از خراب شدن را از خود نشان ندهند. به همین دلیل است که بهتر است قانون سه تا چهار سال را به خاطر بسپارید. دفعه بعد که وسیله نقلیه خود را  برای تعمیر و نگهداری منظم به تعمیرگاه می برید، از مکانیک خود بخواهید باتری مورانو شما را بررسی کند و به یاد داشته باشید، تمام باتری‌های خودرو نیاز به تعویض دارند. متاسفانه، هیچ راهی برای جلوگیری از تعویض باتری مورانو وجود ندارد.

باتری سایر خودرو ها : باتری میتسوبیشی میراژ

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چگونه تشخیص دهیم باتری مورانو نیاز به رسیدگی دارد؟

1- راه اندازی آهسته موتور خودرو، در حالی که موتور خودرو برای روشن شدن چندین بار تلاش می کند، نشانه واضح و بالقوه ای است که باتری مورانو شما در شرایط نامساعدی قرار دارد و نیاز به رسیدگی دارد.

2-  اگر چراغ هشدار وجود مشکل در خودرو بر روی داشبود ماشین شما روشن است، نباید آن را نادیده گرفت. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است چراغ هشدار یا همان چراغ چک خودرو شما روشن شود، اما بسیاری از آنها به وجود مشکل در سیستم شارژ اشاره می کنند.

3- قاب باتری متورم و بد شکل معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که باتری مورانو شما بیش از حد شارژ شده باشد یا در معرض دمای بالا قرار گرفته باشد. یک باتری با شکل عجیب یا متورم نشانه مطمئنی از نیاز به تعویض است.

باتری سایر خودرو ها : باتری جیلی امگرند

چه زمانی باتری مورانو تحت فشار قرار میگیرد؟

در حالی که در زمان روشن بودن موتور خودرو دینام انرژی الکتریکی مورد نیاز خودرو را تامین می کند، زمانی که موتور غیرفعال دارید و در حال استفاده از تجهیزات الکترونیکی خودرو هستید مستقیماً از باتری مورانو انرژی می گیرید و با انجام این کار در بلند مدت، احتمالا زمان مناسب برای خرید باتری مورانو را به خود نزدیک تر می کنید. هنگامی که ماشین روشن است، دینام ماشین برق تولید می کند و باتری مورانو شما را شارژ می کند، اما اگر ماشین روشن نیست و از وسایل الکترونیکی ماشین استفاده می کنید، فقط به باتری ماشین برای تامین انرژی آن تکیه می کنید.

شرکت امداد باتری کهن در تمامی مناطق تهران از جمله نارمک ، صادقیه و تهرانپارس خدمات رسانی انجام می دهد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری کوییک

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *