باتری خودروهای میتسوبیشی

باتری میتسوبیشی پاجرو

باتری میتسوبیشی پاجرو

مشخصات باتری پاجرو

باتری فابریک نصب شده بر روی پاجرو توسط شرکت سازنده آن، باتری 70 آمپر پایه بلند است. این باتری با کد 7029 و در قالب D29 است.

در این خودرو تنها باتری 70 آمپر جای می گیرد. ابعاد آن مشخص است و باتری با قالب دیگر نمی توان در آن قرار داد.

باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB سپاهان باتری، برند هایی هستند که می توان از باتری 70 آمپر آن برای پاجرو استفاده کرد.

طول عمر باتری پاجرو

40000 کیلومتر متوسط عمر برای باتری است که در حدود 4 سال است. از آنجایی که اکثر افراد در سال 20000 کیلومتر مسافت طی می کنند باتری پاجرو 2 سال می تواند عمر کند.

روزانه قیمت باتری ها توسط کارخانه تعیین می شود و به نمایندگی اعلام می شود. درنتیجه بهترین راه اطلاع از قیمت اصلی و درست باتری ها، تماس با نمایندگی سپاهان باتری است. قبل از تعویض هر باتری لازم است باتری و دینام توسط ابزار تخصصی این کار تست شود. این کار توسط متخصصان انجام می گیرد.

گارانتی باتری خودرو:

تمامی باتری ها دارای گارانتی می باشند. مدت گارانتی به عوامل مختلفی بستگی دارد که کارخانه بر اساس آن ها مدت گارانتی را تعیین می کند.

باتری میتسوبیشی پاجرو با تاریخ جدید

تاریخ تولید باتری ها روی کیفیت و قدرت آن ها تاثیر زیادی دارد. درصورتی که باتری بیش از اندازه در انبار نگهداری شود از قدرت وکیی آن کاسته می شود. درنتیجه بهتر است هنگام خرید باتری به تاریخ تولید آن توجه نمایید. ارسال باتری میتسوبیشی پاجرو به تمامی نقاط تهران رایگان است. همچنین این باتری به صورت رایگان نصب می شود.

تعویض باتری پاجرو

تعویض باتری پاجرو توسط متخصص باتجربه انجام می گردد. تعویض به صورت رایگان است.

برای میتسوبیشی پاجرو باتری اتمی بهتر است یا باتری اسیدی؟

تفاوت چندانی بین باتری های اتمی و اسیدی وجود ندارد. اما باتری های اتمی شرایط نگهداری ساده تری نسبت به اسیدی ها دارند.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله تحویل داغی هنگام تعویض باتری ضروری است. قیمت های محاسباتی کارخانه براساس دریافت داغی محاسبه شده است و درصورت نبود داغی، به ازای هر آمپر مبلغی باید پرداخت گردد.

باتری میتسوبیشی پاجرو

کیفیت بالا برای باتری ماشین پاجرو

باتری میتسوبیشی پاجرو

باتری پاجرو با گارانتی معتبر

باتری میتسوبیشی پاجرو

باتری میتسوبیشی پاجرو با ارسال شبانه روزی

باتری میتسوبیشی پاجرو

باتری پاجرو با خدمات پس از فروش

چرا باید باتری میتسوبیشی پاجرو خود را مرتب چک کنیم؟

باتری میتسوبیشی پاجرو یکی از مهمترین قسمت های مهم ماشین شما است. بدون آن، شما با خودرو جایی نخواهید رفت. در صورت عدم مراقبت مناسب از باتری میتسوبیشی پاجرو، سرانجام آسیب می بیند و ممکن است شما را با باتری خراب یا دشارژ سرگردان کند. موارد زیادی وجود دارد که می تواند باعث خرابی باتری میتسوبیشی پاجرو ی شما شود و بسیاری از آنها تدریجی هستند و به راحتی از کنترل شما خارج می شوند. بنابراین ، شما باید مرتباً باتری خود را چک کنید.

اکثر سازندگان توصیه می کنند که حداقل دوبار در سال باتری پاجرو خود را آزمایش کنید. در مناطقی که زمستان های سردی دارد، باید باتری خودرو را در اوایل پاییز و دوباره در اوایل بهار آزمایش کنید، زیرا هوای گرم و سرد شدید رایج ترین مواردی است که باعث می شود باتری خودرو شما فرسوده شود. یک باتری میتسوبیشی پاجرو معمولاً در شرایط نرمال دو سال و نیم دوام می آورد و اکثر متخصصان توصیه می کنند هر 2 تا 3 سال یکبار باتری خود را تعویض کنید.

باتری سایر خودرو ها : مشخصات باتری هیوندا ورنا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *