باتری خودرو های لیفان

باتری لیفان ایکس 50

باتری لیفان ایکس 50

مشخصات باتری لیفان ایکس 50

باتری لیفان x50 شما باتری 60 آمپر سوزوکی است که در قالب L2 تولید شده است. این باتری را می توانید با ارسال و نصب رایگان درب منزل در سراسر تهران از جمله نوبنیاد ، آجودانیه ، نیاوران و مرزداران درب منزل تحویل بگیرید.

یکی از راه‌هایی که می‌توانید باتری خراب را تشخیص دهید، خوردگی یا لایه‌ای روی باتری زیر کاپوت است. اگر متوجه شدید که ماشین شما به این راحتی روشن نمی شود، باید زیر کاپوت را چک کنید!

برخی از علائم رایج خوردگی، خوردگی آبی یا لایه روی قاب باتری است. اگر روی باتری لیفان x50 خود خوردگی یا آلودگی بیش از حد داشته باشید، ولتاژ باتری شما را کاهش می دهد و کارایی آن را کاهش می دهد.  اگر متوجه شدید که این مشکل برای خودروی شماست، مطمئن شوید که باتری خود را تمیز کرده و هرگونه نشتی در اسید باتری خود را بررسی کنید. اگر نشتی وجود دارد، برای جلوگیری از خوردگی باید باتری لیفان x50 خود را تعویض کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

خرید باتری اوربیتال مناسب اسپورتیج

تست باتری لیفان ایکس 50

باتری ها از مهمترین منابع تولید برق در خودرو هستند. توجه به سلامت باتری و تست آن باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو و تجهیزات آن می شود.برای این کار می توانید اقدامات پیشگیرانه ای را انجام دهید تا از بوجود آمدن مشکلات ناگهانی جلوگیری شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام از جمله ایناقدامات است.همچنین لازم است بدانید که بهتر است این اقدامات بوسیله تجهیزات مناسب و توسط کارشناس متخصص انجام گیرد.نمایندگی سپاهان باتری مفتخر است که قبل از تعویض باتری شما تمامی این کنترل ها را توسط متخصص و با تجهیزات مناسب و بصورت رایگان انجام می دهد.تا بار هزینه های اضافی از دوش شما برداشته شود.

291001 ف ف:    انجام تست باتری لیفان ایکس 50 پس از گذشت طول عمر مفید آن ، امری ضروری است. به هنگام مشاهده ی نشانه های غیر طبیعی همچون آهسته استارت خوردن موتور، می بایست در مرحله اول تست باتری را انجام دهید. فرآیند آن به این صورت است که، شما پس از تهیه ی دستگاه کوچکی به نام مولتی متر، آن را به قطب های باتری خود وصل می کنید. هم در حالتی که موتور خودرو خاموش باشد و هم در حالتی  که روشن باشد، به نمایشگر آن توجه نمایید. به ترتیب، این مقدار باید زمان خاموش بودن موتور 12.6 ولت و زمان روشن بودن آن، حداقل 13.4 ولت باشد. در این صورت است که باتری شما از شارژ و سلامت کامل برخوردار است.

قیمت باتری لیفان ایکس 50

باتری ها بر اساس عواملی توسط کارخانه سازنده آن ها قیمت گذاری می شوند.از جمله این عوامل نوع برند، میزان آمپراژ و … است.همچنین عوامل دیگری چون نگهداری در انبار ها نیز بر قیمت نهایی باتری تاثیر می گذارد؛که باتری های ایرانی بدلیل اینکه بلافاصله بعد از تولید در اختیار خریداران قرار می گیرند از لحاظ قیمت، قیمت مناسبتری دارند.در نهایت شما می توانید برای اطلاع از قیمت به سایت سپاهان باتری مراجعه کرده و یا با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید.درنظر داشته باشید که تاریخ تولید باتری در سلامت باتری بسیار تاثیر گذار است.ازز آنجایی که می دانیم سلامت باتری در کارکرد خودرو نیز تاثیر دارد؛پس لازم است هنگام خرید به تاریخ تولید باتری توجه کنیمو از خرید باتری های که بیش از یک سال از تاریخ آن گذشته است خودداری کنیم.باتری های اینچنینی قدرت و کیفیت اولیه را ندارند و در کارکرد خودرو تاثیر منفی می گذارند.همچنین خوب است بدانید که باتری هایی که زمان زیادی از تولید آن ها گذشته است در زمان گارانتی آن ها نیز تاثیر گذار است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

درنتیجه در هنگام خرید به تاریخ باتری توجه نمایید.کارخانه های تولید کننده باتری مانند سایر تولید کنندگان برای محصولات خود مدت زمانی را برای گارانتی در نظر می گیرند.این مدت زمان برای تعویض محصولاتی است که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط کارکرد صحیح از عمر کمتری برخوردار باشند.گارانتی باتری شامل تعویض باتری با باتری نو بوده و تعمیری روی محصول صورت نمی گیرد.گارانتی باتری ها بر اساس عوامل متفاوتی توسط کارخانه سازنده تعیین می گردد.از جمله عوامل تاثیر گذار در مدت گارانتی برند باتری،نوع خودرو و باتری می باشد.گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است.برای فعالسازی گارانتی بارکد مربوط به محصول را به شماره تماس های درج شده بر روی ضمانت نامه ارسال فرمایید.این امر ضمن فعال کردن گارانتی، این وظیفه را بر دوش شرکت سازنده می افتد که در صورت بروز هر مشکلی، طبق قوانین ضمانت نامه، در صدد رفع آن برآید.مشتریان گرامی هنگام خرید باتری به تاریخ شروع ضمانت دقت فرمایید و از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهیدحمل باتری های سپاهان باتری به صورت رایگان برای شما در تهران انجام می گیرد.همچنین نصب باتری توسط کارشناسان سپاهان باتری به صورت رایگان است.

خرید باتری فابریک لیفان X50 با قیمت مناسب
فروش باتری لیفان X50 با قیمت مناسب

طول عمر باتری لیفان ایکس 50

در حالت کلی و شرایط استفاده ایده آل از باتری ها، هر نوع باتری با طول عمر مشخص طراحی شده است.اما معمولا میانگین عمر باطری خودرو حدود 1 الی 3 سال می باشد.اما با توجه به شرایط امکان تغییر این مدت وجود دارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

طول عمر باطری ها علاوه بر کیفیت ساخت باتری و عمر طراحی شده آن، کاملا بستگی به مصرف کننده آنها دارد.عواملی مانند نحوه استفاده از آنها، نگهداری، شرایط اقلیمی و شدت گرما و سرما، تعداد تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باطری ها تاثیرگذار باشند.در صورت استاندارد نبودن هرکدام از عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

03091401  :  رفتار نا درست و یا خوش رفتاری شما با باتری لیفان ایکس 50 می تواند به حفظ طول عمر باتری و یا کاهش طول عمر آن کمک کنید. به عنوان مثال اگر خودرو خود را در دست انداز های ناجور بیندازید ، در حالی که نصب باتری را به درستی انجام نداده اید، بدترین رفتاری است که می توانید با یک باتری خودرو داشته باشید، زیرا باتری در داخل هر یک از سلول هایش دارای تعدادی صفحه سربی است که در داخل محلول الکترولیت غوطه ور است و باهم واکنش می دهند و انرژی الکتروشیمیایی تولید می کنند، هر ضربه سختی که به خودرو بخورد در حالی که باتری در جای خود محکم بسته نشده است، ممکن است مقداری از سرب صفحات را بریزد، این اتفاق باعث کوتاه شدن طول عمر باتری خودروتان می شود.

تعویض باتری لیفان ایکس 50

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ماشین دارید.نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند.تعویض باتری خودرو کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص استفاده شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد.کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

برای لیفان ایکس 50 باتری سیلد اسید بهتر است یا باتری اسیدی؟

باتری های خودرویی به دو دسته سیلد اسید (اتمی) و اسیدی تقسیم بندی می شوند.هردو نوع باتری های اسیدی و سیلد اسید باتری های مناسبی هستند که بر روی خودروی شما قابل نصب است.اما امروزه مسیر باتری سازی به سمت ساخت باتری های سیلد اسید رفته است.چراکه این باتری ها آلودگی کمتری دارند و به مراقبت و نگهداری نیاز ندارند.شما می توانید بر اساس نیاز خود باتری مورد نظر خود را تهیه نمایید.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله

قیمت باتری ها با احتساب تحویل داغی باتری توسط شرکت تعیین شده است.در صورت نبود داغی، به ازای هر آمپر هزینه ای را باید پرداخت نمایید.همچنین از آن جایی که باتری مواد خطرناکی را در خود قرار داده که برای محیط زیست خطرناک است،بهتر است آن را به دست افراد متخصص در این کار بسپارید تا باتری را بازیافت کنند و آسیب کمتری به طبیعت وارد شود.

باتری با کیفیتباتری لیفان x50 با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری لیفان x50 با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری لیفان x50 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری لیفان x50 با خدمات پس از فروش

چرا باتری لیفان X50 از بین رفته است؟

یکی از واضح ترین دلایل داشتن باتری لیفان X50 خراب ، خطای ساده کاربر است. احتمالاً ناخواسته چراغ سقفی خودرو را روشن گذاشته اید یا زمانی که فقط مقدار کمی رانندگی کرده اید، از انرژی باتری لیفان X50 خود بیش از حد استفاده کرده اید. رانندگی در زمان و مسافت کوتاه بدان معناست که مقداری از انرژی باتری لیفان X50 شما هنگام راه اندازی خودرو استفاده شده است اما دینام شما  که قدرت را به باتری لیفان ایکس 50 شما برمی گرداند، زمان کافی برای شارژ کامل باتری شما را نداشته است.

سن باتری لیفان X50 نیز از عوامل تاثیرگذار بر خرابی باتری است. اگر باتری ماشین شما بین 2 تا 4 سال سن دارد، کهولت سن می تواند مقصر ایجاد مشکل در عملکرد باتری باشد و ممکن است زمان تعویض فرا رسیده باشد.

یک باتری لیفان X50 خراب شده می تواند به دلیل وجود خوردگی در پایانه های باتری شما باشد. بر این اساس لازم است هرچند وقت یکبار باتری توسط یک متخصص و با تجهیزات لازم تست و کنترل شود تا از بوجود آمدن مشکلات ناگهانی جلوگیری شود. اطلاع از شرایط باتری لیفان X50 و توجه به زمان مناسب برای تعویض آن از موارد حائز اهمیت است که صاحب خودرو باید به آن توجه ویژه داشته باشد.

باتری سایر خودرو ها : باتری دوو سیلو

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

چرا کارشناسان می گویند برای افزایش طول عمر باتری لیفان X50 نیاز است آن را از گرما دور نگهداریم؟

گرمای زیاد باعث ایجاد خوردگی در باتری شده و خوردگی منجر به کاهش طول عمر باتری لیفان X50 به طور کلی می شود. به همین خاطر است که باتری‌ لیفان X50 در مناطق گرم طول عمر نزدیک به عمر مورد انتظار خود ندارد و زودتر از زمانی که انتظار دارید نیاز به تعویض پیدا می کند. باتری لیفان X50 شما می تواند مدت زمان بیشتری زنده بماند اگر خودرو را در پارکینگ پارک کنید، در صورتی که به این امکان دسترسی ندارید، خودرو را در زیر سایه درختان پارک کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری دنا

14010819   :    ساختار و عملکرد باتری به گونه ای است که در داخل آن واکنش های شیمیایی انجام می شود. واکنش های شیمیایی نیز تحت تاثیر گرما قرار دارند و گرما برای آن نوعی کاتالیزگر است، به این معنا که به انجام واکنش های شیمیایی سرعت می بخشد. این اتفاق باعث می شود تا سرعت فرسودگی صفحات سربی باتری نیز افزایش یابد. اکنون تصور کنید که علاوه بر گرما موتور خودروتان گرمای دیگری را به آن اضافه کنید، طبیعتا این اتفاق بر طول عمر باتری لیفان ایکس 50 شما تاثیر می گذارد.

باتری برخی از خودرو ها مانند برخی از مدل های ماشین BMW در صندوق عقب نصب می شود، این اتفاق برای باتری خدرو بسیار خوش آیند است زیرا از گرمای محیط موتور خودرو دور است، اما متاسفانه باتری لیفان ایکس 50 در کاپوت قرار دارد.

 

باتری لیفان X50 تحت تاثیر چه عواملی است؟

باتری لیفان X50 اگرچه کوچک است اما عملکرد بسیار مهمی در خودرو دارد. باتری موتور استارت را تغذیه می کند که اولین و مهم ترین قدم برای روشن کردن وسیله نقلیه شما است. عملکرد باتری لیفان X50 به همین جا ختم نمی شود، شارژ نگه داشتن تلفن در حین غیر فعال بودن دینام، برق رسانی به سیستم صوتی و ECU خودرو در زمانی که دینام در حال استراحت است نیز بر عهده ی باتری لیفان X50 شما است. یک باتری لیفان X50 به طور متوسط ​​حدود 2 تا 4 سال بسته به عوامل مختلف دوام می آورد. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض گرما ممکن است عمر باتری را تحت تأثیر قرار دهد و از سوی دیگر، نگهداری باتری لیفان X50 و نحوه استفاده از آن نیز ممکن است چند سال از آن کم یا زیاد کند.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری النترا

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

چه عواملی می توانند بر عملکرد باتری لیفان X50 تاثیر منفی بگذارند؟

باتری لیفان X50 اگر به طور منظم استفاده نشود، شارژ خود را از دست می دهد و خالی می شود. اگر خودرو برای سفرهای کوتاه استفاده شود و باتری زمان کافی برای دریافت شارژ مجدد خود را به درستی نداشته باشد اصطلاحاٌ می گویند باتری لیفان X50 دشارژ شده است. این منجر به سولفاته شدن صفحات سربی در باتری می شود که بر توانایی آن در نگه داشتن شارژ تأثیر می گذارد.

از آنجایی که باتری خودرو بر اساس واکنش شیمیایی کار می کند، دما و رطوبت محیط نیز می تواند نقش مهمی در عملکرد باتری لیفان X50 ایفا کند. دماهای بالاتر از حد مجاز خوردگی داخلی سلول های باتری را سرعت می بخشد که باعث کاهش عمر باتری لیفان X50 می شود. دماهای پایین تر توانایی باتری را برای تامین نیروی کافی برای راه اندازی وسیله نقلیه مهار می کند.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری تارا

 

آیا باتری لیفان X50 اهمیت بالایی در خودرو دارد؟

نمی توان انکار کرد که داشتن یک باتری شارژ شده در وسیله نقلیه شما چقدر مهم است. باتری لیفان X50 شما اساسا قلب وسیله نقلیه شما است. الکتریسیته مورد نیاز برای راه اندازی و برق رسانی یک وسیله نقلیه و همچنین اجزای سیستم الکتریکی آن مانند رادیو، شیشه های برقی، چراغ های جلو و انواع عملکردهای دیگر را فراهم می کند. باتری‌های خودرو معمولاً بین سه تا چهار سال عمر می‌کنند، اما شرایط بیرونی مانند عادت‌های رانندگی و آب و هوا می‌تواند بر طول عمر باتری لیفان X50 تأثیر بگذارد. اگر در خودروی خود با مشکلاتی در سیستم الکتریکی مواجه هستید و می خواهید بدانید چه چیزی ممکن است باعث آن شود، می توانید از مشاوره تلفنی رایگان کارشناسان امداد باتری استفاده کنید.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری رانا

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

011001 ف ف : چرا بازیافت باتری لیفان X50 امری ضروری است؟

جهان به طور بسیار از برق استفاده می کند و یکی از پرمصرف کنندگان آن خودرو ها هستند. باتری های خودرویی یک قطعه ی ذخیره انرژی و جزء ضروری ترین قطعات در خودروی شما می باشد چرا که مسئول راه اندازی موتور خودرو و تمامی سیستم های برقی خودرو است. باتری های سرب اسید هنوز هم پر مصرف ترین ها هستند و دارای سرب، اسیدسولفوریک و آب مقطر می باشند. هر عناصر سمی ای مانند این ها می تواند برای کره ی زمین و محیط زیستش خطرناک باشد. به همین دلیل است که امری اجباری است که فرسوده ی این قطعه بازیافت شود بجای اینکه در سطل زباله انداخته شده و در محیط زیست رها شوند.

151001 ف ف:   نتایجی که می توان درمورد باتری لیفان X50 گرفت چه هستند؟

هنگامی که خودروی شما به باتری جدید نیاز دارد، حتما در اسرع وقت آن را تعویض نمایید. شما نباید باتری ای که قبلا بخش خوبی از عمر مفید خود را از دست داده باشد را خریداری کنید، به این منظور که تاریخ تولید جدید باتری جدید حتما بروز باشد تا فرسوده نشود. همچنین به دنبال باتری با ضمانت تعویض کامل باشید. باتری های با کیفیت در صورت بروز مشکل در این مدت، امکان تعویض رایگان را برای دو سال سال یا بیشتر ارائه می کنند. باتری های سوزوکی که یکی از محصولات سپاهان است، به مدت 24 ماه یعنی دو سال گارانتی دارد.

11 دیدگاه در “باتری لیفان ایکس 50

 1. صدقی گفت:

  سلام من میتونم باتری لیفان ۹۰ آمپر نصب کنم روی لیفان x50 خودم یا به نظرتون نمیشه ؟

 2. کاشانی گفت:

  باتری ماشین من دشارژه شده و میخوام با استفاده از باتری یک ماشین دیگه باتری رو شارژ کنم
  باتری لیفان x50 با باتری خودروی x60 فرقی دارند؟ اگر باتری های این دو خودرو را به هم وصل کنم مشکلی به وجود نمیاد؟ آمپر باتری هاشون چه فرقی میکنه؟

 3. admin گفت:

  سلام. به هنگام دشارژ شدن باتری لیفان ایکس 50 شما می توانید از طریق باتری به باتری با هر خودرویی باتری خودروتان را شارژ کنید. آمپر باتری لیفان ایکس 50 ، 60 آمپر پایه کوتاه می باشد ولی آمپر باتری لیفان ایکس 60 ، 70 آمپر پایه بلند راست می باشد.

 4. گلناز گفت:

  سلام من ساکن اردبیل هستم. از امروز من حس کردم هوا خیلی سرد شده. یک دفعه به طرز عجیبی دما کاهش پیدا کرده. اول از همه چیز نگران ماشینم شدم. نمیدونم سرما و کاهش دما ممکنه ماشین رو وارد چه چالش هایی بکنه. لطفا اگر سرمای شدید به باتری لیفان ایکس ۵۰ هم آسیب می رسونه میشه بهم بگید بدونم و به طریقی از این امر جلوگیری کنم؟

 5. admin گفت:

  برخلاف تصور عموم سرما تاثیری روی طول عمر باتری لیفان x۵۰ شما نمیزاره مگر زمانی که باتری ضعیف باشه یا سنش بالا رفته باشه و توانایی نگهداری شارژ به اندازه کافی در خودش رو نداشته باشه یا به هر دلیل دیگه ای شارژش کم باشد. در این حالت هستش که باتری در سرما تحت فشار قرار میگیره و برای اینکه بخواهید از این اتفاق جلوگیری کنید حتماً باتری رو قبل از شروع فصل سرما تست و بررسی کنید و همیشه دقت کنید با شارژ کامل باتری ذخیره بشه.

 6. جهان بانو گفت:

  خودروای که من دارم یک لیفان ایکس ۵۰ هست.
  اگر در جریان باشید این خودرو دارای فرمان برقی نرم هست که قدرت مانور بالا داره. حالا اگر فرمان به مرور سخت بشه و از اون حالا راحتی در بیاد ، ممکن هست از اونجایی که فرمان برقی هست مربوط به ضعف باتری لیفان X50 باشه که دیگر قدرت کافی رو نداشته باشه؟؟
  چون این مشکل برای ماشین من پیش اومده و بخاطر همونه که اومدم و این رو از شما می پرسم، ممنون میشم پاسخگو باشید.

 7. admin گفت:

  نه دوست عزیز مشکلی که برای خودرو شما پیش اومده احتمال خیلی زیاد ارتباطی با باطری لیفان x۵۰ شما نداره و شما باید به دنبال دلیل فنی که پشت این پیشامد هست بگردید اما اگر به هر دلیلی به سلامت باتری لیفان خودرو خودتون شک دارید میتونید تست باتری رو در برنامه تون قرار بدید تا متوجه بشید وضعیت سلامت باتری خودرو شما به چه شکل هست. اینجوری خیالتون راحت تر میشه چون اگه مشکل از باتری ماشین نباشه با خیال راحت می روید به سراغ سایر مواردی که ممکنه توی این اتفاق دخیل باشن.

 8. تالشی گفت:

  دو ماه پیش من ماشین را سپرده بودم به مکانیکی تا ایراد فنی که تو موتور خودرو به وجود اومده بود رو رفع کنه برام، بعد از اون موقعی که من ماشین رو از مکانیکی تحویل گرفتم ایرادی که توی موتور خودرو بود حل شده ولی ایراد جدید به وجود اومده ، اون هم این هستش که زمانی که می خوام گاز بدم ماشین صدای عجیب میده و خیلی رو اعصابم رفته این موضوع. گفتم ازتون بپرسم ببینم ممکنه این اتفاق ربط به باطری لیفان x۵۰ داشته باشه ؟ آخه تنها چیزی که توی مدت بهش سر نزدم و تست نکردمش باتری ماشین بوده شک کردم بهش.

 9. admin گفت:

  نه این ایراد و اختلالی که به وجود آمده ارتباطی با باتری لیفان x۵۰ نداره ولی اگر شما خیلی وقته که باتری ماشین رو تست نکردید و نگران وضعیت سلامت باتری هستید، بهتره که در اولین فرصت این کار را انجام بدید . برای تست باتری، هم از نظر ظاهری و هم از نظر ولتاژ ، می توانید به نمایندگی ما که آدرسش در سایت قرار دارد مراجعه کنید و از کارشناسان درخواست کنید که تست باتری ماشین رو براتون انجام بدن تا مشخص بشه وضعیت سلامت باتری به چه صورت است.

 10. یزدانیان گفت:

  باتری سوزوکی سپاهان باتری رو دو سال پیش برای تعویض باتری لیفان x۵۰ خریده بودم اما اون باتری که من گرفتم انگار قدیمی بود و مجبور شدم بعد از یکی دو ماه دوباره باتری را عوض کنم، برای همین چشمم ترسید و دیگه از این برند خرید نکردم تا اینکه دوستم سایت شما را معرفی کرد و گفت مطمئن هستید و میشه بهتون اعتماد کرد، برای همین گفتم این دفعه خرید باتری از شما انجام بدم تا خیالم حداقل راحت باشه . لطفاً بگید قیمت باتری مناسب ماشین من چند؟

 11. admin گفت:

  به احتمال زیاد اون باتری که شما خریداری کرده بودید تاریخ تولید قدیمی داشته و به همین خاطر بود که نتونسته عملکرد مفید به شما ارائه بده وگرنه محصولات سوزوکی شرکت سپاهان باتری از درجه یک ترین متریال های موجود در بازار خاورمیانه تولید می شوند و در سطح بین المللی شناس و مطرح هستند و شما برای خرید این باتری نباید تردید داشته باشید فقط باید از جای مطمئن باتری لیفان x۵۰ از این برند را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *