باتری خودروهای میتسوبیشی

باتری میتسوبیشی ASX

باتری میتسوبیشی ASX

مشخصات باتری ASX

باتری فابریک میتسوبیشی ASX باتری 60 آمپر پایه بلند است. این باتری در قالب D23 قطب چپ در این خودرو استفاده شده است. ابعاد این باتری مشخص است و بیشتر از این ابعاد در آن جای نمی گیرد.

سپاهان باتری از کارخانجات شناخته شده در خاورمیانه است که محصولات خود را به کشور های همسایه صادر می کند. باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB سپاهان باتری، برند هایی هستند که می توان از باتری 60 آمپر آن برای ASX استفاده کرد.

طول عمر باتری میتسوبیشی ASX

طول عمر باتری به نوع استاده از خودرو، شرایط آب و هوایی، میزان ترافیک و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. به طور متوسط بین 1 تا 3 یک باتری عمر می کند.

قیمت باتری براساس مواد سازنده آن تعیین می شود. بدلیل متغیر بودن قیمت باتری بهتر است برای اطلاع از آن با شماره های —– تماس حاصل فرمایید.

تست باتری میتسوبیشی ASX

تست باتری، برق و دینام خودرو بسیار حائز اهمیت است. کارشناسان سپاهان باتری این کار را با مهارت لازم بصورت رایگان برای شما انجام می دهند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

گارانتی باتری خودرو

تعیین گارانتی باتری به عوامیلی بستگی دارد که توسط شرکت تولید کننده مشخص می شود. براین اساس باتری های سپاهان دارای گارانتی 12 تا 18 ماهه هستند. شما می توانید با ارائه بارکد اقدام به فعالسازی ضمانت نامه خود کنید.

باتری میتسوبیشی ASX با تاریخ جدید

تاریخ تولید باتری، یکی از عوامل اصلی طول عمر باتری است. هرچه تاریخ تولید باتری نصب شده بر روی خودروی شما نزدیکتر باشد و کمتر در انبار نگهداری شده باشد قدرت و کیفیت آن نیز بیشتر خواهد بود.

ارسال و نصب باتری ASX توسط نمایندگی شرکت سپاهان باتری به صورت رایگان انجام می گیرد.

تعویض باتری میتسوبیشی ASX

تعویض باتری خودرو امری تخصصی است که در نمایندگی سپاهان باتری توسط کارشناسان ماهر انجام می پذیرد. در صورت سپردن تعویض باتری به افراد غیر متخصص، احتمال آسیب دیدن باتری و خودروی شما زیاد است. سپاهان باتری این کار را به صورت رایگان برای شما محاسبه می کند.

برای میتسوبیشی ASX باتری اتمی بهتر است یا باتری اسیدی؟

در کل تفاوتی میان این دوباتری وجود ندارد. تنها تفاوت اصلی آن ها در نگهداری است که نگهداری از باتری های اتمی و خشک آسانتر است. در واقع باتری های خشک و اتمی نیازی به نگهداری ندارند.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله

قیمت های محاسباتی کارخانه براساس دریافت داغی محاسبه شده است و درصورت نبود داغی، به ازای هر آمپر مبلغی باید پرداخت گردد.

بدلیل وجود سرب در باتری ها هزینه آنها بالا می رود و دریافت داغی باعث می شود که هزینه سرب از شما دریافت نشود.

باتری میتسوبیشی ASX

کیفیت بالا برای باتری ماشین ASX

باتری میتسوبیشی ASX

باتری ASX با گارانتی معتبر

باتری میتسوبیشی ASX

باتری ASX با ارسال شبانه روزی

باتری میتسوبیشی ASX

باتری میتسوبیشی ASX با خدمات پس از فروش

عملکرد باتری میتسوبیشی ASX سیلد اسیدی به چه صورت است؟

باتری میتسوبیشی ASX سیلد اسیدی از سلول هایی تشکیل شده است که دارای سرب خالص در طرف مثبت و الکترودهای دی اکسید سرب در سمت منفی می باشند. وقتی این فلزات با اسید سولفوریک ترکیب می شوند ، واکنش شیمیایی ای ایجاد می شود و به دنبال آن انرژی در باتری میتسوبیشی ASX تولید می شود. جریان ایجاد شده به شما کمک می کند موتور خودرو را راه اندازی کنید و در صورت نیاز به استفاده از لوازم الکترونیکی در زمان خاموش بودن دینام، از تجهزیات برقی شما پشتیبانی می کند.روزی که ماشین شما روشن نشود،می توانید احتمال دهید که واکنش بین این صفحات و الکترولیت به درستی صورت نمی گیرد و عملکرد باتری میتسوبیشی ASX شما مختل شده است. احتمالاً باید در طول عمر وسیله نقلیه خود یک یا دو بار باتری خودرو را تعویض کنید زیرا در اثر گرما و شارژ و تخلیه مکرر، قدیمی یا فرسوده می شود. یک باتری میتسوبیشی ASX خالی می تواند یک دردسر واقعی باشد، به خصوص اگر نتوانید کابل های باتری به باتری خود را پیدا کنید و از کا و برنامه هایخود عقب بمانید.

باتری سایر خودرو ها : باتری کیا اپتیما

طول عمر باتری میتسوبیشی ASX چقدر است؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که طول عمر ​​باتری میتسوبیشی ASX چقدر است؟ در شرایط عادی رانندگی، تنها بین 2 تا 4 سال طول می کشد تا باتری های خودرو فرسوده و ناکارآمد شوند و شما نیاز به خرید باتری جدید پیدا کنید. یک باتری می تواند تقریباً بعد از مدت 4 سال غیرقابل اعتماد باشد، چرا که طول عمر مفید خود را طی کرده و بازنشسته شده است. آیا می دانستید باتری میتسوبیشی ASX شبیه باتری موبایل است؟ با هر بار شارژ، طول عمر باتری خودرو مثل طول عمر باتری موبایلتان کاهش پیدا می کند. هنگام رانندگی، دینام دائماً باتری میتسوبیشی ASX را شارژ می کند و در نتیجه طبق روال طبیعی، طول عمر باتری خودرو را کاهش می دهد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

مشکلات الکتریکی در هنگام حرکت خودرو به باتری میتسوبیشی ASX مربوط است؟

پس از روشن شدن موتور، تقاضای الکتریکی به طور کلی توسط سیستم شارژ خودرو که همان دینام است کنترل می شود. اگر هنگام رانندگی متوجه کم نور شدن چراغ ها یا سایر مشکلات الکتریکی شدید، باید خروجی دینام خود را در پایانه های باتری میتسوبیشی ASX خود با ولت متر بررسی کنید.

اگر بسیار کمتر از مقدار استانداردی که باید باشد هست، به احتمال زیاد شما یک مشکل الکتریکی دارید که مربوط به باتری میتسوبیشی ASX شما نیست. این می تواند یک آلترناتیو باشد که باید تعویض شود، همچنین می تواند یک تسمه شل یا فرسوده باشد که تأمین قدرت کافی را برای دینام دشوار می کند.

اگر ولتاژ باتری میتسوبیشی ASX شما نیز پایین است و شارز کافی را از دینام دریافت نمی کند، سعی کنید باتری میتسوبیشی ASX خود را با شارژر باتری شارژ کنید. اگر خوب شارژ شود و ولتاژ را در طول شب یا به مدت 12 تا 24 ساعت نگه دارد، اما با رانندگی مجدد دوباره شروع به کاهش ولتاژ کند، یک مشکل الکتریکی در خودرو دارید و احتمالاً این مشکل مربوط به باتری هیوندا میتسوبیشی ASX نیست.

شرکت امداد باتری کهن در تمامی مناطق تهران از جمله ونک ، شریعتی و تهرانپارس خدمات رسانی انجام می دهد.

باتری سایر خودرو ها : باتری کوییک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *