باتری خودروهای میتسوبیشی

باتری میتسوبیشی میراژ

باتری میتسوبیشی میراژ

مشخصات باتری میتسوبیشی میراژ

باتری 60 آمپر پایه بلند، باتری فابریک میراژ است. این باتری در قالب D23 تولید شده است. ابعاد باتری میراژ مشخص است و بیشتر از آن نمیتوان روی این خودرو نصب کرد.

باتری مناسب میتسوبیشی میراژ

سپاهان باتری تولید کننده 4 برند اصلی است که هرکدام کارایی مخصوص به خود را دارند.

باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB سپاهان باتری، برند هایی هستند که می توان از باتری 60 آمپر پایه بلند آن برای میراژ استفاده کرد.

باتری های مناسب این خودرو در ذیل توضیحات قرار داده شده است.

طول عمر باتری میتسوبیشی میراژ

بطور متوسط باتری خودروی میراژ در حدود 2 سال عمر می کند. هرچند طول عمر به شرایط اقلیمی، نوع مصرف و نحوه عملکرد دینام و استارت نیز بستگی دارد. درواقع غدم وجود شرایط مناسب هریک از عوامل بالا می تواند موجب کاهش عمر باتری شود.

قیمت باتری میتسوبیشی میراژ

قیمت باتری به عوامل متفاوتی بستگی دارد که براساس آن ها کارخانه قیمت را تعیین می کند. برای اطلاع دقیق از قیمت ها می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

تست باتری میتسوبیشی میراژ

چند مورد هستند که در هنگام تعویض باید تست شوند. تست دینام یکی از موارد مهم است که درصورت داشتن نوسان باید تعمیر شود. از دیگر موارد این است که آیا در هنگام خاموش بودن خودرو، ماشین برق مصرف می کند یا نه؟ این تست ها بصورت رایگان توسط متخصص انجام می گیرد و سپس باتری برای شما تعویض می گردد.

گارانتی باتری خودرو

گارانتی به عواملی بستگی دارد که کارخانه براساس آن ها مدت زمان گارانتی را تعیین می کند. برای فعال سازی گارانتی کافیست بارکد آن را به شرکت سپاهان اعلام نمایید.

باتری میتسوبیشی میراژ با تاریخ جدید

طول عمر باتری خودرو بر اساس عوامل بسیاری کم می شود. یکی از این عوامل نگهداری طولانی مدت باتری در انبار هاست. این کار موجب کاهش طول عمر باتری انواع خودرو از جمله میراژ می شود.

تعویض باتری میتسوبیشی میراژ

تعویض باتری باید توسط متخصص انجام گیرد تا از آسیب دیدن خودرو و باتری جلوگیری شود. نمایندگی سپاهان باتری این کار را توسط کارشناسان ماهر انجام می دهد.

برای میتسوبیشی میراژ باتری اتمی بهتر است یا باتری اسیدی؟

هردو نوع باتری برای میراژ قابل نصب است. اما باتری های اتمی بدلیل عدم نیاز به نگهداری و مراقبت مناسب تر است.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله. قیمت باتری ها برحسب تحویل داغی محاسبه شده است. درصورت عدم تحویل آن لازم است مبلغی را به ازای هر آمپر پرداخت نمایید.

باتری میتسوبیشی میراژ

کیفیت بالا برای باتری ماشین میراژ

باتری میتسوبیشی میراژ

باتری میراژ با گارانتی معتبر

باتری میتسوبیشی میراژ

باتری میتسوبیشی میراژ با ارسال شبانه روزی

باتری میتسوبیشی ر

باتری میراژ با خدمات پس از فروش

باتری میتسوبیشی میراژ چه تاثیری از آب و هوای نا مناسب می گیرد؟

هوای گرم باعث می شود آب محلول الکترولیت باتری میتسوبیشی میراژ به آرامی تبخیر شود که در نهایت میزان الکترولیت باتری میراژ را کاهش می دهد. این اتفاق از تولید انرژی مورد نیاز موتور خودرو در باتری شما، جلوگیری می کند و همچنین می تواند باعث ایجاد خوردگی بر روی صفحات باتری میتسوبیشی میراژ شما شود.

هوای سرد باعث می شود که باتری میراژ انرژی بیشتری را مصرف کند تا موتور خودرو شما روشن شود. روغن موتور خودرو شما در فصول سرد سال سفت شده و باتری برای روشن کردن موتور باید انرژی بیشتری را صرف کند. در صورت امکان ماشین خود را در زمستان در محیط گرم نگه دارید.

احتمالاً باید در طول عمر وسیله نقلیه خود یک یا دو بار باتری میتسوبیشی میراژ را تعویض کنید زیرا در اثر گرما و شارژ و تخلیه مکرر ، قدیمی یا فرسوده می شود و همچنین بعد از اتمام یک فصل سرد باتری شما که قبل از شروع این فصل عملکرد متوسطی داشته، احتمالاً دیگر توانی برای فعالیت ندارد.

باتری سایر خودرو ها : باتری هیوندا ورنا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021