باتری خودرو های نیسان

باتری نیسان تیانا

باتری نیسان تیانا

مشخصات باتری نیسان تیانا

باتری 60 آمپر پایه بلند باتری فابریکی است که توسط شرکت سازنده در قالب L3 بر روی این خودرو نصب شده است.باتری های هم قالب ابعاد برابری دارند در نتیجه از سایر باتری های این قالب یعنی باتری 66 و 74 آمپر قالب L3 نیز می توان استفاده کرد.استفاده از باتری با آمپر بالاتر به کارایی بهتر خودرو کمک می کند و موجب می شود تجهیزات برقی با قدرت بیشتری کار کنند.همچنین در فصل گرما که استفاده از کولر به حداکثر می رسد، استفاده از باتری با آمپراژ بالا کاربردی و کمک کننده است.از این رو بسیاری از افراد استفاده از باتری های آمپر بالا را ترجیح می دهند.در مقابل استفاده از باتری با آمپر پایین تر از باتری فابریک توصیه نمی شود.در انتها لازم است این نکته را ذکر کنیم که باتری فابریک خودرو ها به گونه ای طراحی و تعبیه شده اند که پاسخگوی نیاز های برقی خودرو باشند.برند های بسیاری وجود دارند که باتری مناسب این خودرو را تولید می کنند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اما شرکت سپاهان باتری به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های باتری سازی در خاورمیانه و از شرکت های صادر کننده باتری در ایران، باتری مناسب خودروی شما را در برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB تولید می نماید.از میان این برند ها، برند های سوزوکی و اوربیتال EFB از باتری های بروز است که بدلیل کیفیت بالایی که دارند به کشورهای همسایه صادر می شوند.باتری سوزوکی طبق استاندارد های جهانی و توسط مهندسین خبره ایرانی و همچنین زیر نظر شرکت ژاپنی سوزوکی تولید شده است.باتری های EFB نیز به عنوان نسل جدید باتری های الکترولیت مایع، برای خودرو هایی که به عنوان راه حلی برای کاهش مصرف سوخت و انتشار دی اکسید کربن تولید شده اند؛ طراحی شده است.همچنین این باتری ها دارای طول عمر بالاتری نسبت به باتری های متداول هستند و برای مصرف الکتریکی بالای خودروها طراحی شده اند.در ادامه می توانید باتری مناسب خودروی خود را انتخاب نموده و در صورت نیاز به راهنمایی با مشاوران نمایندگی سپاهان باتری ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری نیسان تیانا

تست باتری خودرو در جهت کنترل سلامت آن در عملکرد بهتر باتری نقشی اساسی دارد.باتری خودرو به عنوان اصلی ترین منبع تامین جریان برق و دلیل روشن شدن موتور، همانند قلب برای خودرو عمل می کند، در نتیجه سلامت آن اهمیت بسیاری دارد.در هنگام رانندگی باتری در نقش محافظت کننده را در حالیکه دینام به دلیل عفت بار های الکتریکی کارایی درست خود را از دست داده است؛ عمل می کند.این عملکرد مثبت نشان از سلامت باتری دارد و به این معناست که باتری به اندازه کافی شارژ شده است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در مقابل اگر باتری به اندازه کافی شارژ نشود لازم است آن را شارژ کرده و یا اگر این روش پاسخ نداد، آن را تعویض نماییم و باتری نو را جایگزین کنیم.اندازه گیری ولتاژ باتری نیز جزء مواردی است که با دستگاهی مانند ولت متر یا مولتی متر قابل اندازه گیری است و اگر عددی پایین تر از 12 ولت را نمایش دهد نشان از تخلیه شارژ و خرابی باتری دارد.اقدامات زیادی وجود دارد که می توان با انجام مداوم آن ها از بروز مشکلات ناگهانی جلوگیری کرد.بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. علاوه بر اقدامات قبلی ذکر شده، به تست سلامت باتری و جلوگیری از مشکلات کمک می کند.بهتر است برای جلوگیری از آسیب و خسارت دیدن خود و خودرو این امور را به دست متخصص آن بسپارید تا با تجهیزات مناسب اقدامات لازم را انجام دهند.در ادامه لازم است بگوییم که متخصصان سپاهان باتری در ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی و کمک به شما عزیزان هستند و قبل از تعویض باتری تست های لازم را برای شما انجام خواهند داد.

قیمت باتری نیسان تیانا

قیمت باتری به عوامل بسیاری همچون مواد اولیه سازنده، نوع باتری، برند باتری، میزان آمپراژ باتری و …. بستگی دارد.بر این اساس کارخانه سازنده باتری ها را قیمت گذاری می کند.همچنین تحویل باتری فرسوده نیز بر روی قیمت نهایی باتری تاثیر گذار است و درصورت نبود فرسوده لازم است به ازای هر آمپر مبلغی توسط خریدار پرداخت شود.از آنجایی که نمایندگی سپاهان باتری، تست و نصب باتری را برای شما بصورت رایگان انجام می دهد، شما لازم نیست بابت این موارد هزینه ای پرداخت نمایید در نتیجه خرید از این نمایندگی برای ما مقرون به صرفه است.در انتها شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری از میان برند های آن، به سایت مراجعه کرده و یا با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.به لحاظ علمی و فنی، از زمانی که الکترولیت بین پلیت های باتری قرار گیرد عملاً عمر مفید باتری آغاز می شود.به همین دلیل توجه به تاریخ تولید باتری اهمیت بسیاری دارد چرا که در سلامت و طول عمر باتری بسیا موثر است.و از آن جایی که سلامت باتری در قدرت و کیفیت آن تاثیر بسیاری دارد بهتر است هنگام خرید توجه داشته باشید که از تاریخ تولید باتری بیش از یکسال نگذشته باشد.گارانتی خودرو ها بر اساس عواملی که به سیاست های کارخانه بستگی دارد تعیین مدت می شوند.این عوامل می تواند نوع برند، نوع خودرو و بسیاری دیگر از موارد باشد که در تعیین زمان گارانتی موثر اند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

گارانتی باتری ها بسته به برندشان معمولا بین 12 تا 21 ماه تعیین می شوند.این گارانتی مشمول باتری هایی می شود که در ساخت مشکل داشته و نمایندگی این باتری ها را تعویض می کند.همچنین لازم است بدانید که برای استفاده از خدمات گارانتی به نمایندگی های شرکت سپاهان باتری مراجعه نمایید.برای فعال سازی گارانتی باتری خریداری شده می توانید بارکد موجود بر روی جعبه باتری را به شماره های درج شده در ضمانت نامه ارسال نمایید.چنانچه در فعالسازی گارانتی دچار مشکل شدید می توانید با پشتیبانی ارتباط برقرار نموده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.نمایندگی سپاهان باتری، باتری خریداری شده توسط شما را به محل مورد نظرتان به صورت رایگان ارسال می نماید.همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید متخصصان ما باتری را به صورت رایگان بر روی خودروی شما نصب می کنند.

طول عمر باتری نیسان تیانا

از آن جایی که واردات باتری های خارجی بدلیل تحریم ها انجام نمی گیرد، باتری های خارجی که وارد می شود به صورت قاچاق است و از راه قانونی وارد نمی شود درنتیجه از زمان مناسب استفاده از این باتری ها می گذرد و باعث کاهش شدید طول عمر باتری ها می شود.همچنین این امر در قدرت باتری ها نیز تاثیر گذار است و باتری هایی که زمان زیادی از تولید آن ها می گذرد قدرت اولیه را ندارند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری ها به طور میانگین در حدود دو سال عمر می کنند که این طول عمر بسته به شرایط و نوع استفاده متغیر است.عواملی مانند شدت گرما و سرما، نحوه استفاده از باتری، تعداد تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر طول عمر باتری تاثیر گذار باشد.توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری نیسان تیانا

یکی از نشانه های خرابی باتری استارت نخوردن خودرو است که نشان از این دارد که احتمالا عمر باتری به پایان رسیده است.اگر زمان استارت زدن با مشکل روبرو شدید احتمالا باتری شما نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.باتری سالم این توانایی را دارد که تمام تجهیزات برقی همچون کولر، چراغ ها و … را روشن کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

لازم است قبل از تعویض ابتدا باتری را تست کنید تا مطمئن شوید که ایراد از باتری است و هزینه اضافی بر گردنتان نیفتد.تعویض باتری از کارهای آسان است اما هرگونه اشتباه ممکن است خسارت زیادی را به خود شما یا خودرو وارد کند.در نتیجه بهتر است این کار را به دست متخصص بسپارید.نمایندگی سپاهان باتری متخصصان خود را برای هرچه بهتر انجام شدن کار شما به محل خودرو فرستاده و تعویض به صورت رایگان برای شما انجام می دهد.

باتری با کیفیتباتری نیسان تیانا با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری نیسان تیانا با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری نیسان تیانا با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری نیسان تیانا با خدمات پس از فروش

خرابی باتری تیانا به چند روش امکان پذیر است، رایج ترین آن ها کدام است؟

یک باتری معمولی 12 ولتی نیسان تیانا از شش سلول تشکیل شده است که به طور شیمیایی ولتاژ و آمپر را برای راه اندازی ماشین شما تولید می کند. هنگامی که یک یا چند سلول از کار می افتند، باتری تیانا شما قادر به تولید آمپر مورد نیاز برای راه اندازی خودرو برای رساندن شما به محل کار در صبح نیست.

باتری تیانا به طور مداوم توسط دینام در حالی که خودرو در حال کار است، شارژ می شود. خرابی سلول یکی از رایج ترین انواع خرابی باتری است. زمانی که خودرو تمایلی به استارت زدن و  روشن کردن موتور ندارد، نشانه‌ای است بر این که یک یا چند سلول آمپر کافی برای راه اندازی موتور خودرو را تولید نمی‌کنند.

اگر وقتی بعد از یک رانندگی طولانی که دینام باتری را کاملاً شارژ می‌کند همه چیز نرمال است، اما پس از یک شب خاموش شدن خودرو، موتور به سختی روشن می‌شود، دلیل محتمل این است که باتری تیانا شما در حال از بین رفتن است و توانایی نگهداری شارژ در خود را ندارد. درواقع باتری نیسان تیانا شارژی را که از دینام می گیرد نگه نمی دارد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری جیلی امگرند

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چه مواردی به تخلیه شارژ باتری تیانا کمک می کنند؟

باتری تیانا درون موتورخودرو در صورت عدم استفاده طولانی مدت شارژ خود را از دست می دهد و انرژی باتری در این شرایط تخلیه می شود. برای جلوگیری از این امر، توصیه می شود حداقل هفته ای یک بار خودروی خود را روشن کنید و با آن رانندگی کنید. هنگامی که باتری تیانا به طور کامل شارژ خود را از دست می دهد، برای روشن کردن خودرو نیاز به یک شوک لحظه ای مثل باتری به باتری کردن دارد. زمانی که موتور کار نمی کند، باتری خودرو سریعتر تخلیه می شود. چراغ های داخلی و سیستم های موسیقی اگر زمانی که موتور خودرو غیر فعال باشد مورد استفاده قرار بگیرند، انرژی قابل توجهی از باتری را تخلیه می کنند که طول عمر باتری تیگو را در طولانی مدت با مشکل مواجه می کند.

باتری سایر خودرو ها : باتری BYD S7

ضعیف شدن باتری نیسان تیانا در خودرو چگونه آشکار می شود؟

برای اینکه بتوانید ماشین خود را روشن کنید به باتری نیسان تیانا نیاز دارید. این هدف اصلی نصب باتری بر روی ماشین است و تامین نیرو برای قطعات الکترونیکی در سرتاسر وسیله نقلیه مثل استریو، چراغ‌ها، پنجره‌ها و درب‌های برقی، فرمان برقی و … زمانیکه موتور خاموش است، از وظایف باتری تیانا به حساب می آید. اگر باتری از بین برود یا در حال ضعیف‌تر شدن باشد، احتمالاً متوجه برخی نشانه‌های آشکار در ضعیف شدن عملکرد این قطعات در خودرو خواهید شد.

شرکت امداد باتری کهن در تمامی مناطق تهران از جمله نارمک ، صادقیه و تهرانپارس خدمات رسانی انجام می دهد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری تارا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *