باتری خودرو های نیسان

باتری ماکسیما

باتری ماکسیما

مشخصات باتری ماکسیما

باتری ماکسیما باتری 60 آمپر پایه بلند است که در قالب D23 تولید می شود. جای باتری این خودرو آزاد است و زمانی که توسط شرکت پارس خودرو مونتاژ شد از باتری 70 آمپر پایه بلند قالب D26 استفاده شد. از باتری های قالب L2 و L3 نیز می توان در این خودرو استفاده کرد. گاهی کارخانه های سازنده باتری، قالب جای باتری را بزرگتر در نظر می گیرند، در این صورت می توان از باتری هایی با آمپراژ مختلف در آن ها استفاده کرد. ابعاد قالب های مختلف باتری ها با هم متفاوت اند اما بزرگتر در نظر گرفتن جای باتری این امکان را به صاحب خودرو می دهد که قدرت انتخاب بیشتری داشته باشد. شما مختارید از باتری 60 آمپر پایه بلند سوزوکی ، باتری 74 آمپر پریمیوم و باتری 70 آمپر پایه بلند EFB بر روی خودرو خود استفاده کنید. این باتری را می توانید با ارسال و نصب رایگان در اقصی نقاط تهران از جمله منیریه ، شهران ، مرزداران و بلوار تعاون درب منزل تحویل بگیرید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری بخش مهمی از راه اندازی و روشن کردن یک وسیله نقلیه است. این قطعه الکتریسیته مورد نیاز برای کار کردن اجزای الکتریکی خودرو در زمان غیر فعال بودن دینام را فراهم می کند. با این حال، مانند انواع دیگر باتری ها، آنها برای همیشه ساخته نشده اند و هر از چند گاهی باید تعویض شوند. باتری ماکسیما یک باتری قابل شارژ است که توسط دینام شارژ می شود و برای راه اندازی وسیله نقلیه استفاده می شود. این یک جریان الکتریکی را به موتور راه اندازی برقی می دهد، که سپس موتور احتراق داخلی با انرژی شیمیایی را راه اندازی می کند. همچنین به عنوان محافظ برق برای رایانه‌های خودرو عمل می‌کند و انرژی لازم را برای عناصری مانند برف پاک کن‌های شیشه جلو، استریو و چراغ‌ها در هنگام خاموش بودن موتور فراهم می‌کند. با رسیدگی اصولی و به موقع به باتری نیسان ماکسیما، از عملکرد صحیح آن در خودرو اطمینان حاصل کنید.

 

خرید باتری پژو 405 با قیمت مناسب

باتری مناسب ماکسیما

کارخانه سپاهان باتری از با کیفیت ترین کارخانه های باتری سازی در خاورمیانه است. این کارخانه باتری خود را در برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB تولید و در بازار عرضه کرده است. این برندها از نظر قدرت و مواد اولیه سازنده با هم متفاوت اند و شما می توانید با کمک کارشناسان، باتری مناسب ماکسیما خود را از بین برند های متنوع شرکت تهیه کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

تست باتری مناسب ماکسیما بدلیل اهمیتی که در کنترل سلامت آن دارد بسیار حائز اهمیت است. باتری از منابع اصلی تولید برق و انرژی در خودرو محسوب می شود که توجه به سلامت آن باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن خواهد شد. برای تست باتری یکسری اقدامات وجود دارد که اگر این اقدامات بصورت مداوم انجام گیرد از بروز مشکلات ناگهانی جلوگیری می کند.

بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله این اقدامات است. انجام این کار ها نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد و بهتر است بدست متخصص این کار سپرده شود.

 

باتري اوربيتال سيلور مناسب ماکسیما
باتري سوزوکي فابريک ماکسیما

قیمت باتری ماکسیما

قیمت باتری ماکسیما به عوامل بسیاری بستگی دارد که براساس این عوامل توسط کارخانه سازنده باتری قیمت گذاری می شود. نوع برند باتری، میزان آمپراژ، نوع خودرو و …. از عواملی هستند که در این امر دخیل می باشند.

عوامل دیگری مانند انبارداری، حمل و نقل و … نیز می تواند در قیمت نهایی خودرو موثر باشد. در انتها لازم است این نکته را ذکر کنیم که قیمت باتری ماکسیما با احتساب دریافت باتری فرسوده محاسبه شده است و در صورت نبود باتری فرسوده هزینه باتری افزایش می یابد.

برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با شماره های نمایندگی سپاهان باتری تماس بگیرید. تاریخ تولید باتری تاثیر بسیاری در سلامت باتری خودرو دارد.

باتری هایی که بیش از یکسال از تاریخ تولید آن ها گذشته باشد قدرت و کارایی اولیه را نخواهند داشت.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در هنگام تهیه باتری باید به زمان شروع گارانتی آن نیز توجه کرد که این موضوع نیز به تاریخ تولید باتری وابسته است. پس در نظر داشته باشید که باتری خودرو با تاریخ جدید در سلامت و قدرت باتری تاثیر گذار است و در هنگام خرید باید به آن توجه شود.

کارخانه سپاهان باتری همچون سایر کارخانه های تولید محصول، مدت زمانی را برای گارانتی محصول خود در نظر می گیرد. گارانتی شامل محصولاتی می شود که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند. در اینصورت کارخانه باتری شما را با باتری نو تعویض خواهد کرد اما تعمیر بر روی محصول صورت نمی گیرد. نوع باتری، برند آن، نوع خودرو و … از عواملی است که بر روی مدت زمان گارانتی تاثیر می گذارد. مدت زمان گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 15 تا 21 ماه است. لازم به ذکر است مدت زمان و نوع گارانتی بر روز قیمت باتری ماکسیما شما تاثیر گذار خواهد بود.

 

خرید باتری ماکسیما

14010819   :   برای خرید باتری ماکسیما باید اطلاعات مربوطه را داشته باشید تا بتوانید خرید درستی انجام دهید. به عنوان مثال باید بدانید که تاریخ تویلد باتری در طول عمر باتری تاثیرگذار است و یا گارانتی باتری بیانگر بالا بودن سطح کیفیت باتری است، در نتیجه شما به هنگام خرید این مارد را مورد توجه قرار می دهید و فقط و فقط قیمت باتری را ملاک قرار نمی دهید.

اگر از نظر داشتن اطلاعات فنی در رابطه با خرید باتری ماکسیما ضعیف هستید، توصیه می کنیم مطالب فنی سایت ما را مطالعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات فنی لازم را کسب کنید و سفارش خود را ثبت کنید تا بهترین خرید باتری را در طول زندگی خود تجربه کنید.

03091401  :  خرید باتری ماکسیما از طریق اینترنت، اتفاقی است خوشحال کننده برای مصرف کنندگان، زیرا می توان این کار را در منزل و یا حتی محل کار خود انجام داد و باتری جدید را در کمترین زمان دریافت کرد.  نگرانی مشتریان عزیز خرید اینترنتی انجام می دهند، خت وجه کالا است، زیرا بسیاری از فروشگاههای انترنتی ابتدا مبلغ فاکتور را دریافت می کنند، سپس کالا برای آن ها ارسال می شود، در صورتی که ما به عنوان نماینده رسمی کارخانه سپاهان باتری این امکان را برای شما عزیزان فراهم ساخته ایم که بدون یچ نگرانی ای خرید باتری خودرو خود را از طریق سایت ما انجام دهید و پس از دریافت باتری و نصب آن بر روی خودروتان و اطمنیان از اینکه باتری خودروتان را روشن می کند، پرداخت وجه باتری را انجام دهید.

 

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری با کیفیتباتری ماکسیما با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری ماکسیما با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری ماکسیما با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری ماکسیما با خدمات پس از فروش

باتری ماکسیما چقدر زمان برای زندگی بر روی خودرو شما دارد؟

با گذشت زمان، واکنش‌های شیمیایی در باتری ماکسیما اثر خود را از دست می‌دهند. زیرا سرب و اسید واکنش‌پذیری کمتری پیدا خواهند کرد، به همین دلیل است که باتری‌های خودرو پس از چندین سال استفاده، قدرت کمتری را حفظ می‌کنند. باتری‌ ماکسیما بسته به میزان و نحوه ی مصرف، معمولاً بین سه تا چهار سال عمر می‌کند.

باتری خودرو از دینام برای شارژ مجدد استفاده می کند. دینام قطعه ای است که در زمان روشن بودن موتور خودرو کار می کند و باتری خودرو را در حین حرکت شارژ می کند. عملکرد آن مشابه ژنراتور است و با شارژ کرد باتری ماکسیما اطمینان حاصل می کند که باتری ماشین قدرت کافی برای راه اندازی موتور ماشین شما را دارد.

همانطور که باتری ماکسیما  شما قدیمی می شود با توجه به این که به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است، نگه داشتن شارژی که ایجاد می کند دشوارتر می شود و این همان چیزی است که باعث منسوخ شدن باتری ماکسیما می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

قیمت باتری ماکسیما  تحت تاثیر چه عواملی است؟

قیمت باتری چری ماکسیما متغیر است و رقم ثابتی برای آن وجود ندارد، زیرا هزینه تهیه مواد اولیه تولید باتری به شکلی است که حتی گاهی روزانه تغییر می کند، به عنوان مثال، فلز سرب استفاده شده در باتری ماکسیما، دارای قیمت جهانی است و ممکن است با تغییر نرخ ارز، قیمت فلز سرب و در نهایت قیمت باتری تغییر پیدا کند. حتی جالب است بدانید که سطح کیفیت فلز سرب مصرف شده در تولید باتری ماکسیمای شما نیز بر روی قیمت باتری تاثیرگذار است، بنابراین اگر باتری ای ارزان قیمت از یک فروشگاه متفرقه با یک برند نا آشنا خریداری کرده اید، هرگز توقع نداشته باشید که آن باتری 2 الی 3 عملکرد مناسب داشته باشد و منتظر خرابی زودهنگام آن باشید.

باتری سایر خودرو ها : باتری ورنا

 

آیا باتری ماکسیما همیشه و در هر شرایطی نهایت طول عمر مفید را خواهد داشت؟

وقتی صحبت از تعمیر و نگهداری خودرو می شود، شرایط عادی توسط تعدادی از عوامل تعیین می شود که در تئوری وجود دارد اما به ندرت اتفاق می افتد. به عنوان مثال ، عمر باتری ماکسیما در شرایط عادی به طور متوسط ​​چهار سال است. عادی در این مورد به این معنی است که باتری چرخه های شارژ کامل را طی می کند، تحت درجه حرارت شدید قرار نمی گیرد، به یک سیستم شارژ قابل اعتماد و ثابت متصل شده است و برای یک تن لوازم جانبی نیرو نمی دهد. اما در دنیای واقعی ، تغییرات شدید دما ، ارتعاش ، استارت های مکرر و …  همه باتری ماکسیما شما را تحت تاثیر قرار می دهند.

151001 ف : درست است که باتری ماکسیما طول عمری در حدود دو تا دو و نیم سال خواهد داشت اما این در مواقعی می تواند افزایش و یا حتی کاهش یابد. اگر شما همیشه در جاده های ناهموار رانندگی می کنید و باتری شما فشار زیادی را متحمل می شود؛ بدیهی ست که به سرعت طول عمر آن کاهش خواهد یافت. باتری با رانندگی در جاده های پر دست انداز می تواند ساختارش از درون برهم بریزد. بنابراین اگر جاده هایی که در آن ها رانندگی می کنید صاف و هموار باشد به باتری هیچ تکان و ضربه ای وارد نخواهد شد. همچنین سعی کنید مصارف الکتریسیته خود را به هنگام خاموش بودن استارت خودرو به حداقل برسانید تا طول عمر باتری خود را حفظ کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

در هنگام تعویض باتری ماکسیما چه مواردی حائز اهمیت هستند؟

همیشه بهتر است قبل از این که تصمیم به تعویض باتری ماکسیما بگیرید، باتری ماشین خود را تست کنید تا مطمئن شوید مشکل شما خرابی باتری است و مشکل دیگری در کار است. برای تعویض باتری ماکسیما دقت کنید که تمام نکات ایمنی مربوط به این فرایند، کاملا رعایت شود تا از بروز هر گونه مشکل جلوگیری شود. تعویض باتری خود را به کارشناسان امداد باتری کهن بسپارید چرا که بعد از تعویض باتری، تست دینام و تست باتری برای شما به صورت رایگان انجام می شود تا از سلامت باتری و دینام خودرو خود اطمینان حاصل کنید. در هنگام تعویض باتری ماکسیما حتما از باتری با ابعاد و آمپر مناسب بر روی خودرو استفاده کنید تا بتوانید عملکرد مفید باتری بر روی خودرو را دریافت کنید.

291001 ف ف:  به هنگام تعویض باتری ماکسیما حتما باتری خود را از یک نمایندگی معتبر خریداری کنید. از برندی خرید کنید که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همچنین دارای گارانتی بلند مدت نیز باشد. برند سپاهان باتری که دارای تولیدات مختلفی همچون سوزوکی (دارای 24 ماه گارانتی) ، اوربیتال وان قرمز، سیلور، پریمیوم و EFB (دارای 20 ماه گارانتی) می باشد، جزئی از پرطرفداران و با کیفیت ترین باتری های می باشند. پس در انتخاب برند باتری خود دقت کافی داشته باشید تا حداقل عمر مفید خود را در خودروی شما حفظ کند. همچنین شما می بایست به هنگام تعویض باتری خودروی خود، آن را به دست یک کارشناس معتبر بسپارید. ما به عنوان نمایندگی معتبر سپاهان باتری، ارسال و نصب رایگان توسط کارشناسان فنی را برای شما عرضه می کنیم.

باتری سایر خودرو ها : باتری کپچر

011001 ف ف: چگونه از خالی شدن باتری ماکسیما جلوگیری کنیم؟

باتری‌های خودرو به دلایل مختلفی ممکن است خالی شوند، به همین دلیل است که ما این نکات را برای جلوگیری از بدترین اتفاقات ناگهانی گردآوری کرده‌ایم.

1.طولانی مدت رانندگی کنید.

2.سیستم های الکترونیکی را به هنگام خاموش بودن موتور، خاموش کنید.

3.باتری خود را بررسی و تست کنید.

4.سایر سیستم‌های مرتبط با باتری را بررسی کنید.

5.ماشین خود را سرویس کنید.

6.علائم هشدار دهنده را بشناسید.

 

 

13 دیدگاه در “باتری ماکسیما

 1. ریحانه صمدی گفت:

  سلام وقت خوب شما بخیر من ماشینم ماکسیما هستش و باتری ماکسیما 66 امپر هستش ولی جدیدا شیشه ها بالا و پایین میشه یعنی بالا و پایین شدنش
  مکافات هسنتش میخام بدونم اگر این مشکل من قراره با باتری ماکسیما عوض شه نظر شما چیه میشه بدونم ؟

 2. علی گفت:

  سلام خیلی سایت کاملی دارید ممنونم. با توجه به اینکه گفتید جای باتری ماکسیما رو در خودروی ماکسیما بزرگتر درست کردند. پس ما میتونیم از باتری ماکسیما ۱۲ ولت با ۷۰ آمپر هم استفاده کنیم، درسته؟ نمیخوام با اینکار آسیبی به ماشین یا موتور وارد شه پس لطفا جواب بدید ممنونم

 3. سانیا گفت:

  سلام آقا من ماکسیما دارم و باتری ماکسیما ۶۶ آمپر خریدم و نصب کردم ولی راضی نیستم چون کولر ماشینم خوب کار نمیکنه همش حس میکنم اگر باتری ماکسیما خودم به آمپر بالاتر ارتقا بدم مشکل حل میشه به نظر شما میشه ؟

 4. علی اکبر گفت:

  سلام خسته نباشید دینام خودروی من خراب شده. خیلی بی دلیل خراب شد و اصلا نمیدونم علتش چیه و چرا. بنظرتون دینام رو که بخوام عوض کنم باتری ماکسیما رو هم همزمان باید عوض کنم؟ اگر باتری رو عوض نکنم دینام جدید رو خراب نمیکنه؟

 5. admin گفت:

  سلام ممنون. وظیفه دینام خودرو شارژ کردن باتری ماکسیما می باشد . هنگامی که دینام خودرو خراب باشد در نتیجه باتری خودرو شارژ نمی شود. پس شما باید سریعا دینام خودرو را تعویض کنید تا باتری شارژ شود و خودرو استارت بخورد . و باید در نظر داشته باشید که طول عمر مفید باتری خودرویی نیز بین 2.5 تا 3 سال می باشد .

 6. سحر گفت:

  سلام ماشین من ماکسیما هست و در کل دوتا کیسه هوا هم داره. اون روز تو جاده یک دفعه یکی از ماشین های جلویی تصادف کرد و همه ی ماشین ها پشت سر هم مجبور به ترمز گرفتن شدید شدن. منم که ترمز شدید گرفتم نزدیک بود سرمون بخوره به شیشه جلو و جای تعجب داره که اصلا کیسه هوا های جلو عمل نکردن و واقعا خطرناک بود برامون. مشکل کار نکردن کیسه های هوا به قسمت برق رسانی مربوط میشه؟ اگر مربوط بشه من به باتری ماکسیما شک کردم که آیا داره فرسوده میشه یا خیر. میشه راهنماییم کنید ممنونم.

 7. admin گفت:

  نه دوست عزیز این مشکل ارتباطی با باتری ماکسیما شما نداره اما اگر شما علائم دیگری به جز این مورد مشاهده کردید که شما را به سلامت باتری مشکوک کرده و این مورد پیش آمده هم شک شما را بیشتر کرده، برای اطمینان خاطر میتونید تست باتری ماشین را انجام بدید تا خیالتون راحت بشه که وضعیت باتری به چه شکل هست، یا باتری فرسوده است و شما باید تعویضش کنید، یا باتری سالمه و شما میتونید همچنان ازش استفاده کنید. فراموش نکنید نگهداری مناسب از باتری چه اهمیتی دارد و اگر باتری سالم بود سعی کنید با نگهداری مناسب از آن طول عمر مفیدش را حفظ کنید.

 8. تاجی گفت:

  سلام خودروی من ماکسیما هست. خودروی من دوتا کیسه هوا داره برای قسمتی که سرنشینان جلو می نشینند. این کیسه های هوایی خیلی کاربردی هستند و در مقابل تصادف بسیار از جان سرنشینان محافظت می کنند. یکبار من هفته ی پیش یک تصادفی داشتم که بخیر گذشت، در خیابون یک نفر یک دفعه سبقت گرفت و من مجبور شدم ترمز شدیدی بگیرم، سر همسرم خورد به شیشه جلوی ماشین و خوشبختانه بخیر گذشت. وقتی فکر کردم دیدم کیسه هوای ماشین کار نکرده. آیا این سیستم به انرژی باتری ماکسیما بستگی دارد که اگر باتری ضعیف بشه در عملکرد آن تاثیر بگذارد؟؟؟

 9. admin گفت:

  کار نکردن کیسه هوای خودرو شماره ارتباطی با باتری ماکسیما نداره و شما برای پیدا کردن علت این اتفاق باید از یک کارشناس بخواهید که بررسی کنه ببینه چرا کیسه های هوای خودروی شما در هنگام تصادف باز نشدن؟ باتری خودرو وظیفه تامین انرژی تجهیزات الکتریکی مثل چراغ ها و سیستم صوتی در خودرو را بر عهده دارد اما برای اینکه بدانید کنترل عملکرد کیسه های هوا در خودرو شما بر عهده باطری ماشین هست یا نه باید در یک کارشناس بپرسید تا شما را راهنمایی کنه. منظور از کارشناس، کارشناس مکانیک هستش.

 10. همراه گفت:

  برای تعویض باتری ماکسیما پیشنهادتون استفاده از چه باطری هستش؟ من خودم همیشه از باتری ۶۰ آمپر برای این ماشین استفاده می‌کردم اما چون آخرین بار باتری خیلی زود خراب شد و من مجبور شدم هنوز به دوسال نرسیده باتری جدید برای ماشین بخرم تصمیم دارم این دفعه باتری قوی تری رو ماشین نصب کنم که دیرتر خراب بشه. بالاخره هرچی آمپر باتری بالاتر باشه بیشتر عمر میکنه دیگه ، حالا آدم یکم بیشتر هزینه میکنه در مقابلش طول عمر بیشتری از باتری میگیره.

 11. admin گفت:

  این طرز فکر شما که فکر می‌کنید اگر برای تعویض باتری ماکسیما از باتری با آمپر بالاتر استفاده کنید طول عمر باتری بیشتر میشه اشتباهه، چرا که قرار نیست اگر آمپر باطری بالاتر باشه طول عمر طولانی تری هم به شما ارائه بده، برعکس اگر شما سعی کنید از باتری فابریک روی ماشین استفاده کنید میتونید طول عمر بیشتری از باتری روی ماشین دریافت کنید پس به جای اینکه به فکر افزایش آمپر باتری باشید روش های نگهداری از باتری و حفظ طول عمرش رو یاد بگیرید.

 12. خرمنیا گفت:

  نوشته با گذر زمان واکنش های شیمیایی که در باتری ماکسیما رخ میدهند، عملکرد عادی خودشون رو از دست میدن و در واقع عملکرد این واکنش ها با مشکل مواجه میشه. خوب دقیقا چه زمانی متوجه میشیم که این اتفاق داره برای باتری می افتد تا بخواهیم تعویض باتری انجام بدیم؟ قبل از اینکه باتری از کار بیفته و برای ما دردسرساز بشه از چه طریقی باید تشخیص بدیم که واکنش های شیمیایی درون باتری در حال از بین رفتن هست؟

 13. admin گفت:

  شما می توانید از طریق تست ولتاژ باتری ماکسیما وضعیت سلامت باتری ماشین را تحت کنترل قرار دهید ، به این صورت که اگر ولتاژ باتری ماشین شما بین ۸ تا ۱۰ باشد باید حتماً باتری را شارژ کنید و خیلی مراقب عملکرد باتری ماشین باشید و اگر کمتر از ۸ بود که باید به فکر خرید باتری جدید برای ماشین بیفتد چون باتری دیگر توانایی انجام عملکرد های روزمره خود را ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *