باتری خودروهای میتسوبیشی

باتری میتسوبیشی اوتلندر

باتری میتسوبیشی اوتلندر

مشخصات باتری میتسوبیشی اوتلندر

باتری فابریک میتسوبیشی اوتلندر، باتری 60 آمپر پایه بلند است. این باتری در قالب D23 و با قطب چپ در این خودرو استفاده می شود. از باتری 70 آمپر پایه بلند با قالب D26 نیز می توان در این خودرو استفاده کرد. شرکت سپاهان باتری برند های متفاوتی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید کرده است. باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB سپاهان باتری، برند هایی هستند که باتری 60 و 70 آمپر پایه بلند را تولید می کنند. با مراجعه به محصولات قرار داده شده در ذیل توضیحات می توانید باتری موردنظر خود را انتخاب نمایید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

طول عمر تمامی باتری های خودرویی بین 1 تا 3 سال است. اما این طول عمر به شرایط اقلیمی و طرز نگهداری از خودرو و بسیاری از شرایط دیگر بستگی دارد.

قیمت باتری میتسوبیشی اوتلندر

قیمت باتری ها بر اساس نوع ساخت و مواد تشکیل دهنده آن ها توسط کارخانه سازنده محاسبه می شود. بدلیل تفاوت قیمت روزانه مواد اولیه، بهتر است برای اطلاع از قیمت باتری ها با پشتیبانی تماس بگیرید.

برای مطمئن شدن از خرابی و یا دشارژ شدن باتری لازم است برخی تست ها روی خودرو انجام گیرد. تست دینام، تست باتری و تست برق خودرو از جمله این تست هاست. این کار توسط کارشناسان نمایندگی سپاهان باتری و با ابزار مخصوص این کار انجام می شود. برخی مشکلات مانند نوسان دینام و یا برق رسیدن به خودرو حتی در زمان خاموش بودن آن، مشکلاتی است که باید حل شود.

گارانتی باتری خودرو:

تمامی باتری ها دارای گارانتی معتبر از شرکت سپاهان باتری هستند. این گارانتی به مواردی بستگی دارد که براساس آن مدت زمانی توسط شرکت برای گارانتی درنظر گرفته می شود. این میزان در باتری های مختلف بین 12 تا 18 ماه است.

باتری میتسوبیشی اوتلندر با تاریخ جدید

تاریخ تولید باتری، تاثیر بسزایی در قدرت و کیفیت آن دارد. باتری هایی که مدت زمان طولانی در انبار ها نگهداری می شوند قدرت اولیه خود را از دست می دهند. سپاهان باتری بدلیل حجم بالای تقاضا روزانه باتری های خود را به نمایندگی ها تحویل می دهد. بنابراین بهتر است در هنگام خرید به تاریخ تولید باتری توجه نمایید.

ارسال و نصب باتری میتسوبیشی اوتلندر

ارسال باتری به تمام نقاط تهران توسط نمایندگی شرکت سپاهان به صورت رایگان انجام می شود. همچنین نصب باتری توسط کارشناس ماهر به صورت رایگان برای شما مشتریان انجام می شود.

تعویض باتری میتسوبیشی اوتلندر

تعویض باتری یکی از موارد مهمی است که اگر به درستی انجام نشود باعث آسیب دیدن خودرو می شود. نمایندگی سپاهان باتری، باتری شما را به صورت رایگان و با مهارت کامل تعویض می کند.

برای میتسوبیشی اوتلندر باتری اتمی بهتر است یا باتری اسیدی؟

دراصل تفاوت اساسی میان باتری های اتمی و اسیدی نیست و هردو برای اوتلندر مناسب و قابل نصب هستند. اما باتری های اتمی بدلیل عدم نیاز به نگهداری و مراقبت برای استفاده راحتترند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله . قیمت باتری های خودرویی با احتساب تحویل داغی محاسبه می شود.در صورت نبودن داغی باتری لازم است مبلغی را به ازای هر آمپر پرداخت نمایید.

باتری اوتلندر

کیفیت بالا برای باتری ماشین اوتلندر

باتری میتسوبیشی

باتری اوتلندر با گارانتی معتبر

 باتری میتسوبیشی اوتلندر

باتری میتسوبیشی اوتلندر با ارسال شبانه روزی

باتری میتسوبیشی اوتلندر

باتری اوتلندر با خدمات پس از فروش

ارتعاشات چه تاثیری بر روی باتری میتسوبیشی اوتلندر دارد؟ چگونه از لرزش باتری جلوگیری کنیم؟

برای جلوگیری از تکان خوردن باتری میتسوبیشی اوتلندر ، بست نگهدارنده ی باتری را چک کرده و در صورت نیاز آن را محکم کنید. ارتعاش زیاد می تواند به مرور زمان به باتری میتسوبیشی اوتلندر شما  آسیب برساند. بست نگهدارنده باتری اوتلندر شما را ثابت نگه می دارد و از آسیب دیدن باتری میتسوبیشی اوتلندر در اثر لرزش جلوگیری می کند. با باز کردن کاپوت و تکان دادن باتری، میزان استقامت نگهدارنده ی باتری خود را تست کنید.اگر باتری میتسوبیشی اوتلندر در جای خود حرکت کند، نگه دارنده آن بیش از حد شل است. پیچ ها را که نگهدارنده را به باتری متصل می کند معمولاً در بالای باتری قرار دارند، جایی که نوار نگهدارنده در امتداد آن قرار دارد. آن را تا حد مناسب محکم کنید.

انواع مختلفی از نگهدارنده ی باتری اوتلندر در بازار وجود دارد که رایج ترین نوع آن میله ای است که در قسمت بالای باتری کشیده شده است. اگر نگهدارنده باتری میتسوبیشی اوتلندر به هر نحوی آسیب دیده است، فوراً آن را تعویض کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری آلفا رومئو جولیتا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *