باتری خودروهای تویوتا

باتری تویوتا لندکروز

باتری تویوتا لندکروزر

مشخصات باتری تویوتا لندکروز

باتری فابریکی که شرکت سازنده بر روی این خودرو نصب کرده است، باتری 60 آمپر پایه بلند با قالب D23 است.در تویوتا لندکروز می توان از باتری 70 آمپر پایه بلند با قالب D26 و باتری 90 آمپر پایه بلند قطب چپ با قالب L5 استفاده کرد.اصولا محفظه باتری در خودرو ها به گونه ای طراحی می شوند که یک نوع قالب با آمپراژ های متفاوت را در خود جای دهد.

چراکه باتری های هم قالب ابعاد یکسانی دارند و می توانند به جای هم استفاده شوند.هم چنین در برخی خودرو ها مانند لندکروز محفظه باتری با ابعادی بزرگتر از باتری فابریک ساخته می شود که در اینصورت می توان از باتری هایی با قالب های متفاوت نیز استفاده کرد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

میتوان از باتری با آمپر بالاتر از باتری فابریک در خودرو استفاده کرد که این امر موجب کارکرد بهتر تجهیزات برقی خودرو می شود؛ از این رو بسیاری از افراد استفاده از باتری با آمپر بالاتر را ترجیح می دهند.

البته این کار را فقط به شرط مناسب بودن ابعاد می توان انجام داد.درضمن بهتر است از باتری با آمپر کمتر از باتری فابریک استفاده نکرد.در انتها ذکر این نکته ضروری است که باتری های فابریک خودرو ها به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگوی نیاز برقی خودرو باشند.درنتیجه از اینکه باتری فابریک را بر روی خودروی خود نصب کنید نگران نباشید.

باتری مناسب تویوتا لندکروز

شرکت سپاهان باتری از معتبر ترین شرکت های باتری سازی در خاورمیانه است.این کارخانه برحسب نیاز مشتری و کارکرد خودرو ها برند های را تولید کرده است که تفاوت اصلی شان در مواد سازنده و قدرتشان است.

4 برند باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند هایی هستند که این شرکت تولید کرده است.باتری اوربیتال سیلور و اوربیتال پرمیوم از باتری های مقرون به صرفه برای مشتریان است.باتری سوزوکی، محصول با کیفیت شرکت سپاهان باتری است که زیر نظر شرکت ژاپنی تولید شده است و به کشور های همسایه صادر می شود.

همچنین باتری اوربیتال EFB که از جدیدترین نسل باتری های الکترولیت مایع است.این باتری ها غالبا در خودرو های الکتریکی استفاده می شوند و نسبت به باتری های دیگر طول عمر بالاتری دارند و همچنین برای مصرف الکتریکی بالای خودرو ها طراحی شده است.در ادامه می توانید از میان برند های مختلف سپاهان باتری، باتری موردنظر خود را انتخاب نمایید.

همچنین در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.باتری اتومبیل یکی از کلیدی ترین بخش های خودرو است که سیستم برق رسانی به قطعات برقی خودرو را انجام می دهد.درواقع باتری مانند قلب ماشین است و درصورت خرابی آن حتی موتور خودرو نیز کار نخواهد کرد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری خودرو شاید از نظر اندازه کوچک باشد اما قدرت آن بسیار بالا است و مسئولیت بزرگی را در خودرو برعهده دارد.بدون قدرت باتری اتومبیل شما روشن نخواهد شد.

هدف اولیه باتری، استارت زدن، تثبیت انرژی و تهیه نیروی کافی جهت راه افتادن مصرف کننده ها است.هنگامی که خودرو را روشن می کنید درواقع انرژی شیمیایی به الکتریکی تبدیل شده و ولتاژ را به استارت می رساند و این امر موجب می شود باتری شما انرژی مورد نیاز برای راه اندازی ماشین را تامین کند تا موتور کار کند.

در چنین شرایطی که روشن شدن ماشین بستگی به کارکرد باتری دارد، پرواضح است که باید بصورت مداوم اقامات و تست هایی بر روی باتری انجام گیرد تا از بوجود آمدن مشکلات ناگهانی جلوگیری شود.موارد بسیاری وجود دارد که سبب خرابی باتری می شود و از جمله آن می توان به شدت گرما، سولفاته شدن و…. اشاره کرد.

برای جلوگیری از مشکلات کارهایی از جمله اندازه گیری ولتاژ، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. را می توان انجام داد.تست ولتاژ ساده ترین روش تست باتری است که با استفاده از ولت متر یا مولتی متر اجام می گیرد.درصورتی که عدد ولت متر بالای 12 باشد نشان دهنده باتری سالم است.

در هرصورت باید توجه داشته باشید که تست باتری با استفاده از ابزار مخصوص انجام می گیرد و چون کار تخصصی است باید توسط متخصص این کار انجام شود.شرکت سپاهان باتری تست باتری خودرو را به صورت رایگان و قبل از تعویض باتری انجام می دهد تا درصورتی که مشکل خودروی شما از قسمتی به جز باتری باشد متحمل هزینه اضافی نشوید.

قیمت باتری تویوتا لندکروز

هزینه نهایی یک باتری توسط کارخانه سازنده برحسب عواملی مانند نوع و برند باتری، میزان آمپر آن، مواد اولیه به کار برده شده در باتری و مواردی از این دست تعیین می شود.در مرحله آخر هزینه باتری فرسوده ای که از مشتری دریافت می شود از مبلغ کل کم می شود.کم کردن این مبلغ بدلیل وجود سرب در باتری هاست که قیمت جهانی و متغیر دارد و نمیتوان قیمت پایه و مصوب برای آن تعیین کرد.پس از خروج از کارخانه نمایندگی ها می توانند 12 درصد مبلغ اصلی را به هزینه باتری اضافه کرده و به خریدار بفروشند.برخی نمایندگی ها نیز هزینه ارسال و نصب را از مشتری دریات می کنند.

نمایندگی سپاهان باتری در جهت حفظ منافع مشتری، باتری را به صورت رایگان ارسال و برای مشتری نصب می نماید.برای اطلاع از قیمت باتری های سپاهان باتری می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با همکاران فروش ارتباط برقرار نمایید.تاریخ تولید باتری ها از موارد حائز اهمیتی است که در سلامت و قدرت باتری تاثیر داشته و حتی طول عمر باتری را تعیین می کند.باتری ها در اثر انبار کردن به صورت خود به خود دچار دشارژ یا تراوش الکترو شیمیائی و سولفاته شدن می شوند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است باتری ها کامل شارژ شده و سپس در محیطی با دمای سرد و بالای دمای انجماد قرار گیرند.به لحاظ علمی عمر مفید باتری ها از زمان تولید آ ن ها و قرار گرفتن الکترولیت ما بین صفحات آغاز می گردد.پر واضح است که در چنین شرایطی چنانچه مدت زیادی از زمان تولید باتری گذشته باشد باتری کارایی و قدرت اولیه را برای ما نخواهد داشت.

درنتیجه باید در هنگام خرید به تاریخ تولید باتری ها توجه نماییم و از خرید باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولید آن ها گذشته است خودداری نماییم.مدت زمان گارانتی باتری های سپاهان بین 12 تا 21 ماه تعیین شده است.این مقدار بر اساس عواملی که به تشخیص متخصصان کارخانه مهم است تعیین شده است.

نوع برند و خودرو می تواند از جمله عوامل تاثیر گذار در این امر باشد.همچنین گارانتی شامل مواردی می شود که مشخص شود باتری به دلیل مشکلات در ساخت دچار خرابی شده است که در این صورت توسط شرکت تعویض می گردد.در ضمن باتری ها اسرانی دارای گارانتی های شرکتی هستند و شما لازم است برای استفاده از خدمات آن به نمایندگی ها مراجعه نمایید.

برای فعال سازی گارانتی باتری خریداری شده می توانید بارکد موجود بر روی جعبه باتری را به شماره های درج شده در ضمانت نامه ارسال نمایید.چنانچه در فعالسازی گارانتی دچار مشکل شدید می توانید با پشتیبانی ارتباط برقرار نموده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.ارسال باتری خریداری شده توسط مشتری در شهر تهران توسط نمایندگی سپاهان باتری اصفهان به صورت رایگان انجام می گیرد.همچنین نصب باتری برای بر روی خودروی شما توسط کارشناسان ما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

طول عمر باتری تویوتا لندکروز

میانگین طول عمر باتری ها در حدود 2 سال است.همانطور که قبلا گفته شد عمر مفید باتری از زمان قرار گرفتن الکترولیت در باتری آغاز می شود.بهترین راه جهت افزایش طول عمر باتری ها نگهداری و مراقبت مستمر از آن هاست.همانطور که قبلا گفته شد نگهداری اشتباه باتری ها در انبار سبب کاهش عمر و حتی خرابی باتری می شود، چراکه باتری ها بصورت خود به خودی دشارژ و سولفاته می شوند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

درنتیجه باتری های خارجی که به دلیل تحریم به صورت غیر قانونی وارد کشور می شوند، تا زمان رسیدن به دست مشتری به صورت نادرست نیز نگهداری می شوند.

شدت گرما نیز می تواند طول عمر باتری را کم کند که به همین منظور محافظ هایی ساخته شده اند تا از باتری نگهداری کنند و روند سرعت خرابی باتری را کاهش دهند.از عوامل دیگری که در این امر تاثیر می گذارند می توان به ترافیک زیاد، طرز استفاده کردن از خودرو، تعداد تجهیزات برقی و میزان استفاده از کولر ها و چراغ ها اشاره کرد.توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری تویوتا لندکروز

از نشانه های خرابی باتری استارت نخوردن آن است.باتری سالم برق مورد نیاز برای روشن شدن خودرو و تجهیزات برقی را فراهم می کند.هرچند اگر خودروی شما استارت نخورد و روشن نشد لازم است یکسری کنترل ها را انجام دهید تا مطمئن شوید که مشکل از باتری خودرو است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

تعویض باتری کار آسانی است اما ریزه کاری هایی در انجام این کار وجود دارد که درصورتیکه انجام نشود موجب خسارت دیدن خودرو می شود.از این رو بهتر است کار تعویض را به دست متخصص این کار بسپارید تا از ایجاد مشکلات احتمالی جلوگیری شود.نمایندگی سپاهان باتری متخصصان خود را برای هرچه بهتر انجام شدن کار شما به محل خودرو فرستاده و تعویض باتری را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد.

باتری با کیفیتباتری لندکروز با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری لندکروز با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری لندکروز با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری لندکروز با خدمات پس از فروش

نشانه های باتری لندکروز در حال مرگ چیست؟

راه اندازی موتور خودرو کند تر از حالت عادی احتمالاً یکی از رایج ترین علائم باتری لندکروز در حال مرگ است. موتور هر بار که روشن می شود، آمپر را از باتری می کشد. اگر باتری شما رو به از بین رفتن است، احتمالاً متوجه خواهید شد که موتورتان در هنگام راه اندازی کند می شود.

صدای کلیک هنگام چرخاندن کلید یک نشانه ی دیگر از خرابی باتری لندکروز است، اگر موتور اصلاً راه اندازی نشود، وسیله نقلیه اغلب فقط یک صدای کلیک سریع تولید می کند که نشان می دهد قدرت باتری لندکروز برای به کار انداختن موتور بسیار کم است.

می‌توانید هر چند بار که می‌خواهید سوییچتان را بچرخانید، حتی می‌توانید ماشینتان را برای مدتی رها کنید و دوباره بازگردید، اما نتیجه همان خواهد بود. اگر ماشین شما روشن نمی‌شود و تمام چیزی که می‌شنوید صدای کلیک است، باتری تویوتا لندکروز شما تقریباً یا کاملاً از بین رفته است.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری جک J5

برای افزایش طول عمر باتری لندکروز چه می تواند ؟

باتری لندکروز همیشه جزء جدایی ناپذیر برای کارکرد صحیح خودرو شما است. وقتی باتری لندکروز از کار می‌افتد، یک مشکل جدی دارید که نیاز به توجه فوری دارد و بیشتر اوقات، در زمان یا مکان مناسب اتفاق نمی‌افتد. نکاتی مثل رانندگی اصولی و مناسب وجود دارد که هر صاحب وسیله نقلیه می تواند از آنها برای افزایش عمر باتری لندکروز خود استفاده کند که البته اصلاً پیچیده نیستند و شامل کار هایی هستند که هر راننده ای می تواند انجام دهد. با رعایت این نکات از باتری لندکروز خود نهایت استفاده را ببرید.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری پاترول

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

خوردگی چه تاثیری بر عملکرد باتری لندکروز شما خواهد داشت؟

وجود خوردگی در قطب های باتری لندکروز یکی از علل بسیار شایع عدم روشن شدن خودرو است. خوردگی، که اغلب به شکل پودر سفید (سولفات سرب) ظاهر می شود، مقاومت را افزایش می دهد و مقدار جریان الکتریکی را که باتری لندکروز می تواند به استارت برساند کاهش می دهد. تمیز کردن دوره ای قطب ها با استفاده از آب جوش و استفاده از گریس برای سر باتری ها از سولفاته زدن باتری لندکروز جلوگیری می کند، اما مطمئن شوید که از دستکش و محافظ چشم استفاده می کنید زیرا این پودر سفید مضر است و نباید استنشاق شود، بلعیده شود یا تماس با پوست شما داشته باشد.

باتری سایر خودرو ها : باتری ال 90

اهمیت تعمیر و نگهداری اصولی از باتری لندکروز در چیست؟

تعمیر و نگهداری باتری لندکروز ضروری است زیرا نقش مهمی در عملکرد مناسب خودرو شما ایفا می کند. دانش اولیه و کمی مراقبت تنها چیزی است که شما نیاز دارید تا بتوانید باتری های خود را بدون هیچ زحمتی در بهترین حالت نگه دارید. یک باتری متوسط ​​خودرو معمولاً حدود 2 تا 4 سال دوام می آورد. دمای زیاد ممکن است باعث شود باتری اوربیتال قرمز شما زودتر فرسوده شود. ثابت ماندن خودرو برای مدت طولانی بر شارژ باتری شما تأثیر می گذارد، مثلاً اگر حدود 2 هفته یا بیشتر از ماشین خود استفاده نمی کنید، پیشنهاد می کنیم کانکتور را از ترمینال منفی باتری جدا کنید. اینکار مفید است زیرا به جلوگیری از از دست دادن مداوم شارژ باتری لندکروز که بیشتر در تامین انرژی کامپیوتر خودرو استفاده می شود کمک می کند. کثیفی برای باتری اوربیتال قرمز مضر است و ممکن است باعث آسیب رسیدن به باتری شود، بنابراین لازم است اطمینان حاصل کنید که کیس و پایانه ها هر ماه تمیز و بررسی می شوند. همچنین، مطمئن شوید که پایانه ها محکم و سالم باشند تا از تخلیه انرژی جلوگیری شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری ساندرو

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *