باتری خودرو های نیسان

باتری نیسان ایکس تریل

باتری نیسان ایکس تریل

مشخصات باتری نیسان ایکس تریل

باتری 60 آمپر پایه بلند باتری فابریکی است که کارخانه سازنده بر روی این خودرو نصب کرده است.این باتری در قالب D23 تولید شده است.از باتری 70 آمپر پایه بلند نیز می توان در این خودرو استفاده کرد.باتری های هم قالب می توانند بدلیل هم اندازه بودن ابعاد به جای هم استفاده شوند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

گاهی در خودرو ها جای باتری را بزرگتر از قالب باتری فابریک می سازند که می توان از باتری آمپراژ بالاتر نیز در آن استفاده کرد.می توان از باتری با آمپر بالاتر در خودرو استفاده کرد که باعث کارکرد بهتر تجهیزات برقی می شود.اما از باتری با آمپر پایین تر در همان قالب بهتر است استفاده نشود.همچنین ذکر این نکته ضروری است که باتری فابریک نصب شده بر روی خودرو مناسب ترین باتری برای آن است.و تمام نیازهای برقی خودرو را پاسخ می دهد.برند های متفاوت باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB توسط شرکت سپاهان باتری اصفهان تولید شده است که این باتری ها از نظر مواد اولیه و قدرت با هم متفاوتند.سپاهان باتری از معتبر ترین شرکت های باتری سازی است که علاوه بر بازار ایران، باتری های خود را به کشور های همسایه نیز صادر می کند.از میان باتری های عرضه شده ی مناسب خودروی خود، می توانید باتری مورد نظر را انتخاب نموده و درصورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری نیسان ایکس تریل

باتری ها از مهمترین منابع تولید برق در خودرو هستند.توجه به سلامت باتری و تست آن باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو و تجهیزات آن می شود.برای این کار می توانید اقدامات پیشگیرانه ای را انجام دهید تا از بوجود آمدن مشکلات ناگهانی جلوگیری شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام از جمله ایناقدامات است.همچنین لازم است بدانید که بهتر است این اقدامات بوسیله تجهیزات مناسب و توسط کارشناس متخصص انجام گیرد.نمایندگی سپاهان باتری مفتخر است که قبل از تعویض باتری شما تمامی این کنترل ها را توسط متخصص و با تجهیزات مناسب و بصورت رایگان انجام می دهد.تا بار هزینه های اضافی از دوش شما برداشته شود.

قیمت باتری نیسان ایکس تریل

باتری ها بر اساس عواملی توسط کارخانه سازنده آن ها قیمت گذاری می شوند.از جمله این عوامل نوع برند، میزان آمپراژ و … است.همچنین عوامل دیگری چون نگهداری در انبار ها نیز بر قیمت نهایی باتری تاثیر می گذارد؛که باتری های ایرانی بدلیل اینکه بلافاصله بعد از تولید در اختیار خریداران قرار می گیرند از لحاظ قیمت، قیمت مناسبتری دارند.در نهایت شما می توانید برای اطلاع از قیمت به سایت سپاهان باتری مراجعه کرده و یا با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید.درنظر داشته باشید که تاریخ تولید باتری در سلامت باتری بسیار تاثیر گذار استازز آنجایی که می دانیم سلامت باتری در کارکرد خودرو نیز تاثیر دارد؛پس لازم است هنگام خرید به تاریخ تولید باتری توجه کنیمو از خرید باتری های که بیش از یک سال از تاریخ آن گذشته است خودداری کنیم.باتری های اینچنینی قدرت و کیفیت اولیه را ندارند و در کارکرد خودرو تاثیر منفی می گذارند.همچنین خوب است بدانید که باتری هایی که زمان زیادی از تولید آن ها گذشته است در زمان گارانتی آن ها نیز تاثیر گذار است.درنتیجه در هنگام خرید به تاریخ باتری توجه نمایید.کارخانه های تولید کننده باتری مانند سایر تولید کنندگان برای محصولات خود مدت زمانی را برای گارانتی در نظر می گیرند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

این مدت زمان برای تعویض محصولاتی است که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط کارکرد صحیح از عمر کمتری برخوردار باشند.گارانتی باتری شامل تعویض باتری با باتری نو بوده و تعمیری روی محصول صورت نمی گیرد.گارانتی باتری ها بر اساس عوامل متفاوتی توسط کارخانه سازنده تعیین می گردد.از جمله عوامل تاثیر گذار در مدت گارانتی برند باتری،نوع خودرو و باتری می باشد.گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است.برای فعالسازی گارانتی بارکد مربوط به محصول را به شماره تماس های درج شده بر روی ضمانت نامه ارسال فرمایید.این امر ضمن فعال کردن گارانتی، این وظیفه را بر دوش شرکت سازنده می افتد که در صورت بروز هر مشکلی، طبق قوانین ضمانت نامه، در صدد رفع آن برآید.مشتریان گرامی هنگام خرید باتری به تاریخ شروع ضمانت دقت فرمایید و از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهیدحمل باتری های سپاهان باتری به صورت رایگان برای شما در تهران انجام می گیرد.همچنین نصب باتری توسط کارشناسان سپاهان باتری به صورت رایگان است.

طول عمر باتری نیسان ایکس تریل

در حالت کلی و شرایط استفاده ایده آل از باتری ها، هر نوع باتری با طول عمر مشخص طراحی شده است.اما معمولا میانگین عمر باطری خودرو حدود 1 الی 3 سال می باشد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اما با توجه به شرایط امکان تغییر این مدت وجود دارد.طول عمر باطری ها علاوه بر کیفیت ساخت باتری و عمر طراحی شده آن، کاملا بستگی به مصرف کننده آنها دارد.عواملی مانند نحوه استفاده از آنها، نگهداری، شرایط اقلیمی و شدت گرما و سرما، تعداد تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باطری ها تاثیرگذار باشند.در صورت استاندارد نبودن هرکدام از عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری نیسان ایکس تریل

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ماشین دارید.نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

تعویض باتری خودرو کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص استفاده شود.همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد.کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

باتری با کیفیتباتری ایکس تریل با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری ایکس تریل با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری ایکس تریل با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری ایکس تریل با خدمات پس از فروش

باتری ایکس تریل چقدر زنده می ماند؟

باتری‌ ایکس تریل می‌تواند تا 4 سال با شرایط ایده آل بر روی خودرو شما دوام بیاورد اگرچه این امر بسیار نادر است چون فراهم کردن شرایط ایده آل برای زیستن باتری دشوار و تقریباً غیر ممکن است. به طور متوسط، باتری ایکس تریل بین 2 تا 4 دوام می آورد. باتری ایکس تریل باید در هر شرایطی حداقل 2 سال عمر کند.

اگر با وسیله نقلیه به صورت روزانه رانندگی شود به طوری که باتری دائماً شارژ نگه داشته شود، باتری ایکس تریل شما دوام بیشتری خواهد داشت. نیسان ایکس تریلی که اجازه پارک شدن طولانی‌مدت را دارد زودتر از خودرویی که مکرر رانده می‌شود، با باتری ایکس تریل مرده مواجه می‌شود.

باتری ایکس تریل مثل باتری سایر خودرو ها چرخه عمر محدودی دارد، در نتیجه برای همیشه دوام نمی آورد و در نهایت باید تعویض شود. اگر برخی از علائم مربوط به داشتن باتری مرده  را در خودروی خود مشاهده می کنید و باتری نیسان ایکس تریل شما مدتی است که تعویض نشده است، به احتمال زیاد وقت آن رسیده است که مقداری پول برای خرید یک باتری جدید کنار بگذارید.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری BYD S7

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *