باتری خودرو های لیفان

باتری لیفان ایکس 60

باتری لیفان ایکس 60

مشخصات باتری لیفان ایکس 60

باتری 70 آمپر پایه بلند باتری فابریکی است که کارخانه سازنده بر روی این خودرو در قالب D26 نصب کرده است.ابعاد جای باتری این خودرو مشخص است و بیش از این مقدار را نمی توان در آن جای داد.ابعاد قالب های مختلف باتری ها با هم متفاوت اند؛ درنتیجه بیش از ابعاد جای باتری نمی توان در آن قرار داد.استفاده از باتری هایی با آمپراژ بالا باعث کارکرد بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اما بهتر است از باتری با آمپراژ پایین تر از باتری فابریک خودرو استفاده نکرد تا کارایی خودرو پایین نیاید.لازم به ذکر است که باتری های فابریک نصب شده بر روی خودرو ها همواره مناسب ترین باتری برای خودرو است که می تواند پاسخگوی نیاز های برقی ماشین باشد.کارخانه سپاهان باتری از با کیفیت ترین کارخانه های باتری سازی در خاورمیانه است.این کارخانه باتری خود را در برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB تولید و در بازار عرضه کرده است.این برند ها از نظر قدرت و مواد اولیه سازنده با هم متفاوت اند.همچنین این باتری ها بدلیل کیفیت بالایی که دارند علاوه بر فروش بالا در بازار ایران، به کشور های همسایه صادر می شوند.در ادامه می توانید از میان باتری های عرضه شده مناسب خودروی خود، باتری مورد نظرتان را انتخاب نموده و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری لیفان ایکس 60

تست باتری خودرو بدلیل اهمیتی که در کنترل سلامت آن دارد بسیار حائز اهمیت است.باتری از منابع اصلی تولید برق و انرژی در خودرو محسوب می شود که توجه به سلامت آن باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن خواهد شد.برای تست باتری یکسری اقدامات وجود دارد که اگر این اقدامات بصورت مداوم انجام گیرد از بروز مشکلات ناگهانی جلوگیری می کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله این اقدامات است.انجام این کار ها نیاز به تجهیزات مناسب دارد و بهتر است بدست متخصص این کار سپرده شود.نمایندگی سپاهان باتری قبل از تعویض باتری خودروی شما، کنترل های لازم را بصورت رایگان برای شما انجام می دهد تا هزینه های اضافی از روی دوش شما برداشته شود.

قیمت باتری لیفان ایکس 60

قیمت باتری ها به عوامل بسیاری بستگی دارد که براساس این عوامل توسط کارخانه سازنده باتری قیمت گذاری می شود.نوع برند باتری، میزان آمپراژ، نوع خودرو و …. از عواملی است که در ان امر دخیل است.عوامل دیگری مانند انبارداری، حمل و نقل و … نیز می تواند در قیمت نهایی خودرو موثر باشد.در انتها لازم است این نکته را ذکر کنیم که قیمت نهایی باتری با احتساب دریافت باتری فرسوده محاسبه شده است و در صورت نبود باتری فرسوده هزینه باتری افزایش می یابد.برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با شماره های نمایندگی سپاهان باتری تماس بگیرید.تاریخ تولید باتری تاثیر بسیاری در سلامت باتری خودرو دارد.باتری هایی که بیش از یکسال از تاریخ تولید آن ها گذشته باشد قدرت و کارایی اولیه را نخواهند داشت.همچنین در هنگام تهیه باتری باید به زمان شروع گارانتی آن نیز توجه کرد که این موضوع نیز به تاریخ تولید باتری وابسته است.پس در نظر داشته باشید که باتری خودرو با تاریخ جدید در سلامت و قدرت باتری تاثیر گذار است و در هنگام خرید باید به آن توجه شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

کارخانه سپاهان باتری همچون سایر کارخانه های تولید محصول، مدت زمانی را برای گارانتی محصول خود در نظر می گیرد.گارانتی شامل محصولاتی می شود که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط مناسب کارکرد باتری عمر کمتری کرده باشند.در اینصورت کارخانه باتری شما را با باتری نو تعویض خواهد کرد اما تعمیر بر روی محصول صورت نمی گیرد.نوع باتری، برند آن، نوع خودرو و … از عواملی است که بر روی مدت زمان گارانتی تاثیر می گذارد.مدت زمان گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است.شما می توانید برای فعالسازی گارانتی باتری خود، بارکد روی جعبه محصول را به شماره های درج شده بر روی برگه گارانتی ارسال نمایید.همچنین لازم است هنگام خرید به تاریخ شروع گارانتی توجه نمایید.تمامی باتری های سپاهان باتری برای شما به صورت رایگان ارسال می گردد و توسط کارشناسان این شرکت بر روی خودروی شما نصب می شود.

طول عمر باتری لیفان ایکس 60

در حالت عادی باتری ها به طور متوسط حدود 1 الی 3 سال عمر می کنند.البته با توجه به شرایط تغییر این مدت زمان ممکن است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

هرچند طول عمر باتری ها علاوه بر نوع و کیفیت ساخت به مصرف کننده نیز بستگی دارد.عواملی مانند شدت گرما و سرما، نحوه استفاده از باتری، تعداد تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باتری تاثیر گذار باشد.توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری لیفان x60

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ماشین دارید.نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

تعویض باتری خودرو کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص استفاده شود.همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد.کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

باتری با کیفیتباتری لیفان x60 با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری لیفان x60 با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری لیفان x60 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری لیفان x60 با خدمات پس از فروش

طول عمر باتری لیفان X60 از چه طریق کاهش میابد؟

یکی از قطعاتی که هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض دارد باتری لیفان X60 است. حتی اگر ظاهر آن با روز اولی که آن را خریدید تفاوتی نداشته باشد، وقتی باتری خودرو شروع به ضعیف شدن کرد، باید آن را تعویض کنید. در حالی که کیفیت می تواند در تعیین مدت زمان ماندگاری یک باتری مناسب لیفان X60 کمک زیادی کند، توصیه می شود هر سه سال یکبار آنها را تعویض کنید زیرا تجربه ثابت کرده است که پس از گذشت این مدت زمان باتری ضعیف می شوند.

ممکن است در اثر یک سهل انگاری باتری لیفان X60 خود را از بیش از اندازه دشارژ کنید و نیاز به تعویض باتری لیفان X60 پیدا کنید. احتمالاً برای همه ی ما پیش آمده است که فراموش کنیم مطمئن شویم صندوق عقب ما کاملاً بسته است یا ممکن است فراموش کنیم چراغ‌هایمان را خاموش کنیم.

این ها اشتباهات بسیار رایجی هستند که عمر باتری لیفان X60 شما را کاهش می‌دهند و شما را مجاب می کنند تعویض باتری لیفان X60 را زودتر از موعد مقرر انجام دهید. اگر یک شب چراغ‌ها را روشن یا صندوق عقب را باز بگذارید، احتمالاً صبح نمی توانید خودرو خود را راه اندازی کنید.

باتری سایر خودرو ها : حرید باتری ماتیز

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چرا گرما بر باتری لیفان X60 تاثیر منفی دارد؟

در صورتی که در شرایط آب و هوایی گرم زندگی می کنید و یا خودرو را در مقابل نور خورشید پارک می کنید، باتری لیفان X60 ممکن است کمتر از 3 سال دوام بیاورد. دمای بالا عمر باتری لیفان X60 را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. گرما باعث تبخیر آب الکترولیت باتری و در نتیجه تضعیف عملکرد آن می شود. همچنین احتمال ایجاد خوردگی روی پایانه های باتری لیفان X60 را افزایش می دهد.بنابراین تا می توانید باتری لیفان X60 را از گرما دور نگه دارید.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری ساینا

علت اهمیت باتری لیفان X60 در خودرو چیست؟

باتری برخی از خودروها تا 4 سال زنده میمانند، در حالی که برخی دیگر تنها پس از دو سال به باتری نو نیاز خواهند داشت. به طور کلی، شما معمولاً بعد از سه تا چهار سال به باتری لیفان X60 جدید نیاز دارید. تعویض باتری خودرو بخش مهمی از تعمیر و نگهداری معمول در خودرو است. در عین حال که باتری لیفان X60 دستگاهی ساده و نسبتا ارزان است، وجود آن در خودرو بسیار ضروری است. اگر باتری لیفان X60 کار نکند، با خودرو جایی نمی روید. بنابراین بهتر است باتری خود را به طور مرتب چک کنید و قبل از اینکه بمیرد آن را تعویض کنید. باتری 12 ولتی خودرو، الکتریسیته ای را که برای راه اندازی موتور خودرو مورد نیاز است، ذخیره می کند تا زمانی که قصد راه اندازی موتور خودرو را داشتید با استفاده از این نیرو موتور روشن شود.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری هایلوکس

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *