باتری خودرو های لیفان

باتری لیفان 620

باتری لیفان 620

مشخصات باتری لیفان 620

در این خودرو از باتری 70 آمپر پایه بلند قالب D26 استفاده شده است.باتوجه به اینکه قالب باتری های فابریک نصب شده بر روی این خودرو توسط شرکت سازنده مشخص است؛بیش از این مقدار در این خودرو قابل نصب نیست.چراکه ابعاد قالب ها با هم متفاوت هستند.البته خوب است بدانید که استفاده از آمپراژ بالاتر به تجهیزات اضافی نصب شده بر روی خودرو کمک می کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

و در مقابل استفاده از باتری با آمپراژ پایین موجب آسیب دیدن خودرو می شود.در انتخا ذکر این نکته ضروری است که اتری فابریک نصب شده بر روی خودرو مناسبترین باتری برای آن و پاسخگوی نیازهای برقی خودرو است.شرکت سپاهان باتری به عنوان یکی از بهترین شرکت های باتری سازی در خاورمیانه است.یرند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند های تولیدی این شرکت است که تمامی باتری ها را با کیفیت مناسب وارد بازار کرده است.بسیاری از این برند ها از جمله برند سوزوکی که محصول مشترک ایران و ژاپن است، بدلیل کیفیت بالا به کشور های همسایه صادر می شود.تفاوت این برند ها در مواد اولیه و قدرت نهایی شان است.از میان باتری های عرضه شده ی مناسب خودرو ی خود، می توانید باتری مورد نظر را انتخاب نموده و درورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری لیفان 620

تست کنترل سلامت باتری از مهمترین کارهایی است که لازم است هرچند وقت یکبار برای خودروی خود انجام دهید.از آنجایی که باتری منبع اصلی تامین برق خودرو است کنترل سلامت آن موجب کارکرد هرچه بهتر خودرو می شود.اقدامات پیشگیرانه ای وجود دارد که انجام آن ها، از مشکلات ناگهانی پیش آمده در خودرو جلوگیری می کند.بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام همه براینگهداری‌های پیشگیرانه یک باتری لازم است.این کارها به تجهیزات مخصوص نیاز دارد اما چنانچه شما ولت متر یا مولتی متر دارید می توانید ولتاژ باتری را بررسی کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اگر مقدار ولتاژ 12 و یا بیشتر از 12 ولت باشد نشان از سلامت باتری دارد.اما به هر حال بهتر است در این زمینه از یک متخصص کمک بگیرید.نمایندگی سپاهان باتری مفتخر است که قبل از تعویض باتری شما تمامی این کنترل ها را توسط متخصص و با تجهیزات مناسب و بصورت رایگان انجام می دهد.تا بار هزینه های اضافی از دوش شما برداشته شود.همچنین لازم است بدانید که باتری در مناطق گرمسیر و پر ترافیک زودتر کیفیت خود را از دست می دهد که باید به این موضوع توجه کرد.تست باتری و دینام قبل از تعویض باتری توسط متخصصان سپاهان باتری و با استفاده از دستگاه های مخصوص بصورت رایگان انجام می گیرد.

قیمت باتری لیفان 620

قیمت باتری به عوامل بسیاری وابسته است که پس از بررسی در کارخانه و توسط متخصصین تعیین می گردد.آمپزاژ باتری، برند باتری و نوع باتری از عوامل اولیه تعیین کننده قیمت باتری است.همچنین عواملی چون هزینه انبارداری و … نیز جزء عواملی است که قیمت نهایی را تعیین می کند.باتری های ایرانی چون بعد از تولید بلافاصله در بازار توزیع شده و در اختیار نمایندگی ها قرار می گیرد،هزینه کمتری جهت نگهداری آن ها در انبار می شود.در نهایت شما می توانید برای اطلاع از قیمت به سایت سپاهان باتری مراجعه کرده و یا با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید.تاریخ تولید باتری از عوامل تاثیر گدار در سلامت باتری است.از آنجایی که پیش تر گفته شد سلامت باتری در کارکرد هرچه بهتر خودرو بسیار موثر است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در نتیجه هنگام خرید باتری به تاریخ تولید آن باید توجه کرد.باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولیدشان گذشته باشد، کیفیت و قدرت اولیه شان را از دست خواهند داد.

از آنجایی که سلامت باتری در کیفیت راندمان و کارکرد خودرو تاثیر گذار است باید به این نکته توجه ویژه نشان داد.تعیین مدت زمان گارانتی به عوامل بسیاری وابسته است که برعهده شرکت سازنده است.گارانتی باتری ها در ایران معمولا شرکتی است یعنی برای استفاده از خدمات لازم است به نمایندگی ها مراجعه نمایید.گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است.برای فعالسازی گارانتی بارکد مربوط به محصول را به شماره تماس های درج شده بر روی ضمانت نامه ارسال فرماییداین امر ضمن فعال کردن گارانتی، این وظیفه را بر دوش شرکت سازنده می افتد که در صورت بروز هر مشکلی، طبق قوانین ضمانت نامه، در صدد رفع آن برآید.باتری های سپاهان باتری به صورت رایگان برای شما در تهران ارسال می گردد.همچنین نصب باتری توسط کارشناسان سپاهان باتری به صورت رایگان انجام می گیرد.

طول عمر باتری لیفان 620

عوامل بسیاری در طول عمر باتری دخیل هستند.اما به طور متوسط بین 1 تا 3 سال هر باتری عمر می کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

نحوه عملکرد باتری تضمین کارکرد این دو سال است.شرایط اقلیمی، ترافیک، عملکرد صاحب خودرو، تعداد تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی خودرو، استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها از عواملیست که در این امر تاثیر گذار است. در صورت استاندارد نبودن هرکدام، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری لیفان 620

تعویض باتری کاری ساده است.اما باید توجه داشت که در صورتی که به صورت اشتباه انجام شود موجب خسارت دیدن خودرو می شود.به همین دلیل لازم است برای انجام این امر از متخصص این کار کمک گرفته شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

همچنین دانستن این نکته ضروری است که ابتدا مطمئن شوید که باتری شما به تعویض نیاز دارد تا وقت و هزینه اضافی برای خرید باتری نو صرف نکنید.کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

برای لیفان 620 باتری سیلد اسید بهتر است یا باتری اسیدی؟

هردو نوع باتری های اسیدی و سیلد اسید باتری های مناسبی هستند که بر روی خودروی شما قابل نصب است.اما امروزه بدلیل اینکه راحتی افراد بیشتر مدنظر است مسیر باتری سازی به سمت ساخت باتری های سیلد اسید رفته است.چراکه این باتری ها آلودگی کمتری دارند و به مراقبت و نگهداری نیاز ندارند.شما می توانید بر اساس نیاز خود باتری مورد نظر خود را تهیه نمایید.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله قیمت باتری ها با احتساب تحویل داغی باتری توسط شرکت تعیین شده است.در صورت نبود داغی، به ازای هر آمپر هزینه ای را باید پرداخت نمایید.همچنین از آن جایی که باتری مواد خطرناکی را در خود قرار داده که برای محیط زیست خطرناک است،بهتر است آن را به دست افراد متخصص در این کار بسپارید تا باتری را بازیافت کنند و آسیب کمتری به طبیعت وارد شود.

باتری با کیفیتباتری لیفان 620 با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری لیفان 620 با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری لیفان 620 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری لیفان 620 با خدمات پس از فروش

نشانه ی باتری لیفان 620 مرده چیست؟

قبل از اینکه بخواهید ماشین خود را روشن کنید باید به نکاتی که ممکن است به این اشاره داشته باشد که باتری لیفان 620 شما از کار افتاده است و احتمالاً نیاز به تعویض باتری دارید، توجه کنید. به عنوان مثال، اگر چراغ گنبد خود را تنظیم کرده اید که وقتی در را باز می کنید روشن شود، اما روشن نمی شود، این یک هشدار است که به شما می گوید وقت آن رسیده که وضعیت باتری لیفان 620 خود را برسی کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض باتری کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

سیستم‌های دیگری که قبل از راه اندازی موتور به استفاده از برق باتری لیفان 620 نیاز دارند، مانند چراغ‌های داشبورد، چراغ‌های جلو و حتی رادیو نیز در صورت اتمام باتری کار نمی‌کنند. در برخی موارد، چراغ‌ها ممکن است همچنان روشن شوند، هرچند ممکن است کم‌ نور تر از حد معمول به نظر برسند اما موتور راه اندازی نشود. دقت داشته باشید روشن شدن چراغ ها چیزی از نیاز شما به تعویض باتری موهاوی کم نمی کند وقتی که توانایی تامین انرژی مورد نیاز برای راه اندازی موتور را ندارد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری هایلوکس

چگونه از باتری لیفان 620 مراقبت کنیم؟

برای این که از باتری لیفان 620 مراقبت کنید، می توانید سواری های کوتاه را محدود کنید و از این طریق طول عمر باتری لیفان 620 خود را افزایش دهید، اگر نمی توانید مسافت سفرهای خود را افزایش دهید، سفرها را ترکیب کنید. اگر باتری خود را محکم به خودرو ببندید و اتصالات آن را مرتباً چک کنید، می توانید اطمینان حاصل کنید که طول عمر باتری لیفان 620 شما در حالت ایده آل خواهد بود. یک اتصال شل می تواند تأثیر منفی روی سلامت و طول عمر باتری لیفان 620 شما بگذارد.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری کوراندو

چرا عملکرد باتری لیفان 620 در زمستان متفاوت است؟

یک باتری به خصوص در صبح های تاریک زمستان می تواند عامل یک ناراحتی بزرگ باشد. باتری‌ مرده یکی از شایع‌ترین دلایل خرابی خودرو در طول زمستان است. یکی از مشکلات اصلی این است که هوای سرد زمستانی تأثیر نامطلوبی بر باتری‌ می‌گذارد و فرآیندهای شیمیایی را که در داخل باتری‌ها اتفاق می‌افتد کند می‌کند و به همین دلیل باتری لیفان 620 در زمستان تحت فشار بیشتری قرار میگیرد. با این حال، می‌توانید با نگهداری منظم باتری لیفان 620 ، مانند بسیاری از اجزای استاندارد دیگر خودرو، از این مشکل جلوگیری کنید. هنگامی که تعداد زیادی سفر کوتاه انجام می شود، باتری ها تحت فشار حداکثری قرار می گیرند، زیرا به موتور و دینام فرصت کافی برای شارژ مجدد باتری داده نمی شود.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری ساینا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

مدت زمانی که باتری لیفان 620 بر روی خودرو شما دوام می آورد به چه عواملی بستگی دارد؟

دوام باتری لیفان 620 بر روی خودرو عمدتاً به شرایط استفاده از آن بستگی دارد. با این وجود، شما نباید بیش از 3 سال از باتری استفاده کنید. برای کسانی که در آب و هوا های معتدل و مناسب زندگی می کنند، طول عمر باتری لیفان 620 ممکن است تا چهار سال هم برسد و این موضوع نرمال است.

رانندگی در دوره های طولانی در آب و هوا های نامناسب می تواند طول عمر باتری شما را به میزان چشمگیری کاهش دهد. بنابراین پس از مدتی، نیاز است مراقب علائم هشدار دهنده باشید تا تعویض باتری را به موقع انجام دهید. بهتر است این مشکلات را به موقع تشخیص دهید و قبل از ایجاد چالش های مهم تر و دشوار تر ، آنها را برطرف کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا 323

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *