باتری خودروهای میتسوبیشی

باتری میتسوبیشی لنسر

مشخصات باتری میتسوبیشی لنسر

باتری 60 آمپر پایه بلند، باتری فابریک میتسوبیشی لنسر است. این باتری در قالب D23 تولید شده است.

در خودرو های قدیمی میتسوبیشی لنسر از باتری 66 آمپر قالب L3 نیز می توان استفاده کرد. اما در خودرو های جدید بدلیل ابعاد مشخص، بالاتر از این آمپر نمی توان نصب کرد.

باتری مناسب میتسوبیشی لنسر

برای تهیه باتری 60 آمپر از برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB سپاهان باتری می توان استفاده کرد. این برند ها از محصولات با کیفیت سپاهان باتری است که به خاطر کیفیت و قیمت مناسب به کشور های همسایه نیز صادر می شود.

طول عمر باتری میتسوبیشی لنسر

عمر باتری به شرایط مختلفی مانند شرایط اقلیمی، طرز استفاده راننده از خودرو و… بستگی دارد. این مقدار در حدود 2 سال است و بعد از آن نیاز به تعویض دارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

قیمت باتری ها بر اساس مواد تشکیل دهنده آن ها توسط کارخانه تعیین می شود. شما می توانید با تماس با پشتیبانی، از قیمت های بروز کارخانه مطلع شوید.

تست باتری میتسوبیشی لنسر

تست دینام و باتری قبل از تعویض باتری بسیار اهمیت دارد. اگر دینام دارای نوسان باشد باید تعمیر شود. و همچنین باید لوازم برقی خودرو تست شود که در زمان خاموش بود خودرو برق مصرف نکند. نمایندگی سپاهان باتری بوسیله متخصصان خود این تست را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

گارانتی باتری خودرو

گارانتی به عواملی بستگی دارد که براساس آن زمان، گارانتی توسط شرکت مشخص می شود. برای فعال کردن گارانتی کافیست بارکد باتری خود را به شرکت سپاهان ارائه دهید. و برای استفاده از خدمات به نمایندگی ها مراجعه نمایید.

باتری میتسوبیشی لنسر با تاریخ جدید

شرکت سپاهان باتری بدلیل حجم تقاضای زیاد روزانه به تعداد بالا باتری تولید می کند. درنتیجه باتری ها با تاریخ جدید به مشتریان عرضه می شود. اگر باتری مدت زیادی در انبار ها بماند و از تاریخ آن بگذرد، قدرت و کیفیت خود را از دست خواهد داد.

تعویض باتری میتسوبیشی لنسر

ارسال و تعویض باتری توسط نمایندگی سپاهان باتری به صورت رایگان انجام می گیرد. تعویض باتری کاری تخصصی است که درصورت اشتباه انجام شدن آن موجب خسارت دیدن خودرو و باتری می شود. کارشناسان سپاهان باتری با مهارت بالا باتری شما را بصورت رایگان تعویض می کنند.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله

محاسبه قیمت باتری براساس وجود داغی انجام می شود و درصورت عدم وجود آن باید به ازای هر آمپر مبلغی پرداخت شود.

باتری میتسوبیشی لنسر

کیفیت بالا برای باتری ماشین لنسر

باتری میتسوبیشی لنسر

باتری میتسوبیشی لنسر با گارانتی معتبر

باتری میتسوبیشی لنسر

باتری لنسر با ارسال شبانه روزی

باتری میتسوبیشی لنسر

باتری لنسر با خدمات پس از فروش

برق دزدی باتری میتسوبیشی لنسر چگونه پیش می آید؟

برای این که از خالی شدن باتری میتسوبیشی لنسر جلوگیری کنید، چراغهای جلو خود را روشن نگذارید. اکثر خودروهای مدل جدید دارای چراغهای جلو اتوماتیک هستند، بنابراین توجه به این موضوع ممکن است در ذهن شما نباشد اما تصور کنید، شما در حال سواری با خودروی شخص دیگری هستید که چراغ های جلو اتوماتیک ندارند. شما ممکن است فراموش کنید که آنها را روشن کنید و زمانی که روشن است  می توانید فراموش کنید که آنها را قبل از خروج از خودرو خاموش کنید. این باعث می شود باتری لنسر تخلیه شود.

قبل از خروج از خودرو اطمینان حاصل کنید که تمام درهای خودرو شما بسته اند و هیچ چراغ یا لوازم الکترونیکی روشن نیست. این چیزها را کشش انگلی می نامند که وقتی ماشین خاموش است به آرامی شارژ را از باتری لنسر خارج می کنند و باتری را خالی از شارژ می کنند.

باتری سایر خودرو ها : باتری کیا اپتیما

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *